Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
[MENTION=4591]Cloud Strife[/MENTION]
اون سری اومدی اینو به من معرفی کردی گفتی فلانه بهمانه از این ورش میره از اون ورش در میاد (!:D) بعد خودت هنوز ندیدیش!؟:D :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
@Cloud Strife
اون سری اومدی اینو به من معرفی کردی گفتی فلانه بهمانه از این ورش میره از اون ورش در میاد (!:D) بعد خودت هنوز ندیدیش!؟:D :|

نه بابا دیدمش! حتی اگه اشتباه نکنم تلوزیون هم داده اینو. اما با یه اسم دیگه (مطمئن نیستم). منتها چند سال پیش. الان دوباره به شدت دنبال دیدن دوباره ایشون هستم اما دیگه ندارمش. فقط سه تا فیلم سینماییش رو دارم و خود سریالو ندارم. یعنی چون هاردم سوخته آرشیو قدیمی رو دیگه ندارم.

حالا تو دیدیش یا نه؟:D Evangelion بهترین چیزی هست که من تو عمرم دیدم. دین، فلسفه، سیاست، روانشناسی، آمیخته ای از همه این هاست! اگه ندیدیش وایستا من اگه گیرم امد به تو هم میدم!:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نه بابا دیدمش! حتی اگه اشتباه نکنم تلوزیون هم داده اینو. اما با یه اسم دیگه (مطمئن نیستم). منتها چند سال پیش. الان دوباره به شدت دنبال دیدن دوباره ایشون هستم اما دیگه ندارمش. فقط سه تا فیلم سینماییش رو دارم و خود سریالو ندارم. یعنی چون هاردم سوخته آرشیو قدیمی رو دیگه ندارم.

حالا تو دیدیش یا نه؟:D Evangelion بهترین چیزی هست که من تو عمرم دیدم. دین، فلسفه، سیاست، روانشناسی، آمیخته ای از همه این هاست! اگه ندیدیش وایستا من اگه گیرم امد به تو هم میدم!:D
نه من هنوز ندیدم:D گرفتی مارم دریاب:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
خلیل من دارم از غم نبود Evangelion کف میکنم بعد تو داری با من در مورد آنیمه و انیمه بحث میکنی؟
biggrin1.gif
خدارو خوش میاد آیا؟
biggrin1.gif
نداری این Evangelio به من بدی؟
biggrin1.gif

به اعصابت مسلط باش(O_o)
ببین ماکان، آدم ها دو دسته ـن، یه دسته که عاشق Evangelion میشن، یکی دیگه مثل من، از Evangelion متنفر میشن :d
یعنی اعصابم خط خطی شد، تا تونستم انیمه رو تموم کنم ... فقط تحملش کردم ):
16گیگ ترافیکم برای انیمه و چهار سری فیلم هاش، حروم شد :p

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
به اعصابت مسلط باش(O_o)
ببین ماکان، آدم ها دو دسته ـن، یه دسته که عاشق Evangelion میشن، یکی دیگه مثل من، از Evangelion متنفر میشن :d
یعنی اعصابم خط خطی شد، تا تونستم انیمه رو تموم کنم ... فقط تحملش کردم ):
16گیگ ترافیکم برای انیمه و چهار سری فیلم هاش، حروم شد :p

چرا واقعا؟ از چیش خوشت نیومد؟:D دوست داشتی بگو. برام جالبه.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
این Studio Ghibli چه چیزایی میسازه!!!

From Up on Poppy Hill 8/10
Grave of the Fireflies 9/10

pk8ml350znuvhtefevjc.jpg

کسی Shingeki no Bahamut: Genesis رو دیده؟ارزش دیدن داره؟ با توجه به violence & profanity بودنش" این نسخه ای که توی سایتها هست کامله یا سا_نسور شده؟

همین سوال رو در مورد Terra Formars هم داشتم.چون برخی سکانس هاش بوسیله دایره های سیاه سان_سور شده بود.نسخه کاملش موجوده یا کلا همینه؟چون از 2جا که دان کردم همین بود!
luzgf182dsjj8u6cevie.jpg

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
^^^
SnB ارزش دیدن داره ببینش سانسورم نداره :d
TF هم قسمت یک تا سه فقط سانسور داشت که بعد ها Version جدیدش اومد که بدون سانسور بود که اگه مثلا با تورنت بخوای دانلود کنی زده E01v2

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
کسی اصلا به اون تاپیک سر نمیزنه که بخواد رای بده.
خب الان میتونن سر بزنن .
من اصلاً یادم نبود اون تاپیک رو داریم و بعد از یادآوری خلیل تازه یادم اومد .
دلیل خلوت شدنش هم تمرکز رو این تاپیک بوده .
الان برای نظرسنجی میتونه رونق بگیره دوباره .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Kyoukai no Kanata رو یه 6 قسمت دیدم باقیش رو به خاطر خرابی قسمت 7 نتونستم ببینم ... باورم نمیشه یه انیمه اکشن از کیوتو دارم میبینم بالاخره ... چه اکشنی چه جلوه های ویژه ای ... چه داستانی ... کیوتو از 2012 به این ور یه کم خط و خطوطش رو تغییر داد و سبک های جدیدی رو شروع کرد ... ولی من این انیمه هر چی عکس هاش رو دیدم .. حتی یه کلیپ هم دیدم به نظر میومد فقط یه انیمه مدرسه ای ،کلابی و رومنسه ... اصلا فکر نمیکردم ... سوپر پاور و اکشن هم داشته باشه .... همه چیزش به خصوص طنزش عالی بود ... شخصیت پردازی هم که هیچ تغییری نکرده همچنان تمام شخصیت های کیوتو انیمیشن منحصر به فرد و تر و تازه ان ... هر چقدر هم که بخواد موضوعات تکراری باشه ... اون دو تا پسر به تمام معنا منحرف شروع به بحث میکنن فوق العاده است ... قسمت 6 هم که من منفجر شدم از خنده ... یه چند تا تیکش رو هم انیمه های شونن و idol رو با
هم به سیخ کشید ....

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
واقعا چرا با اونجلین مشکل دارید؟
:biggrin1:
نمیدونم والا .
من از Pacific Rim که به نظر خودم برداشت محض از همین اونجلین بود خیلی خیلی خوشم اومد . اما نمیدونم چرا از انیمه هه خوشم نیومد .

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
Evangelion از اون انیمه هاس که باید تو یه فاز غم و اندوه و افسردگی باشی و ببینش تا واقعا بهت حال بده:d خودم شنیدم نویسنده داستانش هم موقع نوشتنش افسرده بوده و Depression داشته! در کل باید رو مود درست باشی و یه زمان مناسب بری سراغش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر