Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آخرین ویرایش:
سلام!
خب من 12 دقیقه اول بازی را دیدم و یه تحلیل کوچک ازش می نویسم، فقط اگه دوست ندارید چیزی در مورد بازی بدونید Spoiler را به هیچ عنوان باز نکنید.
SPOILER ALERT
اول از همه بگم که من زیاد به گرافیک اهمیتی نمی دم ولی گرافیک این بازی بدون شک بهترین گرافیکی هست که روی X360 تا حالا عرضه شده. طراحی محیط بی نظیره، همینطور طراحی صورت Alan که من هنوز هم شک دارم واقعی باشه :دی وزش باد و تکان خوردن درختان و گیاهان خیلی عالی انجام شده و کاملا گیمر را تو حس و حال دلهره و ترس نگه میداره، همینطور صدا گذاری محیط هم فوق العاده است، انواع و اقسام صداهای عجیب و غریب در محیط به گوش میرسید. آهنگی هم که پخش میشد عالی بود و یه حس خیلی عجیبی به آدم دست میده. گیم پلی بازی همون چیزی هست که تو تریلرها پخش شد ولی چیزی که جالب بود اینه که وقتی Alan زیر یه منبع نور می ایستاد دشمنها سعی می کردند اون منبع نور را از بین ببرند، مثلا تو این تریلری که من دیدم یکی از دشمنها با تبر، تیر برق را قطع کرد. همینطور Alan برای بازیابی سلامتی اش باید زیر منابع نور قرار بگیره. محیط بازی هم کاملا وسیع هست و اول تریلر که نشون میده Alan باید به سمت فانوس دریایی بره تقریبا 10 دقیقه طول میکشه تا بهش برسه و همش هم در حال دویدنه :دی کاملا مشخصه که Remedy توانسته به هدفش که وارد کردن حس ترس (نه خود ترس) به گیمر هست برسه، من در تمام مدت دیدن تریلر همون حسی را داشتم که موقع دیدن فیلم Shining داشتم. خدا به داد موقعی برسه که میخواهیم بازی کنیم.
این تیکه در مورد داستان بازی هست که بازم اخطار می کنم اگه نمی خواهید چیزی براتون فاش بشه بازش نکنید.
نمی دونم تو تریلرهای قبلی این نکته وجود داشت یا نه ولی من ندیدم، یه منبع نور هست که با Alan صحبت می کنه و بهش چراغ قوه و اسلحه میده. برای من که خیلی عجیب بود، به نظر میاد داستان بازی فراتر از اون چیزی هست که فکر می کردیم و فقط به کابوس های Alan مربوط نمیشه. اون منبع نور یه چیزی مثل یک "الهه" بود و صدای خیلی عجیبی هم داشت. احتمال زیاد با افسانه های قدیمی یک کشور سر و کار داریم.

چرا افتاد اخر تاپيك :

Alan Wake - The First 12 Minutes

12 دقيقه اول بازي اسپويل شد . چيزي نميگم خودتون ببينيد !Holy shit visuals
تا برداشته نشده ببينيد كه از دست داديد .
http://www.gamepro.de/index.cfm?pid=386&pk=2300

اينم لينك دانلود :
http://rs911l34.rapidshare.com/files/376223571/alanWake_first.mp4
http://rapidshare.com/files/376223571/alanWake_first.mp4
من هم دیدمش!
واقعا ناامید شدم!!!خیلی ضایع میدوه!!!!قبلا خیلی قشنگتر و واقع گرایانه تر میدوید!!
همچنین دوربین هم به الن بسیار نزدیک شده که اون لذت قبلی رو از نظر من نداره!!!چون دید محیط متر میشه!!!
به نظر من حداکثر 9 میگیره!!!!

من هم دیدمش!
واقعا ناامید شدم!!!خیلی ضایع میدوه!!!!قبلا خیلی قشنگتر و واقع گرایانه تر میدوید!!
همچنین دوربین هم به الن بسیار نزدیک شده که اون لذت قبلی رو از نظر من نداره!!!چون دید محیط متر میشه!!!

نه دیگه زبونتو گاز بگیر :دی

من هم دیدمش!
شما مطمئنی که ضایع شده ؟؟
والا هرکی رو که میبینیم داره تعریف میکنه !!
ولی من خودم تریلر رو ندیدم به خاطر اسپویل نشدن !!

شما مطمئنی که ضایع شده ؟؟
والا هرکی رو که میبینیم داره تعریف میکنه !!
ولی من خودم تریلر رو ندیدم به خاطر اسپویل نشدن !!
این فقط یه نظر شخصی بود و قصد احانت به بازی رو نداشتم!!!
قبلا من تنها یه حرف میزدم به دوستام:*اول دویل می کرای *دوم الن ویک!!!ولی این ویدئو ناامیدم کرد!!!
دویدن به طرز عجیبی زشت هست!!!خیلی ضایع میدوه!!!قبلا خیلی قشنگتر میدوید!!!
اگه میتونستم یه فیلم از یه تیکه دویدنش براتون میذاشتم و میدید که تاامیدی حق است!!!!:(

منم دیدم تریلر رو !! همه چیز عالیه! و 100البته دوستان خیال نکنن تو این تریلر چیزی جدیدی نشون میده در واقع همون تریلرهای قبلی بود:دی!
این دویدن هم اون قدر ها بد نیست ! ولی واقعا جالبه واسه دویدن آلن ویک حالا هر طور میدوئه بگین بازی ناامیدم کرد و بازی 9 میگیره!!!!!! از اون حرف های تاریخی بود خدایی...

من هم دیدمش!
چون استیل دویدنش خوشتون نیومده بیشتر از 9 نمیگیره؟!!!!!!!!!!
پس از این به بعد برای امتیاز دهی به بازیها از روی دویدن اونها قضاوت میشه!:smile:
اخه یک حرفی بزنید که توی مغز جا بگیره خو!

منم دیدم تریلر رو !! همه چیز عالیه! و 100البته دوستان خیال نکنن تو این تریلر چیزی جدیدی نشون میده در واقع همون تریلرهای قبلی بود:دی!
این دویدن هم اون قدر ها بد نیست ! ولی واقعا جالبه واسه دویدن آلن ویک حالا هر طور میدوئه بگین بازی ناامیدم کرد و بازی 9 میگیره!!!!!! از اون حرف های تاریخی بود خدایی...
پس یعنی میگی دانلود کنیم ؟؟ :biggrin1:
اسپویل مسپویل نشه برامون چیزی از بازی ؟؟ :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or