Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Gosick هم خیلی خوبه و به همه پیشنهاد میشه :)
Kujo.... (با صدای ویکتوریکا بخونید :d )
+
با توجه به بحث های 2-3 صفحه اخیر پیشنهاد میشه یه تاپیک با عنوان Ecchi and Hen*tai Center بزنیم،تا بشه راحت تر در این مورد بحث کرد و سایت ها و منابع مختلف رو هم share کنیم..... :| :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
چرا همچین شد مانگا! فکر کردم این هفته نداریم،اما گویا امروز (شایدم دیروز:-" ) اومدن!!! :d

بسی روحم شاد شد! و با تشکر از ebibatboy که با دادن پستش خبر رسوند مانگا داریم! >:)

ohv73yecu56b99kwun8k.jpg

اینجا دیگه بارت رسما من بودم! =)) =)) =))
پنل بالایی این پنل چه قیافه ای داشت بارت! =))
عالی بود این چپتر! :)) این هویج و رومئو :-" هم عجب زوجی شدن :)) کاش جفتشون میومدن تو گروه :((

از ترکیدن دلینجر هم بس خوشحال شدیم! به شدت ازش بدم میومد :| کاش بهتر از اینها میترکید:|
من از این چپتر میخوام امضا بزارم :( خواهشا گیر ندید :(( :((

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
سلام
بالاخره gosick رو تموم کردم واقعا از همه نظر شاهکار بود. داستان وشخصیت های عالی مخصوصا ویکتوریا و کوجو .از همین الان جزو top 10 خودم میدونمش
به همه پیشنهاد میشه. 10 / 10
اونجا که کوجو روی شن ها بود چرا پاهاش نبود یعنی قطع شده بودند؟
چند تا انیمه مثل gosick که رومنس قشنگی هم داشته باشن لطفا معرفی کنید؟

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
آقا بحث معرفی سبک شد یکی بیاد این سبک Idol رو واسه من کامل شرح بده ببینم چرا من نفهمیدم که این روزا برای چی اینقدر معروف شده:d
من دو سه تا Live event از گروه Vocaloid دیدم.اونا رو میشد قبول کرد.روشون کار شده بود.جو سالن هم وحشتناکه توشون:d.ولی این که دیگه انیمه بیان بسازن که 4 نفر بیان خواننده بشن نمیشه خو!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
آقا بحث معرفی سبک شد یکی بیاد این سبک Idol رو واسه من کامل شرح بده ببینم چرا من نفهمیدم که این روزا برای چی اینقدر معروف شده:d
من دو سه تا Live event از گروه Vocaloid دیدم.اونا رو میشد قبول کرد.روشون کار شده بود.جو سالن هم وحشتناکه توشون:d.ولی این که دیگه انیمه بیان بسازن که 4 نفر بیان خواننده بشن نمیشه خو!

... idol ها غریب به 40 ساله تو ژاپن تنشی هایی هستن که کامی ساما برای شادی و تخلیه و بر اورده کردن رویای مردای جوون به زمین نازل میکنه :x:d ...

یه 10-15 سالی هم هست سایر نقاط دنیا هم جلب این idol ها شدن

ولی این چند ساله پاشون به انیمه ها هم باز شده و انیمه هایی با موضوع idol هم زیاد شدن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
... idol ها غریب به 40 ساله تو ژاپن تنشی هایی هستن که کامی ساما برای شادی و تخلیه و بر اورده کردن رویای مردای جوون به زمین نازل میکنه :x:d ...

یه 10-15 سالی هم هست سایر نقاط دنیا هم جلب این idol ها شدن

ولی این چند ساله پاشون به انیمه ها هم باز شده و انیمه هایی با موضوع idol هم زیاد شدن

خب اینا درست ولی شما بیا توضیح بده که چه جوون بیگناهی با دیدن انیمه Idol ـی مثل PriPara شاد میشه؟ :|
آدم تو خلقت بعضی چیزها شک میکنه

Monster هم قسمت 27 رو تموم کردم....فقط باید بگم با وجود تمام جذّابیت ها و هیجانش...خییل به عنوان یه داستان کارآگاهی کشش میده :(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خب اینا درست ولی شما بیا توضیح بده که چه جوون بیگناهی با دیدن انیمه Idol ـی مثل PriPara شاد میشه؟ :|
آدم تو خلقت بعضی چیزها شک میکنه

Monster هم قسمت 27 رو تموم کردم....فقط باید بگم با وجود تمام جذّابیت ها و هیجانش...خییل به عنوان یه داستان کارآگاهی کشش میده :(

هر سبکی انیمه هایی با کیفیت متفاوت داره دیگه ... مثلا تو سبک شونن یه انیمه بد پیدا بشه ... همه انیمه های شونن بد میشن ؟؟؟

من که از love live به شدت خوشم امد ... سری دومش هم کوبه اواردز 2014 رو برد !!!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هر سبکی انیمه هایی با کیفیت متفاوت داره دیگه ... مثلا تو سبک شونن یه انیمه بد پیدا بشه ... همه انیمه های شونن بد میشن ؟؟؟

من که از love live به شدت خوشم امد ... سری دومش هم کوبه اواردز 2014 رو برد !!!

من که نگفتم همه انیمه های این سبک بده(البته من کلّاً زیاد سمت این ها نمیرم) فقط میگم یه سری انیمه های داغون داریم که وجودیّتشون داره با اسم Idol ماست مالی میشه!!آخه یعنی چی

بعدم کسی از LL بد نگه...که واقعاً به من یکی حال داد

پ.ن: رفقا تا حالا نشده این ژاپنی های حلال زاده یه منهوا رو انیمه کنند!!! آقا تو رو خدا یه روزنه واسه ما ایجاد کنید که من امید داشته باشم به انیمه شدن ToG!!! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من که نگفتم همه انیمه های این سبک بده(البته من کلّاً زیاد سمت این ها نمیرم) فقط میگم یه سری انیمه های داغون داریم که وجودیّتشون داره با اسم Idol ماست مالی میشه!!آخه یعنی چی

پ.ن: رفقا تا حالا نشده این ژاپنی های حلال زاده یه منهوا رو انیمه کنند!!! آقا تو رو خدا یه روزنه واسه ما ایجاد کنید که من امید داشته باشم به انیمه شدن ToG!!! :D

Idol فقط از نوع Tiger & Bunny که کلا وجودیتش با این چیزای خز و خیل فرق میکنه :-" :d (هومن :-" )

---
آخ آخ...TOG :(( عجب پتانسیلی داره این منهوا! اگر انیمه میشد که حتی شاید بعضی بچه های اینجا براشون بهترین انیمه ی بلند میشد:-"
ولی حیف ...حیف که این استعداد تو کره داره حروم میشه:((

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

100% با کل حرفات موافقم ... اگه tog انیمه بشه ... من کل شهر رو شیرینی میدم ... واقعا داره حروم میشه

- - -ویرایش - - -

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
TOG هیچ وقت انیمه نمیشه. خیالتون راحت باشه.:D

خیلی وقت پیش یه تیزر برای تبلیغ TOG ساخته بودن که توی چین پخش شده بود. قشنگ با لب و لوچه آدم بازی می کرد:D

یه لیست بلند بالایی از مسائل هست که باعث میشه TOG انیمه نشه.

- مهمترین دلیلش کره ای بودن TOG ـه. تنها کارهای کره ای که من میشناسم که انیمه شدن، اچی بودن.

- اون موارد کره ای که انیمه شدن، توی ژاپن با فرمت مانگا چاپ شدن و توی ژاپن محبوبیت پیدا کردن که انیمه شدن. مثالش Freezing ـه.

- اکثر انیمه ها ساخته میشن تا تبلیغ مانگا باشن. وقتی یه چیزی رو مجانی می تونی بخونی، ساختن یه تبلیغ گرون قیمت (انیمه) براش صرف نداره.

و ....

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
TOG هیچ وقت انیمه نمیشه. خیالتون راحت باشه.:D

خیلی وقت پیش یه تیزر برای تبلیغ TOG ساخته بودن که توی چین پخش شده بود. قشنگ با لب و لوچه آدم بازی می کرد:D

یه لیست بلند بالایی از مسائل هست که باعث میشه TOG انیمه نشه.

- مهمترین دلیلش کره ای بودن TOG ـه. تنها کارهای کره ای که من میشناسم که انیمه شدن، اچی بودن.

- اون موارد کره ای که انیمه شدن، توی ژاپن با فرمت مانگا چاپ شدن و توی ژاپن محبوبیت پیدا کردن که انیمه شدن. مثالش Freezing ـه.

- اکثر انیمه ها ساخته میشن تا تبلیغ مانگا باشن. وقتی یه چیزی رو مجانی می تونی بخونی، ساختن یه تبلیغ گرون قیمت (انیمه) براش صرف نداره.

و ....
کاش یه ناشری پیدا میشد حق نشر TOG رو توی ژاپن میگرفت تا 2 مورد آخر حداقل حذف میشدن :((
خدایی منهوا با این پتانسیل خفن،چرا باید اینجوری بشه :((

---

لعنت به مانگاکا! نیمه ی دوم قسمت 19 و غیر از چند دیقه ی آخر قسمت 20 همش داشتم فحش میدادم بهش:((
آخه چرا با اونودرا اینجوری میکنند :(( نه واقعا چرا :((
اگر اون 2-3 دیقه ی آخر نبود که همچنانم فحشش میدادم :|
نامرد یکی به نعل میزنه یکی به میخ :|

فقط ترجیح میدم اگر قراره اونودرا و روکو به هم نرسن!!! کلا مانگا وسط زمین و آسمون کنسل بشه! :|
گرچه احساس میکنم نه اونودرا به وصال میرسه،نه مانگا بلایی سرش میاد :(( این چیتوگه خیلی نامرده :(( مانگاکای نامرد هم مشخصه فنشه :|

الان منتظر فصل بعد میباشیم! تا باز هم 20-24 قسمت دیگه ، هر قسمت رو اعصابمون رژه بره:|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
شانس آوردین از اول نرسدیم به این کلاس آموزشیتون و الا الان همتون قیچی شده بودین :D
-----
فن سرویس فقط فن سرویسهای Bleach :D
البته با کسب اجازه از ابر تکنیک اوزوماکی ناروتو :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
آقا یکی هم منو راهنمایی کنه یه ذره!:D

یجا معرفی کنید من برم با کیفیت خوب انیمه بخرم. شماها خودتون این همه رو از کجا گیر میارید؟ یجا بگید من برم با کیفیت بخرم!:D

پ.ن: فن سرویس هم فقط اشتاین گیت!:D خصوصا اینکه من عاشق ماکیسه کروسو هستم و دوست داشتم باهاش ازدواج کنم!:D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
^
معمولا دانلود میکنن . اگه امکان دانلود نداری یک سری ادم هستن که پخش بدون منفعت میکنن تو فروم های دیگه . به این صورت که مثلا پول یک هارد میدی . میخره واست پر میکنه بعد میفرسته دمه خونت . یا اینکه هاردت رو پست میکنی . پر میکنه واست بعد واست پست میکنه . قبلا رو DVD هم میزدن . الان رو نمیدونم . البته ارزش نداره DVD :D
خیلی واسه خودم متاسفم :(( گنجینه انیمه ای که داشتم رو پاک کردم به خاطر نبود فضا . بشکنه این دست :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر