Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خاک بر سر بی عرضه ات شیرو که بانو رو به این روز انداختی!:| البته پیش بینی میشه یه برگشت طوفانی داشته باشه شیرو:D ولی خب خاک بر سرت:D :|
پیش بینی هم میشه بانو و اسسین با هم دست به یکی کنن بزنن دخل کستر رو بیارن:D دیگه بیش از حد قوی داره نشون داده میشه این کستر :| هر چند شیرو خریت نمیکرد بانو رو همون پل دخلش رو آورده بود:D

هیچ وقت فر نمیکردم از دیدن گیلگمش و اون Babylon Gateـش اینقدر خوشحال بشم :crying1: جنگ و بانو و گیلگمش جنگی پشم ریزان خواهد بود!:D

نقطه عطف این اپیزود:
"You're... You can't be" :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| من چجوری تا 4 ماه صبر کنم تا بفهمم این ارچر کیه!!؟ :| :| :| مطمئنم تا اپیزو اخر فصل دو هم مشخص نمیشه!:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیدونستم Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru هم بهار میخواد پخش بشه :d

فصل یکش یکی از بهترین انیمه های کمدی بود که دیدم شخصیت اصلی طرز فکرش رو باید کتاب کرد داد به همه بچه ها XD

ااا سومین فصل چیز هم داره میاد :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
انیمه های بهار،v2 :d :

5 تا انیمه دیگه به لیست اضافه شدن
+
انیمه های زمستون :| توضیحاتی که آریا اینجا میزاره مسلما خیلی کاملتره ولی این عکس رو هم داشته باشید برای تاریخ شروع انیمه ها و .... :| :

در کل این سایتش خیلی خوب هست،سعی میکنم هر دفعه آپدیتی چیزی گذاشت کپی کنم اینجا :| :d

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
دست درازی به کوتومنینه کیره یعنی در افتادن با لنسر و گیلگمش!کستر از الا حکم مرگش رو خودش شخصا امضا کرد!!!!!!!!!ا>:)ین شیرو بی خاصیت هم که.....و یه چیزه دیگه کی گفته سیبر قوی ترین کلاس؟؟؟؟؟:-bاین که داره چپ راست از ارباب و.... می خوره!!!=))و یه چیزه دیگه قبلا خیلی شرف و غرور قهرمان مبارزه و.... می کرد ولی الا دوبار داره هی طرف ارباب ها حمله می کنه!!یبار طرف رین یبار هم طرف اون معلمه ارباب کستر!!!رسما دیگه هچی براش نمونده!!!!:d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
آقا فیری تیل اینقدرا هم انیمه ی بدی نیستا، حداقلش اینه که الکی کش نمیاد:d
این دوتایی هم که گفتی از اسمشون معلومه که جاشون کنار وان پیس و ناروتوئه؛ دو تا انیمه ای که بمیرم هم حاضر نیستم نگاه کنم!:D
البته این دو تا انیمه که سبکشون کلا متفاوته با ناروتو و وان پیس :-" با این حال فکر نکنم وان پیس و ناروتو هنوز اینقدرا خوار شده باشن که با اینا بزاریشون توی یه لیست:d
توی رددیت این عکس رو دیدم،انیمه های بهار 2015:

+
هرکی رفت صفحه بعد این عکس هم با خودش ببره تا همه ببینن :| :d
ایول، به فصل بهار>:)
اول از همه عشق من گینتاما، اصلا فکرش هم که میکنم که 3 ماه دیگه دوباره قراره ببینمش روحم شاد میشه:bighug:
بعد از گینتاما هم به انیمه های زیر خیلی امیدوارم که کارهای خوبی از آب در بیان:d
FSN
Yahari
Food Wars
Nagato Yuki chan (فقط در صورتی که هاروهی و کیون توش نقش زیادی داشته باشن:-")
Lupin III (دقت کردید که تازگیا 99 درصد انیمه ها گوگولی شدن؟:-")
Giiiiiiintaamaaa :x
oshiete gintoki sense :d
.
Shigatsu wa Kimi no Uso
تنها مشکلم با این انیمه سن بسی بالاشونه . باید تو مهد کودک میبودن که اینقدر جدی حرف بزنن :| - اگه به جای راهنمای(یا دبستان) - محیط رو دانشگاه میکردن خوب بود .
خیلی انیمه رنگارنگیه :D . سخت با این جور انیمه ها ارتباط پیدا میکنم . Honey and clover و nodame رو به این انیمه ترجیه میدم . تقریبا تو یک سبک هستن ولی دیگه دبستانی نمیاد صحبت فلسفی کنه واست .
تا قسمت 7 ام دیدمش
واقعا:-" ما راهنمایی و دبستان که بودیم همه ی فکر و ذکرمون خاکبازی کردن توی کوچه و کفتر هوا کردن بود، اونوقت اینا دست ارسطو و افلاطون رو هم از پشت بستن:-" (تازه بحث عاشق شدن و خانواده تشکیل دادنشون که بماند:-")
الان Kenshin به چه ترتیب باید دید ؟ 4 تا OVA ازش دیدم . فقط جز این که دهنم وا مونده حرف دیگه ندارم . محشر بود . الان فیلم هاش به چه ترتیبه ؟
ترتیب انیمه منظورته؟:-" برای انیمه برو Rurouni Kenshin رو ببین و قسمت های فیلرش هم سعی کن نبینی چون زیاد بدرد بخور نیستن:-" اینم لیست فیلرها Rurouni Kenshin Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide بعد از ندیدن قسمت های فیلر ادامه ی داستان رو از توی مانگا 152 باید ببینی:-" این تیکه ی مانگا ادامه ی داستان اون 4 تا OVA اس:-" ترتیب دیدن فیلم ها هم اول Rurouni Kenshin بعد هم فیلم Rurouni Kenshin Kyoto Inferno و آخر سر هم Rurouni Kenshin the Legend Ends که هنوز نسخه ی بلوریش نیومده ;)
خدایش چطوری شیرو رو تحمل میکنید و Fate UBWرو میبینید ؟ :| یعنی کارکتر از این بیشتر تا حالا رو مخم رژه نرفته بود .
تازه یعنی الان بهتر هم شده:d
اقا من تازه Gintama رو شروع کردم!:d
می تونم بگم بهترین و کمدی ترین انیمه ای که تا به حال دیده بودم!=))
دوستان میتونند لطف کنند که به من کمدی ترین Episode های این انیمه رو به من بگند؟:d
به نظر من بشین همشو ببین، اینطوری که از اینجا بپری اونجا ممکنه بعضی تیکه ها رو از دست بدی:d
پ.ن: بهترین تیکه های انیمه برای من اون قسمت هایی بود که بازی های MMORPG رو مسخره میکردن:)) مخصوصا دراگون کوئست که کلا نموده شد توی این گینتاما=))
سایت اصلی رو که نداد آخر!:-" :D
والا من دنبال کار خاصی نیستم، کلا یه چند تا عکس دیدم از این بانوی ردهدمون و بعدا با اسم با ابهتش (!) آشنا شدم، تحریک شدم انیمه رو ببینم:D
والا اینجا یه تاپیک آزاده! شما هم بانوی خاصی مدنظرت هست، معرفی کن و عکس بذار شاید ترغیب شدیم!:-" :D
اون ابهت بیشتر در حد یه خواهر بزرگتر مهربون و بداخلاقه که اهل دعوا و بزن بزنه:-" (البته فکر کنم منظورت از ابهت بیشتر سایز F ـش بوده که محض اطلاعت از اون خبرا نیست:p )
به نظر خودم که ابهت اینه که طرف با نگاهش بهت بفهمونه که "هیچ پخی نیستی، پس بشین سر جات و صداتم در نیاد" >:)

بیچاره آراراگی، تنها شخصیت انیمه ایه که با این همه دختر دور و برش جرات حرمسرا تشکیل دادن نداره:))
پ.ن: یعنی اون روزی که من شروع کردم به دیدن وان پیس، مجوز بن دائم من رو پرهام داره!:D یعنی عمرا:D
@Kurt117
اوکی پس جواب ندین:D
نگران نباش، تو هم بلاخره مجبور میشی بری سمت انیمه های بلند، حداقل برای پر کردن جای خالی FMA B >:) ولی به نظرم Hunter X Hunter و Naruto و Inuyasha و Bleach بیشتر به سلیقه ات میخورن تا وان پیس:-" (البته اگه از فیری تیل خوشت بیاد احتمالش هست که وان پیس هم جذبت کنه:-") بعد از دیدن ناروتو و وان پیس برو گینتاما رو هم ببین;)
البته وقت برای انیمه های بلند زیاده، فعلا تا میتونی انیمه های کوتاهتر مثل کلیمور و برسرک رو ببین:-"
اقا این بلیچ :-/:D چیه ؟:D قشنگه ؟:D انیمه ـش چجوریاس؟
نگاه تورو خدا:| انیمه مارو از درس و زندگی انداخته ها!:| ماشالله چقدر هم انیمه زیاد هست:|:D
آره انیمه ی قشنگیه منتهی از قسمت 15-16 به بعد تازه شروع میکنه به جون گرفتن و از 64 هم میره توی فیلر :d

آخرین ویرایش:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
@TCSCELL
Claymore رو نگاه کن :D البته خودم هنوز تمومش نکردم! ولی یه انیمه به شدت جدی و خشن هست! کاراکتر ها متناسب با داستان و جوش خیلی باهال حرف میزنن! یعنی دوبلشون خیلی خوبه به نظر من:D البته یه ذره طراحی انیمه ضعیف هست نسبت به AoT و Fate ( چون خودم این ها رو دیدم مثال زدم!) ولی همین ضعیف بودن طراحی به بیان بهتر جهان خود این انیمه کمک کرده! :D و نقطه قوت انیمه هست به نظرم !

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
@police_110
خلیل، برای نظرسنجی تاپیک ، بیا در مورد انیمه های فصلی پاییز بزاریم! البته هنوز خودشون نه:-"
2تا نظرسنجی 1 هفته ای، یکی بهترین اپنینگ، یکی هم بهترین اندینگ :-" (یا هم اگر به نظرت اونقدر آهنگ خوب نبوده یکی میزاریم:-" )

چون توی زمینه ی موسیقی کارت 20ـه ، گفتم بیای لیست اولیه رو بدی،بعد ما اگر چیز خاصی هم خوشمون میومد اضافه میکنیم:-"
آخه من خودم مثلا انیمه هایی که ندیدم رو،آهنگاشونم در جریانشون نیستم:-" :d

والا امیرحسین، بی تعارف، فعلاً و حالا حالاها وقت کافی ندارم...نمیتونم نظرسنجی برای تاپیک آماده کنم، الخصوص OP ED ـها
انجامش پای خودتون....:d

P.S
این فصل کلاً هیچ OP ED منو حسابی جذب خودش نکرد...اهنگای نسبتاً خوب، کمی OP انیمه ی Psycho-Pass و ED قسمت دوازده Fate Stay Night که کار Lisa بودش، کمی خوب بودن، بقیه برام تو دیوار تشریف داشتن :p

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
والا امیرحسین، بی تعارف، فعلاً و حالا حالاها وقت کافی ندارم...نمیتونم نظرسنجی برای تاپیک آماده کنم، الخصوص OP ED ـها
انجامش پای خودتون....:d

P.S
این فصل کلاً هیچ OP ED منو حسابی جذب خودش نکرد...اهنگای نسبتاً خوب، کمی OP انیمه ی Psycho-Pass و ED قسمت دوازده Fate Stay Night که کار Lisa بودش، کمی خوب بودن، بقیه برام تو دیوار تشریف داشتن :p

منم این فصل تنها انیمه ای که بیشتر از یکی دوبار اهنگ OP گوش کردم مربوط به انیمه ی (Kiseijuu Sei no Kakuritsu (Parasyte بوده و هیچکدوم از کار ها رو بعد از یه بار گوش کردن دنبالشون نرفتم

------------------------------------

این هفته دو قسمت از انیمه Ace of Diamond پخش شد که خیلی عالی بود با اینکه مانگای این قسمت ها رو جلوتر خونده بودم ولی حس انیمه به چیز دیگه بود و با توجه به روند انیمه و دلایلی که قبلآ در مورد کوروکو گفتم داره این انیمه رو کنار میزنه تبدیل میشه به دومین انیمه ورزشی که دنبال میکنم

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
@emperor 69

رتبه اول کیه؟

در حال حاضر Baby Steps البته مانگاش رو دنبال نمیکنم نمیدونم الان در چه وضعیتی هستش ولی فصل اول انیمه فوق العاده بود

البته اینم بگم ایپو هم جاش هنوز تو لیستم مشخص نیست و هیچوقتم نمیشه نادیدش گرفت به شدت منتظر تایید فصل بعدشم هستم :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سایت اصلی رو که نداد آخر!:-" :D
والا من دنبال کار خاصی نیستم، کلا یه چند تا عکس دیدم از این بانوی ردهدمون و بعدا با اسم با ابهتش (!) آشنا شدم، تحریک شدم انیمه رو ببینم:D

والا اینجا یه تاپیک آزاده! شما هم بانوی خاصی مدنظرت هست، معرفی کن و عکس بذار شاید ترغیب شدیم!:-" :D

پ.ن: یعنی اون روزی که من شروع کردم به دیدن وان پیس، مجوز بن دائم من رو پرهام داره!:D یعنی عمرا:D
@Kurt117
اوکی پس جواب ندین:D

یه کم دیگه روش کار کن، بالاخره نرم میشه و میگه:-"

کدوم اسم با ابهتش؟ ارزا اسکارلت؟ یا تیتانیا؟:biggrin1:

اون قدرها که فکر می کنی تاپیک آزاد نیست. دست پای ما بسته است برای معرفی کردن:biggrin1:

ولی خوب... توی سری monogatari یه فرد خاصی به نظرم میاد:>
---
ج.پ.ن: تا حالا توی عمرم پست کسی رو بوکمارک نکردم. به شدت دارم برای بوکمارک کردن پستت وسوسه میشم:D

در حال حاضر Baby Steps البته مانگاش رو دنبال نمیکنم نمیدونم الان در چه وضعیتی هستش ولی فصل اول انیمه فوق العاده بود

البته اینم بگم ایپو هم جاش هنوز تو لیستم مشخص نیست و هیچوقتم نمیشه نادیدش گرفت به شدت منتظر تایید فصل بعدشم هستم :d

غافل گیرم کردی.:D

الآن انیمه ی اول و دوم من هم به ترتیب Baby Steps و Dia no Ace ـه. بعد از اتمام فصل اول می خواستم برم سراغ مانگاش که در بزنگاه دانلود مانگا، خبر فصل دوم
اومد و بی خیال مانگا شدم:D

تا اونجایی که کاورهای مجلدات بعدی مانگا رو دیدم، انگار داستان از اینی هم که هست بهتر میشه.
البته قضاوت از روی عکس کاور ممکنه زیاد معقول نباشه:D

-------------------------------------------------------
سه روز پیش سه قسمت آخر مانگای غول توکیو توی ژاپن روی BD اومده.
اگر کسی لینکی ازش دید، مضایقه نکنه.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر