Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
Dead Note رو دیدم.من این انیمه رو به 2 بخش تقسیم میکنم.چون نمیشه همشو یکجا نمره داد

10/10 قسمت 1__25
6/10 قسمت 26__37
در مورد روند داستانی 1 تا 25 به سختی میشه ایرادی گرفت.یعنی هم کیرا و هم L سوالهای منطقی رو مطرح میکردن و با استدلال دست همدیگرو میخوندن و جوابهاشونم منطقی بود.پس تا قسمت 25 که L کشته میشه براحتی میشه نمره کامل رو بهش داد

1k25zb2totncsq8b6zry.jpg

اما در مورد قسمتهای 26 تا 37 متاسفانه این روند کاملا دچار دگرگونی میشه"طوری که بیننده از خودش میپرسه انگار نیئر(کسی که تازه از شیر گرفته شده و جانشین رئیس پلیس کل دنیا هست سوپر lol:d) با کارگردان انیمه دستش تو یه کاسس و کارگردان داره پاسخ معماها رو از پشت دوربین بهش میرسونه اونم در حال عروسک بازیش! درست مثل سریال تب سرد خودمون که اون 2تا کاراگاه ژیگولی نقشه شمال رو گذاشتن جلوشون و یکیشون از اون همه نقشه شمال یهویی دستشو گذاشت روی یه گاوداری و گفت مطمئنم توی همین گاوداری هستن!!!:d

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
به عنوان یه وان پیس فن که این انیمه رو داره از 10 سالگی میبینه و واسش مقدسه پیشنهاد میکنم که نظر خودمونو به بقیه تحمیل نکنیم ، وان پیس برا طرفداراش بهترین انیمه تاریخه اما به طور کلی بخوایم نگاه کنیم به شدت سلیقه ایه و هرکسی خوشش نمیاد .

===
9ff2b4d002033a021.jpg

اونایی که میدونن قضیه چیه یه دل سیر دارن میخندن الان :)):D

قشنگ بود عکسه زورو دهن سرويسيه دومي نداره !
نه تحميلي در کار نيست نظر همه براي من محترمه
اما بعضي چيزا حقيقته ;)
پرفروشترين مانگاي تاريخ
فيلمش پرفروشترين فيلم انيمه اي تاريخ بجز کاراي استاد ميازاکي
تو ژاپنم که هرکي اسم وان پيسو نشنيده باشه ميبرنش از اين لباس برعکسا تنش ميکنن :p:))
خارج از شوخي بهتر و ... مهم نيست لذت بردن از انيمه تنها چيزيه که مهمه

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
ماشالا اينجا همه استادن :|
يه چندتا انيمه ميگم هرکي نديده ببينه!
monster , ergo proxy , baccano , fullmetal alchemist brotherhood , mirai nikki , kaiji , major , eyeshield 21 , shigurui
blood plus , bakuman , yu yu hakusho , rurouni kenshin trust and betrayal
afro samurai , berserk , darken than black , cowboy bebop , cross game , ghosy in shell , gungrave
hajime no ippo , hokuto no ken , midori no hibi , nana , natsume yuujinchou , outlaw star , toradora
true tears , usagi drop

ميدونم همتون استاديد اما براي رضايت خداوند هم که شده يکي از اينارو حداقل نديده باشيد :))

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ماشالا اينجا همه استادن :|
يه چندتا انيمه ميگم هرکي نديده ببينه!
monster ,
ergo proxy , baccano , fullmetal alchemist brotherhood , mirai nikki , kaiji , major , eyeshield 21 , shigurui
blood plus , bakuman ,
yu yu hakusho , rurouni kenshin trust and betrayal
afro samurai , berserk ,
darken than black , cowboy bebop , cross game , ghosy in shell , gungrave
hajime no ippo ,
hokuto no ken , midori no hibi , nana , natsume yuujinchou , outlaw star , toradora
true tears , usagi drop

ميدونم همتون استاديد اما براي رضايت خداوند هم که شده يکي از اينارو حداقل نديده باشيد :))
اینارو که قرمز کردم ندیدم . کدومشون خیلی ارزش دیدن داره ؟ :D
Steins;Gate
Hunter x Hunter (2011)
Mushishi
Shingeki no Kyojin

Great Teacher Onizuka

فک کنم به درجه ای از عرفان رسیدی که گینتاما رو هم ببینی :D Gintama
قبلش پیشنهاد میشه Dragon Ball هارو هم ببینی . خیلی به دراگون بال اشاره میشته تو گینتاما :D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
Steins;Gate
Hunter x Hunter (2011)
Mushishi
Shingeki no Kyojin

Great Teacher Onizuka

قبلش پیشنهاد میشه Dragon Ball هارو هم ببینی . خیلی به دراگون بال اشاره میشته تو گینتاما :D

هوکوتو نو کن انیمه رزمی هست و چندین نسخه هم داره. مشت ستاره شمالی:d این اواخر هم بازیش برای ps3 اومد.:d در مورد یه هنر رزمی هست که مخصوص کشتن افراد هست

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
Steins;Gate
Hunter x Hunter (2011)
Mushishi
Shingeki no Kyojin

Great Teacher Onizuka

اينايي که گفتيو همرو ديدم عزيز!
gintama خوشم نيومد طنزش خوبه اما هدفي نداره انيمش دراپش کردم

ergo proxy عاليه بنظرم ماتريکس انيمه هاس داستانشم بي شباهت به ماتريکس نيست
eyeshield 21 درباره فوتبال آمريکاييه جالبه
major درباره يه بازيکن بيسباله که از کودکيش شروع ميشه تا رسيدن به روياش که بازي تو ليگ بيسبال آمريکا يعني major هستش
cross game : انيمه اسلايس او لايفه بيشتر با تم بيسبال و کمي رومنس
nana : يه کار سنگين عاشقانه با داستانه جالب
و ...
بنظرم خودم همشون ارزش ديدن دارن !
اما ergo proxy , nana از بقيه بهترن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
اينايي که گفتيو همرو ديدم عزيز!
gintama خوشم نيومد طنزش خوبه اما هدفي نداره انيمش دراپش کردم

ergo proxy عاليه بنظرم ماتريکس انيمه هاس داستانشم بي شباهت به ماتريکس نيست
eyeshield 21 درباره فوتبال آمريکاييه جالبه
major درباره يه بازيکن بيسباله که از کودکيش شروع ميشه تا رسيدن به روياش که بازي تو ليگ بيسبال آمريکا يعني major هستش
cross game : انيمه اسلايس او لايفه بيشتر با تم بيسبال و کمي رومنس
nana : يه کار سنگين عاشقانه با داستانه جالب
و ...
بنظرم خودم همشون ارزش ديدن دارن !
اما ergo proxy , nana از بقيه بهترن
یعنی چی گینتاما هدفی نداره؟:-"حتما باید شخصیت اصلیش یه بچه تازه به دوران رسیده باشه که با یه هدف سرکاری از توی یه دهاتی از یه گوشه ی دور افتاده ی دنیا بیرون اومده باشه و الکی الکی و با کمک مانگاکا و کارگردان همه ی کله گنده های تاریخ رو که هر کدوم به اندازه ی سن باباجونش سابقه ی جنگیدن و آدم کشتن رو دارن رو بزنه و خونم از دماغش نیاد تا انیمه ارزش دیدن داشته باشه؟(به طور کلی میگم و قصد توهین به انیمه های دیگه رو ندارم:-") اصلا یکی از دلایلی که من از طرفدارای گینتاما هستم اینه که شخصیت اصلیش مثل بیشتر مردم یه آدم عادیه که شاید قدرت اینو رو نداشته باشه که کسانی که ده برابر از خودش قویترن رو شکست بده و یا یه رویای دست نیافتنی هم نداشته باشه و مدام هم هدفش رو به رخ بیننده نکشه ولی حداقل موقعی که بهش نیازه مردونگیش و انسانیتش از همه ی اون شخصیت های دیگه بیشتره. گینتوکی برخلاف خیلی از شخصیت های دیگه از ابتدا توی میدان جنگ بزرگ شده و برای زنده موندن و محافظت از عزیزانش حسابی تلاش کرده (و از این نظر مثل شخصیت کنشین میمونه) پس به جای اینکه توی فاز هدف های تخیلی باشه و هر روز برای یه یکی شاخ و شونه بکشه سعی میکنه که واقعگرا زندگی کنه و فقط از کسانی که دور و برشن محافظت کنه.
دوست عزیز، حالا میگیم چون وان پیس رو تا آنگوئینگ دیدی و روش تعصب داری ازش طرفداری میکنی (که مشکلی هم نداره و بلاخره هر کسی یه سلیقه ای داره و سلیقه اش هم قابل احترامه) ولی حداقل دیگه در مورد انیمه هایی که ندیدی همینجوری یه چیزی نگو;)
پ.ن:ببخشین من یکم لحنم تند بود@};-

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
گینتاما داستان اصلیش از همه شونن ها جدی تر و به نظرم قشنگ تره.حالا اینکه بعضیا نمیتونن داستان اصلی رو از بین قسمت های اپیزودیکش تشخیص بدن مشکلش نیست،چشم ها را باید شست:d مانگاش هم به نظر تو فاز نهایی خودشه،الان تو اوج خودش قرار داره.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
یعنی چی گینتاما هدفی نداره؟:-"حتما باید شخصیت اصلیش یه بچه تازه به دوران رسیده باشه که با یه هدف سرکاری از توی یه دهاتی از یه گوشه ی دور افتاده ی دنیا بیرون اومده باشه و الکی الکی و با کمک مانگاکا و کارگردان همه ی کله گنده های تاریخ رو که هر کدوم به اندازه ی سن باباجونش سابقه ی جنگیدن و آدم کشتن رو دارن رو بزنه و خونم از دماغش نیاد تا انیمه ارزش دیدن داشته باشه؟(به طور کلی میگم و قصد توهین به انیمه های دیگه رو ندارم:-") اصلا یکی از دلایلی که من از طرفدارای گینتاما هستم اینه که شخصیت اصلیش مثل بیشتر مردم یه آدم عادیه که شاید قدرت اینو رو نداشته باشه که کسانی که ده برابر از خودش قویترن رو شکست بده و یا یه رویای دست نیافتنی هم نداشته باشه و مدام هم هدفش رو به رخ بیننده نکشه ولی حداقل موقعی که بهش نیازه مردونگیش و انسانیتش از همه ی اون شخصیت های دیگه بیشتره. گینتوکی برخلاف خیلی از شخصیت های دیگه از ابتدا توی میدان جنگ بزرگ شده و برای زنده موندن و محافظت از عزیزانش حسابی تلاش کرده (و از این نظر مثل شخصیت کنشین میمونه) پس به جای اینکه توی فاز هدف های تخیلی باشه و هر روز برای یه یکی شاخ و شونه بکشه سعی میکنه که واقعگرا زندگی کنه و فقط از کسانی که دور و برشن محافظت کنه.
دوست عزیز، حالا میگیم چون وان پیس رو تا آنگوئینگ دیدی و روش تعصب داری ازش طرفداری میکنی (که مشکلی هم نداره و بلاخره هر کسی یه سلیقه ای داره و سلیقه اش هم قابل احترامه) ولی حداقل دیگه در مورد انیمه هایی که ندیدی همینجوری یه چیزی نگو;)
پ.ن:ببخشین من یکم لحنم تند بود@};-

دوشواری نداشته باش ناراحت شدنی نیستم من ;)
ببین من 25 سالمه ناروتو و وان پیس و ... ژانرشون شونن هستش این ژانرم بیشتر برای رده سنی 13تا20 مناسبه درسته خیلی جاهاشون هست که با واقعیت نمیخونه زیادی ایده آلگرانس اما اونقدم بچه گونه نیست ، من توقع ندارم وان پیس انیمه ای باشه مثلا شبیه برسرک! ژانر تعریف شدس
گینتامارو تا قسمت حدود 150 دیدم سبک روابت داستانش شبیه وان پیسه هر چندین قسمت چند قدم داستان اصلی میره جلو اما انیمه و تیکه های خنده دارش و مبارزاتشون و چیزای دیگه اونقدر جذاب نبود برای من چون انیمه بیسش طنزه اگه نخندی دیگه نمیتونی ادامشو ببینی من سر حرکتای لوفی بیشتر خندم میگرفت تا این انیمه ! شاید سرم خلوت شد ادامشو دیدم
این خونم از دماغش نمیاد که اغراق بود لوفی که زیاد کتلت شده :d تو انیمه های بلند وان پیس منسجمترین داستانو داره و پاور آپ کاراکتراش بالانس خوبی داره تنها نقطه ضعف بزرگش کم بودنه مرگو میره
من تعصبی رو چیزی ندارم گینتاما نقاط قوت خودشو داره که شمام بهش اشاره کردی اما کلی میتونم اینجا مطلب بنویسم که چرا ناروتو و وان پیس و بلیچ بیگ 3 هستن حتی با اینکه داستان بلیچ ضعفای زیادی داره یا ناروتو خیلی ایده آل میخواد رفتار کنه
توقعاتم از مانگایی مثل حمله به غول و برسرک با توقعاتم از وان پیس و ناروتو و جینتاما و ... یکسان نیست

بعدم من نظر شخصیمو گفتم ! از دید من اپیزودای زیادی بدون هدف بودن بعضی آرکاش خسته کننده بودن بعضی جاهاشم واقعا عالی بودن اما سلیقس دیگه شاید زیادی پیر شدم :|
حالا سر فرصت میبینمش کامل من انیمه دوس دارم همرو میبینم دیرو زود داره سوختو سوز نداره ;;)

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
اقا امروز بعد از سه ماه طاقت فرسا بالاخره انیمه وانپیسو از یک تا 673 دیدم الان چه غلطی بکنم ؟!!!!!!!!!!!!!!

اگه میخوای تو زندگیت رستگار بشی باید خودت جواب رو پیدا کنی :>

پیشنهاد ویژه که فقط به خاطر شما دوست عزیز حاضر به زبون باز کردن به اون هستم اینه:
یه ابشار پیدا کن و با حالت بودایی زیر ابشار بشین خودت جوابت رو پیدا میکنی:>

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
دوشواری نداشته باش ناراحت شدنی نیستم من ;)
ببین من 25 سالمه ناروتو و وان پیس و ... ژانرشون شونن هستش این ژانرم بیشتر برای رده سنی 13تا20 مناسبه درسته خیلی جاهاشون هست که با واقعیت نمیخونه زیادی ایده آلگرانس اما اونقدم بچه گونه نیست ، من توقع ندارم وان پیس انیمه ای باشه مثلا شبیه برسرک! ژانر تعریف شدس
گینتامارو تا قسمت حدود 150 دیدم سبک روابت داستانش شبیه وان پیسه هر چندین قسمت چند قدم داستان اصلی میره جلو اما انیمه و تیکه های خنده دارش و مبارزاتشون و چیزای دیگه اونقدر جذاب نبود برای من چون انیمه بیسش طنزه اگه نخندی دیگه نمیتونی ادامشو ببینی من سر حرکتای لوفی بیشتر خندم میگرفت تا این انیمه ! شاید سرم خلوت شد ادامشو دیدم
این خونم از دماغش نمیاد که اغراق بود لوفی که زیاد کتلت شده :d تو انیمه های بلند وان پیس منسجمترین داستانو داره و پاور آپ کاراکتراش بالانس خوبی داره تنها نقطه ضعف بزرگش کم بودنه مرگو میره
من تعصبی رو چیزی ندارم گینتاما نقاط قوت خودشو داره که شمام بهش اشاره کردی اما کلی میتونم اینجا مطلب بنویسم که چرا ناروتو و وان پیس و بلیچ بیگ 3 هستن حتی با اینکه داستان بلیچ ضعفای زیادی داره یا ناروتو خیلی ایده آل میخواد رفتار کنه
توقعاتم از مانگایی مثل حمله به غول و برسرک با توقعاتم از وان پیس و ناروتو و جینتاما و ... یکسان نیست

بعدم من نظر شخصیمو گفتم ! از دید من اپیزودای زیادی بدون هدف بودن بعضی آرکاش خسته کننده بودن بعضی جاهاشم واقعا عالی بودن اما سلیقس دیگه شاید زیادی پیر شدم :|
حالا سر فرصت میبینمش کامل من انیمه دوس دارم همرو میبینم دیرو زود داره سوختو سوز نداره ;;)
قبول دارم که طنز گینتاما بعضی مواقع یه ذره بیمزه میشه و یا موضوعاتی رو مطرح میکنن که برای کسانی که انیمه های مرتبط با اونا رو ندیدن و یا ژاپنی نیستن بی معنیه ولی خب این موارد فقط 30-40 درصدش رو تشکیل میدادن و طنزش بیشتر مواقع در سطح خیلی خوبی قرار داشته و تیکه های جالبی هم داشته:d تازه هر مانگاکایی/نویسنده ای به یه حدی که میرسه دچار کمبود ایده میشه و تا ابد که قرار نیست همیشه در اوج باشه :-" مثلا همین اودا سنسی هم توی بعضی آرک ها مثل دیوی بک و اسکایپیا و فیشمن آیلند دچار افت شد:-" در مورد مبارزاتش هم خب دیگه سلیقه ایه:d بعضی ها دوست دارن که مبارزه های طولانی با یه عالمه بزن بزن ببینن که تا چند قسمت ادامه داشته باشه ، بعضی ها هم مثل من طرفدار جنگ های کوتاه و واقع گرانه ترن و به نظرشون کاملا مسخره اس که یکی قبل از حمله کردن اسم تکنیکش رو بلند داد بزنه:d
اینکه بعضی از آرک هاش به داستان اصلی مرتبط نیستن تا حدی درسته ، البته تا اینجایی که شما دیدی اینطوری بوده و جلوتر که بری، مخصوصا توی چپتر های آخر مانگا حدود 50 درصد این آرک های بی ربط با داستان اصلی مرتبط شدن و تازه دست های پشت پرده ی داستان دارن آشکار میشن:-" (مثلا اون تیکه ی کوتاه دوست شدن کاگورا با هیمه توی نیمه ی دوم قسمت 14 شاید الان به نظر بیربط بیاد ولی جلوتر که بری توی یکی از آرک های تاثیر گذار تازه اثرش مشخص میشه:-") از این نظرم هم همونطوری که خودتون گفتین سبک داستان پردازی گینتاما مثل وان پیسه چون توی وان پیس هم لوفی 365 روز سال رو مشغول مبارزه کردن با نیروی دریایی و تلاش کردن برای پادشاه دزدان دریایی نمیکنه و بیشتر مواقع فقط داره ماجراجویی میکنه:d علاوه بر اون گینتاما یه انیمه ی اپیزودیکه و برای انیمه های اپیزودیک داستان اصلی معنی نداره و بیشتر به زندگی روزمره ی شخصیت های داستان میپردازن;)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فصل دوم Kore wa Zombie desu ka? تموم کردم ... مثل فصل اول جالب بود ... ولی من فصل اول رو با خصوص با اون پایان بندی فوق العادش بیشتر دوست داشتم ... این سری خیلی به هم ریخته و سر سری بود ...شخصیت های جدید این فصل هم خیلی خوب بودن به خصوص کریس . اخرشم که گفتن ما خیلی سریع برمیگردیم ... الان تقریبا 2 سال و نیمه که خبری از فصل بعد نیست ...

این زمستون هم که خبری نیست امیدارم برای بهار این و Mahouka Koukou no Rettousei و Baka to Test to Shokanju و No Game No Life و البته most anticipated ترین انیمه k-on 3 یه خبرایی ازشون بشه هر چند یه انیمه مثل k-on رو انقدر یهویی و بی خبر نمیدن بیرون. پس حالا حالاها باید سماق بمکیم ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
گینتاما داستان اصلیش از همه شونن ها جدی تر و به نظرم قشنگ تره.حالا اینکه بعضیا نمیتونن داستان اصلی رو از بین قسمت های اپیزودیکش تشخیص بدن مشکلش نیست،چشم ها را باید شست:d مانگاش هم به نظر تو فاز نهایی خودشه،الان تو اوج خودش قرار داره.

لعنت...دوست دارم سر اوّلین فرصت مانگا رو تا تهش بخونم

در مورد اونی هم که خیلی دلش خواست گینتاما هدف دار باشه:D

619968d1415286844-11-6-2014-3-35-55-pm.jpg

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
جوان دوان دوان به محضر حکیم عالم اندیش رفت و گفت: ای حکیم!
What is the H-Logic that everyone talks about

حکیم:
It’s the Ultimate Logic

جوان:
:-/

حکیم:

Well… There no set paradigm that bounds hen*tai logic
H-logic is flexible as a Ditto yet solid as a geolude
Like a gastly, you can always try grasping it with your hands but you'll never truly grab it
...
In short, No one can describe it to you and I miss pokemon on Game boy
Now F*ck off and let me finish reading that shitty 300 page Pokemonogatari NTR doujin

من این چند وقته سرم خیلی شلوغه و دیگه این فصل مثل فصل‌های قبل راجع به سازندگان و کلاً حواشی انیمه‌ها چیزی نمیگم و فقط یه خلاصه داستان مینویسم و تمام... تو این تاپیکم که ماشالا همه کمربند مشکی اوتاکویی دارن (:d) و نیازی به توضیحات اضافه من نیست و احتمالاً همه خبرهای مربوط به انیمه‌هارو میدونید.:d

انیمه‌هایی که فصل پاییز شروع شدن و قراره که تو فصل زمستون هم ادامه داشته باشن که این فصل تعدادشون هم خیلی زیاده:

Ai Tenchi Muyo
Bonjour♪ Koiaji Pâtisserie
Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo
Fuusen Inu Tinny
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Log Horizon 2
Magic Kaito 1412
Nanatsu no Taizai
Sanzoku no Musume Ronja
Shigatsu wa Kimi no Uso
Shirobako
Yowamushi Pedal: Grande Road

سری انیمه‌های کوتاه (3- تا 5 دقیقه‌ای) که فصل زمستون میخواد پخش بشه و برخلاف فصل‌های قبلی هیچکدومشون هم چیز دندون‌گیری نیست:

Doamaiger D
Ketsuekigata-kun 2 (فصل دوم)
Minna Atsumare! Falcom Gakuen SC (فصل دوم)
Miritari
Pankis! 2-jigen

انیمه‌های تلویزیونی فصل زمستون (22 دقیقه‌ای)
لیست به ترتیب حروف الفبا
3qc39q5a2ocho5tbuniz.jpg

Absolute Duo
...
استودیو سازنده: 8 Bit
کارگردان: Atsushi Nakayama
هماهنگ کننده: Takamitsu Kouno
سبک : Action – Harem – Ecchi
انیمه اقتباس از روی LightNovel
(تا حالا 6 جلد ازش منتشر شده و 4 جلد کامل ترجمه شده)

شخصیت اصلی داستان پسری بنام Toru Kokonoe که بر اثر یک اتفاق کسی رو که خیلی دوست داره از دست میده، برای همین تصمیم میگیره به آکادمی Kouryou بره... تو این آکادمی افراد آموزش‌های مبارزاتی رو میبینن و میتونن به سلاحی معروف به Blaze که در واقع از روح هر فردی بوجود میاد دسترسی پیدا کنن... این سلاح بسته به روحیات و اراده هر فرد شکل مختلفی داره... گفته میشه که از بین هر هزار نفر فقط یکنفر این توانایی رو داره که بتونه از روح خودش یک Blaze بسازه و Toru یکی از همین افراد هست.
Toru تو پروسه بدست آوردن Blaze بجای سلاح، یک سپر نصیبش میشه... و درواقع روح Toru به اون یه سپر و یک وسیله برای محافظت میده نه سلاحی برای کشتن... حالا اینکه چجوری Toru میخواد با این سپر انتقام بگیره سوالی هست که جوابشو تو ادامه داستان متوجه میشیم.
در ضمن بخاطر سیستم تیم‌های دونفره مدرسه که همه افراد باید یک پارتنر داشته باشن، Toru با یک دختر زیبا با موهای نقره‌ای همراه میشه و مجبور میشن که دوتایی با همدیگه زندگی کنن.

----------------------------------

8aheus7a660uz33ntrmj.jpg

Aldnoah.Zero 2
...
استودیو سازنده: A-1 Pictures
خالق: Urobuchi Gen
کارگردان: Ei Aoki
هماهنگ کننده: Katsuhiko Takayama
سبک: Action – Mecha – SciFi
انیمه اقتباسی نیست و داستان ارجینال داره

فصل دوم انیمه Aldnoah.Zero که در واقع ادامه مستقیم فصل اول هست و باید حتماً فصل اول رو دیده باشید.
فقط یه چیز بگم و اونم اینکه UrobuchiGen خالق این سری هست (منظور پلات و ستینگ کلی داستان و دنیای انیمه است) و نویسنده کار نیست... فصل اول هم فقط 3 قسمت اول رو نوشته بود و این فصل هم احتمالاً نویسندگی کامل کار بعهده خودش نباشه.

lc21cvkr3blhbbtt00ei.jpg

Ansatsu Kyōshitsu
Assassination Classroom
...
استودیو سازنده: Lerche
کارگردان: Kishi Seiji (کچل‍ه معروف)
هماهنگ کننده: Makoto Uezo
سبک: Action – Shounen - Comedy
انیمه اقتباس از یه مانگا است
(تا حالا 108 چپتر ازش منتشر شده)

یکروز براثر یک انفجار بسیار مهیب حدود 70% از کل ماه نابود میشه و باعث میشه که شکل ماه برای همیشه به هلال تغییر پیدا کنه...
کسی که باعث بوجود اومدن این انفجار و از بین رفتن تقریبی ماه بوده یک موجود اختاپوس مانند هست که مثل هشت‌پا میمونه و قدرتهای فرابشری خیلی زیادی داره... مثلاً میتونه با سرعت 20 باخ (حدود 24000 کیلومتر در ساعت) حرکت کنه و خیلی نیروهای دیگه.
این موجود به زمین میاد و اعلام میکنه که در یکسال آینده زمین رو هم مثل ماه نابود میکنه، ولی یه شانس کوچولو به انسانها برای جلوگیری از نابودی زمین میده و اونم اینه که به دبیرستان Kunugigaoka میره و معلم کلاس 3-E میشه و به دانش‌آموزان این کلاس آموزش تکنیکهای Assassination رو میده... حالا هر کس بتونه معلم کلاس که به Koro-Sensei معروفه و درواقع بزرگترین تهدید برای زندگی بشرهست رو بکشه میتونه از نابودی زمین جلوگیری کنه...
دولت هم به هرکسی که موفق به کشتن معلم کلاس بشه 10 بیلیون ین جایزه میده و همین مسئله باعث میشه تا آدمهای زیادی برای کشتن Koro-Sensei که شخصیت بسیار جالب و باحالی داره وارد این کلاس بشن.

0qza3mj8vhasn6cca5fv.jpg

Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Love
Handsome HightSchool Earth Defence Club Love
...
استودیو سازنده: Diomedea
کارگردان: Shinji Takamatsu
هماهنگ کننده: Michiko Yokote
سبک: Comedy – Slice of Life
انیمه اقتباسی نیست و داستان اُرجینال داره

داستان حول و حوش کلابی به نام Earth Defence Club میگرده که 5 عضو داره که در اصل هیچ کاری تو این کلاب نمیکنن و فقط همینجوری وقت خودشون رو میگذرونن... (هر 5 تا عضو کلاب پسر هستند)
یکروز 3 تا از اعضای کلاب به یه حموم عمومی میرن و تو حموم یک موجود صورتی رنگ عجیب و غریب به نام Wombat جلوشون ظاهر میشه و بهشون میگه که "میخوام که یه ستاره رو نجات بدید، آیا به من کمک میکنید؟"
فردا تو مدرسه Wombat با 2عضو دیگه کلاب هم ملاقات میکنه و به تمام اعضای کلاب مچ بندهایی رو میده که باعث میشه ظاهر اونا عوض بشه و بتونن از زمین محافظت کنن!!
یک بازی (Visual Novel) هم قراره از رو انیمه ساخته بشه که ماه فوریه برای IOS و آندروید منتشر میشه. (Otome Game)
.
.
.
Finally…. A Magical Boys Series
Someone kick me in the face :|

lpfsy5bk56fw1799jdxo.jpg

Death Parade
...
استودیو سازنده: MadHouse (ع)
کارگردان: Yuzuru Tachikawa
نویسنده: Yuzuru Tachikawa
سبک: Psychological

تو این تاپیک فکر کنم دیگه همه با Anime Mirai یا همون Young Animator Training Project آشنا باشن... پروژه‌ای یا بهتره گفت کمپینی که توسط دولت ژاپن ساپورت میشه و کار خودشو از سال 2010 شروع کرده و هر سال چند تا انیمه تک قسمتی از استودیوهای مختلف تحت این نام پخش میشن... از اونجایی که اینجا زیاد راجع بهش حرف زده شده دیگه تکرار مکررات نمیکنم.
سال 2013 یکی از این انیمه‌های تک قسمتی Death Billiards بود که توسط MadHouse ساخته شد و تبدیل به یه شاهکار بیاد موندنی شد.
حالا قراره که سری تلویزیونی انیمه Death Billiards بنام Death Parade توسط همون افرادی که رو اون انیمه تک قسمتی کار کردن ساخته بشه....! از داستان هم هنوز هیچی مشخص نیست.
.
.
.
جامه بدرید و نعره کشان به خیابان بروید... بیکاز Old MadHouse aka “The King” is Back \m/

---------------------------------

7bfz239otswzgewsp3cp.jpg

Dog Days’’
...
استودیو سازنده: Seven Arcs Pictures
کارگردان: Junji Nishimura
هماهنگ کننده: Masaki Tsuzuki
سبک: Action – Fantasy - Shounen
انیمه اقتباسی نیست و داستان اُریجینال داره
(از روی دو فصل اول انیمه یکسری لایت ناول و مانگا اقتباس شده)

فصل سوم انیمه Dog Days که ادامه دهنده داستان دو فصل قبل هست و برای دیدنش باید حتماً دو فصل اول رو دیده باشید.

q38zzth9jf8s06se9aj0.jpg

Durarara!!x2 Shou
...
استودیو سازنده: Shuka
کارگردان: Takahiro Omori
هماهنگ کننده: Noboru Takagi
سبک: Shounen – Mystery – Supernatural
انیمه اقتباس از Light Novel هست
(تا حالا 13 جلد ازش اومده و اکثر جلدها هم ترجمه شده + 2 جلد هم از سری SH اومده)

فصل دوم انیمه Durarara که خیلی‌ها شدید منتظر پخش شدنش هستن و بالاخره بعد از چند تا تاخیر قراره تو دو بخش جداگونه پخش بشه (بخش اول زمستان و بخش دوم تابستان)
تمام سازندگان همون سازندگان فصل اول هستن، فقط استودیو سازنده فرق کرده که اصلاً مهم نیست، برای اینکه افرادی که دارن باهاش کار میکنن همون افراد قدیمی هستن...فصل اول انیمه هم با همکاری شونصدتا استودیو ساخته شده و این فصل هم احتمالاً همینطوره و زیاد مهم نیست که اسم کدوم استودیو پای انیمه باشه.
اینم بگم که شخصیت Izaya تو فصل دوم هم حضور داره... حالا یا چند جلد از کتابهارو Skipکردن یا اینکه از ادامه همون داستان قبل یکجوری چپوندنش تو داستان یا اینکه انیمه از سری‌کتابهای Durarara SH قراره اقتباس بشه :d

qzbetaiwumqr3m4jgc87.jpg

Isuca
...
استودیو سازنده: ARMS
کارگردان: Akira Iwanaga
هماهنگ کننده: Masashi Suzuki
سبک: Action – Comedy – Ecchi - Seinen
انیمه اقتباس از روی مانگا
(تا حالا 32 چپتر ازش منتشر شده)

شخصیت اصلی داستان پسری بنام Shinichiro است که برای پرداخت اجاره‌خونه دنبال کار میگرده، یکی از معلمهای شینیچیرو بهش پیشنهاد میده که تو خونه یکنفر مشغول بکار بشه و کارهای داخل خونه رو انجام بده (خانه‌داری)
شینیچیرو هم این پیشنهاد رو قبول میکنه، کسی که قراره تو خونه‌اش کار بکنه دختری بنام Sakuya هست که بعنوان سی‌هفتمین رییس خاندان Shimazu شناخته میشه و وظیفه نابودی و دستگیری موجودات شیطانی و ارواح خبیثه رو داره.
شینیچیرو طی یک اتفاق و بصورت ناخواسته یکی از موجوداتی که ساکویا دستگیر کرده رو آزاد میکنه و برای همین با ساکویا همکاری میکنه تا این موجود رو دوباره دستگیر کنن و داستان اکشن کمدی انیمه آغاز میشه.

x2lj507h1yiy5eppkirv.jpg

JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders Egypt-hen
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders Egypt Arc
...
استودیو سازنده: David Production
کارگردان: Naokatsu Tsuda
هماهنگ کننده: Ysuke Kobayashi
سبک: Action – Adventure - Shounen
اقتباس از رو مانگا

فصل سوم از سری جدید انیمه Jojo که در واقع فصل دوم از Stardust Crusaders حساب میشه و به فصل قبل مرتبطه.

ns5llkj686tixh21806s.jpg

Junketsu no Maria
Maria the Virg!n Witch
...
استودیو سازنده: Production I.G
کارگردان: Goro Taniguchi
هماهنگ کننده: Hideyuki Kurata
سبک: Comdey – Ecchi – Fantasy - Seinen
اقتباس از رو مانگا
(تا حالا 12 قسمت ازش ترجمه و تو نت موجوده)

ماریا قوی‌ترین جادوگریه که در زمان جنگهای صدساله فرانسه زندگی میکرده و یک دختر Virg!n هست... ماریا از جنگ بشدت متنفره و برای محافظت از مردم و برقراری صلح از قدرت جادویی خودش استفاده میکنه تا صلح رو برقرار کنه... این مسئله و دخالت ماریا برای برقراری صلح بوسیله قدرتهای جادوییش باعث جلب توجه بهشتیان میشه.
برای همین میکاییل (یکی از فرشته‌های مقرب) قانونی رو وضع میکنه که ماریا در صورت از دست دادن Virg!nity خودش تمامی قدرتهای جادوییش رو هم از دست بده...!
همچنین میکاییل یک فرشته بسیار زیبا بنام Ezekiel (یا همون حزقیل خودمون) رو مامور میکنه که مراقب ماریا باشه تا به هیچ وجه از قدرتهای جادوییش جلوی آدمها استفاده نکنه... ولی ماریا به هر شکلی که هست به استفاده از جادو ادامه میده و درگیری این جماعت و اون قانون مسخره، داستان کمدی انیمه رو پیش میبره.
کارگردان انیمه همون Taniguchiمعروفه (کارگردان CodeGeass)

wsv4rlhxnb6aokg8avt8.jpg

Juuou Mujin no Fafnir
Unlimited Fafnir
...
کارگردان: Keizo Kusakawa
هماهنگ کننده: Yuki Enatsu
سبک: Action – Fantasy - Harem
اقتباس از روی Light Novel
(تا حالا 6 جلد ازش اومده و هیچکدومش ترجمه نشده)

با ظهور ناگهانی هیولاهایی که به نام Dragon شناخته میشن جهان به طور کامل تغییر پیدا میکنه.... مدتی بعد از ظهور این هیولاها دخترانی از نسل انسانها بدنیا میان که همانند Dragonها قدرتهای فرابشری داشته و به نام D شناخته میشن و به مبارزه با Dragonها میپردازن.
در این بین Mononobe Yuu تنها پسری هست که با قدرتهای فرا بشری همانند دختران D متولد شده... برای همین Yuu به مدرسه‌ای منتقل میشه که تمام دختران D در آن زندگی کرده و در حال آموزش برای مبارزه با Dragonها هستند.
Yuu در روز اول حضورش تو مدرسه بدن برهنه Iris (یکی از Dها) رو میبینه و بعدش با خواهرش Mitsuki که سالها بود ناپدید شده بود ملاقات میکنه و blah blah blah.

hb2sj1jofn869klkb5pf.jpg

Kamisama Hajimemashita 2nd
Kamisama Kiss 2
...
استودیو سازنده: TMS Entertainment
کارگردان: Akitaro Daichi
سبک: Comedy – Romance – Supernatural - Shoujo
اقتباس از رو مانگا
(تا حالا 118 قسمت ازش منتشر شده)

فصل دوم انیمه Kamisama Hajimemashita.... فصل اول تو سبک خودش یکی از کارهای خیلی باحال و جالب و خنده بود... امیدوارم فصل دوم هم مثل فصل اول خوب از آب دربیاد.

qqj4mnwff2dxbw1g6j89.jpg

Kantai Collection: Kan Colle
...
کارگردان: Keizo Kusakawa
هماهنگ کننده: Jukki Hanada
سبک: Action – SciFi - Military
اقتباس از یک بازی کارتی خیلی معروف و محبوب تو ژاپن
(Free2Play)

انیمه اقتباس از یه بازی کارتی هست که حول مبارزات دریایی پیگیری میشه و افسران و نیروهای بازی (همون کارتها) همه دختر هستن و حالا قراره که یه انیمه که هیچی از داستانش هنوز معلوم نیست از این بازی ساخته بشه.
دومین انیمه‌ای هست که Kusakawa تو این فصل بعنوان کارگردانش انتخاب شده.

jfd2jgselxw2pjh86ec8.jpg

Koufuku Graffiti
Happy Cooking Graffiti
...
استودیو سازنده: Shaft
کارگردان: Akiyuki Simbo
هماهنگ کننده: Mari Okada
سبک: Comedy - Seinen
انیمه اقتباس از 4Koma
(مانگاهای 4 پنله)

مانگا داستان خاصی نداره... Ryo شخصیت اصلی مانگا یه دختر دبیرستانی هست که تنها زندگی میکنه و خیلی خوب آشپزی میکنه... بخاطر دست‌پخت خوبش رابطه خیلی خوبی با افراد دیگه داره.
هر دفعه ریو و دوستاش یه غذای جدید درست میکنن و به Moeترین و Eroترین و S3xiترین حالت ممکن شروع به خوردنش میکنن. :d

84vd853wc89m50q5ka9b.jpg

Kuroko no Basket 3
...
کارگردان: Shunsuke Tada
سبک: Sport – Comedy - Shounen
انیمه اقتباس از مانگا
(مانگا دو ماهی هست که تموم شده)

فصل سوم انیمه Kuroko که ادامه مستقیم دو فصل قبلی هست و برای دیدنش باید حتماً 2 فصل قبل رو دیده باشید...
یکی از بهترین انیمه‌های شونن ورزشی... احتمال بسیار بالا این فصل آخرین فصل انیمه هست و تا آخر مانگا رو پوشش میده.

kejwl80yyv5h71qlk27z.jpg

Saenai Heroine no Sodate-kata
How to Train the Ordinary Girl to be a Heroine
...
کارگردان: Kanta Kamei
نویسنده: Fumiaki Maruto
سبک: Comedy – Romance –Harem - Sinen
انیمه اقتباس از LightNovel
(تا حالا 7 جلد ازش منتشر و هیچکدوم ترجمه نشده)

شخصیت اصلی داستان یک Otaku به تمام معنا، پسری بنام Tomoyo Aki هست... آکی برای اینکه بتونه بلوری انیمه‌های مورد علاقه‌اش رو بخره بصورت نیمه وقت مشغول به کاره... آکی بعنوان تهیه کننده و برنامه‌نویس تو Circleی به نام BlessingSoftware هم فعالیت داره و تو این Circle دوجین و Eroge میسازن.
یکروز بصورت اتفاقی آکی با دختری بنام Megumi Kato برخورد میکنه که به گفته خودش زیباترین دختری هست که تابحال تو زندگیش دیده.... بعد از این ملاقات زندگی آکی بصورت خیلی عجیبی عوض میشه و با دخترهای دیگه‌ای روبرو میشه که همشون خصوصیات اُتاکویی دارن... مثل Eiri دوست دوران بچگی آکی که نیمه ژاپنی-نیمه انگلیسیه و نقاش ماهر و یه اُتاکو حرفه‌ایه که برای رابطه‌اش با آکی خیلی ارزش قائله... یا Utaha ، دختری خیلی خونسرد و آروم که در اصل نویسنده لایت ناوله و تمام تلاشش رو میکنه تا کسی زیاد به آکی نزدیک نشه.
ملاقات با این افراد زندگی آکی رو عوض میکنه و روابط و درگیری‌های این جماعت با همدیگه ادامه‌دهنده داستانه.

g1nx70o114b1kyjawh9l.jpg

Seiken Tsukai no World Break
...
کارگردان: Takayuki Inagaki
هماهنگ کننده: Hiroshi Yamaguchi
سبک: Action – Fantasy – Harem - Seinen
انیمه اقتباس از لایت ناول
(تا حالا 6 جلد ازش منتشر و هیچکدوم ترجمه نشدن)

داستان انیمه در مدرسه‌ای خصوصی دنبال میشه که دانش‌آموزان اون به Saviors معروف هستند.
Savior به افردای گفته میشه که حافظه‌ خودشون از زندگی‌های قبلی که تجربه کردن رو بهمراه دارن.
افردای که در این مدرسه خصوصی مشغول به تحصیل هستند 2 دسته‌اند:
دسته اول Shiroganeها هستند که با استفاده از سلاح و تکنیکهایی که از بدن خودشون استخراج میشه به مبارزه با دشمنان میپردازن...
دسته دوم Kuromaها هستند، افرادی که با استفاده از مانا و جادو دشمنان خودشون رو نابود میکنن.
شخصیت اصلی داستان پسری بنام Moroha Himura‍ است که بعنوان اولین انسان در تاریخ شناخته میشه که در تناسخ‌های قبلی هم Shirogane بوده و هم Kuroma.

pndwka2tnntcn6yqmpvj.jpg

Sengoku Musou
Samurai Warriors
...
استودیو سازنده: Tezuka Production
کارگردان: Kojin Ochi
نویسنده: Yuka Yamada
سبک: Action – Historical
انیمه اقتباس از رو بازی Samurai Warriors

Toyotomi Hideyoshi خیلی به متحد کردن کل سرزمین نزدیک شده و تنها مانع سر راهش قلعه Odawara است که توسط UjiyasuHoujo معروف به Lion of Sagami محافظت میشه.
تمامی ژنرال‌های هیدیوشی یعنی IshidaMitsunari و KatouKiyomasa و FukushimaMasanori بهمراه OtaniYoshitsugu و ShimaSakon و NaoeKanetsugu در خط مقدم مبارزه حضور دارن...
در وسط این آرایش نظامی دو برادر از خاندان Sanada (شخصیت‌های اصلی انیمه) یعنی Nobuyuki (برادر بزرگتر) و Yukimura (برادر کوچکتر) حضور دارند.
آیا Hideyoshi موفق میشه که تمام سرزمین رو به طور کامل متحد و تحت کنترل خودش بگیره یا سرنوشت دیگه‌ای قراره برای مبارزین ما رقم بخوره؟

b68qnixobapw6mlgnj2f.jpg

Shinmai Maou no Keiyakusha
The Testament of Sister New Devil
...
استودیو سازنده: Production IMS
کارگردان: Hisashi Saito
نویسنده: Takao Yoshioka
سبک: Action – Ecchi - Shounen
(تاحالا 6 جلد ازش اومده و 2 جلد اول ترجمه شده)

یکروز پدر Toujo Basara (شخصیت اصلی داستان) ازش میپرسه که خواهر کوچیکتر میخوای یا نه؟
بعد از این سوال مسخره پدره باسارا بهش میگه که قصد داره دوباره ازدواج کنه و برای همین مسئله از کشور خارج میشه و مدتی بعد دو تا خواهر ناتنی برای باسارا میاره...!
ولی یه مشکلی این وسط هست و اونم اینه که Mio و Maria(خواهران ناتنی) در اصل دو شیطان بسیار رده بالا هستن که تازه متولد شدن... تو همین اوضاع Mio که بعنوان DemonLord شناخته میشه قصد داره که به زور قرارداد Master/Servant با باسارا ببنده ولی تو پروسه کار اشتباهی پیش میاد و باعث میشه که باسارا تبدیل به Master بشه و Mio هم Servant.
از این به بعد چپ و راست موقعیتها و صحنه‌های Ecchi یکی بعد از دیگری برای باسارا پیش میاد و با پیدا شدن یکسری دیگه از شیاطین و موجودات عجیب غریب داستان خرکی و بشدت Ecchi انیمه پیش میره.

hl0mis3byjf6kput6yh9.jpg

Shounen Hollywood: Holly Stage for 50
...
استودیو سازنده: ZEXCS
کارگردان: Toshimasa Kuroyanagi
هماهنگ کننده: Ikuyo Hashiguchi
سبک: Music – Slice of Life - Shoujo
انیمه اقتباسی نیست و در واقع بخشی از پروژه Shounen Hollywood حساب میشه که شامل انیمه و کتاب و شو تلویزیونی و... است.

فصل دوم انیمه Shounen Hollywood ... برای دیدنش بهتره که فصل اولو دیده باشید. البته اگه انقدر وقت اضافه دارید که یه همچین مزخرفی رو بشینید ببینید!

3tlucl9aqj3e1lcew3a6.jpg

Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Exodus
Fafner in the Azure: Dead Aggressor – Exodus
...
استودیو سازنده: XEBEC zwei
کارگردان: Nobuyoshi Habara
هماهنگ کننده: Tow Ubukata
سبک: Drama – Mecha - SciFi
انیمه اقتباسی نیست و داستان اُریجینال داره.

دومین سری تلویزیونی از مجموعه Soukyuu no Fafner....داستان این سری 2 سال بعد از فیلم Heaven and Earth دنبال میشه.
خدمت دوستانی که سری‌های قبلی رو ندیدن باید بگم که ترتیب دیدنشون اینجوریه:
Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor - سری تلویزیونی – 25 قسمت – محصول سال 2004
Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Heaven and Earth فیلم سینمایی – محصول سال 2010
و سری جدیدی که میخواد پخش بشه باید بعد از این دو تا دیده بشه... یکسری OVA و Special هم انیمه داره که دیدنشون زیاد مهم نیست و خط اصلی داستان تو همینایی هست که گفتم.

cyfm2w4mmo01v2tc6lay.jpg

Tantei Kageki Milky Holmes TD
...
استودیو سازنده: J.C Staff
کارگردان: Hiroshi Nishikiori
سبک: Mystery – Comedy - Idol
انیمه اقتباسی نیست و داستان اُریجینال داره
و در واقع بخشی از پروژه Milky Holmesحساب میشه که مانگا و لایت‌ناول و بازی هم داره.

فصل چهارم از مجموعه Tantei Opera Milky Holmes... برای دیدنش خیلی لازم نیست که فصلهای قبلی رو دیده باشید... داستان هر فصل مخصوص به خودش هست و هیچ ربطی به فصلهای قبلی نداره.

o7mip13o4e71nobir2rw.jpg

THE iDOLM@STER: Cinderella Girls
...
کارگردان: Noriko Takao
هماهنگ کننده: Noriko Takao
سبک: Music – Comedy – Slice of Life - Idol
انیمه اقتباس از بازی iDOLM@STER که برای موبایل اومده بود هست.

این انیمه بدون حساب کردن Puchimas! Petit IDOLM@STER که یه عنوان فرعی بود، دومین سری تلویزیونی از فرنچایز iDOLM@STER حساب میشه که قراره زمستون پخش بشه و هیچ ربطی به فصل قبل نداره و میتونید بدون دیدن سری قبلی این فصل رو ببینید... انیمه اقتباس از بازی iDOLM@STER:CinderellaGirls هست که جدیداً تو ژاپن ترکونده و خیلی طرفدار داره.

38mb02kjnu0dpikhupy5.jpg

The Rolling Girls
...
استودیو سازنده: Wit Studio
کارگردان: Kotomi Deai
نویسنده: Yasuyuki Muto
سبک: Slice of Life
، یه مانگا داره که در واقع اقتباس از انیمه هست ولی زودتر از انیمه منتشر شده.

ده سال از جنگ بزرگ توکیو میگذره و مناطق مختلف ژاپن از هم جدا و هر کدوم به صورت بخش‌‎های خود مختار اداره میشن. هر منطقه توسط پیامبری با نام نمادین Mosa رهبری میشه و بوسیله ارتشی که با نام Mob شناخته میشن قصد داره که کنترل سایر مناطق رو بدست خودش بگیره.
چهار دختر از قوم Saitama که درواقع Mob و نیروهای ارتشی هستن بنام‌های Nozomi – Yukina – Ai و Chiaya بدستور Mosa (پیامبری که رهبری منطقه‌شون رو بعهده داره) بوسیله موتورسیکلتهاشون شروع به سفر تو کل کشور ژاپن میکنن و در مسیر بعنوان میانجی سعی در جلوگیری از درگیریها و جنگ بین مناطق و قوم‌های مختلف رو دارن.
WitStudio همون سازنده انیمه ShingekiNoKyojin و Hozuki no Reitetsu هست

8k59ubxm6h9k0rebf7xg.jpg

Tokyo Ghoul √A
...
استودیو سازنده: Studio Pierrot
کارگردان: Shuhei Morita
هماهنگ کننده: Chuji Mikasano
سبک: Action – Horror – Mystery - Psychological
انیمه اقتباس از مانگا

فصل دوم انیمه توکیوغول که داستان اُرجینال داره و ربطی به فصل قبل نداره... یعنی اینکه ادامه مستقیم فصل قبل نیست و همون داستان یه یه شکل دیگه که خیلی تفاوت داره قراره روایت بشه، البته یکسری مسائل داستانی یکی هست ولی کلیت داستان فرق میکنه.
در کل با اون وضعی که فصل اول داشت و اصلاً و ابداً در سطح مانگا نبود، به این فصل هم در حال حاضر زیاد امیدی نیست و بعید میدونم چیز شاخی از آب در بیاد... بنظرم هر کی از پلات و داستان انیمه خوشش میاد بره مانگا روبشینه از اول بخونه که فوق‌العاده است... انیمه رو هم به چشم یه فن سرویس برای طرفدارها بهش نگاه کنید. (نظر شخصی)
این فصل قراره 24 قسمتی باشه

l75jrot68tdjiy7flfnb.jpg

Tsukimonogatari
...
استودیو سازنده: SHAFT
کارگردان: Akiyuki Simbo
هماهنگ کننده: Tomoyuki Itamura
سبک: SuperNatural – Comedy – Romance

جدیدترین فصل از سری Monogatari که وقایع کتاب سیزدهم (Tsukimonogatari) رو قراره تو 4 قسمت روایت کنه.

f4akwdvry3q149cxhovc.jpg

Yoru no Yatterman
...
استودیو سازنده: Tatsunoko Production
کارگردان: نامشخص
هماهنگ کننده: نامشخص
سبک: Adventure – Action
انیمه به مناسبت 40 سالگی سری Time Bokan

جزیره‌ای به نام پادشاهی Yatter وجود داره که گفته میشه بوسیله قهرمانانی بنام Yatterman کنترل میشه که بعنوان مبارزین عدالت شناخته میشن. دختری تنها برای پیدا کردن این جزیره راهی اقیانوس میشه تا بتونه به پادشاهی Yatter بره و برای مادر بیمارش تقاضای کمک کنه... ولی وقتی که جزیره رو پیدا میکنه نه تنها کمکی بهش نمیشه بلکه با اُردنگی از جزیره شوتش میکنن بیرون و مادرش بدون دریافت کمکی ناک اوت میشه.
در همین حال دو مرد بنام‌های Boyacky و Tonzura زیر نظر Doronjo رییس قبیله دزدان، معروف به Dorombo فعالیت میکنن ولی در یک مبازه با Yatterman شکست میخورن وبرای همین بهمراه سایر دزدان Doronbo از پادشاهی Yatterاخراج میشن.
داستان انیمه روایتگر نسل جدیدی است، نسله جدیدی از دزدان Dorombo
انیمه از روی یکی از عناوین فرعی سری TimeBokan داره ساخته میشه که قبلاً هم از روش انیمه ساختن... ولی برای دیدن سری جدید نیازی به دیدن انیمه‌های قدیمیش نیست.

hvo8z86t81ef6fu2wiln.jpg

Yuri Kuma Arashi
Lily Bear Storm
...
استودیو سازنده: Silver Link
کارگردان: Kunihiko Ikuhara
هماهنگ کننده: Takayo Ikami
سبک: Yuri
انیمه اقتباس از مانگا

سال‌ها پیش سیاره‌ای به نام Kumaria در فضا منفجر میشه و تکه‌های این سیاره به شکل شهاب سنگ با سیاره زمین برخورد میکنن.
این برخورد باعث میشه که به دلایل نامعلومی تمام جهان پر از خرس (Kuma) بشه و اونها شروع به حمله به نژاد انسان کنن.
تو درگیری بین انسان‌ها و خرس‌ها... خرسها، انسانها رو میخورن و انسانها هم با شلیک به خرسها دخل اونارو میارن و این جنگ شکلی بی‌پایان به خودش میگیره تا اینکه بالاخره دیوارعظیمی به نام Wall of Extinction بین سرزمین خرس‌ها و انسانها ساخته میشه و باعث میشه که جنگ به پایان برسه ولی نفرت و دشمنی بین این دو نژاد هنوز پابرجاست.
مدتها از این جنگ میگذره تا اینکه یکروز در سرزمین انسانها دو تا از دانش‌آموزان آکادمی Arashigaoka، دخترانی به نام Tsubaki و Izumino که در واقع هم دوست و هم عُشاق هم هستند در حال صحبت با همدیگه‌ان که زنگ خطر به صدا در میاد و خبر میرسه که خرسها دوباره به انسانها حمله کردن و با پیدا شدن دختری به نام Ginko که دانش‌اموز انتقالی به آکادمی آراشیگائوکا هست و ادعا داره که یه خرسه، داستان انیمه شروع میشه.

فیلمهایی که فصل زمستون قراره اکران بشن:

saxqeyaqfbsnm11wbnmi.jpg

Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova – DC
Arpeggio of Blue Steel: Ars Nova Movie 1
...
استودیو سازنده: SANZIGEN
کارگردان: Kazuaki Morita
سبک: Action – SciFi - Seinen
انیمه اقتباس از مانگا

اولین فیلم از Arpeggio که قراره همون داستان فصل اول انیمه (که سال پیش پخش شد) رو بعلاوه یکسری صحنه جدید نمایش بده و پیش‌درآمدی باشه برای فیلم دوم که ادامه دهنده داستان اصلی حساب میشه.

rved4idja2i9msmki53l.jpg

Hana to Alice: Satsujin Jiken
The Case of Hana & Alice
...
استودیو سازنده: نامشخص
کارگردان: Shunji Iwai
سبک: Drama

داستان این فیلم قبل از ماجراهای فیلم اصلی (LiveAction یا همون فیلم واقعی) Hana and Alice اتفاق می‌اُفته که سال 2004 توسط کارگردان همین انیمه ساخته شده بود که داستان و رابطه دو دوست به نام هانا و آلیس رو روایت میکرد و یه مثلث عشقی مشتی هم داشت.

fbv1pkqm9ao8o0vpqz10.jpg

Kyoukai no Kanata Movie: I'll Be Here - Kako-hen
Beyond the Boundary Movie: I’ll Be Here
...
استودیو سازنده: Kyoto Animation
کارگردان: Taichi Ishidate
نویسنده: Jukki Hanada
سبک: Fantasy – SuperNatural
اقتباس از لایت ناول

اولین فیلم KnK که در واقع بازپخش همون سری تلویزیونی هست که یکسری صحنه اضافه هم داره و قراره پیش‌درآمدی باشه برای فیلم دوم به نام Mirai-Hen که ادامه دهنده داستان اصلی هست.

gy3k6bnxptc2i5lwnpyh.jpg

Psycho-Pass Movie
...
کارگردان: Naoyoshi Shiotani
نویسنده: Urobuchi Gen-sama
سبک: Action - SciFi
انیمه اقتباسی نیست و داستان اُرجینال داره.

فیلم Psycho-Pass که قراره پایان داستان رو به نمایش بذاره...
داستان فیلم 2 سال بعد از اتفاقات فصل دوم انیمه پیگیری میشه.
اینم اضافه کنم که درست مثل فصل اول بازم UrobuchiGen و Makoto Fukami دوتایی با هم وظیفه نویسندگی داستان رو دارن.
بر عکس فصل دوم انیمه که هیچکدومشون نقشی تو نویسندگی کار نداشتن.

Get ready for an EPIC concolusion :bighug:

ishjg9dm0j0i4s3bmxc8.jpg

PriPara Movie
...

Idol SHIT

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر