(age of empires (online

AGE OF EMPIRES online(free)
abbreviation: AOE
Released: 8/16/2011
age-of-empires-online-495x371.jpg

Genre: role playing {strategy}
publisher: microsoft studios
Developer: Gas Powered Games

game Capabilities:
online multiplayer 2-4
co-op 1-2
Age-of-Empires-Online_PC_Bboxart.jpg

System Requirements:

• Processor: 2.0GHz Intel® (any dual core)
  • RAM: 2GB
  • Video Card: 128MB
  • Hard Drive Space: 2GB
Screenshots
Age-of-Empires-Online-Bazaar.jpg

goldenhills_age_of_empires_online_original.jpg

Age-of-Empires-Online-Screenshot.jpg

7018a_age-of-empires-online-20110816060404694-000.jpg

official site for DOWNLOAD:
http://www.ageofempiresonline.com/
اینم سایت فارسی بازی که بعد ریلیز شدن تمدن پرشین زده شده
http://www.ageofempiresonline.ir/
به دوستانی که از این به بعد میخوان دانلود کنن پیشنهاد میشه حتما از سایت فارسیش اقدام کنن و یا راهنمایی هایی که سایت کرده رو حتما مطالعه کنن چون خیلی مهمه!

با تشکر از darknessghost عزیز!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Good Guy Greg

kakihot

کاربر سایت
نام
کیوان علی نژاد
سلام

این آپگرید جدیدشو هفته پیش داونلود کردم کار میکنه ولی باید سرعت اینترنتتون 1 مگ به بالا باشه وگرنه میره رو اعصاب
MY ID : Kakihot

noghte

کاربر سایت
سلام ، من دنبال یه نفر می گردم باهم Co-op بازی کنیم. کسی هست تست کرده باشه ببینه با نت ایران میشه Co-op و PvP خوب بازی کرد؟ اگر کسی هست بخواد با هم بازی کنیم Gamertag شو بذاره من Add کنم تو بازی، فقط لطفا Level 40 باشه.
من Persian دارم Level 40 هم هستم، همه Booster Pack هارو هم خریدم. سرور Marathon هم هستم.

game.fun

کاربر سایت
من الان از طریق استیم دانلود میکنم قابلیت resume داره، درسته؟ خودش نوشته بود آخه :d
در ضمن تو View--> Downloads که میرم نشون نمیده کدوم بازی داره دانلود میشه، فقط سرعت استفاده از اینترنت و این چیزا رو میزنه
کجا برم ببینم چقدرش دانلود شده؟
ممنون

noghte

کاربر سایت
من الان از طریق استیم دانلود میکنم قابلیت resume داره، درسته؟ خودش نوشته بود آخه :d
در ضمن تو View--> Downloads که میرم نشون نمیده کدوم بازی داره دانلود میشه، فقط سرعت استفاده از اینترنت و این چیزا رو میزنه
کجا برم ببینم چقدرش دانلود شده؟
ممنون
خود لانچر AoE Online هم قابلیت Resume داره فرقی ندارن. من Steam استفاده نکردم وگرنه کمکت می کردم.
هر کی بازی می کنه Gamertag بذاره لطفا، قرار بود 1 نفره بازی کنم Offline هم بود. :( تازه هم خواستید شروع کنید من کمکتون می کنم واسه لول آپ. فقط از تنهایی بازی کردن یه بازی آنلاین متنفرم.

game.fun

کاربر سایت
خود لانچر AoE Online هم قابلیت Resume داره فرقی ندارن. من Steam استفاده نکردم وگرنه کمکت می کردم.
هر کی بازی می کنه Gamertag بذاره لطفا، قرار بود 1 نفره بازی کنم Offline هم بود. :( تازه هم خواستید شروع کنید من کمکتون می کنم واسه لول آپ. فقط از تنهایی بازی کردن یه بازی آنلاین متنفرم.
من از خود سایت اصلیش که رفتم بگیرم استیم لازم داشت (اگه نداشتی باید دانلود میکردی، به نظر لانچرش رو برداشتن)
البته اینم مثل اینکه قابلیت resume نداره (این استیم مو اولش گیج کرد یکم :d تو پست های قبلی گفتن که لانچرش resume نداشت)
در ضمن یکی از دوستان گفت 3.5 گیگ دانلود داره ولی اینی که داره برای من دانلود میکنه به نظر حدود 1.5 گیگ بیشتر نیست (حجمش رو نزده، حدس میزنم ولی مطمئنن 3.5 گیگ نیست)
یعنی 2 گیگ هم آپدیت داره؟ یا مشکل جای دیگس؟

noghte

کاربر سایت
بعد از بازی اصلی که اومد 3 تا Civilization Pack اضافه شد، هر کدوم حدود 700 تا 1 گیگ آپدیت اضافه کرد، همین Babylon که جدیدترینش بود 900 مگ آپدیت داشت، فکر کنم خیلی بیشتر از 1.5 گیگ باشه.
من با لانچر خودش اون اولا دانلود کردم، هر فایلی که دانلود می کنه بعدش Resume میده، اون که گفتن احتمالا واسه این بوده که مثلا اگه یه فایلش 500 مگ حجم داشته باشه، سر 450 مگ ببندی لانچرو دوباره از اول شروع می کنه دانلود کردنشو ولی اگه کل 500 مگ دانلود بشه بعدا Resume میشه بقیه فایل ها و میره سر فایل بعدی.

game.fun

کاربر سایت
اگر بخوام فایلهای نصب بازی رو نگه دارم که بعدا دوباره مجبور به دانلود نشم چی کار باید کنم؟ (با توجه به اینکه از استیم دارم دانلود میکنم)
ممنون

game.fun

کاربر سایت
اگر بخوام فایلهای نصب بازی رو نگه دارم که بعدا دوباره مجبور به دانلود نشم چی کار باید کنم؟ (با توجه به اینکه از استیم دارم دانلود میکنم)
ممنون
پوشه رو پیدا کردم فقط سوالم اینه که حجمش 5.37 گیگ هستش ولی من تو 13-14 ساعت (که طول کشید) حدود 2.5 گیگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم، استیم همیشه سرعتش اینجوریه؟ :-o خود استیم هم که حجمی نداره که فایلهاش با این باشه و زیاد کرده باشه، درسته؟ :d حتی چیزفایر هم سرعتمو یه سری 60 زده بود ولی ... :-/

noghte

کاربر سایت
پوشه رو پیدا کردم فقط سوالم اینه که حجمش 5.37 گیگ هستش ولی من تو 13-14 ساعت (که طول کشید) حدود 2.5 گیگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم، استیم همیشه سرعتش اینجوریه؟ :-o خود استیم هم که حجمی نداره که فایلهاش با این باشه و زیاد کرده باشه، درسته؟ :d حتی چیزفایر هم سرعتمو یه سری 60 زده بود ولی ... :-/
اگه تموم شد دانلودت Gamertag اتو بذار Add کنم. یه Booster Pack مال Defense of Crete بخری تو 4، 5 روز لول 40 میشیم باهم. ایرانی ها که خیلی بی بخارن اینجا، مثل اینکه کسی بازی نمی کنه.

game.fun

کاربر سایت
اگه تموم شد دانلودت Gamertag اتو بذار Add کنم. یه Booster Pack مال Defense of Crete بخری تو 4، 5 روز لول 40 میشیم باهم. ایرانی ها که خیلی بی بخارن اینجا، مثل اینکه کسی بازی نمی کنه.
فعلا که به مشکل خوردم، تو استیم اصلا چیزی نشون نمیده بهم، رفتم تو خود پوشه ای که بازی رو دانلود کرده از اونجا Luncher رو زدم داره پچ میریزه مثل اینکه!
نمیشه همین بازی رو که دانلود کردم ببرم یه جوری با GFWL اجرا کنم؟ (دیگه دوباره دانلودش نکنم؟)

game.fun

کاربر سایت
به هر زحمتی که بود رفتم توب بازی (شیر تو شیری شده :d استیم رو پاک کردم GFWL رو ریختم، فایلهای دانلودی استیمو گذاشتم تو یه پوشه ای و ...، خلاصه میره توبازی، فقط نمیدونم چرا هر دفعه میخواد دوباره بازی رو دانلود کنه انگار ولی میبینه بازی سرجاش هست زود پر میشه، اگه کسی میدونه اشکال کار کجاست بگه لطفا، ممنون)
گیمر تگم اینه:
JumpingTugBoat4
شما چطوری گیمر تگتون رو خودتون انتخاب میکنید؟ این گیمر تگ رو خودش خیلی وقت پیش که ایکس بکسمو لایو کردم یه بار بهم داد
فقط بگم که بازی بلد نیستم به اون صورت :d
راستی با این شیر تو شیری که پیش اومد اگه بخوام پکی بخرم که نژاد فارس آزاد شه از کجا باید بگیرم؟ استیم رو که پاک کردم، از طریق برنامه GFW Marketplace هم که نمیرم تو بازی!

آخرین ویرایش:

noghte

کاربر سایت
اون که هر سری چک می کنه مشکل نیست، Launcher همه همینجوره، هر دفعه چک می کنه که آپدیت جدیدی نمونده باشه واسه دانلود.
Gamertag هم از توی خود Xbox میتونی تغییر بدی هم توی xbox.com بری تو اکانتت، 1 بار عوض کردن اسم مجانیه ولی از سری بعدی 800 تا Microsoft Point میخواد.
Persian Pack هم 900 تا Empire Points میخواد، یا میتونی فعلا Greek یا Egypt لول آپ کنی بعدا که EP در آوردی بخری Persian یا اینکه پول بدی Empire Points بخری 900 تا که بتونی پک رو دانلود کنی. 900 تا هم زیاد سخت نیست، البته تقریبا 1 ماهی طول می کشه، ولی فعلا همینجوری یاد بگیری بهتره چون Persian از Level 20 شروع میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر