Alice: Madness Returns | PC

Alice-Madness-Returns-Announced.jpg

Electronic Arts
Spicy Horse
Horror Action Adventure
Release: Q1 2011

بعد از 10 سال بالاخره EA ادامه ی عنوان جالب American McGee's Alice را در نمایشگاه توکیو معرفی کرد.

کارتون های شاد یا اقتباس سینمایی تیم برتون را فراموش کنید آلیس جدید شما را خواهد ترساند!

برخلاف شماره ی قبل که Rogue Ent وظیفه ی ساخت بازی را بر عهده داشت اینبر شرکت جدید
American McGee یعنی Spicy Horse وظیفه ی ساخت بازی را بر عهده دارد شرکتی که عنوان خلاقانه ی American McGee's Grimm را دو سال پیش ساخت.

قرار است اوایل سال آینده ی میلادی آماده ی سفر به Wonderland شوید.!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
قبلا تاپیشکش نبود؟بیخیال ممنون:d
خدایی اینجوری که بوش میاد از شماره اولش خوف تره این یکی:dاون تیزر اولیش که آدم رو میگرخوند این تریلر آخری هم که اومد بسی حالشو بردیم:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظر من خیلی بازی جالبیه بخصوص ظاهر آلیس خیلی جدید و متفاوت خلق شده
تریلر های بازی به نظر من از تریلر های فیر هم ترسناک تره

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من قبلاً تو تاپیک اخبار یه خبری داده بودم. خلاصش این بود. کارگردان دوست نداره بازی رو خیلی ترسناک کنه و بیشتر دوست داره بزرگسال پسند و A.dult گونه بسازه...واسه همین درجه بازی M هست.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من قبلاً تو تاپیک اخبار یه خبری داده بودم. خلاصش این بود. کارگردان دوست نداره بازی رو خیلی ترسناک کنه و بیشتر دوست داره بزرگسال پسند و A.dult گونه بسازه...واسه همین درجه بازی M هست.
امیر تریلرهاش بخصوص این آخری مو روی بدن آدم سیخ می کنه
مطمئنا در زمان انجام اون مصاحبه کوفتیی چیزی خورده توهم زده!:D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با تمام اون تبلیغات جذابش باید بگم که بازی یه اکشن ادونچر متوسط هست که از همه بازی هایی این ژانر به شکلی کمک گرفته تا به این شکل در اومده. تو تریلر ها که آلیس بیشتر شبیه مارکوس و یا کریتوس بود و هی داره جونور لت و پاره می کنه اونم به شکل چیپ و تکراری
هیچ امیدی بهش ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر