Multi Platform Alone in The Dark

سازنده
Pieces Interactive
تاریخ انتشار
۲۰۲۳
ناشر
THQ Nordic
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
FZ-5OVoXgAExqKj.jpg

تجربه ای دوباره از مجموعه‌ ای که ژانر بقا-ترسناک را تعریف کرد و راه را برای آثار کلاسیکی مانند Resident Evil و Silent Hill هموار کرد. تنها در تاریکی زمانی که برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ منتشر شد، یک شگفتی فنی بود، استانداردهایی را برای ماجراجویی های ترسناک همه جانبه در آینده تعیین کرد. Developer Pieces Interactive در حال بازگشت به ریشه های مجموعه از نظر تنظیمات و در عین حال به روز رسانی و بازسازی مجدد بازی برای نسل جدیدی از بازیکنان است.

برای رعایت عدالت در مورد چنین عنوان مهمی در تاریخ بازی‌های ویدیویی، مفتخریم که بگوییم مجموعه‌ای از استعدادها در ساخت آن نقش دارند و Developers Pieces Interactive ترکیبی از استعدادهای جدید و توسعه دهندگان کهنه کار با تجربه است؛ داستانی جذاب که توسط میکائیل هدبرگ، نویسنده بازی های ترسناک تحسین شده SOMA و Amnesia: The Dark Descent، خلق شده است. همکار افسانه ای گیلرمو دل تورو، گای دیویس در طراحی هیولاها و موجودات بازی مشارکت داشته است و جیسون کوهنن، ملودی‌های وهم‌آور و ترسناکی را برای ایجاد یک فضای صوتی پرتنش، پیچ‌خورده و ترسناک ارائه می‌کند.

در Alone in the Dark، شما یک داستان کاملاً وفادار به نسخه اصلی را تجربه خواهید کرد، اما شخصیت‌ها، مکان‌ها و مضامین سه گانه اصلی دهه ۹۰ را در خود جای داده است. برای لذت بردن از بازی نیازی به انجام دادن نسخه های قدیمی نیست، اما طرفداران سری چیزهای آشنای زیادی پیدا خواهند کرد.

داستان تنها در تاریکی در آمریکای جنوبی گاتیک و در دهه ۱۹۲۰ میلادی رخ میدهد؛ یک محیط نوآر با عناصر کلاسیک ترسناک لاوکرافت و این دنیایی است که قرار است شما در آن به گشت و گذار بپردازید. شما در یک عمارت بزرگ و دگرگون شده با نام Derceto، مکانی که در نسخه ۱۹۹۲ بازی نشان داده شده بود و همچنین مکان های مختلف دیگری که به Derceto مرتبط هستند را مجدداً مشاهده خواهید کرد. هم امیلی هارتوود و هم ادوارد کارنبی، قهرمانان بازی اصلی، قابل بازی هستند، اما با دشمنانی کاملا جدید و موجوداتی تکامل یافته به نسخه اصلی. همانطور که انتظار دارید، بازی دارای گیم پلی کلاسیک ترسناک بقا است. شما محیط‌ها را کاوش می‌کنید، معماها را حل می‌کنید و یک داستان ترسناک اصلی روان‌شناختی عمیق را تجربه خواهید کرد. همچنین در هنگام مبارزه با هیولاهای ماوراء الطبیعه، اکشن و نبرد بسیار پرتنش را تجربه خواهید کرد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام تو یکی از پازل ها موندم سریع بیا کمکم

ببین مایکروسافت چه بلایی سرت آورده، سقف آرزوهای گرافیکیت رو پایین آورده به همینم راضی هستی. 😶😢😞
حالا ایمبارگو برداشته بشه با مدرک میام سراغت.

Vault

کاربر سایت
Apr 12, 2023
39
ظاهرا فقط منم که دوست دارم انیمیشن های بازی ها یه مقدار غیر طبیعی باشه؟‌ گرافیک خوب (نه ریلیستیک) گیم پلی و داستان خوب + انیمیشن های نه چندان ریلیستیک برای من ایده آله زیادی واقعی شدن برای بازی خوب نیست. اون ۴ تا انگشت بهم چسبیده سی جی و بیگ اسموک و حرکات مسخره دستشون زمان صحبت کردن لذتی که میداد رو صدتا انیمیشن ریلیستیک نمیده به من

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
ظاهرا فقط منم که دوست دارم انیمیشن های بازی ها یه مقدار غیر طبیعی باشه؟‌ گرافیک خوب (نه ریلیستیک) گیم پلی و داستان خوب + انیمیشن های نه چندان ریلیستیک برای من ایده آله زیادی واقعی شدن برای بازی خوب نیست. اون ۴ تا انگشت بهم چسبیده سی جی و بیگ اسموک و حرکات مسخره دستشون زمان صحبت کردن لذتی که میداد رو صدتا انیمیشن ریلیستیک نمیده به من
خب اینی که میگی زمانی خوبه که به عمد طراح انیمیشنهارو به این شکل طراحی میکنه که شما خوشت میاد.
وقتی هدف طراح ساخت انیمیشن های واقعیه ولی مشخصه که به دلیل بودجه نتونستن اون استانداردی که باید رو خروجی بدن اونوقت خیلی به چشم میاد و میگیم که انیمیشن بازی ضعیفه.

حالا بازی AAA نیست ، مشخصا دیدن این کمبودها تو این حد عادیه ولی خب مهم اینه که نقطه قوتهای بازی کجاست.
اینکه اونها میتونن این ضعفهایی که تو یکسری بخشهای دیگه وجود دارن رو پوشش بدن که در آخر بگیم با یک بازی خوب طرفیم یا نه.
مثلا داستان و روایتش خیلی خوبه؟
یا گیم پلی ، پازل ها ، مبارزات خوب در اومدن؟
و...

آخرین ویرایش:

Vault

کاربر سایت
Apr 12, 2023
39
خب اینی که میگی زمانی خوبه که به عمد طراح انیمیشنهارو به این شکل طراحی میکنه که شما خوشت میاد.
وقتی هدف طراح ساخت انیمیشن های واقعیه ولی مشخصه که به دلیل بودجه نتونستن اون استانداردی که باید رو خروجی بدن اونوقت خیلی به چشم میاد و میگیم که انیمیشن بازی ضعیفه.

حالا بازی AAA نیست ، مشخصا دیدن این کمبودها تو این حد عادیه ولی خب مهم اینه که نقطه قوتهای بازی کجاست.
اینکه اونها میتونن این ضعفهایی که تو یکسری بخشهای دیگه وجود دارن رو پوشش بدن که در آخر بگیم با یک بازی خوب طرفیم یا نه.
مثلا داستان و روایتش خیلی خوبه؟
یا گیم پلی ، پازل ها ، مبارزات خوب در اومدن؟
و...

آره با هدف اگه بتونن یه استایلی به انیمیشن ها بدن که خیلی جالب میشه به نظرم منظور این بازی نیست همه بازی هارو میگم گیمرها شانس آوردن ساخت GTA جدید دست من نیست وگرنه با همین کیفیت اما انیمیشن های سن آندریاس میدادم بیرون.

• Like
Reactions: m.d.makan

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
من کمپین دومش رو شروع کردم. اما یک باگ عجیب همین اول داره و بازی اپن ورلد شده :D
ویدیو گرفتم هفته آینده اپلودش میکنم.
3 بار بازیم کرش خورده
یک بار کلا صداش قط شد مجبور شدم بازی پاک از اول دانلود کنم.
دو بار هم سر پازل گاوصندوق کرش خورد.
یعنی از یک اتاق اگه میرفتم کرش میخورد برا همین مسیرمو دیگه از اون اتاق نمیندازم و هر بار از اونجا رد میشم کرش میخوره

• Like
  • Wow
Reactions: Taha75 and Bahram

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
3 بار بازیم کرش خورده
یک بار کلا صداش قط شد مجبور شدم بازی پاک از اول دانلود کنم.
دو بار هم سر پازل گاوصندوق کرش خورد.
یعنی از یک اتاق اگه میرفتم کرش میخورد برا همین مسیرمو دیگه از اون اتاق نمیندازم و هر بار از اونجا رد میشم کرش میخوره
بالاخره تمامش کردی ؟؟؟

• Like
Reactions: ( Layken )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر