Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
خسته نباشی ...

من این چند وقته سرم خیلی شلوغه و دیگه این فصل مثل فصل‌های قبل راجع به سازندگان و کلاً حواشی انیمه‌ها چیزی نمیگم و فقط یه خلاصه داستان مینویسم و تمام...

داداش اصلش این نظرات خودت بود ، من انیمه هایی که میدیدم رو از روی حرفای خودت انتخاب میکردم ...
وقت کردی تا اول زمستون اضافه کن.
ممنون.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
آریا دستت درد نکنه ولی...شدی مثل Ea و Ubi؟اون نظرات خودت که اصلش هست رو نمینویسی و Preview ناقص میدی دست مردم؟DLC نظراتت قیمتش چنده؟:d
magical boy school هم ندیده بودم که دیدم.now i've seen everything f

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خیلی ممنون [MENTION=7498]AsaraymA[/MENTION]
من اتفاقا به اون صورت اخبار انیمه های فصلی رو دنبال نمیکنم و از پست های اینجا میفهمم چه انیمه هایی قرار پخش بشه :d
keep up the good work و از اینجور حرفا8-| :d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
آریا منبع پیش نمایش هات ANN ـه؟؟؟
من برای نوشتن پیش نمایش توکیو گول که تو MAL میگشتم هیچ کدوم از چیزایی که گفتی رو نیدیدم...شایدم الآن آپدیت شده باشه...به هر حال باید نیگاه بندازم

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
آریا منبع پیش نمایش هات ANN ـه؟؟؟
من برای نوشتن پیش نمایش توکیو گول که تو MAL میگشتم هیچ کدوم از چیزایی که گفتی رو نیدیدم...شایدم الآن آپدیت شده باشه...به هر حال باید نیگاه بندازم

منبع داستانی که همون خلاصه‌داستانهایی هست که تو ANN یا سایتهای خبری و خیلی جاهای دیگه میگذارن... ولی اون باقی توضیحات منبعش خودمم!:d
خارج از شوخی چند وقت پیش خبرش اومده بود و خیلی هم سروصدا کرد... اگه دنبال ادامه فصل قبل هستی بهتره بری مانگا بخونی، چون این فصل ادامه قبلی نیست و یکجورایی ریبوت حساب میشه:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ممنون آریا سنپای عالی بود . :d
مخصوصا این فصل دوتا از انیمه های خدای من پخش میشوند : JoJo , Kuroko

راستی من مانگای کروکو رو یکم خوندم و اوایل رو به اواسطش ول کردم ....
شنیده بودم تموم شده ولی شنیده بودم میخواد دوباره ادامش هم بده ولی فک کنم شایعه بوده باشه نه ؟! :-"
{خدا کنه نباشه} ;;)

راستی سنپای یک اعتراض دارم بهت هااااااا :|
من همیشه نظرای شخصیت رو آخر معرفی هر انیمه میخوندم توی توضیحات فصلی چرا اینبار حذفشون کردی ؟! :((
ترو خدا اضاف کن همون هارو میخوام :-"

راستی من با قسمت آخر Tokyo Ghoul خیلی حال کردم یک حالت S&M خوبی داشت و اگر این فصلش حتی ریبوت هم باشه ولی مثل قسمت اخر فصل قبل باشه من با سر میرم توش :d

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
قبول دارم که طنز گینتاما بعضی مواقع یه ذره بیمزه میشه و یا موضوعاتی رو مطرح میکنن که برای کسانی که انیمه های مرتبط با اونا رو ندیدن و یا ژاپنی نیستن بی معنیه ولی خب این موارد فقط 30-40 درصدش رو تشکیل میدادن و طنزش بیشتر مواقع در سطح خیلی خوبی قرار داشته و تیکه های جالبی هم داشته:d تازه هر مانگاکایی/نویسنده ای به یه حدی که میرسه دچار کمبود ایده میشه و تا ابد که قرار نیست همیشه در اوج باشه :-" مثلا همین اودا سنسی هم توی بعضی آرک ها مثل دیوی بک و اسکایپیا و فیشمن آیلند دچار افت شد:-" در مورد مبارزاتش هم خب دیگه سلیقه ایه:d بعضی ها دوست دارن که مبارزه های طولانی با یه عالمه بزن بزن ببینن که تا چند قسمت ادامه داشته باشه ، بعضی ها هم مثل من طرفدار جنگ های کوتاه و واقع گرانه ترن و به نظرشون کاملا مسخره اس که یکی قبل از حمله کردن اسم تکنیکش رو بلند داد بزنه:d
اینکه بعضی از آرک هاش به داستان اصلی مرتبط نیستن تا حدی درسته ، البته تا اینجایی که شما دیدی اینطوری بوده و جلوتر که بری، مخصوصا توی چپتر های آخر مانگا حدود 50 درصد این آرک های بی ربط با داستان اصلی مرتبط شدن و تازه دست های پشت پرده ی داستان دارن آشکار میشن:-" (مثلا اون تیکه ی کوتاه دوست شدن کاگورا با هیمه توی نیمه ی دوم قسمت 14 شاید الان به نظر بیربط بیاد ولی جلوتر که بری توی یکی از آرک های تاثیر گذار تازه اثرش مشخص میشه:-") از این نظرم هم همونطوری که خودتون گفتین سبک داستان پردازی گینتاما مثل وان پیسه چون توی وان پیس هم لوفی 365 روز سال رو مشغول مبارزه کردن با نیروی دریایی و تلاش کردن برای پادشاه دزدان دریایی نمیکنه و بیشتر مواقع فقط داره ماجراجویی میکنه:d علاوه بر اون گینتاما یه انیمه ی اپیزودیکه و برای انیمه های اپیزودیک داستان اصلی معنی نداره و بیشتر به زندگی روزمره ی شخصیت های داستان میپردازن;)

من نگفتم گینتاما بده یا خوبه که قطعا خوبه فقط من زیاد حال نکردم باهاش :d دقیقا مثل سریال دکستر که حال نکردم باهاش !
حالا شما میگی بزودی میبینم ادامه گینتامارو ;;)
یه فیلم بسازن از این وان پبس جانی دپ بشه لوفی :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من این چند وقته سرم خیلی شلوغه و دیگه این فصل مثل فصل‌های قبل راجع به سازندگان و کلاً حواشی انیمه‌ها چیزی نمیگم و فقط یه خلاصه داستان مینویسم و تمام... تو این تاپیکم که ماشالا همه کمربند مشکی اوتاکویی دارن (:d) و نیازی به توضیحات اضافه من نیست و احتمالاً همه خبرهای مربوط به انیمه‌هارو میدونید.:d
:( :( :( :((
---
چه فصل خوبیه! :x >:)

Absolute Duo
شخصیت اصلی داستان پسری بنام Toru Kokonoe که بر اثر یک اتفاق کسی رو که خیلی دوست داره از دست میده، برای همین تصمیم میگیره به آکادمی Kouryou بره... تو این آکادمی افراد آموزش‌های مبارزاتی رو میبینن و میتونن به سلاحی معروف به Blaze که در واقع از روح هر فردی بوجود میاد دسترسی پیدا کنن... این سلاح بسته به روحیات و اراده هر فرد شکل مختلفی داره... گفته میشه که از بین هر هزار نفر فقط یکنفر این توانایی رو داره که بتونه از روح خودش یک Blaze بسازه و Toru یکی از همین افراد هست.
Guilty Crown :|
نمیبینم:-"

Aldnoah.Zero 2
این آرته چی میگه؟ :|
اونقدری که انتظار داشتم هم زمان نگذشته:| :(

Assassination Classroom
محمد علی تضمین ـش کرده! :d میبینیم! >:)
هشت پاـه هم چیز جالبی میزنه :d کاورها هم ته خندست:))

Handsome HightSchool Earth Defence Club Love
Finally…. A Magical Boys Series
WTF !!!:|

Death Parade
واو! واو! واقعا واو!!! Death Billiard عالی بود! :x
به شدت منتظرشم! :d

Durarara!!x2 Shou
به به! :x این انیمه عالی بود! :d هم داستان،هم کاراکترها،هم آواتارهای چت روم! :)) :d
در انتظار شیزو! :x

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders Egypt Arc
به به! >:) راستی قراره چند قسمتی باشه؟ 12 یا 24 ؟ :d
عنوان اسپویل رو چی بزنیم؟ Jojo - S2 -S2 -EX ؟ یا Jojo - S2 - E+24 ؟ :))

Unlimited Fafnir
در این بین Mononobe Yuu تنها پسری هست که با قدرتهای فرا بشری همانند دختران D متولد شده... برای همین Yuu به مدرسه‌ای منتقل میشه که تمام دختران D در آن زندگی کرده و در حال آموزش برای مبارزه با Dragonها هستند.
یعنی حالم دیگه از این مورد که یک پسر تنها پسریه که قدرتی که فقط دخترها تو دنیا دارن رو به دست میاره و میره مدرسه ی دخترونه و این خزعبلات ... بهم میخوره :|
هر فصل چندتا از این خزعبلات داریم:| فقط اسم قدرت ها و این چیزا فرق میکنه:|

Kuroko no Basket 3
به به! بریم برای یک فصل هیجان انگیز دیگه >:) :dالبته حیف که کاراکتر محبوبم این فصل فکر کنم کاره ای نیست:(

Samurai Warriors
اگر زیرنویس بشه! و فن ساب ها بزارنش و کلا اپیک فیلی مثل سری سوم باسارا نشه! میبینیم!
فقط یک مورد خیلی اساسی! Hanzo Hattori کبیر کو؟ :| یعنی واقعا توی انیمه نیست؟ :| خـــــــــــــــــاک! :|
باز حضور تاداکاتسو و دخترش مایه ی دلگرمی ماست! :d

The Rolling Girls
پوسترش جالب میزنه...ولی احساس ممکنه که چیز چرتی هم باشه :d بزرگان انیمه با توجه به سوابق همه کاره های انیمه ، بگن ممکنه به دردی بخوره؟ :d

Tokyo Ghoul √A
فصل اولش رو که به زور دیدم:-" نمیدونم...شاید فصل دوم رو ببینم،شایدم نبینم :d
البته احتمال دیدنش بیشتره! فقط چه پوستر فاجعه ای! :-&

Yoru no Yatterman
جالب به نظر میاد! :d احتمالا بعد از تموم شدنش، مثل Space Dandy میبینمش :d

Psycho-Pass Movie
Get ready for an EPIC concolusion :bighug:
[2]
اصلا پوستری که کوگامی هم توش هست،همه جوره عالیه!!! :x
فقط حیف که دو قرن دیگه بهمون میرسه:((
---
آریا دستت درد نکنه :x :bighug:

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
منبع داستانی که همون خلاصه‌داستانهایی هست که تو ANN یا سایتهای خبری و خیلی جاهای دیگه میگذارن... ولی اون باقی توضیحات منبعش خودمم!:d
خارج از شوخی چند وقت پیش خبرش اومده بود و خیلی هم سروصدا کرد... اگه دنبال ادامه فصل قبل هستی بهتره بری مانگا بخونی، چون این فصل ادامه قبلی نیست و یکجورایی ریبوت حساب میشه:d

ما که تو MAL چیزی ندیدیم...به هر حال من استارت انیمه رو میزنم واسه بقیتون که از حالا دست دراپ بر سینه اش زدید تعریف میکنم ریبوت اش چه شکلیه(یا اصّن ریبوت هست یا نیست)/:)
امید به AC هم به شدّت بالاست...من مانگاها رو همیشه تا یه جایی میخونم و منتظر میشم تا انیمه اش بیاد...امیدوارم کار اپیزودیک خفن و خوفی از آب دربیاد...تنها مشکل مانگاش که بعضی طرّاحی های کج و کوله اش بود که تو انیمه با توجّه به تریلر از این خبرها نیست.:bighug:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جوان دوان دوان به محضر حکیم عالم اندیش رفت و گفت: ای حکیم!
What is the H-Logic that everyone talks about

حکیم:
It’s the Ultimate Logic

جوان:
:-/

حکیم:

Well… There no set paradigm that bounds hen*tai logic
H-logic is flexible as a Ditto yet solid as a geolude
Like a gastly, you can always try grasping it with your hands but you'll never truly grab it
...
In short, No one can describe it to you and I miss pokemon on Game boy
Now F*ck off and let me finish reading that shitty 300 page Pokemonogatari NTR doujin

[/SPOILER]

Durarara

آخه اگه ایزایا نباشه دیگه کسی نمیبینه :d

مثل LNش که اون جلدایی که نبود ترجمه نشد اصلا (الان رو نمیدونم ترجمه کردن یا نه ولی اونموقع بیخیال شده بودن)

من خودم بیشتر به خاطر ایزایا میبینم 3:

:( :( :( :((
---

Kuroko no Basket 3
به به! بریم برای یک فصل هیجان انگیز دیگه >:) :dالبته حیف که کاراکتر محبوبم این فصل فکر کنم کاره ای نیست:(

دعا کن که تا آخر مانگا رو پوشش نده وگرنه فصل هیجان انگیزت تبدیل به مسخره بازی میشه :d فقط هم به خاطر مسابقه آخر اونم نیمه آخرش

این فصل که حالمون از Fate بهم خورد کل تاپیک شده بود Fate با اینکه انیمه های شاخ زیادی داشتن پخش میشدن

مخصوصا Donten ni Warau که متاسفانه هفته بعد قسمت آخرشه و به طرز باورنکردنی تو امسال برا من بهترین بوده

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
این قسمت دهم Fate/SN با فاصله‌ی زیاد از نظر "نکات مهم" جزو یکی از بهترین قسمتهای کل انیمه بود...
با دقت نیگاه کنیدددد:D
[MENTION=31999]Akiba[/MENTION]
Aldnoah.Zero را این فصل نیز با تمام قوا باید دریابید،شک‌ ب دلت راه نده:D

آخرین ویرایش:

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
کسی خبر داره رمان های Ben-to به انگلیسی ترجمه شده یانه؟خیلی دوست دارم بخونمشون.
به جای اینکه فصلی 10 تا Harem چرت بسازید بیاید یه نیمچه Harem درست مثل Ben-to بسازید:(
صحنه های فایتینگش واقعا تاپ بودند.هیچ شوننی به گرد پاش نمیرسید

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
این قسمت Unlimited blade works هم خیلی خوب بود :)
چه عجب یه مستر درست حسابی دیدیم :| با 2 تا حرکت سیبر رو نصف کرد :| ترکیب کستر+اساسین+کوزوکی رو چطوری میخوان شکست بدن؟ :|
از این شینجی هم هر قسمت داره بیشتر بدم میاد :| میخوام بمیره :| این جام آدم مزخرف تر این گیر نیاورده بود که اینو مستر کرده؟ :d
شیرو هم بالاخره یه حرکت مثبت ازش دیدیم :d
فقط سوالی که میمونه اینه که آیا گیلگمش قدرت هاشو داره هنوز؟ همون باز کردن دروازه و ....؟
+
2 تا سوال:
1.قسمت بعدی اخرین قسمت بخش اول هست؟ :( بخش دومش کی پخش میشه؟
2.کدوم یکی از visual novel ها رو باید برم تا داستان همین ubw و heaven's feel رو متوجه بشم؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر