Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
امتیازات فعلا جالب نیست ! تا ببینیم بعد چی میشه !!!! به نظر میاد روند تکراری شدن مراحل تنها نقطه ضعف بوده باشه !!!! یکی از سایتها هم Eurogamer به شکل فاجعه آمیز به بازی نمره داده و 7 رو برای این بازی ثبت کرده ! :eek::eek::eek:

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
بازی تو ABGX نوک اعلام شده دلیلش هم زده Stolen from. p2p
http://www.abgx.net/filename/?ch=6
توصیه این که لایو بازا فعلا نگیرن این بازیو
i43886_Alanwakenuke.JPG

آخرین ویرایش:

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
دوستان من لایو باز نیستم یعنی هستم اما نه برای این بازی
بازی مشکلی نداره ؟ نصفه باشه یا مشکلی دیگری داشته باشه ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
بازی تو ABGX نوک اعلام شده دلیلش هم زده Stolen from. p2p
http://www.abgx.net/filename/?ch=6
توصیه این که لایو بازا فعلا نگیرن این بازیو
i43886_Alanwakenuke.JPG

اصلاً دلیل واقعی Nuke شدن بازی رو میدونید که دارید توصیه می کنید!
نسخه ای که تیم RanGer پخش کرده همان نسخه ی P2P هستش و چون کار خودش نیست و اون رو RiP نکرده و فقط اون Stolen کرده به نام خودش، برای همین هستش که عنوانش توی abgx360 Nuke شده.

در کل نسخه ی P2P موجود تا الان مشکلی نداشته مگر مشکلات Game CRC و یا موارد دیگه که با توجه به اطلاعات موجود بعید میدونم این موارد رو.

لطفاً دیگه بحث نسخه ها رو نکنید که چی بهتره و چی آمده، همچنین بازی رو از کجا تهیه کنم و کدوم فروشگاه بازی رو آورده.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
بازی بعضی جاها باگ داره مثلا اگر روی یه صخره ایستاده باشید از بالا نگاه کنید اینگار توی هوا ایستاده من قسمت پنجم هستم در کل خوبه

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
دوستانِ لایوباز حواستون باشه! دارید بازی رو قبل از ریلیزِ رسمی بازی میکنید و اگه از بازی اچیومنت بگیرید، تاریخش ثبت میشه و توی لایو دردِسر درست میشه براتون! کسایی که از این مورد هراس دارن (از جمله خودم)، مجبورن 9 روز دیگه صبر کنن! :(
البته هنوز کسی به طورِ 100% نمیدونه که این موضوع حقیقت داره یا نه! ولی امکانش زیاده!

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
کسایی که از این مورد هراس دارن (از جمله خودم)، مجبورن 9 روز دیگه صبر کنن
خوب فعلا یک پروفایل دیگه بساز ! و با پروفایل اولت هم برو لایو ! با پروفایل جدید هم این بازیرو برو ;)

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
من دارم بازی میکنم
بازی خیلی خب کار شده فقط چنتا ایراد داره
دوربینش یکم اولش اذیت میکنه اونم به دلیل استایل نا متعارفشه
نکته جالب بازی اینکه بازی به چند اپیزود تقسیم شده که بعد پایان هر اپیزود مثل سریالهای تلویزیونی تموم میشه تیتراژ میاد آهنگی خونده میشه و در آغاز اپیزود جدید خلاصه ای از اپیزود گذشته رو نشون میده که الن بازگو میکنه و اپیزود جدید شروع میشه
صداگذاریش فوق العاده اس و داستانش تا اینجا که من رفتم خیلی پیچیده است و چیزی ازش سر در نمیشه آورد مثل اکثر سریال های آمریکایی که اولش مبهم ولی اینقدر جذابه که شما همش میخوایین دنبال ادامه اش باشین
در کل عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر