Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
کسی خبر داره رمان های Ben-to به انگلیسی ترجمه شده یانه؟خیلی دوست دارم بخونمشون.
به جای اینکه فصلی 10 تا Harem چرت بسازید بیاید یه نیمچه Harem درست مثل Ben-to بسازید:(
صحنه های فایتینگش واقعا تاپ بودند.هیچ شوننی به گرد پاش نمیرسید

Ben-to ترجمه نداره و حتی Scanهای ژاپنی کتاب هم به صورت ناقص بعضی جاها قبلاً میذاشتن... در کل دنبالش نباش:(
حالا Bento به کنار این Toaru Majutsu no Index لعنتی هم لایسنس شده و دیگه کتابهای جدیدش و ترجمه نمیکنن... اکثر لینکهاشم پاک کردن، البته من تا آخرین جلد رو دارم ولی کتابهای جدیدو نمیدونم چه خاکی به سرم باید بریزم :d
راستی تو که تو کار کتاب خوندن هستی حتماً این سری Toaru Majutsu رو بخون... فوق‌العاده است و میتونم بگم یکی از بهترین لایت ناولهایی هست که تا حالا خوندم، تو سبک شونن و اکشن که مسلماً بهترینه :bighug:

2 تا سوال:
1.قسمت بعدی اخرین قسمت بخش اول هست؟ :( بخش دومش کی پخش میشه؟
2.کدوم یکی از visual novel ها رو باید برم تا داستان همین ubw و heaven's feel رو متوجه بشم؟ :d

1- نه... دو قسمت دیگه مونده، تا اونجا که یادمه بخش اول قرار بود 12 قسمت باشه... حالا شاید تغییر داده باشن

2- Fate Stay Night کلاً یک ویژوال ناول اصلی داره که این انیمه و اون قبلیه هر دو از روش ساخته شدن، باقی عناوین فرعی سری حساب میشن
بازی سه تا مسیر داره... اولی Fate دومی Unlimited Blade Works و سومی هم Heaven's Feel
به ترتیب هم هستن و اینجوری نیست که خودت انتخاب کنی که کدوم مسیر داستانی رو بازی کنی
پس باید حتماً بازی رو 3 بار تموم کنی تا هر سه تا مسیر داستانی رو دیده باشی :d
قبلاً اینجا یه نیمچه توضیحی درباره‌اش داده بودم:d

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
Ben-to ترجمه نداره و حتی Scanهای ژاپنی کتاب هم به صورت ناقص بعضی جاها قبلاً میذاشتن... در کل دنبالش نباش:(
حالا Bento به کنار این Toaru Majutsu no Index لعنتی هم لایسنس شده و دیگه کتابهای جدیدش و ترجمه نمیکنن... اکثر لینکهاشم پاک کردن، البته من تا آخرین جلد رو دارم ولی کتابهای جدیدو نمیدونم چه خاکی به سرم باید بریزم :d
راستی تو که تو کار کتاب خوندن هستی حتماً این سری Toaru Majutsu رو بخون... فوق‌العاده است و میتونم بگم یکی از بهترین لایت ناولهایی هست که تا حالا خوندم، تو سبک شونن و اکشن که مسلماً بهترینه :bighug:
اسکن های ژآپنی ben to رو یه جا پیدا کردم یه بنده خدایی هم خلاصه پایانو انگلیسی توضیح داده ولی نخوندم.
حیف شد...من هروقت میدیدمش یاد این صف های نذری می افتادم:d
اومدیم این Toaru Majutsu خوندم وسطاش خوشم اومد.کتابای نیومده رو چه کنم؟مثل تو دستم تو حنا میمونه:d
راستی کتاب بخوای بخونی چطوری میخونی؟من از پشت مانیتور که نمیتونم.4-5 تا کتاب 300-400 صفحه رو از رو موبایل خوندم چشام ترکید!!فکر کنم دیگه باید بدم پرینتشون کنند برام!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
این Ben-to مسخره ترین ایده رو داشت! ولی خیلی حال میداد! =))
یه مشت دانش آموز و دانشجوی گرسنه،که تو کف خرید غذای نصف قیمت هستن :)) :))
دیدنش پیشنهاد میشه به دوستانی که یک انیمه ی اکشن و طنز میخوان :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
اسکن های ژآپنی ben to رو یه جا پیدا کردم یه بنده خدایی هم خلاصه پایانو انگلیسی توضیح داده ولی نخوندم.
حیف شد...من هروقت میدیدمش یاد این صف های نذری می افتادم:d
اومدیم این Toaru Majutsu خوندم وسطاش خوشم اومد.کتابای نیومده رو چه کنم؟مثل تو دستم تو حنا میمونه:d
راستی کتاب بخوای بخونی چطوری میخونی؟من از پشت مانیتور که نمیتونم.4-5 تا کتاب 300-400 صفحه رو از رو موبایل خوندم چشام ترکید!!فکر کنم دیگه باید بدم پرینتشون کنند برام!

Toaru Majutsu دو فصل اصلی داره
فصل اول کتابها 24 جلده... که دو سری انیمه تلویزیونی هم ازش ساخته شده که از کتاب اول تا 13 رو پوشش میده
ولی کلاً سمت انیمه‌اش نرو... بعد از خوندن کتابها بعنوان یه فن سرویس چیز جالبیه ولی در مقایسه با کتابها بیشتر شبیه یه جُک بی‌مزه است:d

فصل دوم کتابها هم اسمش New Testament‌‍ه که تا حالا 9 جلد ازش اومده و کامل ترجمه شده
بغیر از این دو فصل 7 تا کتاب دیگه هم داره که داستانهای فرعی رو روایت میکنن

اینم بگم که فصل دوم کتابها زیاد ربطی به داستان فصل اول نداره
درسته شخصیتهای داستان همون افراد هستن، ولی داستانی که تو فصل اول شروع میشه تو همون 24 تا کتاب هم به صورت تمام و کمال تموم میشه و جوری نیست که مجبور باشی بری فصل دوم هم بخونی...
فصل دوم هم تا اینجا که عالی بوده... در ضمن درسته که کتاب لایسنس شده و دیگه گروههای اصلی ترجمه‌اش نمیکنن، ولی از اونجایی که خیلی خیلی معروف و محبوب هست، مطمئن باش یکسری آدم مثل گروه Nandesu یا افراد دیگه پیدا میشن که کتابهای جدیدو ترجمه کنن.

یکی از دلایل اصلی هم که لایت ناولهایی که لایسنس میشن دیگه ترجمه نمیشن قیمت خیلی پایینشون هست، مثلاً همین Bento هر جلد کتابش 5 دلاره...!!
اصلاً صرف نداره طرف بیاد وقت پای اسکن و ترجمه بذاره...

من خودم بیشتر با موبایل میخونم، خیلی راحت‌تره... گرچه از پشت کامپیوتر خوندن هم مشکلی ندارم.:d

پ.ن: خدایی این ایده داستانی Bento خیلی خرکیه و باحاله
yahoo_4.gif
کاشکی فصل دومش هم تایید میشد
yahoo_4.gif

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
Toaru Majutsu دو فصل اصلی داره
فصل اول کتابها 24 جلده... که دو سری انیمه تلویزیونی هم ازش ساخته شده که از کتاب اول تا 13 رو پوشش میده
ولی کلاً سمت انیمه‌اش نرو... بعد از خوندن کتابها بعنوان یه فن سرویس چیز جالبیه ولی در مقایسه با کتابها بیشتر شبیه یه جُک بی‌مزه است:d

فصل دوم کتابها هم اسمش New Testament‌‍ه که تا حالا 9 جلد ازش اومده و کامل ترجمه شده
بغیر از این دو فصل 7 تا کتاب دیگه هم داره که داستانهای فرعی رو روایت میکنن

اینم بگم که فصل دوم کتابها زیاد ربطی به داستان فصل اول نداره
درسته شخصیتهای داستان همون افراد هستن، ولی داستانی که تو فصل اول شروع میشه تو همون 24 تا کتاب هم به صورت تمام و کمال تموم میشه و جوری نیست که مجبور باشی بری فصل دوم هم بخونی...
فصل دوم هم تا اینجا که عالی بوده... در ضمن درسته که کتاب لایسنس شده و دیگه گروههای اصلی ترجمه‌اش نمیکنن، ولی از اونجایی که خیلی خیلی معروف و محبوب هست، مطمئن باش یکسری آدم مثل گروه Nandesu یا افراد دیگه پیدا میشن که کتابهای جدیدو ترجمه کنن.

یکی از دلایل اصلی هم که لایت ناولهایی که لایسنس میشن دیگه ترجمه نمیشن قیمت خیلی پایینشون هست، مثلاً همین Bento هر جلد کتابش 5 دلاره...!!
اصلاً صرف نداره طرف بیاد وقت پای اسکن و ترجمه بذاره...

من خودم بیشتر با موبایل میخونم، خیلی راحت‌تره... گرچه از پشت کامپیوتر خوندن هم مشکلی ندارم.:d

پ.ن: خدایی این ایده داستانی Bento خیلی خرکیه و باحاله :d کاشکی فصل دومش هم تایید میشد :d
حالا اینو استارت میزنم ولی خیلی وقته میخوام سراغ رمان های هاروهی سوزومیا برم وقت نمیشه.دلم میخواد اونا رو خیلی کلاسیک بخونم!یعنی بدم پرینت رنگی بگیرن تو کاغذ A5 و صحافیش کنند و بشینم با خیال راحت بخونم:d
این Toaru Majutsu رو که سرچ دادم لینک اول یه wikia بود نوشته بود لینکای دانلود بخاطر لیسانس و این چیزا پاک شدن.بعد زیرش خودشون کامنت زده بودند برید تو هیستوری edit صفحه هستند دانلود کنید!الان چی پاک شده بود من نمیدونم:d

این Ben-to مسخره ترین ایده رو داشت! ولی خیلی حال میداد! =))
یه مشت دانش آموز و دانشجوی گرسنه،که تو کف خرید غذای نصف قیمت هستن :)) :))
دیدنش پیشنهاد میشه به دوستانی که یک انیمه ی اکشن و طنز میخوان :d
مسخره چیه؟تو زندگی روزمره عیناً شاهدش بودم!:|.به خاطر یه پرس خورش قیمه نذری 2 نفر تو خیابون به خاک و خون کشیدند همدیگه رو.بعد یکی رفت سمندش شد یکی هم سوار 206!غذا هم اون وسط خیابون ریخت حروم شد.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
حالا اینو استارت میزنم ولی خیلی وقته میخوام سراغ رمان های هاروهی سوزومیا برم وقت نمیشه.دلم میخواد اونا رو خیلی کلاسیک بخونم!یعنی بدم پرینت رنگی بگیرن تو کاغذ A5 و صحافیش کنند و بشینم با خیال راحت بخونم:d

Haruhi رو نخوندی هنوز؟! :d
خب قضیه یکمقدار پیچیده شد الان....
Haruhi و Toaru Majutsu هر دو جزو بهترین لایت ناولهایی هستن که تا حالا خوندم و هر کدومشون تو سبک خودش نامبر وانه :d

پیشنهادم اینه اول بشین Haruhi رو بخون... خیلی زودتر هم تموم میشه، کلاً 11 جلد کتابه
کتاب اول و چهارم هم از روش انیمه ساخته شده... حتماً بخون که عالیه... روایت داستان و شخصیتهای خیلی عجیب و غریبی داره که خیلی جذابتر از انیمه هستن

اینم خیلی ساله لایسنس شده ولی هنوز لینکهاش تو نت راحت پیدا میشه، حالا اگه هر کدوم از اینا رو پیدا نکردی (چه Haruhi و چه Toaru Majutsu) بگو تا یه جا برات آپ کنم.

پ.ن: انجمن حمایت از طرفداران لایت ناول :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
مسخره چیه؟تو زندگی روزمره عیناً شاهدش بودم!:|.به خاطر یه پرس خورش قیمه نذری 2 نفر تو خیابون به خاک و خون کشیدند همدیگه رو.بعد یکی رفت سمندش شد یکی هم سوار 206!غذا هم اون وسط خیابون ریخت حروم شد.
این که آره! دیدیم ملت برای نذری و سبد و فلان و بیسار چه کارا که نمیکنند! :-" حرفم همینیست که آریا گفت :
پ.ن: خدایی این ایده داستانی Bento خیلی خرکیه و باحاله :d کاشکی فصل دومش هم تایید میشد :d
کلا اینکه ته ایده ی داستانیه! =)) :d
ملت هم میرن اون وسط تکنیک های خفن میزنند و همدیگه رو شل و پل میکنند! :)) :d

دلم براش تنگ شد:( منم سری دوم میخوام:(
اسپیشالی چیزی نداره؟ :-"

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
Haruhi رو نخوندی هنوز؟! :d
خب قضیه یکمقدار پیچیده شد الان....
Haruhi و Toaru Majutsu هر دو جزو بهترین لایت ناولهایی هستن که تا حالا خوندم و هر کدومشون تو سبک خودش نامبر وانه :d

پیشنهادم اینه اول بشین Haruhi رو بخون... خیلی زودتر هم تموم میشه، کلاً 11 جلد کتابه
کتاب اول و چهارم هم از روش انیمه ساخته شده... حتماً بخون که عالیه... روایت داستان و شخصیتهای خیلی عجیب و غریبی داره که خیلی جذابتر از انیمه هستن

اینم خیلی ساله لایسنس شده ولی هنوز لینکهاش تو نت راحت پیدا میشه، حالا اگه هر کدوم از اینا رو پیدا نکردی (چه Haruhi و چه Toaru Majutsu) بگو تا یه جا برات آپ کنم.

پ.ن: انجمن حمایت از طرفداران لایت ناول :d

هاروهی انیمه و فیلمو دیدم ولی خب همونطور که میگی کتاب یه چیز دیگس:d.البته یه جا خونده بودم نویسنده هنوز سری رو تموم نکرده ولی خب تا من 11 جلد کتاب 250 صفحه ای بخونم فکر کنم اونم کتابارو بنویسه:d

پ.ن: انجمن حمایت از طرفداران لایت ناول
خودمون 2 نفریم؟حس این کلاب های 2 نفره انیمه ای بهم دست داد:d.الان مدیر مدرسه (فرهاد:d) میاد میگه حداقل باید 4 نفر باشیم کلابمون تعظیل میشه!باید 12 قسمت دنبال پیدا کردن 2 نفر دیگه باشیم:d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
هاروهی انیمه و فیلمو دیدم ولی خب همونطور که میگی کتاب یه چیز دیگس:d.البته یه جا خونده بودم نویسنده هنوز سری رو تموم نکرده ولی خب تا من 11 جلد کتاب 250 صفحه ای بخونم فکر کنم اونم کتابارو بنویسه:d

البته داستان هر کتاب جدا هست و یکجورایی حالت اپیزودیک داره، هر کتاب یک داستان:d
ولی داستان کلی هنوز تموم نشده و معلوم هم نیست که کی تموم میشه:d

بین کتاب 9 و 10 چهار سال فاصله بود و آخرین جلد کتاب یعنی شماره 11 هم سال 2011 منتشر شده و فعلاً که خبری از جلد 12 نیست، امیدوارم 2015 بالاخره یه خبری از کتاب جدیدش بیاد :(

پ.ن: فرهاد کیه؟!!! :d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
یه نسخه از لایت ناول های Ben-to رو خدمت آریا تقدیم کردم اگر موردتایید واقع شد و گفتند سوباراشی :d بقیه دوستان پ.خ بدند با کمال میل دریافت میکنند :d و هرگونه درخواست دیگه ای بود پ.خ بدید .

پ.ن : انجمن حمایت از طرفداران لایت ناول :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
پروژه ی انیمه ی Koe no Katachi انگار قراره فیلم سینمایی باشه:D حیف شد:D
-----------------------
این بلیچ چرا آن طوری شده؟ حتی کیشیموتو هم نمی تونه چنین پرت و پلاهایی بنویسه.
-----------------------
میشه یه بحثی راه بندازیم که یه صفحه پست بدون Fate داشته باشیم؟:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
در راستای کمپین یک صفحه بدون Fate (:))) امروز دیدم منهوای Can't See Can't Hear But Love بالاخره به صورت کامل به انگلیسی ترجمه شده.

حالا ربطش به این تاپیک چیه؟ مستقیماً هیچی. اما بالاخره انیمه بین ها توانایی خوندن منهوا هم دارن:D

خلاصه ی داستان رسمیش اینه:

عاشقانه ای میان یک مرد نابینا و زنی ناشنوا

اما داستان این منهوا ورای این حرف هاست. الیته آخرش رو نخوندم شاید چرت تموم شده باشه (که خیلی بعیده) اما به نظر من (که اصلاً اهل رومانتیک بازی نیستم)
داستان رومانتیک فوق العاده زیبایی ـه. ماجرا در عشق و عاشقی و لوس بازی های مرسوم خلاصه نشده.

مقدار زیادی روابط اجتماعی داره. کنایه های شغلی و ...

نویسنده ی این منهوا، به حق یکی از بهترین کمیک نویس هایی ـه می شناسم. اولین منهوایی هم که به فارسی ترجمه شد یکی از آثار ایشون بود.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
پروژه ی انیمه ی Koe no Katachi انگار قراره فیلم سینمایی باشه:D حیف شد:D
-----------------------
این بلیچ چرا آن طوری شده؟ حتی کیشیموتو هم نمی تونه چنین پرت و پلاهایی بنویسه.
-----------------------
میشه یه بحثی راه بندازیم که یه صفحه پست بدون Fate داشته باشیم؟:D
چپتر هفته ی پیش؟ کاملا قابل پیشبینی بود! طرف رو به خاک سیاه بنشونی، بعد طرف بگه : یوهاهاهاهاها ! تو هیچ غلطی نمیتونی بکنی و بزنه تو یک ثانیه همه رو نفله کنه :-" :|
پرهام پاک نکن...اسپویل نداره:-" :-" :-" ( نداره؟ :-" ولی نداره ها :d )
---
میشه فقط قبل از شروع این حرکت،بگم من هنوز سر قسمت 5 F/SN گیرم؟ :|
تنها انیمه ای که واقعا به شدت منتظرشم هر هفته، Log Horizon هست! :d
یک غلطی هم کردم گفتم P-P رو از Commie میگیرم که ... :| خودتون میبینید چجوری داره ساب میزنه:| قسمت 10 اومده،تازه قسمت 7 رو آپ کردن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر