Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
راستی آریا یه 2-3 تا سایت فوق خفن Doujin میشناسما :d هرکی خواست بگه :d
ولی حالم گرفته شد یه سری سایتای خفن DJ همشون ترکیدن :| خدا ازتون نگزره شماها All Men's Dream همرو نابود کردید

راستی آریا خداییش خداییش Gatchaman کجای اون شخصیت پردازی Totally Cr@pش خوب بود؟ :d تنها کاراکترای خوبش Katze و یکی دیگه بودن بقیشون مزخرف :d مخصوصا کاراکتر اصلیش دختره میتونم بگم جز Top 10 مزخرف ترین کاراکترای اصلیه :d
لطفا با ذکر مثال به من بگو چه کاراکتراییش به چه دلیلی خوب بودن و از چیشون خوشت اومد :d

سایت که زیاد هست ولی دیگه هیچ سایتی نمی‌تونه جای Fakku رو برای من و امثال من بگیره
البته این Down شدن سایت بیشتر جنبه معنوی داره تا فیزیکی (سایت هنوز فعاله)

Fakku از وقتی یکمقدار رفت تو کار لیسانس کردن دوجین و فروش اونها بعلاوه یکسری حرکات صاحب سایت «Jacob» (که تقصیری هم نداشت و مجبور بود که این تغییرات رو بده) هر روز وضعش بدتر شد و کم‌کم اکثر اعضای قدیمی از سایت رفتن.
من خودم بعد از 5-6 سال حدود 3 ماه پیش برای همیشه دیگه بیخیالش شدم :(

Fakuu بهترین و کمدی‌ترین و باحال‌ترین Community دوجین و اُتاکویی بود که تا حالا دیدم و توش عضو بودم... با این وضعیتی که تمام فروم‌ها و سایتها پیش گرفتن و همه جا پرشده از ترولرها، فن‌بازی تا سرحد مرگ، جنگ و دعوا و همینطور این دستگیریهای اخیر که دولت ژاپن شروع کرده و سرکرده و صاحب یکسری سایتهای بزرگ انیمه/مانگا رو دارن دستگیر میکنن (بخاطررعایت نکردن کپی رایت) دیگه بعید میدونم هیچ‌وقت یه همچین سایتی (با مظمون اُتاکویی) با جو به اون باحالی دوباره بیاد سره‌ کار.
این 4-5 سال اخیر یکی از تفریحات روتین من و خیلی‌های دیگه این بود که میرفتیم پای دوجین‌ها راجع به حله مشکلات هستی(!) با هم بحث میکردیم... (یکسری از صحبتها و بحثهارو تا آخر عمرم یادم نمیره!!) :d

در کل حیف شد که سایت رفت تو باقالی ولی خب دیگه نمیشه کاریش کرد و به قولی it was a good run و از این حرفا.:d

راجع به Gatchaman هم که بخواب بابا حال نداریم! :d

اینارو تو سایت دیگه ای هم میزاری؟!:biggrin1:

نه. :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سایت که زیاد هست ولی دیگه هیچ سایتی نمی‌تونه جای Fakku رو برای من و امثال من بگیره
البته این Down شدن سایت بیشتر جنبه معنوی داره تا فیزیکی (سایت هنوز فعاله)

Fakku از وقتی یکمقدار رفت تو کار لیسانس کردن دوجین و فروش اونها بعلاوه یکسری حرکات صاحب سایت «Jacob» (که تقصیری هم نداشت و مجبور بود که این تغییرات رو بده) هر روز وضعش بدتر شد و کم‌کم اکثر اعضای قدیمی از سایت رفتن.
من خودم بعد از 5-6 سال حدود 3 ماه پیش برای همیشه دیگه بیخیالش شدم :(

Fakuu بهترین و کمدی‌ترین و باحال‌ترین Community دوجین و اُتاکویی بود که تا حالا دیدم و توش عضو بودم... با این وضعیتی که تمام فروم‌ها و سایتها پیش گرفتن و همه جا پرشده از ترولرها، فن‌بازی تا سرحد مرگ، جنگ و دعوا و همینطور این دستگیریهای اخیر که دولت ژاپن شروع کرده و سرکرده و صاحب یکسری سایتهای بزرگ انیمه/مانگا رو دارن دستگیر میکنن (بخاطررعایت نکردن کپی رایت) دیگه بعید میدونم هیچ‌وقت یه همچین سایتی (با مظمون اُتاکویی) با جو به اون باحالی دوباره بیاد سره‌ کار.
این 4-5 سال اخیر یکی از تفریحات روتین من و خیلی‌های دیگه این بود که میرفتیم پای دوجین‌ها راجع به حله مشکلات هستی(!) با هم بحث میکردیم... (یکسری از صحبتها و بحثهارو تا آخر عمرم یادم نمیره!!) :d

در کل حیف شد که سایت رفت تو باقالی ولی خب دیگه نمیشه کاریش کرد و به قولی it was a good run و از این حرفا.:d

راجع به Gatchaman هم که بخواب بابا حال نداریم! :d

سایت زیاده اما سایت خوب و بی دردسر کمه :( یه جا میری دوجیناش کمه یه جا میری دانلود نداره بدبخت میشی یه جا میری . . . :d

واقعا حیف شد :( هییییی روزگار

خودت بخواب (حد اعلا جواب پس دادنمه :d ) تازه نخواستم باز کنم که چقدر بدم اومده ولی خداییش اصلا جالب نبود کاراکتراش :d بیشتر از همه کاراکتر اصلیش انقدر مزخرف بود که حتی کاراکترای خوب هم خوبیشون به چشم نمیومد :d میدونم سلیقه ایه اما دیگه این دختره رو فکر نکنم کسی باشه ازش خوشش بیاد:

اول از خود دختره شروع کنیم

لوس - مسخره - حرص درار و . . .

Katze گرفته رفیقاشو جلوش تیکه پاره کرده بعد میاد عین عقب افتاده ها باهاش حرف میزنه Katze saaaaaan Doko desuka؟؟؟ شینه دختره لوس خاک برسر

از اون حرکت دستشو شبیه قیچی میکنه مثلا کاواییه به شدت بدم میاد :|

یعنی اگه من تو دنیای انیمه بودم یکی از کسایی بودم که تو Galax میگفتم این دختره چقدر لوسه جمعش کنین بابا :d

حالا برسیم به پسره اممم این کاراکترش معمولی بود یعنی اذیت نمیکرد اما خوبم نبود که بگم کاراکتر باحالیه

بعدی اون یارو مو سبزه آقای Cool این کاراکترا هرچقدرم سعی کنن الکی خودشونو Cool نشون بدن بازم نمیدونم چرا نمیتونم ازشون بدم بیاد :d ولی بازم خیلی زیادی Cool بازی در میاورد با این که تو طول انیمه هیچ کار مفیدی نکرد با اینکه اون Avatarش (تیریپ Accel Worldی برداشتم) خیلی خفن بود

Pai Pai خیلی باحال بود :d خیلی خره :d

CD - san منظور Cross!Dresser - Sanئه و یه چیزای در حد کاراکتر اصلی رو اعصاب بود :d اول از همه شکست عشقی کوتاه پس از معلوم شدن جنسیت - به طرز وحشتناکی از این کاراکترایی که میخوان تنهایی دنیا رو نجات بدن بدم میاد :| برو _____ بچه مسخره :| بعد خیر سرش با اون تیپ میرفت بیرون که کسی نشناستش اما بعد از اینکه کل دنیا هم فهمیدن بازم اونجوری میرفت کلا مشکل از یه جا دیگه بود :d

OD ایشون کاراکتر باحالی بود در واقع بیشتر از همه با OD و Katze من حال کردم اما یکم باید از حالت B!tch بودنش کم میشد :d اون CD-san با اون وضعیتش اخلاق به مراتب مردونه تری داشت :d البته OD همیش یکم باحالش کرده بود اما بعضی جاها زیادی بود :| آخرشم که زد دهن Katze رو صاف کرد خیلییییی خفن بود

تمام :d

حرفی داری بیا وسط خیلی وقته راجع به هیچی بحث نکردیم :d

جالبه که 2 هفته پیش دیدمش و اصلا هم خبر نداشتم فصل 2ش میاد :d منتظرم ببینم Katze Onii-san رو نشون میدن یا نه :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,473
نام
مسلم
آریا جون@ واقعا خسته نباشی، بازم مثل همیشه ترکوندی:bighug:

خب از انیمه های فصل تابستون که عشق من !!!Working صد در صد توی لیست قرار داره:x کلا پیر شدم از بس انتظار ادامه اش رو کشیدم
016.gif
کاش یه 50-60 قسمتی ازش میساختن:d (و صد البته Servant x Service رو هم ادامه میدادن:x)

باقی انیمه ها رو هم که تا یه قسمت نبینم نمیتونم نظری در موردشون بدم:d فقط این توضیحات ضد و نقیضت در مورد Gakkou Gurashi School-Live خیلی جالب بود و با خوندتشون کلا وارد حالت روحانی Watashi Kininarimasu شدم;;) خلاصه اینکه اگه یه وقت خدایی نکرده یه کاری دست خودم دادم، از چشم تو میبینم;))

پ.ن: "To-Love Ru، رویای جوانان ژاپن!" - گینتوکی ;))

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
این دوجین که میگین، دقیقا چیست؟
دوجین بسته به محتوا تعاریف مختلفی داره.بعضی هاشون یه سری داستان دارن که یه سری آرتیست دیگه واسه یه سری مینویسن مثله همین همایش دوجین که واسه danmachi تازه برگزار کرده بودن.بعضی هاشون هم حالت فن فیکشن داره.البته منظور بیشتر بچه ها دوجینشی ه که خیلی هاشون داستان اوریجینال دارن و بقیه شون هم از رو یه سری دیگه نوشتن که محتواشx_x=p~:d آره.خلاصه همون خاک بر سری خودمون.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
این انجمن از هر چیزی هم که جون سالم در ببره ، از این تاپیک در نمیبره .
آخرش یه کاری میکنین چیزتر شیم :D
-----
ویرایش : اصل کاری رو یادم رفت . هرچی انیمه تو سبک LogHorizon و SAO هست رو برام لیست کنین و مشخص هم بکنین کدوما تمام شدن و کدومها تمام نشدن . با تشکر

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
تصور می کردم توی E3 بریم به وضعیت Speechless اما، آریا-ساما ما رو همین امروز به وضعیت Speechless برد.

اجرت با آقا Samurai Bride:D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
کاور جدید از Gangsta :

attachment.php

نمیدونم اینم گفتم یا نه ولی فصل دوم انیمه Noragami که فصل پاییز پخش میشه با اسم Noragami Aragoto شناخته میشه و ارک Bishamon رو پوشش خواهد داد :

ویرایش : پست پرهام رو دیدم ترسیدم عکس رو پاک کردم و گرنه اینم عکس داشت :d

Attachments

• 20773-FAjRQqK6OHk9.png
    20773-FAjRQqK6OHk9.png
    131.2 KB · مشاهده: 132

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
نمیدونم اینم گفتم یا نه ولی فصل دوم انیمه Noragami که فصل پاییز پخش میشه با اسم Noragami Aragoto شناخته میشه و ارک Bishamon رو پوشش خواهد داد

یعنی داستانش ادامه ی فصل قبله یا یکم فاصله داره باهاش؟

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
یعنی داستانش ادامه ی فصل قبله یا یکم فاصله داره باهاش؟

من مانگاش رو نخوندم نمیدونم این ارکی که میگن با داستان سری اول فاصله داره یا نه ولی تا اونجایی که یادمه فصل اول 12 چپتر از مانگا رو شامل میشد اگه اشتباه نکنم :d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ویرایش :
پست پرهام رو دیدم ترسیدم عکس رو پاک کردم و گرنه اینم عکس داشت
:d
ویرایش به اون قرمزی رو ندیدی ؟! :D
لیست کن که لیست دانلودم خالیه و فعلاً میتونم بگیرم .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا پرهام و دیگر دوستان:

:d

البته فکر کنم شونصد سال پیش این عکس رو گذاشته بودم

- - -ویرایش - - -

من مانگاش رو نخوندم نمیدونم این ارکی که میگن با داستان سری اول فاصله داره یا نه ولی تا اونجایی که یادمه فصل اول 12 چپتر از مانگا رو شامل میشد اگه اشتباه نکنم :d

11 چپتر بود :d

وفکر کنم 3 قسمت آخر انیمه بود که از مانگا نبود و از خودشون درآورده بودن چون 3 قسمت باید نشون میدادن و اینکه آرک بعدی (همین Bishamon) خیلی طولانی بود و نمیشد تو 3 قسمت جاش بدن

و جواب کلی اینکه بله آرک بعدی تو مانگاش هم درباره Bishamon بید :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
خب این قسمت هم مشخص شد که شین و بقیه بروب از کجا اومدن.همونطور که همه حدس میزدن اینا نتیجه آزمایش های اروچی که الان یه بدن تازه به شکل اینایی که نمیشه گفت مردن یا زن واسه خودش درست کرده.یاماتو و سویگتسو و جوگو رو هم دیدیم.کل چپتر هم راجع به ژن و این چیزا بود.جان من این کیشی میخواستته میکروبیولوژی چیزی بخونه نتونسته الان داره عقده هاشو خال میکنه.البته مهم ترین اتفاق چپتر معلوم شدن این بود که سارادا واقعا بچه کارین و ساسوکه ست.حالا باید ببینیم اینا کی وقت کردن که ... آره:d
طبق معمو همه مانگاها که هیچکس از آدم بدا با یه ضربه نمیمیره این بابا کوینشی(اسمشو یادم نمیاد) زنده است و گریمجو هم دنبالشه.خوشم میاد هنوز همون خوی هرکی از من ضعیفتره باید بمیره رو داره.مثله اینکه قدرت جدیدی هم پیدا کرده که بدون ریلیز کامل میتونه بعضی از قسمت های بدنشووارد حالت پنتر بکنه(اینجا پاهاش و دستش).هاشوالد هم که میخواست بفرسته دنبال اوریو که یه وقت خیانت نکنه که باز بی پیداش میشه و اون طرف و میکشه.و همچنین معلوم میشه که اسم واقعیه هاشوالد Jugoه و رفاقت این دوتا به خیلی گذشته تر از زمان حال میره.دست آخر هم معلوم شد که شبا که باخ میخوابه عمو هاشوالد بیداره و قدرت باخ تو بدن اونه تو مدتی که باخ خوابه.یعنی الان اینا بتونن هاشوالد رو بکشن باخ کل قدرتشو از دست میده
علت نیومدن وان پیس این هفته پیدا شد.اونطور که از خبرا بر میاد اودا تصمیم گرفته این هفته به جای کار 100تا از دوستاشو دعوت کنه واسه پارتی(ما رو هم دعوت میکردی دیگه):dلیست مهمونها هم همچین پروپیمون بوده مثلا:Mayumi Tanaka (Monkey D. Luffy
Kotono Mitsuishi (Boa Hancock, Sailor Moon), Tohru Furuya (Daddy the Father, Tuxedo Mask), Toshio Furukawa (Portgas D. Ace), and Naoto Takenaka (Shiki the Golden Lion.
اینم یه چندتا عکس از مهمونی.
rgp40rbzvo5ajuvk3vi7.jpg

mayumi tanaka in middle
bl0waskwm9inispl3gxt.jpg

Kotono Mitsuishi & Tohru Furuya
efmm19km6g46rd7uzq82.jpg

Tohru Furuya & Naoto Takenaka
drfjktkss0ij2fhb6g3q.jpg

Toshio Furukawa Center
ادامه سری هم که تو شماره 30ام جامپه که 22 ژوئن منتشر میشه.از الان هم هایپه هایپم چون
تو شماره 29ام جامپ زدن که دوشنبه 22 ژوئن یه خبر خیلی بزرگ واسه وان پیس میاد که عکسش اینه
76cbbhq92f7dymszpv0h.jpg
ترجمه تیزر هم میگه که نبرد سرنوشت ساز درسروسا نیتجش معلوم میشه!!چپتر پوستر رنگی هم داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر