Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
واقعا شبیهش هست یا نه؟یعنی مثل Ano Hana طوری هست که وقتی یادش بیفتی اینطوری(:crying1:)بشی؟
هنوزم به نظرم Nagi no Asukara رو ادامه بده:-"درسته یدفعه رفت تو دیوار ولی آخرش تقریبا تکلیف خیلی چیزا معلوم میشه:D

من اینها رو توصیه میکنم امیدوارم ندیده باشیشون البته قول هم نمیدم حتما اشکت رو در میارن ،بعضا غم انگیز هم نیستن ولی احساس بر انگیزن ... نزدیک ترین انیمه به ano hana بدون شک

Tasogare Otome x Amnesia اینو تا اخرش ببین از اول انیمه و ظاهر کار قضاوت نکن
----------------------
Tengen Toppa Gurren Lagann اینم با اینکه کلا داستانش بزن در رویی و فیلم فارسیه ... ولی خب انیمه خوبیه

Puella Magi Madoka Magica این خیلی خوبه ... این انیمه و انوهانا و k-on ...سه تا انیمه top منن

Kino's Journey این گمان نکنم به گریه بندازتت ... ولی بدون شک فکرت رو به شدت مشغول میکنه ... انیمه شدیدا فلسفه گرایانه ایه ... به جرات فلسفی ترین انیمه است

شاه انیمه های غم انگیز هم که دیگه معرف همه هست
Clannad
Clannad After Story

انیمه غم انگیز تر و دردناک تر از این تو عمرم ندیدم ... 50 تا بسته دستمال کاغذی خالی کردم سر دیدن این ... غیر ممکنه از اندوه حاکم بر این انیمه بتونی فرار کنی.

Angel Beats هم که معرف همه هست

Toradora اینم غم انگیز نیست ... ولی خیلی خام و خالصه ... به شدت احساس بر انگیزه !!!

البته بازم امیدوارم ندیده باشیدشون

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یکی از بی خاصیت ترین قسمت های این فصل بود. آخراش دیگه داشت خوابم میبرد!
تنها نکته اش همون داخل کلیسا بود که مشخص شد به احتمال 99.99% رایدر مرده:( آخه چرا!؟:(( اصلا این قضیه که بانوی متشخصی بود ( :D ) به کنار، نه مشخص شد کی بوده چی بوده از کجا اومده نه هیچی! خیلی بی سر و ته مُرد:|
حالا این سرونت جدید کی میخواد باشه خدا میدونه. این آرچر رو قسمت 00 نشون داد هنوز مشخص نشده کیه، این سرونت جدیده فکر کنم تا خود قسمت 20 نشونش نده صلا! :-j :|
دیالوگای قسمت بعد هم چندان هایپ کننده نبود! :|
در کل راضی نبودم از این قسمت:|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
یکی از بی خاصیت ترین قسمت های این فصل بود. آخراش دیگه داشت خوابم میبرد!
تنها نکته اش همون داخل کلیسا بود که مشخص شد به احتمال 99.99% رایدر مرده:( آخه چرا!؟:(( اصلا این قضیه که بانوی متشخصی بود ( :D ) به کنار، نه مشخص شد کی بوده چی بوده از کجا اومده نه هیچی! خیلی بی سر و ته مُرد:|
حالا این سرونت جدید کی میخواد باشه خدا میدونه. این آرچر رو قسمت 00 نشون داد هنوز مشخص نشده کیه، این سرونت جدیده فکر کنم تا خود قسمت 20 نشونش نده صلا! :-j :|
دیالوگای قسمت بعد هم چندان هایپ کننده نبود! :|
در کل راضی نبودم از این قسمت:|
در مورد رایدر احتمالا توی فیلمی که قراره بیاد نقش پر رنگتری داشته باشه، چون اونجا سرونت ساکوراس و ساکورا هم که نقش اصلی:-":d در مورد بی سر و ته مردنش هم دیگه با همچین مستری حتی اگه اسکندر هم بود کاری از پیش نمیبرد:-" پ.ن: وجدانا از کجا فهمیدی که متشخصه؟:d اینکه نه چیزی از شخصیت و هویتش معلوم شد و نه اصلا قیافه اش رو نشون دادن؟:-" تازه مبارزه ی آنچنانی ای هم نداشت:p
این سرونت بی صاحب هم فکر کنم همون گیلگمش باشه:-" چون دیدید که دم خونه ی ماتو ها بود:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
منظورش از "سورنت ب صاحب" اساسین نیست احیانا؟
@مسلم
الان دقیقا چرا مسیر HF رو اسپویل میکنی؟:d
مستر اساسین که مشخصه کستره:-" اینطوری که هم که توی این قسمت گفتن مثل اینکه با همدیگه رایدر رو کشتن:-"
اسپویل نکردم که، فقط یه چیز واضح رو گفتم و یه احتمالم دادم:d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
در مورد رایدر احتمالا توی فیلمی که قراره بیاد نقش پر رنگتری داشته باشه، چون اونجا سرونت ساکوراس و ساکورا هم که نقش اصلی:-":d در مورد بی سر و ته مردنش هم دیگه با همچین مستری حتی اگه اسکندر هم بود کاری از پیش نمیبرد:-" پ.ن: وجدانا از کجا فهمیدی که متشخصه؟:d اینکه نه چیزی از شخصیت و هویتش معلوم شد و نه اصلا قیافه اش رو نشون دادن؟:-" تازه مبارزه ی آنچنانی ای هم نداشت:p
این سرونت بی صاحب هم فکر کنم همون گیلگمش باشه:-" چون دیدید که دم خونه ی ماتو ها بود:-"
پ.ن: از وجناتشون مشخص بود!!:D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
شگفتا که فصل دوم sword art online چنین نمره ای از طرف کاربرا دریافت کرده.یعنی چطور تونستن به چنین چیز مضخرفی همچین نمره ای بدن:|

1skmd0bw5k4dbvhyn5f7.jpg

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
[MENTION=15413]TCSCELL[/MENTION]
اصلا برام قابل قبول نیست که مرده باشه :| به شدت احساس میکنم یا نمرده یا یجوری بر میگردوننش :|
خوب آخه کلا 3 دقیقه هم نشون ندادن رایدر رو،بعد نمیشه که یهو بکشنش :d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان داشتم دنبال ی سری تم برای ویندوز میگشتم ک ب ی سایتی برخوردم ک توش ی سری تم انیمه ی برای کروم بود گفتم اینجا لینکشو بزارم شاید بخواید استفاده کنید.
اینی ک من دارم استفاده میکنم برای welcome to nhk هستش زیاد جالب نیست ولی تمایی قشنگ خیلی داشت مثله تم لیوای توی شینگکی یا وان پیس و ...
07239738981192565121.png
لینک سایت

ShIma2014

کاربر سایت
Sep 18, 2014
89
نام
Sh!ma
... یک قسمت رو اومدم سریع ببینم که ...... :(
این انیمه هم game of thrones ـی شده واسه خودش :d دیگه کاراکتر اصلی رو که قبل فینال نمیکشن :| تازه خوبه توی mangaش نمیمیره ! الان واقعا کشته باشن tatsumi رو خیلی ... ن !!! :|

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اوکی وقتشه نظرسنجی رو عوض کنیم :D
از اونجایی که ناروتو تموم شده، میتونیم تاپ تن مبارزه های ناروتو.

Naruto vs. Sasuke (Season 1)
Gaara vs. Rock Lee
Itachi vs. Sasuke
Naruto vs. Pain
Tobi vs. Konan
Jiraiya vs. Pain
Shikamaru, Ino, Chouji and Kakashi vs. Hidan and Kakuzo
Naruto, Killer Bee, Kakashi and Guy vs. Tobi
Jiraiya, Tsunade and Naruto vs. Orochimaru
Other Fights

خوبه؟

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
تازه این قسمت رو دیدم:D صحنه ظاهر شدن بانو(:x)خیلی خوب و اپیک بود.خود اپیزود هم خوب بود،فقط اینکه به بقیه مستر ها و سرونت ها کمتر از رین و شیرو می پردازن بده:D
رایدر هم خیلی حیف شد واقعا سرونت متشخص و باکمالاتی(!) بود:D
در مورد هویت آرچر با توجه به صحنه ای که رو تپه ایستاده و یکسری نکاتِ قسمت های قبل+صحنه آغازین این اپیزود می شه یک حدس هایی زد:D
پ.ن:با توجه به اطلاعات wiki حدسم(بگم اسپویل می شه:D)درست بود متاسفانه:D

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
دیگه شورشو در اوردن :| همینطوری الکی زدن همرو کشتن فقط برا اینکه یه طوری تمومش کنن :|
نیومدن حداقل یه مرگ بهتر برا تاتسومی انتخاب کنن :| این چه مرگی بود آخه :|:|:|
هرچند پیشبینی میشد که آخرش فقط آکامه میمونه(ولی دیگه نه اینطوری!)

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دیگه شورشو در اوردن :| همینطوری الکی زدن همرو کشتن فقط برا اینکه یه طوری تمومش کنن :|
نیومدن حداقل یه مرگ بهتر برا تاتسومی انتخاب کنن :| این چه مرگی بود آخه :|:|:|
هرچند پیشبینی میشد که آخرش فقط آکامه میمونه(ولی دیگه نه اینطوری!)

اصولآ تو انیمه ها تبعیت از مانگا تضمینی برای موفقیت نیست ولی تبعیت نکردن از مانگا صد در صد تضمینی تو در و دیوار رفتن انیمه رو تضمین میکنه :d

--------------------------------------------------

خب مثل اینکه لیست زمستون هم تکمیل شد یه فصل معمولی به نظر میرسه و یکی از کار هایی که خیلی توجهم رو جلب کرده این انیمست که امیدوارم کار جالبی از اب در بیاد :

Death Parade

attachment.php

Attachments

• 20931.jpg
    20931.jpg
    29.9 KB · مشاهده: 171

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر