Alien: Isolation | PC

عنوان جدیدی از سری Alien در راه است و این بار این وظیفه به عهده استدیوی موفق The Creative Assembly است که پیش از این روی عناوین Total War کار می کرده است. اطلاعات زیادی از بازی تا کنون در دسترس نیست اما به نظر می رسد داستان این بازی حول حور شخصیت آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی در فیلم Alien میچرخد. نکته جالب توجه این است که در بیشتر قسمت های بازی به جای درگیری با تعداد زیادی Alien تنها با یک نمونه از آن درگیر هستیم.
Alien: Isolation با الهام گیری از عناوین موفق Dishonored و BioShock قصد دارد ترکیبی از شوتر اول شخص با ترس و مخفی کاری را ارائه دهد.

ناشرSega
توسعه دهندهThe Creative Assembly
پلتفرمPC,XONE,PS4,X360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Alien: Isolation
تاریخ انتشار2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی----------

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
آقا من همون مرحله اولم تازه نصب کردم
اونجا که میگه برق ها رو به کار بنداز تا در باز بشه باید چیکار کنم؟
از کجا برق بکار بندازم؟

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
آقا من همون مرحله اولم تازه نصب کردم
اونجا که میگه برق ها رو به کار بنداز تا در باز بشه باید چیکار کنم؟
از کجا برق بکار بندازم؟
اگه اشتباه نکنم. تو همون حوالی، باید یه کامپیوتر پیدا کنی. بعدش باید بری داخل فولدر Utility و این رو انتخاب کنید : Power Junction D-13 Departures
کلا هرموقع کامپیوتری چیزی دیدی حتما چک کن و فولدر Utility هم برو.
اگه جای دیگه گیر کردید، از نقشه یه اسکرین شات بگیرید و بذارید، چون دقیقا اسم mission رو نوشته و راحت تر میشه راهنمایی کرد. یا اینکه اسم mission و current objectives رو بنویسید.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
اگه اشتباه نکنم. تو همون حوالی، باید یه کامپیوتر پیدا کنی. بعدش باید بری داخل فولدر Utility و این رو انتخاب کنید : Power Junction D-13 Departures
کلا هرموقع کامپیوتری چیزی دیدی حتما چک کن و فولدر Utility هم برو.
اگه جای دیگه گیر کردید، از نقشه یه اسکرین شات بگیرید و بذارید، چون دقیقا اسم mission رو نوشته و راحت تر میشه راهنمایی کرد. یا اینکه اسم mission و current objectives رو بنویسید.

مرسی انجاشو رد کردم رفتم جلو باز موندم اونجا که میگه با اون صفینه تماس برقرار کن
میگه از دریچه برو من چیزی نیافتم پاکش کردم رفت با سلیقه ما خوش نیومد
خلاصه مرسسی

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
بازی به شدت خوفناکه ترس تو جای جای بازی حس میشه... نمیدونم چرا تا بازیش میکنم عرقم در میاد :d تا قبل این بازی ترسناک برام معنی نداشت :-/
من یه جاش گیر کردم تو مرحله 5 اونجایی که یه محوطه دایره شکل هست که چند تا اتاق داره اسماش A23 هست تا A29 اونجا باید چیکار کنم؟
ویرایش: رد کردم... ولی خداییش خیلی خیلی خوف داره بازی بدنم الان داغه داغه البته من با هدفون بازی میکنم:-ss

آخرین ویرایش:

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
بازی به شدت خوفناکه ترس تو جای جای بازی حس میشه... نمیدونم چرا تا بازیش میکنم عرقم در میاد :d تا قبل این بازی ترسناک برام معنی نداشت :-/
من یه جاش گیر کردم تو مرحله 5 اونجایی که یه محوطه دایره شکل هست که چند تا اتاق داره اسماش A23 هست تا A29 اونجا باید چیکار کنم؟
ویرایش: رد کردم... ولی خداییش خیلی خیلی خوف داره بازی بدنم الان داغه داغه البته من با هدفون بازی میکنم:-ss

اگه با اکولوس بازی کنی حتما آتیش میگیری :d (شوخی) . منم بازی ترسناک بازی نمیکردم چون از این سبک خوشم نمیومد ، آخرین بازی هایی که تو این سبک بازی کردم doom3 و dead space 1 بود که از نظر من زیاد جالب نبودن ولی این یه چیز دیگست .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بهترین بازی سبک horror بود تمام مراحلش چالش برانگیزه
تنها گیمی که امسال فرصت شد امتحان کنم و منو تا تهش میخکوب کرد و بعد از 1 الی 2 ساعت انیستال نشد همین بود ،
حتی ی بار دیگه فیلم هاشو گرفتم دیدم

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
این دی ال سی های بازی که اومده کدومشوون داستانیه؟

اگه امکانش هست لینک و یا سایت واسه دی ال سی بازی رو واسم pm کنید ممنون میشم.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
الان که بازی رو تموم کردم میشه بگم که بهترین بازی سال 2014 تا الان هست بنظرم..البته تجربه ترسناکی برام حساب نمیشد به شخصه خیلی بیشتر تو outlast ترسیدم.گرچه کلا تم دو تا بازی خیلی تفاوت داره اما outlast لحظه هایی داشت که در موقعی که انتظار نداشتیم یه روانی جلوی بازیکن سبز میشد ولی خیلی کمتر مشابهش در Alien : Isolation بود.بنظرم هوش مصنوعی بازی در سطحی قرار داره که خیلی از بازیها هنوز بهش نرسیدن و همچنان با Fish AI Level سِیر میکنن!(رفتار غیر خطی alien [ها] برام خیلی لذت بخش بود).
اتمفسر بازی (جو فیلمهای قدیمی Sci-fi) بخوبی کار شده بود و کاملا حال و هوای اونها بهم دست میداد. تنها ایرادی که میتونم از بازی بگیرم Ending مزخرف و افتضاحش هست که به ضعیفترین
شکل ممکن Creative Assembly دست خودش رو برای Sequel/Prequel باز گذاشته.
درکل امیدوارم با وجود فروش کمش نسبت به خیلی از بازیهای آشغال سال گذشته ، Console team بازی رو ادامه بده.
البته بنظرم راه برای ادامه دادنش خیلی زیاد هست ! غیر از اینکه سرنوشت amanda رو میتونن نشون بدن میشه نسخه بعدی 15 سال قبل و در nostromo باشه که در نقش مادر Amanda بازی کنیم.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
نمیدونم چه جوری شما اینو بازی کردید؟ انصافا چجوری بازی کردید؟ :| :d یعنی Jaggies تو این بازی بیداد میکنه. یعنی نمونش رو تا حالا ندیدم. :d کاملا گند میزنه به تجربه بازی. پشت این همه Jaggies یه گرافیک خیلی خوب هست اما اصلا نمیذاره خودشو نشون بده. سوپر سمپلینگ CCC که کار نمی کنه نمیدونم چرا (کسی میدونه چرا؟) تنظیمات خود بازی هم در این مورد که انگار هیچ تاثیری نداره. :| پچی چیزه اومده واسه این مشکل؟ کسی راه حلی داره؟ Downsampling هم امکان استفاده ازش رو ندارم متاسفانه.

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من بازی نکرده بودم این رو.نیخه کالکشن رو دانلود و بازی کردم. چرا اینجوریه؟ ترسناکه واقعا اما سخته خیلی.
وقتی هم که می میری میره عقب تا جایی که سیو کردی. خیلی ستمه.
راهی نداره بفمی اون هیولا از کجا سر درمیاره؟ یه دفه جلوت ظاهر میشه و فاتحه.

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر