Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
اینجوری که شما میگین پس از نظر سریالی بودن بازی خیلی شبیه بازی siren هستش.
خیلی بازیه توپولی بود . نمیشد از ترسی بیشتر از 10 دقیقه بازی کردم
منم بازی رو امشب میگیرم.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
دوستانی که بازی کردن بگن بازی نسبت به اون همه سر و صداش ارزش داره یا نه

بازی با نوجه به تیم کوچک رمدی خیلی از ارزش بیشتر داره!

سر و صدا والا هیجا نبود فقط اینجا جو گیر بودن دوستان!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
بازی با نوجه به تیم کوچک رمدی خیلی از ارزش بیشتر داره!

سر و صدا والا هیجا نبود فقط اینجا جو گیر بودن دوستان!
شمام دیگه شورشو در آوردیا !!
بابا به خدا فهمیدیم بچه های سایت همه هایپ و از همون چیزایی که شما میگی کردن و جو سازی کردن !!
آخه مشکل اینه که هرجا میرم این پست های شما هست که در این رابطه باهاش حرف زدی !!
لطف کن و بس کن !! :smile:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
شمام دیگه شورشو در آوردیا !!
بابا به خدا فهمیدیم بچه های سایت همه هایپ و از همون چیزایی که شما میگی کردن و جو سازی کردن !!
آخه مشکل اینه که هرجا میرم این پست های شما هست که در این رابطه باهاش حرف زدی !!
لطف کن و بس کن !! :smile:
دوست من صدرا جان حرف بدی نزد.خدائی راست گفته.و من الان میفهمم که اون موقع چی گفت.
ایشون هم که این همه از بازی تعریف کردن.پس دیگه مشکل چیه.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوست من صدرا جان حرف بدی نزد.خدائی راست گفته.و من الان میفهمم که اون موقع چی گفت.
ایشون هم که این همه از بازی تعریف کردن.پس دیگه مشکل چیه.
عزیزم منم نگفتم که اشتباه داره میگه !!
حرف شمام درست ولی نه اینکه هم اینجا هم توی تاپیک امتیازات بری و ببینی هی از این بحث ایشون پست شده !!
یک باز توی چند صفحه قبل گفتن به نظر من بس بود نه اینکه هی تکرار کنن !!

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من دارم میگم امتیازا مهم نیست و بازی خوبه بدتون میاد؟؟؟

واقعا آدمو گاهی حیرون میکنید!
والله من حیرانم .. من گیم تریلرز رو قبول دارم
یادم میاد اون موقع که به Uncharted2 داد 9.2 حتی توی فروم خود سایت همه اعتراض کردن که کم داده
ولی وقتی نقدشون رو دقیق می خوندی و و حرف هایی که زده بودن توجه می کردی می دیدی حق دارن

چیزی که منو حیران کرده این هست که این همه سال صبر کنی و خود سازنده ها کلی هایپ روی بازی بریزن
بعد بینی که به زور داره به امتیاز 90 توی متا می رسه :mad:

واقعا ارزش این مدت انتظار رو داشت ؟ اگه قرار بود 8 و 9 بگیره همون 5 سال قبل سریع می ساختن و عرضه می کردن

البته نمی گم 8-9 امتیاز کمی هست ولی ارزش 5 سال رو نداشت

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
والله من حیرانم .. من گیم تریلرز رو قبول دارم
یادم میاد اون موقع که به Uncharted2 داد 9.2 حتی توی فروم خود سایت همه اعتراض کردن که کم داده
ولی وقتی نقدشون رو دقیق می خوندی و و حرف هایی که زده بودن توجه می کردی می دیدی حق دارن

چیزی که منو حیران کرده این هست که این همه سال صبر کنی و خود سازنده ها کلی هایپ روی بازی بریزن
بعد بینی که به زور داره به امتیاز 90 توی متا می رسه :mad:

واقعا ارزش این مدت انتظار رو داشت ؟ اگه قرار بود 8 و 9 بگیره همون 5 سال قبل سریع می ساختن و عرضه می کردن

البته نمی گم 8-9 امتیاز کمی هست ولی ارزش 5 سال رو نداشت

سازنده های بیچاره کجا هایپ کردن نمیدونم این کلمه هایپ رو کی مد کرده.والا اوون قدری تو بازیسنتر این بازیو هایپ کردن این بیچاره ها هایپ نکردن.اکثر حرف هایی که میزدن راجب داستان فوق العاده بازی بوده.کجا دیدی سازنده هاش مثل uncharted2 بیان بگن ما از فلان درصد از قدرت دستگاه استفاده کردیم یا بحثای دیگه.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
کجا دیدی سازنده هاش مثل uncharted2 بیان بگن ما از فلان درصد از قدرت دستگاه استفاده کردیم یا بحثای دیگه.

بحثو اونوری نکشید خواهشا!

این بازی کم هایپ نداشت همین اواخر کچل کردن ملتو از بس تریلر و پیش زمینه و تکنولوژی نشون میدادن!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خود سازنده ها کلی هایپ روی بازی بریزن
خب سازنده ها که کوچکترین هایپی در زمینه بازی انجام ندادن. من واقعآ چیز خاصی یادم نمیاد. مشکل از دوستانی بود که بازی رو تا حد یک معجزه بالا برده بودن. خودم فکر میکردم حداقل در بخش گرافیک امتیازهای بهتری بگیره و بهترین گرافیک کنسولی باشه ولی دیگه نه مثل بعضی دوستان :
"بقیه بازیهای این نسل جلوی AW مثل بازیهای نسل قبل می مونن"
"کرایسیس باید جلوش لُنگ بندازه"
"یا حضرت عباس ! اینا چطوری با سخت افزار 360 تونستن معجزه بکنن"
و ...
یا مثلآ اون cut-scene ای که از بازی پخش شد و من دقیقآ گفته سازنده بازی رو توی تاپیک آوردم که گرافیک cut-scene زمین تا آسمون با خود بازی فرق میکنه ولی بازم کسی گوشش بدهکار نبود و فکر میکردن صورت الیس توی cut-scene مصداق گرافیک بازی هست. به خاطر همین IGN AU توی نقد گرافیکش میگه تفاوت بین گیم پلی و cut-scene ها کاملآ به چشم میخوره.
بازم میگم سازنده ها واقعآ اغراقی در مورد بازی نداشتن (به جز مواردی در زمینه انیمیشن و موشن کپچر که خیلی ازش تعریف میکردن ولی در نهایت سایتها از این قسمت مخصوصآ انیمیشن های صورت ایراد گرفتن)

در زمینه های دیگه مثل گیم پلی و داستان و ... هم بهتره صبر کنیم خودمون بازی رو امتحان کنیم. اون لذتی که من از Max Payne 1,2 بردم رو کمتر جایی تکرار کردم. اگه AW هم همون طور باشه (حتی بالاتر هم نه) برای من یکی فوق العادست.

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
من نمیفهمم شما بخاطر امتیاز سایتا که معلوم نیست چجوری امتیاز میدن از بازی لذت میبریت؟
آقا برو بازی کن ببین چه حالی میده
من که به این امتیازا هیچ اهمیتی نمیدم و از بازیای خوب لذت میبرم و بداش رو بازی نمیکنم:D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
این بازی کم هایپ نداشت همین اواخر کچل کردن ملتو از بس تریلر و پیش زمینه و تکنولوژی نشون میدادن!
از کی تا حالا تریلر نشون دادن شده هایپ ؟؟؟ پیش زمینه و تکنولوزی ؟؟؟ اگه منظورتون جواب دادنشون در مورد رزولوشن هست که ....
هایپ یعنی Crysis 2 نه Alan Wake که توی مصاحبه هاشون فقط در مورد ایده هاشون و تحویل یک بازی خوب صحبت می کردند. از این به بعد بهتره اصولا معنی کلمه هایپ برای بعضی ها مشخص کنیم.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان عزیز بازی در یک کلام بسیار عالی هست به شخصه میتونم بگم یکی از بهترین بازیهایی هست که تو عمرم کردم فضا و نورپردازی عالی کار شده بازی گرافیک فوق العاده ای داره چیزی از داستان بازی نمی گم چون اسپلویر میشه ولی خیلی درگیر کننده و جذاب هست.گیم پلی هم که عالیه اول بازی یکم مشکل داشتم برای جا خالی دادن ولی راه افتادیم :D ایشالله که بازی زودتر دست همه برسه لذت ببرن از این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر