Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
خب امروز اولین قسمت Beelzebub رو دیدم جالب بود کلی خندیدیم :d

من دیشب دیدم، خوشم امد. برای قسمت اول خوب بودش. بخصوص اینکه پسر بچه ی شیطان همیشه چـــیز هستش :d

انیمه هایی که فعلاً عرضه شدند و قراره برای این فصل دنبالشون کنم.
Beelzebub
Mitsudomoe Zouryouchuu!
Freezing
Level E
Wolverine
Gosick
Mahou Shoujo Madoka Magica
Yumekui Merry

Mitsudomoe 2 رو دیشب دیدم، نمیدونم این " گاچی رنجر" مسخره چی بود که برای قسمت اول پخش کردند. از خودم خجالت کشیدم.

++++++++++++++

من به دنبال نسخه ی 720P و یا 480P انیمه ی Freezing هستم. Fansub های اون که تا الان دیدم Whine-Subs و WhyNot و Hiryuu هستش که هر سه تا فقط 720P دارند.
نسخه ی Whine-Subs مشکل داره و با حجم 314MB ای که داره، ولی 4:3 هستش.! (نسخه های 90MB ای هم از همین سورس تبدیل شدند)
نسخه ی WhyNot که دیگه برای یک انیمه ی 20 دقیقه ای حجمش 405MB ـه که خیلی زیاده.
نسخه ی Hiryuu هم که مثل ورژن WhyNot هستش و 398MB هست.

این وسط کسی از دوستان نسخه ی 720P عادی در حجم 250MB و یا 480P زیر 200MB از یک Fansub خوب نداره

P.S
خودم بار اول کار Whine-Subs رو دانلود کردم، با این وجود که KMP تصویر رو 16:9 میکنه، ولی میخوام نسخه ی خوب با حجم مناسب که 16:9 باشه رو داشته باشم.

من تازه انیمه ی بلند Bleach رو شروع کردم، الان به اولین سری بلند filler اون رسیدم (پایین مشخص کردم). موندم که filler هاش رو ببینم و یا ردش کنم و طبق مانگای جلو برم.

Code:
033 *Karakura Heroes Omake
050 *Karakura Heroes Omake
[B]064-108[/B]
128-137
147-149 *Side Story&Character designs by Kubo
168-189
204-205
213-214 *Karakura Riser Omake
227-265 *Zanpakutou Character designs by Kubo
266
287 *Magic Lamp Gaiden. Based off a manga spread
298 *Hell Chapter Movie Promotion
299 *Hell Chapter Movie Prologue, covers a promotional chapter.
303-305

من تازه انیمه ی بلند Bleach رو شروع کردم، الان به اولین سری بلند filler اون رسیدم (پایین مشخص کردم). موندم که filler هاش رو ببینم و یا ردش کنم و طبق مانگای جلو برم.

Code:
033 *Karakura Heroes Omake
050 *Karakura Heroes Omake
[B]064-108[/B]
128-137
147-149 *Side Story&Character designs by Kubo
168-189
204-205
213-214 *Karakura Riser Omake
227-265 *Zanpakutou Character designs by Kubo
266
287 *Magic Lamp Gaiden. Based off a manga spread
298 *Hell Chapter Movie Promotion
299 *Hell Chapter Movie Prologue, covers a promotional chapter.
303-305

خلیل جان یکی از بزرگترین نقاط ضعف بلیچ همین فیلر هاش هست و واقعآ ادم رو اذیت میکنه ما تو فیلر زانپاکتو ها پیر شدیم نزدیک به 8 ماه داشت فیلر پخش میکرد:((

در کل فیلر ها رو نبینی چیزی رو از دست نمیدی پیشنهاد میکنم اول داستان رو دنبال کنی بعدآ خاصی میتونی برگردی رو فیلر ها چون کلآ هیچ ارتباطی به داستان اصلی ندارن و از هرجا بخوای میتونی ببینی

خلیل جان یکی از بزرگترین نقاط ضعف بلیچ همین فیلر هاش هست و واقعآ ادم رو اذیت میکنه ما تو فیلر زانپاکتو ها پیر شدیم نزدیک به 8 ماه داشت فیلر پخش میکرد:((

در کل فیلر ها رو نبینی چیزی رو از دست نمیدی پیشنهاد میکنم اول داستان رو دنبال کنی بعدآ خاصی میتونی برگردی رو فیلر ها چون کلآ هیچ ارتباطی به داستان اصلی ندارن و از هرجا بخوای میتونی ببینی

دنیا دنیا تشکر

چند ماه پیش که خواستم انیمه هام رو سفارس بدم، میلاد جان تو همین تاپیک بهم گفته بود که فیلرهای آبکی داره...الان که شروع کرده بودم رسیدم به فیلرهاش، سه روز انیمه رو بخاطر همین تصمیم که نگاه کنم و یا نکنم، گذاشتم کنار، تا امروز گفتم از دوستان دوباره سوال کنم.

خودم هم یک عادت بسیار بسیار بدی دارم، باید هر چیزی که دست می گیرم رو تا آخر تموم کنم تا برم سراغ چیز دیگه ای. برای همین اگر یک ماه هم میگذشت، بازم باید بلیچ رو تموم میکردم تا انیمه ی دیگه ای رو شروع میکردم.

خودم هم یک عادت بسیار بسیار بدی دارم، باید هر چیزی که دست می گیرم رو تا آخر تموم کنم تا برم سراغ چیز دیگه ای. برای همین اگر یک ماه هم میگذشت، بازم باید بلیچ رو تموم میکردم تا انیمه ی دیگه ای رو شروع میکردم.

اتفاقآ عادت بسیار بسیار خوبی هستش چون ما هم دقیقآ همین کارو میکنیم یه سره نگاه میکنیم :d

Death Note Original Soundtrack I II III

CaseCoverBackOuter.jpg

DEATH NOTE Original Soundtrack I
Code:
01 Death note
02 Jiken
03 Light's Theme
04 L's Theme
05 Kinchou
06 Senritsu
07 Kodoku
08 Tomonari
09 Kitai
10 Tokusou Kira han
11 L's Theme B
12 Shunjun
13 Tsuiseki
14 L no Nakama
15 Tokusou
16 Shinigami kai
17 Taikutsu
18 Rem
19 Death note Theme
20 Kyrie
21 Domine Kira
22 Teloelogy of death
23 Low of Solipsism
24 Requiem
25 Immanence
26 Dirge
27 Light Lights up light
28 Alert
29 the WORLD (Tv Size)
30 Alumina (Tv size)
DEATH NOTE Original Soundtrack II
Code:
1. Kyrie II
2. Semblance of Dualism
3. Low of Solipsism II
4. Death Note Theme ~instrumental~
5. Tactics of the Absolute
6. Kyrie for orchestra
7. Air
8. Light Lights up Light for piano
9. Kuroi Light
10. L no Kabe
11. Kodou
12. Fuan
13. Kinchou Kan
14. Kakou
15. Senritsu B
16. Yotsuba Koroshi no Kaigi Shitsu
17. Ikari
18. Shinigami Kai B
19. L no Nakama
20. Misa no Theme A
21. Misa no Theme B
22. Intro
23. Sakura
24. Suiri
25. Ayashige
26. Yotsuba Group
27. Himitsu
28. Tokei no Hari no Oto
29. What's up, people?! ~TV Size~
30. Zetsubou Billy ~TV Size~
DEATH NOTE Original Soundtrack III
Code:
1. Death Image
2. L
3. L no Kako
4. Near no Theme
5. Mello
6. Mello 2
7. Action
8. L no Shisou
9. Mello no Theme
10. Taiji
11. Near
12. Misa
13. Misa no Video
14. Misa no Kodoku
15. Modotta Light
16. Gishin
17. Saiku
18. Near 2
19. Light no Engi
20. Misa no Kimochi
21. Chichi no Shi
22. Misa no Uta (orchestra version)
23. Mikami Concertino
24. Trifling Stuff
25. Toward the Climax
26. Misa no Uta (Piano solo)
27. Misa no Uta
28. Coda ~ Death Note

کیفیت تمام Track ها 320Kbps میباشد.

Download MU
Code:
File name: [Nipponsei] DEATH NOTE Original Soundtrack (320 kbps) con speciale omaggio by DNR
File size: 172.15 MB
http://www.megaupload.com/?d=OE4N9ETR

File name: [Nipponsei] DEATH NOTE Original Soundtrack II
File size: 167.51 MB
http://www.megaupload.com/?d=HHZPABLL

File name: Death Note Original Soundtrack III
File size: 145.42 MB
http://www.megaupload.com/?d=D53ZAMES

Download HF
Code:
File name: [Nipponsei] DEATH NOTE Original Soundtrack (320 kbps) con speciale omaggio by DNR
File size: 172.15 MB
http://hotfile.com/dl/96668299/c5cdcef/Nipponsei_DEATH_NOTE_Original_Soundtrack_(320_kbps)_con_speciale_omaggio_by_DNR.rar.html

File name: [Nipponsei] DEATH NOTE Original Soundtrack II
File size: 167.51 MB
http://hotfile.com/dl/96668355/b137c5e/Nipponsei_DEATH_NOTE_Original_Soundtrack_II.zip.html

File name: Death Note Original Soundtrack III
File size: 145.42 MB
http://hotfile.com/dl/96546958/15a3c5f/Death_Note_Original_Soundtrack_III.rar.html

P.S
دیشب OST دفتر مرگ رو دانلود کردم، گفتم اینجا هم بزارم تا دوستان استفاده کنند. نسخه ی HF آپلود خودم هستش.
P.SS
پیشنهاد من اینه که حداقل پارت اولش رو دانلود کنید، اهنگ های خیلی قشنگی داره

آخرین ویرایش:
هان خیلیل دستت درد نکنه اهنگهاش خیلی جذاب هستند خودم قبول دارم:x

بعد از شخصیت پردازی و داستان انیمه ی، موسیقی متن اون بیشترین تاثیر رو در جذب مخاطب داره. به نظر من یکی از بهترین انتخاب هایی هستش که میشه با اون شخصی رو علاقه مند انیمه کرد. بخصوص بخاطر گرافیک خاص اون و تا الان چندتا از دوستان خودم که اصلاً انیمه بین نبودند رو با دفتر مرگ، معتاد انیمه کردم.

به شخصه خودم هم خیلی به انیمه ی دفتر مرگ علاقه دارم، بخصوص پایان بسیار قشنگ اون به طوری که مثلاً:

چرا و چطور "کیرا" از عرش ای که برای خودش در مقام "کامی" ساخته بود، در آخرین صحبت های تاثیرگذار، داشت در یک چاله ی آب ناامیدانه دست و پا میزد و از کسانی که زمانی ازشون استفاده کرده بود و بخاطر غرور و قدرت طلبی، اونها رها و یا نابود کرده بود، کمک درخواست میکرد. اینکه چرا در حین فرار با دست زخمی باید از همون مسیری بره که از مدرسه به خونه میرفت. چرا خودش رو توی این مسیر با دفتر مرگ دید. میشه گفت بازگشت به نقطه ای که شروع کرده بود و زندگی خودش رو واقعاً برای ساخت چه دنیایی داره از دست میده و در آخر صحنه ی زیبای اون که به پله ها میرسه و باید جانش رو روی پله ها از دست بده، در اوج تنهایی و سکوت...

البته انتهای مانگای اون کمی متفاوت از انیمه هستش، ولی پایان انیمه تاثیر گذارتر هستش. بخصوص اینکه سرنوشت میسا رو به طور مجهول نشون میده.

در پایان واقعاً با نویسنده ی داستان اون حال کردم. مفاهیم رو به طور خیلی خاص در جو سیاه انیمه جا داد بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or