Angry Birds Space | PC

Developer: Rovio
Release Date: 22 March 2012
Genre: Puzzle Arcade
Platforms: PC - iOS - Android - Mac

1.jpg

باز هم پرندگان خشمگین بازگشته اند, اما اینبار در فضا !

پس از آنکه تخم های پرنده های ما توسط یک موجود بزرگ, دزدیده میشود; آنها به تعقیبش در داخل یک چاله ی فضایی پرداخته و ناگهان خود را در یک کهکشان ناشناخته, معلق می بینند در حالی که توسط خوکهای فضایی محاصره شده اند. ولی نگران نباشید چون پرنده های ما هم دارای قدرت های فضایی هستند...

ویژگی ها
=========

- 60 مرحله ی فضایی بر روی سیارات مختلف و با جاذبه ی صفر !

- معماهای صحنه آهسته و تخریب پذیری رعد آسا

- پرنده های جدید با نیروهای جدید

- استفاده از جاذبه برای شلیک

- تصاویر پس زمینه ی زیبا از فضا

=========

وبسایت رسمی

==========

امروز روز انتشار هست. همین ساعت هاست که بازی منتشر بشه (پس تا اون موقع) :d

آخرین ویرایش:
دارم میزنم ولی نمیشه . میشه یه لینک دانلود بازی رو بدید که این کارا رو نخواد ؟

عزيز راه ديگه نداره . شما بايد حتما اين فايل پچ رو ابتدا بريزيد درون فايلي كه بازي قرار داره و بازي رو پچ كنيد و بعد از اينكه بازي رو پچ كرديد اون كد رو وارد كنيد .

با اينحال به اين سايت بريد من خودم دانلود كردم و تمامي مراحل رو هم رفتم :

sibdownload.com

ورژن جدید بازی هم اومد (نمیدونم چه تغییراتی داشته ولی احتمالا مشکلاتشو حل کرده)
برای رسیدن به لینکها, عبارت زیر را جستجو کنید:

Angry_Birds_Space_v1.0.2_CRACKED-P2P

ورژن جديد كي مي ياد؟؟؟؟؟؟؟
ولي خدايش بازيش خيلي قشنگ شده
اين و ريو بهترين اين سري هستن
راستي كسي مي تونه كرك يا پچ يا سريال نامبر ريو و معموليش و سيزن رو بذاره؟؟؟؟
تا مرحله ٤ بيشتر نمي رن معمولا

ورژن جديد كي مي ياد؟؟؟؟؟؟؟
ولي خدايش بازيش خيلي قشنگ شده
اين و ريو بهترين اين سري هستن
راستي كسي مي تونه كرك يا پچ يا سريال نامبر ريو و معموليش و سيزن رو بذاره؟؟؟؟
تا مرحله ٤ بيشتر نمي رن معمولا

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام دوستان من بازی رو گرفتم نصب هم کردم بدون مشکل وارد بازی میشه اما وقتی میخوام بازی رو پچ کنم فایل پچ رو تو فولدر بازی میریزم اما وقتی اجراش میکنم هی ارور میده میگه بازی فعاله و نمیتونم پچش کنم در حالی که بازی ران نیست البته این مشکل رو با بقیه سری هم دارم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

با سلام دوستان من بازی رو گرفتم نصب هم کردم بدون مشکل وارد بازی میشه اما وقتی میخوام بازی رو پچ کنم فایل پچ رو تو فولدر بازی میریزم اما وقتی اجراش میکنم هی ارور میده میگه بازی فعاله و نمیتونم پچش کنم در حالی که بازی ران نیست البته این مشکل رو با بقیه سری هم دارم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

شما برو از سايت دانلود ها دانلود كن پچ هم نمي خواد. كرك داره. بعد اگه به مشكلي برخوردي بيا اين جا حلش كنيم.
كلا از پچ بدم مي ياد

با تشکر
اگر سیستم عامل شما 7 هست روی اکون پچ راست کلیک کن و گزینه Run Adminstrator رو انتخاب کن و بعد پچ کن

چرا الکی تاپیک به انحراف میکشید مشکل دارید برید تاپیک مشکلات یه موضوع باید چند بار توضیح داد والا کار سختی نیس! برا دانلود هم اون لینکی که من گذاشتم سالم ترین نسخه ای هست که می تونید دانلود کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or