Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
آقا شما کجا بودید؟من اهوازیم همون 3 تا کانال رو هم بزور میگرفتیم!
این سفرهای دانی عجب چیزی بود.آهنگشو خیلی دوست داشتم
=======
magic Kaito واقعا کار قشنگیه.فکر میکردم بخاطر قدیمی بودن مانگاش تو این دوران دیگه جواب نده.الان بخاطر همین دارم فصل 1 conan رو دانلود میکنم ببینم اون چطوره.760 قسمت با 17 تا فیلم...ببینم کی دیدنشون تموم میشه:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
از همون اولین لحظه ای که عشقم (Assassin) رو توی Opening دیدم میدونستم کاراکتر خفنیه! :x اون Assassin(ها) درپیت و مسخره قبلی کجا و این کجا! همون اول کاری هم اسمش رو گفت! :D Sasaki Kojiro یکی از معروف ترین شمشیرزن های زمان خودش بوده و در سال 1612 توی مبارزه با یه شمشیرزن خفن دیگه به نام Miyamoto Musashi از دنیا رفته. مثل اینکه مبارزه این دو نفر هم توی ژاپن خیلی معروف هست و توی ویکی پدیا کلی توضیحات داده. اینم نقاشی ای از مبارزه (سمت راستی همین رفیق ـمون هست):

z72jdx7fnh0uzjsm5lry.gif

فقط چرا کاراکترش منفی هست؟! :( به نظر میرسید بچه خوبی باشه. امیدوارم در ادامه نور رحمت از قلب بانو بر قلب ایشون بتابه و با همدیگه همراه بشن. :x هرچند به قیافه ـش میخوره یه مرگی تو مایه های لنسر نسخه قبلی داشته باشه. :( (چیزی لو ندین!!)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
زنگ تفریح

قرار بود حداقل تا فصل دیگه، سمت زنگ تفریح تاپیک نرم....ولی خوب یه زنگ تفریح متفاوت از سری های قبلی آماده کردم....
Piano ورژن OP ED انیمه ها که توسط یه سری افراد آماتور زده شده رو از آرشیو کشیدم بیرون و تو Vol.6 جمش کردم.
اکثر ترک ها رو تقریباً دو دقیقه ای انتخاب کردم که شانس بیشتری داشته باشید...که باعث شد تعداد ترک های این Vol کمتر از سری های قبلش باشه.

قانون پاسخ دادن هم مثل روال قبل تو SP با عنوان بذارید.

پاسخ زنگ تفریح (شماره 6)

109: آهنگ to love's end از انیمه ی inuyasha
110: آواز Again از YUI برای OP قسمت های 1تا14 انیمه Fullmetal Alchemist Brotherhood
111: آواز My Soul, Your Beats! از Lia برای OP انیمه Angel Beats
112: آواز Toki o Kizamu Uta از Lia برای OP انیمه Clannad: After Story
113: آواز Closer از Inoue Joe برای OP قسمت های 78تا102 انیمه ی Naruto Shippuuden
114: آواز LET IT OUT از Miho Fukuhara برای ED قسمت های 15تا27 انیمه ی Fullmetal Alchemist Brotherhood
115: آواز Rain از Hata Motohiro برای ED انیمه ی The Garden of Words
116: آواز Resuscitated Hope از Komine Lisa برای ED قسمت های 1تا12 انیمه ی Gosick

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
Mahouka Koukou no Rettousei برای بار دوم تمومش کردم ... این فصل دومش تایید نشده ... من واقعا بد جور چشم انتظار فصل دومشم ... چند قسمت اخر این فصل فقط مقدمه چینی برای فصل بعد بود از قدرت و تاثیر گزاری جادو تا شرایط و موقعیت اجتماعی جادوگر ها ... یه جوریه باید تو فصل بعد یه سری مسائل توجیه بشه و یه سری سوال ها هم پاسخ بده ... تا بشه دقیق تر این انیمه رو ارزیابی کرد ...
هنوزم فکر میکنم میوکی و تاتسویا و خواهر و برادر نباشن ... البته دوست دارم باشن ولی حسم میگه نیستن ... این عشق و علاقه و تعصبی که به هم دارن به عنوان خواهر برادر جالبه ... وگرنه تو یه رابطه عشقولانه یه کم لوسه ... لحظات پایانی قسمت 18 قلب ادم رو میلرزونه ... موسیقیش جادو میکنه ... خیلی خوبه
622637d1416314070-kawaii.gif
... حتما باید ost های انیمه رو بگیرم گوش بدم ...

یکی از چیزهایی که تو این انیمه دوست دارم توضیحات دقیق و دلیل هاییه که عنوان میکنه ... دفعه اول که دیدم هیچی نفهمیدم ... ولی الان بیشتر دقت کردم یه چیزایی از توضیحاتشون در مورد قدرت ها و اتفاقات دستگیرم شد ... هر چند زیر بنایی توضیح نمیده ... مراحل فعال سازی جادوهاشون چطوریه و چطور اشکال مختلف به خودش میگیره ... و به خصوص چطوری c.a.d نیروی سایون رو شکل میده و از ذهن و نیروی جادوگر دستور میگیره ... اما بازم از بعضی توضیحات جزئیشون بعضی مسائل رو میشه فهمید ...

همین الانم خیلی از چیزهایی که تو انیمه به عنوان جادو نشون داد ... تو محیط های ازمایشگاهی با دستگاها و وسایل غول پیکر انجام شدنیه ... ولی اگه بشه به جایی برسیم ... که بشه این دستگاها ها رو تبدیل به وسایل قابل حمل کرد ...مثل کامپیوتر اولیه و تبلت های الان ... که بشه باهاش هوا و مواد اطراف رو در حد اتمی یا ریز اتمی تحت کنترل در اورد ... خیلی راحت میشه هم ماهیت اون ماده رو تغییر داد و هم به انواع و اشکال مختلف تبدیلش کرد ... فکر میکنم همچین چیزی شدنیه ... حتی شاید همین 200 -300 سال اینده ...

خب بگی نگی یه کم برای جذابیت از افسانه ها و خرافات باستانی هم بهش اضافه کرده بودن ...

انتهای انیمه از یه انیمه مدرسه ای فانتزی یهو خیلی خشن شد ... و ارتباط با همچین خشونتی سخت بود ... برای همین تصورش سخته که فصل بعد چی از توش در میاد ... ولی اگه بخواد به این شدت از فضای مدرسه ای ،فانتزی و رقابتی فاصله بگیره و وارد فضای جنگی به این شدت بشه که به شدت هم با توضیحات پایان انیمه محتمله ... بعید میدونم چیز جالبی از اب در بیاد ... البته با قدرت تاتسویا فکر نکنم تراژدی از اب در بیاد...
به وقت نزنه به سر madhouse و خبری از فصل بعد نشه!!!!!! ... من اونجا رو روی سرشون خراب میکنم ...

دیدم love live جایزه 2014 کوبه رو گرفته ... انیمش رو گرفتم ببینم چطوریاست

4 قسمت ازش دیدم ... همون طور که انتظار داشتم بود ... خیلی جالبه ... دو تا مشکل داره ... پویانمایی یه کم خشک و مصنوعیه (البته همیشه انیمه ها برای حرکات رقص و واکنش های سریع دچار مشکل بودن)... داستان خیلی سریع میره جلو ... و موانع تا حدودی به راحتی و سریع از پیش روشون برداشته میشه ... به جز این موارد واقعا لذت بخشه ... از نظر خودم که عاشق idol culture هستم سطح اهنگ ها و خواننده ها ترانه ها بالاست و از این نظر اصلا نقض نداره ... داستان جانبی خوبی هم داره ...

nisekoi هم من قسمت اول رو یه کم دیدم چیزی که بیشتر از همه توجهم رو جلب کرد همین ارت و متحرک سازیش بود ... خیلی زنده و جذاب بود ....

another رو هم قسمت اول رو دیدم ... فعلا بی خیالش شدم ... نمیخوان از این موضوع بکشن بیرون ... خسته شدم از بس انیمه تو این سبک دیدم ... فعلا هم حال و حوصله درست حسابی نداشتم گذاشتم یه وقت دیگه ببینم ...

قسمت اول black cat رو هم دوباره دیدم ...متوجه شدم چقدر جزئیات از این انیمه و داستانش از یادم رفته بود ...

سایا چان ...
20.gif
شخصیت بزرگ با مرگ معنی دار و با ارزش و البته قانع کننده به این میگن ... یه جورایی برام حکم جیرایا بین کارکتر های مونث رو داره

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
پاسخ زنگ تفریح (شماره 6)

109: آهنگ to love's end از انیمه ی inuyasha
110: آواز Again از YUI برای OP قسمت های 1تا14 انیمه Fullmetal Alchemist Brotherhood
111: آواز My Soul, Your Beats! از Lia برای OP انیمه Angel Beats
112: آواز Toki o Kizamu Uta از Lia برای OP انیمه Clannad: After Story
113: آواز Closer از Inoue Joe برای OP قسمت های 78تا102 انیمه ی Naruto Shippuuden
114: آواز LET IT OUT از Miho Fukuhara برای ED قسمت های 15تا27 انیمه ی Fullmetal Alchemist Brotherhood
115: آواز Rain از Hata Motohiro برای ED انیمه ی The Garden of Words
116: آواز Resuscitated Hope از Komine Lisa برای ED قسمت های 1تا12 انیمه ی Gosick

خلیل جان اگه اون آهنگ to love's end ورژن اصلیش رو داری لطف میکنی برام آپ کنی :d تو لیست Ost هام نبود عجیبه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
آخرش تنبلی کردم و جواب رو نفرستادم :d ولی خوب،اون 4تایی که گفتم(البته اینحا نگفتم از چه انیمه ای :| ) رو درست گفتم! :d
ولی این آهنگ Gosick خیلی سخت بود خداییش! :d من از ریتم اون بخشی که میگه Never End :-" :-" :-" مطمئن شدم خودشه :d
از 4تای باقی مونده هم 2تاش رو ندیده بودم انیمه هاش رو، 2تاش هم...نتونستم حدس بزنم اصلا! :d

راستی خلیل نداشتیما :| به بانو کاری نداشته باش:((
پتانسیل در وجود بانو داره فوران میکنه :((

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
آخرش تنبلی کردم و جواب رو نفرستادم :d ولی خوب،اون 4تایی که گفتم(البته اینحا نگفتم از چه انیمه ای :| ) رو درست گفتم! :d
ولی این آهنگ Gosick خیلی سخت بود خداییش! :d من از ریتم اون بخشی که میگه Never End :-" :-" :-" مطمئن شدم خودشه :d
از 4تای باقی مونده هم 2تاش رو ندیده بودم انیمه هاش رو، 2تاش هم...نتونستم حدس بزنم اصلا! :d

راستی خلیل نداشتیما :| به بانو کاری نداشته باش:((
پتانسیل در وجود بانو داره فوران میکنه :((

بهترین آهنگش رو برام PM کن...ببینم چطوری ـه
وای به حالت اگه خوشم نیومد...ممنوع میکنم که در موردش تو تاپیک پست بزنی :d

الان من خودم دارم Kokoro no hana wo sakaseyou گوش میکنم، شاعرش (Yamashita) واقعاً کارش درسته..اجرای Kiyoeچان هم که مثل همیشه منو به هیجان میاره، دقیقاً از روز اولی که صداش رو شنیدم D:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
الاخره فیلم k-on رو دانلود کردم ... خیلی هیجان زده ام ... فقط موندم کی ببینمش ... تو پوست خودم نمیگنجم ... به خصوص بعد اینکه این چند ثانیه اولش رو دیدم ... سوپر خفن بود ...
uarvt1h01sf3vzwuhv29.gif

wo82stadb8nf93o89u0o.jpg
o661eqoegckhr7jcgxgx.png

چه اهنگ خفنی بود ... ولی به تیپ k-on نمیخورد ، چند ثانیه بعد فهمیدم اینم مسخره بازیه yui ه ... اِ ...اِه ... اینا که همش دور میز در حال چای و کیک خوردن بودن ... احتمالا این تیکه باگ داده ... :))

1 ساعت و 40 دقیقه از یه رویای تموم نشدنی پیش رومه ...
cbl2z3w5etvdjbsehikw.gif

اما همچنان در حسرت فصل سوم ... خدا لعنتت کنه کیوتو 5 سال شد ...
5llkifai376zsxa2rgf2.gif

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
بعد از 2 هفته بالاخره وقت شد انیمه ببینم :| (توی این 2 هفته فقط 1 قسمت Log Horizon دیدم :| ) ... البته الانم فقط یک قسمت P-P دیدم،اما خوب...میشه دید! :d

این بشر کامویی، کاریزمای ماکیشیما رو نداره اصلا :( یعنی تمام این کارهایی که میکنه،با اینکه خیلی وحشیانه و خطرناک و پیدا کردن یک باگ خفن میباشد،ولی خوب... زیادی معصومه :(
دو قسمت دیگه هم ببینم، شاید بهتر شد:-"
داستان داره جالب میشه، ولی خوب...کاراکترهای کاریزماتیک نداریم فعلا:( :-"

لعنت به سونوموری :| گند زد آخر کار! :| من رو بگو که فکر کردم آدم شده و تفنگ برداشته :|
ولی اون قسمت که دستور داد چه خشن شده بود :-" تا حالا اینجوری ندیده بودیمش :d

این یارو...(من هنوز اسمش رو یاد نگرفتم:| ) هم دیگه خیلی مشکوک میزنه:-" میخواد سیاه شدن سونوموری رو ببینه واقعا؟ :d خو کرم داشت تفنگ رو گرفت؟ :-" (البته سونوموری که شلیک نمیکرد...شاید با شلیک خودش یه تغییری ایجاد میشد:-" )

و... نصف فصل رفته و خبری از کوگامی نیست :(( آخه چرا! :((
تقابل کوگامی و سونوموری(شیبیل) و کامویی خفن میشه! :(

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
انیمه ناروتو قدیما میومد بی تعارف 5 قسمت فیلر میزد واسه خنده. الان یخورده خجالتی شدن، میان 15 دقیقه از 20 دقیقه رو فلش بک هایی که بارها نشون دادن رو میذارن مبادا ریا شه.

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
خوب سربازی ما هم تموم شد،ولی انقدر خسته ام که نه حوصله انیمه دارم،نه حوصله بازی دارم نه...

فعلا نشستم مانستر رو دوبله انگلیسی شو میبینم خیلی خوب کار کردن.

دیگه حوصله دانلودم ندارم،دیگه نمیتونم زل بزنم به صفحه یوتورنت یا IDM.

دوستان اگه یه فروشگاه اینترنتی که آرشیوش کامل باشه و قیمتش مناسب یه ندا به ما بدن.

ممنون.

- - -ویرایش - - -

من یه چیزی که خیلی باهاش حال میکردم و ایران هم دوبلش کرده بود....سفرهای دانی بود، اگه درست گفته باشم

54333d1416386862-images.jpg

خیلی قشنگ بودش....هر قسمت یه موضوع علمی رو نشون میده و داستان یکی از مشاهیر دنیا رو روایت میکرد

LOL :p

اسمش Mīmu Iro Iro Yume no Tabi هس.

یه مردی نسخه ژاپنیشو تو یوتوب گذاشته ولی هنوز زیرنویس براش پیدا نکردم

- - -ویرایش - - -

حالا K-ON!! Live Concert: Come With Me!! بهتون پیشنهاد می کنم،اگه تا الان ندیدیش البته!:d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
خوب سربازی ما هم تموم شد،ولی انقدر خسته ام که نه حوصله انیمه دارم،نه حوصله بازی دارم نه...

فعلا نشستم مانستر رو دوبله انگلیسی شو میبینم خیلی خوب کار کردن.

دیگه حوصله دانلودم ندارم،دیگه نمیتونم زل بزنم به صفحه یوتورنت یا IDM.

دوستان اگه یه فروشگاه اینترنتی که آرشیوش کامل باشه و قیمتش مناسب یه ندا به ما بدن.

ممنون.

- - -ویرایش - - -

اسمش Mīmu Iro Iro Yume no Tabi هس.

یه مردی نسخه ژاپنیشو تو یوتوب گذاشته ولی هنوز زیرنویس براش پیدا نکردم

- - -ویرایش - - -

حالا K-ON!! Live Concert: Come With Me!! بهتون پیشنهاد می کنم،اگه تا الان ندیدیش البته!:d

Come With Me ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ندیدم ... ربطی به اون lets go تو یوکوهاما ارنا نداره ؟؟؟ اونو دیدم ... مربوط به فصل اول بود و توش فصل دوم انیمه تایید شده ... این فرق داره ؟؟؟؟؟ اهنگ های فصل دومم توشه ؟؟؟ من قلبم ضعیفه .... !!!!:((

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
Come With Me ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ندیدم ... ربطی به اون lets go تو یوکوهاما ارنا نداره ؟؟؟ اونو دیدم ... مربوط به فصل اول بود و توش فصل دوم انیمه تایید شده ... این فرق داره ؟؟؟؟؟ اهنگ های فصل دومم توشه ؟؟؟ من قلبم ضعیفه .... !!!!:((

کلی هم گریه میکنن آخرش.
yahoo_20.gif

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
دقیقا همونه ولی برا فصل دوم.
کلی هم گریه میکنن آخرش.
yahoo_20.gif

ایول حتما میگیرمش ... حسابی خوشحالم کردی ...

برای همون فصل اولش هم انقدر گریه کردن و نوستالژیک بازی در اوردن که تماشاچی ها و ببننده ها هم به گریه انداختن ...

love live رو هم فصل اول رو تموم کردم ... خیلی دوست داشتم ... خیلی جاهاشم از k-on الهام گرفته بودن ... اما تا باشه از این الهام ها ...
8.gif

تو به وجود اوردن حس نوستالژی عالی بود ... از نظر دیالوگ و داستان هم قوی بود دوست داشتم ... تاثیر گذار بود ...
موسیقی و ترانه هاشم خیلی خوب بود ... اما دوست داشتم رقص ها رو قوی تر و مهیج تر کنن ...
طنز قوی نداشت ... ولی میتونست حس رضابت و لبخند رو روی لبای من یکی که بیاره ... البته بعضی جاها میتونست من افسرده رو هم بخندونه ...

شخصیت پردازی خوبی داشت و کارکتر احساسات عمیق و قوی نشون میدادن ... یکی از دلایلشم ... طراحی و به خوبی نشون دادن حالات مختلف چهره و بروز احساسات تو چهره کارکتر ها بود ... واقعا مثل یه بازیگر واقعی قابل لمس بود ...

اما یه نکته ... احساس میکنم یه جورایی داشتن یه فرهنگ سازی میکردن ... تا حالا idol مدرسه ای نشنیده بودم ... با گروه های خیلی کم سن و سالی مثل تمپورا کید یا اسمایلدج و ... یا افراد کم سن و سالی که به گروه های بزرگ مثل مورنینگ موسومه و ... ملحق میشن برخورده بودم و کاراشون رو دیدم ... ولی هنوز تجربه ای در رابطه با school idol نداشتم ... ای کاش هم یه قراری بزارن این مترجمین عزیزمون این idol رو ترجمه نکنن ... تو تمام دنیا به همه زبان ها idol، idolه ... بت و ستاره اینها معنی مناسبی براش نیست ...

هووووووم .. دنیا واقعا داره تغییر میکنه ... دیگه داستان ها در مورد قهرمان های مردی نیست که میرن یه دنیا رو اردنگی میزنن و پیروز بر میگردن ... الان دیگه همه به یه اندازه سهم دارن... همه میتونن هدف و رویا داشته باشن.
یعنی میتونیم با این فرهنگی که بهمون تزریق شده با این دنیای جدید همراه شیم و از بقیه جا نمونیم ؟؟؟؟

این انیمه رو به کسی پیشنهاد نمیکنم ... چون برای اینکه از همچین انیمه ای خوشتون بیاد به پیش زمینه نیاز داره و به موضوعاتی که این انیمه میپردازه از قبل علاقه مند باشی ... که تو این فروم همچین کسایی شاید به انگشتای دو دست نرسه ... پس وقتتون رو پای این جور انیمه ها تلف نکنید ... یه انیمه دخترونه و لوسه ...
65.gif
24.gif

امتیاز 9/10

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر