Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خيلي خوشحالم كه تا چند روزه ديگه ميتونم شاهكار remedy رو بازي كنم ...

و ناراحتم كه درحال حاضر اوضاع ماليم در حدي نيست كه بازي رو اورج بخرم ...

ولي دوستاني كه امكان خريد اورج اين بازي رو دارن , واقعا لطف بزرگي به صنعت گيم ميكنن ! .... اگه اين كار رو بكنن.

به به امضا رو داشته باشد:!!!::!!
حجمش بسی زیاد!!!!!!!!:cheesygri

y3y3m28lt8od5bee5kj4.gif

اون يارو مجله هويج فرنگيه گفته بود 10 تا 16 اما خودشون گفته بودن 3 برابر MP2 يعني حدود 21 ساعت اگه اشتب نكنم !
بخدا گفتن بین 2 تا 3 برابر!اونم بسته به نوع استعداده بازی باز و همینطور درجه سختیه بازی فرق میکنه!:smile:

شاید 10-12 ساعت تموم بشه!
صبح بخير نه ببخشيد شب بخير:biggrin1: تو يعني اين امتياز را نديدي كه چند روز پيش تو سايت تو بخش امتيازات گذاشته شد ؟!!
اين همونه ! خوبه همين اسكن ها را هم خودم اونجا گذاشتم .
راست میگیا- سر یه قضیه ای -یک چیزی رو اشتب کردم!من اسکن ها رو هم متوجه نشده بودم گذاشتی!-ولی کلا بهتر که ندیدم:دی ان پستم پاک کردیم:دی

آخرین ویرایش:
مجله اسپانیایی به بازی 93از 100 داد(هر چند هیچوقت ادم نبوده:دی)
بازی 16 ساعت طول میکشه ،بگفته این مجله!
alanwake.jpg

اسکنها مجله!شدیدا خطر اسپویل داره!اسپویل الرتش فعاله!(من خودم ترسیدم ببینم-چون شاتهایی داشت که ندیده بودم-تا اولیش رو دیدم زدم بستم PAGE رو)

اسم مجله هم جالبه:دی Hobby Consolas -احتمالا اینا هم جهت سرگرمی یه نسخه ریویو گرفتن و نقد رو انجام دادن:دی
---------------------------
نظر خودم:به قول یه بنده خدایی ،یکسری مجلات برای تفریح و سرگرمی بازی نقد میکنن!یکسری هم تخصصی
مثل Euro gamer !مقایسه این دوتا و امتیازی که میدن خیلی با هم فرق داره!

اگه تخصصی هم باشه برای اسپانیایی تخصصیه که 360 خیلی اونورا طرفدار نداره!و زیاد برای ما مهم نیست!

صبح بخير نه ببخشيد شب بخير:biggrin1: تو يعني اين امتياز را نديدي كه چند روز پيش تو سايت تو بخش امتيازات گذاشته شد ؟!!
اين همونه ! خوبه همين اسكن ها را هم خودم اونجا گذاشتم .

آقا شرمنده.ما مطلب جالب گیر نیووردیم بزاریم.ولی یکم شما هم پست های مفید تری بزارید تا ما هم استفاده کنیم.اینجا یه نمه شبیه چت روم شده

من که صبر میکنم این بیاد بعد بقیه بازی های جدید رو میگیرم لامصب آخه فکرشم نمیزاره هیچ بازی حتی ارز اندام کنه...........اشکم در اومد:(( به خدا...یکی چند تا قرص خواب آور بده من تا 2 هفته دیگه پا نشم:biggrin1:

خُب اول از همه بگم که بازی Region Free است! منبع
=====

یه سری اطلاعات هم از بازی:

در چند تا اپیزود بازی (نمیگم چندتا اونایی که نخوان ندونن)، 106 تا Manuscript پخش شدند، که اگر بخوایید کامل ِ کامل داستان رو بفهمید، باید تمام اینها رو پیدا کنید. حدود 15% این Manuscript ها فقط در درجه سختی Nightmare Difficulty باز میشن!
به جز این برگه ها، آیتم های دیگری هم برای پیدا کردن هستند، 100 تا Coffee (:دی)،و 30 عدد صندوق گنج، همچنین رادیو شو و TV شو هایی که میتونید ببینید، یه سری علامتها و ....
آمار تمام اینها در Statistic Page قابل مشاهده هستند. اگر هم بازی رو تموم کرده باشید و برای بار چندم new game رو بزنید، چیزهایی که پیدا کردید پاک نمیشن، و میتونید ادامشون رو تو set بعدی پیدا کنید.

منبع

آخرین ویرایش:
Ron Workman نمیدونم کیه ولی هرکی هست neogaf اون نوشته هایی که تو twitter داره را پست کردن و بازی هم دستشه و ظاهرا تمومش کرده .

در مورد زمان اتمام بازی اینو گفته :
It looks like I am the first person in the world to beat the retail build of Alan Wake. Woo Woo! On normal 12 - 18 hours long.

در مورد گرافیک بازی هم اینو گفته :
I hit an area on Alan Wake that pushes the 360 graphically more than I have ever seen. ****ing impressive

10 Reasons Alan Wake is Love at First Play

یه کم خطر اسپویل داره!

2. Hello, Bright Falls

Saying the setting of Alan Wake is idyllic is one thing but executing it on Xbox 360 is another. We have known since E3 2005 that Remedy was putting together something special and the final result is one of the best looking games to ever grace the console. While there are some obvious repeated elements like gates and logs in episode one, the textures and detail are off the charts. It's the type of place you would actually want to take a virtual walking tour of to soak up the ambiance

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or