Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
[MENTION=42639]vaan 2[/MENTION]
Tomaco Market رو دیدی؟ :-" (یا یه چیز تو همین مایه ها بود اسمش :d )
کاراکترهاش کپ K-On! هستن :d
البته اصلا بحث آهنگ و این چیزا نیست :d ولی شاید خوشت بیاد:-"

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بچه ها کسی لینک Kon'nichiwa Anne: Before Green Gables رو داره لطفا برسونه :d
پیدا نکردم لینکش رو .

این انیمه سال 2009 ساخته شده که یک نوع Prequel هست برای کارتون آنشرلی با موهای قرمز که 39 قسمته هست.
مال زمانی هست که آنشرلی بچه بوده و پدر ماردش رو از دست میده و قبل از اینکه بیاد پیش متیو و ماریلا هست .

Konnichiwaposter.jpg

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
بچه ها کسی لینک Kon'nichiwa Anne: Before Green Gables رو داره لطفا برسونه :d
پیدا نکردم لینکش رو .

این انیمه سال 2009 ساخته شده که یک نوع Prequel هست برای کارتون آنشرلی با موهای قرمز که 39 قسمته هست.
مال زمانی هست که آنشرلی بچه بوده و پدر ماردش رو از دست میده و قبل از اینکه بیاد پیش متیو و ماریلا هست .

Konnichiwaposter.jpg

بردیا، این انیمه فن ساب زیادی نداره.....یکی ARR که انیمه رو 480p کامل زده و یکی دیگه ray=out که فقط 18قسمت اول رو 720p زده و کارش رو تو 2011متوقف کرده...
سایر فن ساب ها هم کارشون رو تو همون قسمت های ابتدایی درآپ کردن....

تورنت ـش تو nyaa و bakabt هست....فقط سرچ کن Before Green Gables

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
از همون اولین لحظه ای که عشقم (Assassin) رو توی Opening دیدم میدونستم کاراکتر خفنیه! :x اون Assassin(ها) درپیت و مسخره قبلی کجا و این کجا! همون اول کاری هم اسمش رو گفت! :D Sasaki Kojiro یکی از معروف ترین شمشیرزن های زمان خودش بوده و در سال 1612 توی مبارزه با یه شمشیرزن خفن دیگه به نام Miyamoto Musashi از دنیا رفته. مثل اینکه مبارزه این دو نفر هم توی ژاپن خیلی معروف هست و توی ویکی پدیا کلی توضیحات داده. اینم نقاشی ای از مبارزه (سمت راستی همین رفیق ـمون هست):

z72jdx7fnh0uzjsm5lry.gif

فقط چرا کاراکترش منفی هست؟! :( به نظر میرسید بچه خوبی باشه. امیدوارم در ادامه نور رحمت از قلب بانو بر قلب ایشون بتابه و با همدیگه همراه بشن. :x هرچند به قیافه ـش میخوره یه مرگی تو مایه های لنسر نسخه قبلی داشته باشه. :( (چیزی لو ندین!!)
سلیقه ی خوبی داری:D هرچند فقط همین اسسین و آرچر توی F/SN ارزش صحبت کردن دارن به نظر من!

در مورد اینکه چرا منفیه. دلیل اصلیش به این برمی گرده که کوجیرو جدی ترین و سخت ترین رقیبی بوده که میاموتو موساشی داشته و موساشی چند صد برابر معروف تر و محبوب تر از هر شمشیرزن دیگه ای تو تاریخ ژاپنه، هم توی ژاپن و هم خارج از ژاپن. این شهرتش هم، دلایل مختلفی داره. مهم ترینش اینکه مدیای خیلی زیادی در مورد موساشی وجود داره. چون کلا موساشی ویژگی های شخصیتی خاصی داشته که خوراک داستان نویس هاست. اصلا بعید نیست که دلیل دید بدی که نسبت به کوجیرو هست، رمان Musashi باشه که توی اون کوجیرو یه شخصیت به شدت منفی هست! (رمان Musashi یه رمان خیلی خیلی معروفه که توش نویسنده ماجراهای پراکنده ای که در مورد موساشی میاموتو بوده رو جمع آوری کرده و کلی بهشون آب و تاب داده و با داستانای خیالی به هم وصلشون کرده، ترجمه ی فارسیش هم هست).

دلیل اینکه چرا موساشی معروف ترین شمشیرزن افسانه ای ژاپنه اینه که ویژگی های شخصیتی خیلی جالبی داشته. مثلا اینکه از سن فوق العاده کمی شمشیرزنی رو شروع کرده و به استادی رسیده بوده. تو مبارزه اش با همین کوجیرو، گفته میشه فقط 30 سال داشته و بعدش هم دیگه شمشیرزنی رو جدی دنبال نکرده. یعنی با وجود مدت زمان خیلی کمی که فعال بوده، مشهور ترین شمشیرزن تاریخ ژاپنه. یکی دیگه از ویژگی های شخصیتیش که من خودم فکر می کنم جذاب ترش کرده اینه که همیشه هم خوب نبوده. تو مبارزه هاش هر وقت که مجبور میشده، از حقه ها و جنگ های روانی زیادی استفاده می کرده که اصلا با مرام شمشیرزنی و سامورایی اون موقع جور درنمیومده. همین کوجیرو رو میگن با روش های مختلف (از دیر اومدن سر قرار مبارزه تا کُری خونی های مختلف) به شدت عصبانی کرده و آخرش هم با استفاده از انعکاس نور آفتاب رو شمشیرش دید کوجیر رو کور کرده و در نهایت کوجیرو رو کشته. بعلاوه که اهل هنر و ادب هم بوده.

این چیزایی که من گفتم تقریبا همه اش از همون کتاب موساشی اومده. ولی روایتای خیلی زیادی از مبارزه ی این دو تا هست و اصلاً نمیشه با قطعیت در موردشون گفت. درواقع، حتی اینکه کوجیرو یه شخصیت واقعی بوده هم دقیقا اثبات نشده. یه عالمه تاریخ ناهماهنگ در مورد زندگیش هست و مهم تر از همه اینکه خود موساشی میاموتو تو کتابش هیچ اشاره ای به کوجیرو نکرده، با وجودی که از همه ی رقبای مهم دیگه اش اسم برده.

کلا این دیدی که الان نسبت به سامورایی ها وجود داره، تاثیر خیلی زیادی از شخصیت موساشی گرفته. حداقل تو کارایی که من خودم دیدم و خوندم اینطوری بوده. از یه کار خیلی سنگین مثل lone wolf and cub گرفته تا یه کار خیلی light تر مثل همین Rurouni Kenshin خودمون و شخصیت هیتوکیری باتوسای. در نهایت هم اگر حوصله اش رو داری بشین مانگای Vagabond رو بخون حتما که در مورد موساشیه. البته به هیچ وجه واقعی نیست، چون این مانگا خودش یه اقتباس آزاد از کتاب موساشیه که خود اونم کلی تخیل بهش اضافه شده. اما داستان جذابی داره و مهم تر از همه اینکه زیبایی artش به حدیه که من شخصا نمی تونم با کلمات توصیفش کنم.

بعد از 2 هفته بالاخره وقت شد انیمه ببینم :| (توی این 2 هفته فقط 1 قسمت Log Horizon دیدم :| ) ... البته الانم فقط یک قسمت P-P دیدم،اما خوب...میشه دید! :d

این بشر کامویی، کاریزمای ماکیشیما رو نداره اصلا :( یعنی تمام این کارهایی که میکنه،با اینکه خیلی وحشیانه و خطرناک و پیدا کردن یک باگ خفن میباشد،ولی خوب... زیادی معصومه :(
دو قسمت دیگه هم ببینم، شاید بهتر شد:-"
داستان داره جالب میشه، ولی خوب...کاراکترهای کاریزماتیک نداریم فعلا:( :-"

لعنت به سونوموری :| گند زد آخر کار! :| من رو بگو که فکر کردم آدم شده و تفنگ برداشته :|
ولی اون قسمت که دستور داد چه خشن شده بود :-" تا حالا اینجوری ندیده بودیمش :d

این یارو...(من هنوز اسمش رو یاد نگرفتم:| ) هم دیگه خیلی مشکوک میزنه:-" میخواد سیاه شدن سونوموری رو ببینه واقعا؟ :d خو کرم داشت تفنگ رو گرفت؟ :-" (البته سونوموری که شلیک نمیکرد...شاید با شلیک خودش یه تغییری ایجاد میشد:-" )

و... نصف فصل رفته و خبری از کوگامی نیست :(( آخه چرا! :((
تقابل کوگامی و سونوموری(شیبیل) و کامویی خفن میشه! :(

کلا بعید نیست اصلا کوگامی رو نبینیم با این وضعیت یا اینکه یه حضور کوتاه داشته باشه.
قبلا هم گفته شده بود که این فصل دوم یجورایی برای انتقال به فیلمه که ادامه ی اصلی (و احتمالا پایان داستان(نابودی شیبیل)) داستانه که نویسنده و سازنده های اصلی دارن میسازنش.
به هر حال این فصل اینقدر ضعیفه به نظر من که کوگامی هم هیچ کمکی نمی تونه بهش بکنه. خود PP هم کم ایراد نداشت، ولی این فصل دوم دیگه واقعا ترکونده!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
fullmetal:brotherhood رو دیدم.می خوام بقیه سریش رو ببینم،چندتا سیزن داره؟
ترتیبش کدوماست؟
مرسی
به جز Brotherhood یه سری دیگه هم هست که سال 2000-2001 (اگه اشتباه نکنم) پخش شده،اون سری تا یجایی دساتانش با مانگا جلو رفته و بعدش داستانش جدا شده ازش ولی brotherhood کامل سبق داستان مانگا جلو میره...
دوستان میگمن اگه برادرهود رو دیدید لازم نیست اون قدیمیه رو ببینید :| :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Attack on Titan TV Anime Gets 2nd Season in 2016
فصل دوم برای 2016 تایید شد. اطلاعات بیشتر هم تو ماهای اینده منتشر میشه :d
قراره 2 تا Live-Action هم سال بعد ازش پخش بشه .
The second season of the anime adaptation of Hajime Isayama’s Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) will be airing in 2016

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

اکه میخواد مثل فصل اول باشه نسازن بهتره ... حیفه این مانگاست که همچین انیمه درب و داغون و سان/سور شده ای داشته باشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
fullmetal:brotherhood رو دیدم.می خوام بقیه سریش رو ببینم،چندتا سیزن داره؟
ترتیبش کدوماست؟
مرسی
FMA:B رو دیدی دیگه تمومه :-" و سری برای ادامه نداره! :d البته یکی دوتا فیلم سینمایی داره،که البته فکر کنم مربوط به وسطای داستان بشن(اونی که من دیدم حداقل از نظر داستانی،وسط داستان حساب میشه :d )
البته OVA و اینا هم فکر کنم داره:-"

این خبر باید گذاشته بشه توی پست اول تاپیک :)) بس که ملت میپرسن از ادامش چه خبر :d

سلیقه ی خوبی داری:D هرچند فقط همین اسسین و آرچر توی F/SN ارزش صحبت کردن دارن به نظر من!

در مورد اینکه چرا منفیه. دلیل اصلیش به این برمی گرده که کوجیرو جدی ترین و سخت ترین رقیبی بوده که میاموتو موساشی داشته و موساشی چند صد برابر معروف تر و محبوب تر از هر شمشیرزن دیگه ای تو تاریخ ژاپنه، هم توی ژاپن و هم خارج از ژاپن. این شهرتش هم، دلایل مختلفی داره. مهم ترینش اینکه مدیای خیلی زیادی در مورد موساشی وجود داره. چون کلا موساشی ویژگی های شخصیتی خاصی داشته که خوراک داستان نویس هاست. اصلا بعید نیست که دلیل دید بدی که نسبت به کوجیرو هست، رمان Musashi باشه که توی اون کوجیرو یه شخصیت به شدت منفی هست! (رمان Musashi یه رمان خیلی خیلی معروفه که توش نویسنده ماجراهای پراکنده ای که در مورد موساشی میاموتو بوده رو جمع آوری کرده و کلی بهشون آب و تاب داده و با داستانای خیالی به هم وصلشون کرده، ترجمه ی فارسیش هم هست).

دلیل اینکه چرا موساشی معروف ترین شمشیرزن افسانه ای ژاپنه اینه که ویژگی های شخصیتی خیلی جالبی داشته. مثلا اینکه از سن فوق العاده کمی شمشیرزنی رو شروع کرده و به استادی رسیده بوده. تو مبارزه اش با همین کوجیرو، گفته میشه فقط 30 سال داشته و بعدش هم دیگه شمشیرزنی رو جدی دنبال نکرده. یعنی با وجود مدت زمان خیلی کمی که فعال بوده، مشهور ترین شمشیرزن تاریخ ژاپنه. یکی دیگه از ویژگی های شخصیتیش که من خودم فکر می کنم جذاب ترش کرده اینه که همیشه هم خوب نبوده. تو مبارزه هاش هر وقت که مجبور میشده، از حقه ها و جنگ های روانی زیادی استفاده می کرده که اصلا با مرام شمشیرزنی و سامورایی اون موقع جور درنمیومده. همین کوجیرو رو میگن با روش های مختلف (از دیر اومدن سر قرار مبارزه تا کُری خونی های مختلف) به شدت عصبانی کرده و آخرش هم با استفاده از انعکاس نور آفتاب رو شمشیرش دید کوجیر رو کور کرده و در نهایت کوجیرو رو کشته. بعلاوه که اهل هنر و ادب هم بوده.

این چیزایی که من گفتم تقریبا همه اش از همون کتاب موساشی اومده. ولی روایتای خیلی زیادی از مبارزه ی این دو تا هست و اصلاً نمیشه با قطعیت در موردشون گفت. درواقع، حتی اینکه کوجیرو یه شخصیت واقعی بوده هم دقیقا اثبات نشده. یه عالمه تاریخ ناهماهنگ در مورد زندگیش هست و مهم تر از همه اینکه خود موساشی میاموتو تو کتابش هیچ اشاره ای به کوجیرو نکرده، با وجودی که از همه ی رقبای مهم دیگه اش اسم برده.

کلا این دیدی که الان نسبت به سامورایی ها وجود داره، تاثیر خیلی زیادی از شخصیت موساشی گرفته. حداقل تو کارایی که من خودم دیدم و خوندم اینطوری بوده. از یه کار خیلی سنگین مثل lone wolf and cub گرفته تا یه کار خیلی light تر مثل همین Rurouni Kenshin خودمون و شخصیت هیتوکیری باتوسای. در نهایت هم اگر حوصله اش رو داری بشین مانگای Vagabond رو بخون حتما که در مورد موساشیه. البته به هیچ وجه واقعی نیست، چون این مانگا خودش یه اقتباس آزاد از کتاب موساشیه که خود اونم کلی تخیل بهش اضافه شده. اما داستان جذابی داره و مهم تر از همه اینکه زیبایی artش به حدیه که من شخصا نمی تونم با کلمات توصیفش کنم.

کلا بعید نیست اصلا کوگامی رو نبینیم با این وضعیت یا اینکه یه حضور کوتاه داشته باشه.
قبلا هم گفته شده بود که این فصل دوم یجورایی برای انتقال به فیلمه که ادامه ی اصلی (و احتمالا پایان داستان(نابودی شیبیل)) داستانه که نویسنده و سازنده های اصلی دارن میسازنش.
به هر حال این فصل اینقدر ضعیفه به نظر من که کوگامی هم هیچ کمکی نمی تونه بهش بکنه. خود PP هم کم ایراد نداشت، ولی این فصل دوم دیگه واقعا ترکونده!
این مانگایی که معرفی کردی ،همینیه که آواتار صادق هم میباشد؟ :d
ترجمه ی فارسی هم داره؟ :d

در مورد P-P ...
توی اپنینگش که کوگامی حضور فعالی داره! :( مگر اینکه خودش نباشه :|
مگر اینکه اونی که فکر میکردم کوگامی باشه...کامویی باشه :| اونجا که روی یه مبل یکی نشسته و رنگ پشتش عوض میشه...( WC ؟ ==> کامویی؟ :| ) و اونجایی که انگار توی اتاق بازجویی هست :|

کلا به نظرم P-P رو نباید ادامه میدادن! :( چون عمرا نمیشه دیگه کاراکتری مثل ماکیشیما خلق کرد! :( دقیقا مثل اوضاع DN :|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اکه میخواد مثل فصل اول باشه نسازن بهتره ... حیفه این مانگاست که همچین انیمه درب و داغون و سان/سور شده ای داشته باشه
اون نسخه ای که من دیدم، سـانســوری نداشت! :-/
یا شاید کلا انیمه رو ملوتر از مانگاش ساختن!؟ :-/

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
اون نسخه ای که من دیدم، سـانســوری نداشت! :-/
یا شاید کلا انیمه رو ملوتر از مانگاش ساختن!؟ :-/
مانگاس کلا تصویر نداره :-" 4تا خط خطی:-" نقاشیه من بهتره :d :-"
ولی منم موافقم،شینگکی مشکلی از این نظر نداشت! :d اگرم سان/سوری بود،رو اعصاب نبود به هیچ وجه! :d

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
سلام.
berserk رو باید به چه ترتیبی دید؟یعنی اول anime یا فیلم هاشُ ببینم یا فقط انیمه رو ببینم کافیه؟:D
آخرشم بعد از دیدن یکیشون باید بری داستان رو از اول توی مانگا بخونی
مانگا؟:| فکر کنم کلا بیخیال بشم:D

آخرین ویرایش:

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
سلام.
berserk رو باید به چه ترتیبی دید؟یعنی اول anime یا فیلم هاشُ ببینم یا فقط انیمه رو ببینم کافیه؟:D
فرقی نمیکنه به اون صورت چون هردو تقریباً یه بخش از مانگا رو نشون میدن
آخرشم بعد از دیدن یکیشون باید بری داستان رو از اول توی مانگا بخونی :D
Berserk فرق میکنه:-"داستان توی فیلما و انیمه یه جایی تموم میشه که سخته خودت ـو متقاعد که سراغ مانگاش برای فهمیدن ادامه ی داستان نری:D(خودم هنوز انیمه رو ندیدم ولی انگار جریانش مثل همون فیلما هست به غیر از قسمت اولش)هرچند مانگاش کند جلو میره:|

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
چه قدر ملت مشتاق شینگکی داریم:D

چند وقت قبل تصاویر بازیگرها و طراحی لباس شون برای فیلم شینگکی منتشر شد. اگر می دونستم انقدر هواخواه داره اینجا هم میذاشتم:D

Live-Action Attack on Titan Films' Eren, Mikasa, 11 Others Unveiled in Costume (Update) - News - Anime News Network
FMA:B رو دیدی دیگه تمومه :-" و سری برای ادامه نداره! :d البته یکی دوتا فیلم سینمایی داره،که البته فکر کنم مربوط به وسطای داستان بشن(اونی که من دیدم حداقل از نظر داستانی،وسط داستان حساب میشه :d )
البته OVA و اینا هم فکر کنم داره:-"

این خبر باید گذاشته بشه توی پست اول تاپیک :)) بس که ملت میپرسن از ادامش چه خبر :d

این مانگایی که معرفی کردی ،همینیه که آواتار صادق هم میباشد؟ :d
ترجمه ی فارسی هم داره؟ :d

در مورد P-P ...
توی اپنینگش که کوگامی حضور فعالی داره! :( مگر اینکه خودش نباشه :|
مگر اینکه اونی که فکر میکردم کوگامی باشه...کامویی باشه :| اونجا که روی یه مبل یکی نشسته و رنگ پشتش عوض میشه...( WC ؟ ==> کامویی؟ :| ) و اونجایی که انگار توی اتاق بازجویی هست :|

کلا به نظرم P-P رو نباید ادامه میدادن! :( چون عمرا نمیشه دیگه کاراکتری مثل ماکیشیما خلق کرد! :( دقیقا مثل اوضاع DN :|

همان است و ترجمه فارسی هم داره:-"
سلام.

فیلمش که هیچ، انیمه احتمالاً اگر اشتباه نکنم آرک دوم مانگاست. اگر داستان کامل رو بخوایید باید مانگا رو بخونید.
همین جوری هم دیدن انیمه اش خوبه و اگر اهل مانگا هم نباشید دیدنش توصیه میشه:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
چه قدر ملت مشتاق شینگکی داریم:D

چند وقت قبل تصاویر بازیگرها و طراحی لباس شون برای فیلم شینگکی منتشر شد. اگر می دونستم انقدر هواخواه داره اینجا هم میذاشتم:D

Live-Action Attack on Titan Films' Eren, Mikasa, 11 Others Unveiled in Costume (Update) - News - Anime News Network

همان است و ترجمه فارسی هم داره:-"

فیلمش که هیچ، انیمه احتمالاً اگر اشتباه نکنم آرک دوم مانگاست. اگر داستان کامل رو بخوایید باید مانگا رو بخونید.
همین جوری هم دیدن انیمه اش خوبه و اگر اهل مانگا هم نباشید دیدنش توصیه میشه:D
انیمه ایه که همه دیدنش دیگه:-" بد هم گذاشت تو کف خداییش! :d
گرچه خودت میدونی من بی خیال مانگاش شدم:| اعصاب نزاشته بود :d
---
ای داد بیداد! یعنی باید برم بخونم؟ :( تعریف نکنید انقدر خوب:((
چند چپتره حالا ؟ :-"
....یافت شد :
http://manga.animworld.net/manga/vagabond
300 چپتر؟ :d بای بای درس! :d :bighug: :| (اگر مثل تاور من رو بگیره،واقعا همین بای بای میشه و به فنا میرم:| )
---
من یادمه برسرک رو شروع کردم مانگاش رو بخونم، 2-3 چپتر خوندم دیگه حسش نیمد:-" :d
البته فکر میکردم که انیمه آرک اول مانگا باشه که نبود،اون وسط قاط زدم...بعدشم دیگه حسش نیمد :d دیگه هم فکر نکنم حسش بیاد :d
---
عجب! :| (قدرت جناب راهب:| )
اون باخ هم که یه ضربه خورد ولی گویا باز قراره یه چیز دیگه رو کنه :|
راستی دوستان مانگاخون،حتی الامکان یه نگاهی به بالا ، سمت راست مانگاریدر بندازید! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر