AMD: قویترین APU ساخته شده توسط ما در PS4 جاگذاری شده است

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
64534511331557376407.jpg

مدیر تجاری AMD آقای John Taylor اعلام کرد که واحد پردازشگر شتاب (APU) در کنسول جدید سونی یعنی PS4 بهترین فن‌آوری ساخته شده در کمپانی AMD تا به حال است.
او در مصاحبه‌ای با Inquirer بیان کرد: "ما تا به حال برای هیچ‌کس در بازار همچین APU نساخته‌ایم. این APU قویترین واحد پردازشگری است که ما تا به حال ساخته‌ایم. هیچ محصولی به اندازه این محصول تعداد مطلق هسته نخواهد داشت، هیچ کدام به این تعداد Teraflops نخواهد رسید."
Playstation 4 دارای APU x86 است که AMD این تکنولوژی را عینا به کاربران PC خواهد فروخت تا به آن‌ها نشان دهد که چگونه معماری کنسول شبیه به PC است. اما این را باید به یاد داشته باشیم که این تکنولوژی به صورت ویژه برای کنسول ps4 طراحی شده است پس به این فکر نباشید که با عرضه این تکنولوژی برای pc توانایی ساخت یک ps4 را خواهید داشت.

PS4 APU “by far the most powerful” AMD has produced | VG247

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
خوب شد این نسل جدید معرفی شد این همه ما خندیدیم از دست یه سری pc باز قلابی که فقط ادعاشون میشه. به این دوستان پیشنهاد میکنم بیش از این خودشونو نشون ندن چون دارین هم ابروی pc گیمینگ رو میبرین هم ابروی خودتون تو این جارو. اگه خیلی ادعاتون میشه دیگه این همه فشار واسه چیه که هر جا یه خبر زده میشه پیداتون میشه؟ البته گفتم که اینا pc باز واقعی نیستن. اون واقعیا اینجوری خودشونو مزحکه عام و خاص نمیکنن:D

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
البته ایشون غیب هم نگفتند!!!
ضایعه که هنوز هیچ APU ساخته نشده که قادر به پردازش 1.8TFLOPS فقط در واحد پردازشگر گرافیک و همچنین شامل 8 هسته مجزا جهش پردازش فیزیک بازی باشه که مجموع این دو روی هم قدرت پردزاش کلی رو در این APU به شدت بالا میبره!!!
اصلا اگه قرار بود این APU در بازار موجود باشه که از همین الان PS4 شکست خورده حساب میشد!!!!
کاملا مشخصه که این حرفش فقط و فقط در جهت تبلیغ PS4 و AMD بوده!!

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
بخند بخند که هر سال باید کلی پول بدید برا ارتقا قدرت pcتون باشدکه به کمال رسید البته فکر کنم شرکتا بیشر بخندن

تو رو خدا:))
ارزو بر جوانان عیب نیست مردمومن میدونی قیمت تایتان چقدره یه 2*2 تا 4 تا بکنی میبینی که عمرا بیارزه بیان تایتان بزارن رو کنسول
مطمئن باش کنسول های نسل بعد ماکرو سونی چندان اختلاف سخت افزاری ندارن بوکمارک کن
یخورده واقع بین باشید

البته تفاوت کمی باید داشته باشن . ولی خوب قیمت تایتان برای شما زیاده . مایکرو هم قصاب محلمون نیست که . مطمئنا قیمت ها شکسته میشه . مثل همون rsx که در زمان خودش آخرین فناوری انویدیا بود .

حالا مگه بده ؟ من خودم با pc بازی میکنم . این حرف رو زدم که لااقل مایکرو وا نده! ;)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
64534511331557376407.jpg

مدیر تجاری AMD آقای John Taylor اعلام کرد که واحد پردازشگر شتاب (APU) در کنسول جدید سونی یعنی PS4 بهترین فن‌آوری ساخته شده در کمپانی AMD تا به حال است.
او در مصاحبه‌ای با Inquirer بیان کرد: "ما تا به حال برای هیچ‌کس در بازار همچین APU نساخته‌ایم. این APU قویترین واحد پردازشگری است که ما تا به حال ساخته‌ایم. هیچ محصولی به اندازه این محصول تعداد مطلق هسته نخواهد داشت، هیچ کدام به این تعداد Teraflops نخواهد رسید."
Playstation 4 دارای APU x86 است که AMD این تکنولوژی را عینا به کاربران PC خواهد فروخت تا به آن‌ها نشان دهد که چگونه معماری کنسول شبیه به PC است. اما این را باید به یاد داشته باشیم که این تکنولوژی به صورت ویژه برای کنسول ps4 طراحی شده است پس به این فکر نباشید که با عرضه این تکنولوژی برای pc توانایی ساخت یک ps4 را خواهید داشت.

PS4 APU ***8220;by far the most powerful***8221; AMD has produced | VG247

بفرما! اونوقت بعضیا می گن بازی های PS4 با X720 فرقی نخواهد کرد!
وقتی PS4 از همچین پردازشگری استفاده می کنه که خود سازنده CPU (نه PS4) هم ازش تعریف می کنه معلومه که زمین تا آسمون بین بازی های PS4 تا Xbox 720 فرقه!!

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
وقتی PS4 از همچین پردازشگری استفاده می کنه که خود سازنده CPU (نه PS4) هم ازش تعریف می کنه معلومه که زمین تا آسمون بین بازی های PS4 تا Xbox 720 فرقه!!
بفرما مشخصات دقیق Next Xbox رو برای ما بگو. (از رو شایعات نباشه لطفا)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
عزیز وایستا حالا اون Xbox بعدی هم معرفی شه:D
یه موقع می‌بینی همین AMD اون موقع می‌گه "قوی‌ترین APU جهان تو Xbox ـه" یا شاید هم اصلا AMD نسازه و یه شرکت دیگه، یه CPU قوی‌تر بسازه!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

دوست عزیز سازنده ها خیلی حرف زیاد میزنن توجه نکن نسل قبل gabe newell .... زیاد گفت اما بعدش امد سر کنفرانس سونی کم مونده بود بگه غلط کردم .

از طرف دیگه استدیو های هم که برای سونی بازی میساختن یه بن میگفتن بازی روی 360 اجرا نمیشه اما منظور اصلی این بود که اصلا بازی برای 360 نمیاد اما اینجوری بیان میکردن .

به نظر من باید بشینی ببینی کدوم بازی های بهتری داره و به سلیقه شما میخوره همون رو بگیری وگرنه اصلا مهم نیست کدام از کدام قویتر هست اگه به قدرت بود که کلا میریم یه PC چند میلیونی میبندی تازه بازم تفاوت بیشتر نمیبینی 4 تا افکت و 4 تا فریم بیشتر و تسکچر بهتر میگیری همین .

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
خوب شد این نسل جدید معرفی شد این همه ما خندیدیم از دست یه سری pc باز قلابی که فقط ادعاشون میشه. به این دوستان پیشنهاد میکنم بیش از این خودشونو نشون ندن چون دارین هم ابروی pc گیمینگ رو میبرین هم ابروی خودتون تو این جارو. اگه خیلی ادعاتون میشه دیگه این همه فشار واسه چیه که هر جا یه خبر زده میشه پیداتون میشه؟ البته گفتم که اینا pc باز واقعی نیستن. اون واقعیا اینجوری خودشونو مزحکه عام و خاص نمیکنن:D
دقیقا:d
pc گیمر واقعی اونیه که با 512mb رم Cpu celeron و vga onboard داره 6 . 7 سال wow میزنه دنیا رو هم بهش بدی بیخیالش نمیشه. نه اینایی که سیستم میلیونی همدیگه رو به رخ هم میکشن:d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
جال تر اینجاست که هنوز خود ATIهم کارت های سری 8 را معرفی نکرده برای PCهای خانگی !ولی یهو میاد رو کنسول نسل بعد می اندازه

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
دوستان شرمنده . فکر کنم در باره این پستم سوء تفاهم شده . ;;)

البته تفاوت کمی باید داشته باشن . ولی خوب قیمت تایتان برای شما زیاده . مایکرو هم قصاب محلمون نیست که . مطمئنا قیمت ها شکسته میشه . مثل همون rsx که در زمان خودش آخرین فناوری انویدیا بود .

حالا مگه بده ؟ من خودم با pc بازی میکنم . این حرف رو زدم که لااقل مایکرو وا نده!

بنده منظورم این هست که قیمت تایتان برای من و شما زیاده و اصلا و ابدا قصد توهین به جناب GOW III رو نداشتم .
سیستم خود من هم زغالیه .
:d ( مشخصاتش رو هم نمیگم چون خندتون میگیره )
منظورم رو بد رسوندم .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوست عزیز سازنده ها خیلی حرف زیاد میزنن توجه نکن نسل قبل gabe newell .... زیاد گفت اما بعدش امد سر کنفرانس سونی کم مونده بود بگه غلط کردم .

از طرف دیگه استدیو های هم که برای سونی بازی میساختن یه بن میگفتن بازی روی 360 اجرا نمیشه اما منظور اصلی این بود که اصلا بازی برای 360 نمیاد اما اینجوری بیان میکردن .

به نظر من باید بشینی ببینی کدوم بازی های بهتری داره و به سلیقه شما میخوره همون رو بگیری وگرنه اصلا مهم نیست کدام از کدام قویتر هست اگه به قدرت بود که کلا میریم یه PC چند میلیونی میبندی تازه بازم تفاوت بیشتر نمیبینی 4 تا افکت و 4 تا فریم بیشتر و تسکچر بهتر میگیری همین .

این پست رو باید طلا گرفت

98427509386 نفر پست میدن به جای اینکه آدم از خوندنش لذت ببره, اعصاب براش نمیمونه

من عاشق نینتندوام اما سخت افزارش که پایین تر از همشونه (چه کنسول خونگیش چه دستیش) اما چون بازیاش انگار اصلا برا من ساخته شده عاشقشم و میمونم

من خودم گفتم اگه XBOX بعدی 10 برابر PS4 باشه من بازم PS4 میخرم چون بازیای ژاپنی و JRPG برا اون بیشتر میاد

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
جال تر اینجاست که هنوز خود ATIهم کارت های سری 8 را معرفی نکرده برای PCهای خانگی !ولی یهو میاد رو کنسول نسل بعد می اندازه
اره میندازه!. باید یه کنسولی بسازن که 7-8 سال عمر کنه و اختلاف کمی با PC داشته باشه.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
در این که PS4 کنسول قدرتمندی هست شکی نیست؛ ولی مایکروسافت رو به هیچ عنوان نباید دست کم گرفت! رو همین پروژه تبلت Surface، سه سال محرمانه روش کار شده، حتی از زمانی که آیپدی وجود نداشته!! (می تونید یه نگاهی به اینجا بندازید). امکان نداره مایکروسافت به همین راحتی میدان رو به سونی ببازه، تو نسلــ فعلی که با X360 و Kinect این رو ثابت کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر