(age of empires (online

AGE OF EMPIRES online(free)
abbreviation: AOE
Released: 8/16/2011
age-of-empires-online-495x371.jpg

Genre: role playing {strategy}
publisher: microsoft studios
Developer: Gas Powered Games

game Capabilities:
online multiplayer 2-4
co-op 1-2
Age-of-Empires-Online_PC_Bboxart.jpg

System Requirements:

• Processor: 2.0GHz Intel® (any dual core)
  • RAM: 2GB
  • Video Card: 128MB
  • Hard Drive Space: 2GB
Screenshots
Age-of-Empires-Online-Bazaar.jpg

goldenhills_age_of_empires_online_original.jpg

Age-of-Empires-Online-Screenshot.jpg

7018a_age-of-empires-online-20110816060404694-000.jpg

official site for DOWNLOAD:
http://www.ageofempiresonline.com/
اینم سایت فارسی بازی که بعد ریلیز شدن تمدن پرشین زده شده
http://www.ageofempiresonline.ir/
به دوستانی که از این به بعد میخوان دانلود کنن پیشنهاد میشه حتما از سایت فارسیش اقدام کنن و یا راهنمایی هایی که سایت کرده رو حتما مطالعه کنن چون خیلی مهمه!

با تشکر از darknessghost عزیز!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Good Guy Greg

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
من با برنامه P*r*o*x*iii*f*iii*e*r بازی می کنم. خیلی راحت بدون هیچ مشکلی با سرعت عالی دانلود شد بازی و هیچ مشکلی هم نداره. و چون IP از کشور انگلیس هست واسه LIVE هم مشکلی پیش نمیاد که از ایران هستیم. خیلی بهتر از چیز پی ان کار می کنه. اگه کسی خواست بهم پیام خصوصی بده بهش توضیح بدم چی کار کنه و از کجا بخره.
Gamertag من :
xd0 Mojtaba 0bx
تازه شروع کردم Level 6 هستم ولی کسی اگه هست توی این سطح Add کنه با هم Co-op بریم راحت تر Level up میشیم.

آخرین ویرایش:

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
منم امروز تونستم دانلود کنم، مشکل به خاطر دانلود نیست، بدبختانه اینترنت ما بعضی وقتها قطعی چند لحظه ای داره، تو کارهایی معمولی حتی نمی فهمی قطعی ایجاد شده، ولی تو دانلود با اپلودر بازی کافیه بره از اول دانلود کنه، در هر حال دانلود کردم و از امروز میزنیم تو رگ

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
من پک Premium Persian رو خریدم. مثل اینکه ایرانیا زیاد فعال نیستن تو این بازی
ولی اینقدر Quest هاش سخته که اصلا نمیشه زد! نمیدونم باید لول های بالاتر برسم بتونم بزنم یا من خیلی بد بازی می کنم! Co-op هم نمیشه این کوئسته. 25 دقیقه وقت میده باید یه Wonder توی یه نقطه بسازی. هر ثانیه یه لشگر میفرسته اصلا نمیشه نفس کشید چه برسه به اینکه Wonder بسازی اون وسط. هرچقدر Tower Guard و Fortress میسازم Siege میفرسته 2 تا میزنه میندازه. میام برسم سریع به Golden Age نیرو کم میارم، میام نیرو میسازم وقت کم میارم واسه ساختن Wonder.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من پک Premium Persian رو خریدم. مثل اینکه ایرانیا زیاد فعال نیستن تو این بازی
ولی اینقدر Quest هاش سخته که اصلا نمیشه زد! نمیدونم باید لول های بالاتر برسم بتونم بزنم یا من خیلی بد بازی می کنم! Co-op هم نمیشه این کوئسته. 25 دقیقه وقت میده باید یه Wonder توی یه نقطه بسازی. هر ثانیه یه لشگر میفرسته اصلا نمیشه نفس کشید چه برسه به اینکه Wonder بسازی اون وسط. هرچقدر Tower Guard و Fortress میسازم Siege میفرسته 2 تا میزنه میندازه. میام برسم سریع به Golden Age نیرو کم میارم، میام نیرو میسازم وقت کم میارم واسه ساختن Wonder.

سربازات رو آپگرید کن و بعد فقط یه Age ببر بالا ! Tower و انا هم نمیخواد ! به ازای هر دو ردیف سربازی که میسازی، یک ردیف Archer هم بساز. اینجوری رد میشه. لازم نیست چیزی جزء سرباز بسازی تو این مراحل wave یش

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
سربازات رو آپگرید کن و بعد فقط یه Age ببر بالا ! Tower و انا هم نمیخواد ! به ازای هر دو ردیف سربازی که میسازی، یک ردیف Archer هم بساز. اینجوری رد میشه. لازم نیست چیزی جزء سرباز بسازی تو این مراحل wave یش
سرباز هارو تا آخرین مرحله Upgrade می کنم هر Age که میرم، از همه نوع هم میسازم ولی اصلا یه جور مسخره ای میان که آدم هیچ جوره نمی تونه مقاومت کنه. زیادی هم سرباز بسازی عقب میفتی 25 دقیقه تموم میشه نمیتونی Wonder کامل کنی. Age هم واسه همین مجبوره آدم 4 تاشو بره چون باید Wonder بسازی.
حتی چند سری به غیر از سرباز از این Priest ها هم ساختم که Convert می کنن ولی تا سرتو بر می گردونی 4 تا Resource جمع کنی می بینی همه سربازات مُردن. واسه این کوئست من 4 بار پویت Talent رو Reset کردم با 4 تا تاکتیک مختلف بازی کنم آخرم نتونستم. اسم کوئستشم هست Gate of All Nations. یکی دیگه بود عین همین آیتم Rare می داد اونو زدم ولی این یکی کلا منطقی نیست کوئستش.

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
یعنی کسی نیست Age of Empires Online بازی کنه؟
بابا ملت می مُردن واسه چند نفره بازی کردن این بازی :d ، حالا که آنلاین شده هیچکس نمیاد؟

kakihot

کاربر سایت
Oct 21, 2007
81
نام
کیوان علی نژاد
والا من 4 ماهی بازی کردم کسی نبود. الان دیگه چنان معتاد به skyrim شدم که کمتر میام

---------- نوشته در 11:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:49 AM ارسال شده بود ----------

در مورد اون کوست که باید 3 تا اهرام بسازی نکتش اینه که نباید اصلا دست به اهرام بزنی چون اونا میان خرابش میکنن و میبازی
در این کوست استراتژی من این بود که توضیح میدم :
من رفتم کمی اونور تر و یه دیوار کشیدم دور تشکیلاتم و اجازه ندادم کارگر ها برن بیرون تا اینکه قوی شدم بعد هم رفتم دور اهرام دیوار کشیدم و ساختمشون
امیدوارم کمک کرده باشم!

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
والا من 4 ماهی بازی کردم کسی نبود. الان دیگه چنان معتاد به skyrim شدم که کمتر میام

---------- نوشته در 11:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:49 AM ارسال شده بود ----------

در مورد اون کوست که باید 3 تا اهرام بسازی نکتش اینه که نباید اصلا دست به اهرام بزنی چون اونا میان خرابش میکنن و میبازی
در این کوست استراتژی من این بود که توضیح میدم :
من رفتم کمی اونور تر و یه دیوار کشیدم دور تشکیلاتم و اجازه ندادم کارگر ها برن بیرون تا اینکه قوی شدم بعد هم رفتم دور اهرام دیوار کشیدم و ساختمشون
امیدوارم کمک کرده باشم!
Skyrim که جای خود. سروره :d ولی چون آنلاین نداره احتمالا کم کم آدم خسته بشه. AoE Online واسه زاپاس هم باشه خوبه.
یه نکته ای هم که من پی بردم این که سرور های AoE Online (انگلیسی هاشون) همه به جز Marathon خیلی خیلی خلوتن. هر کی هم میخواد بازی کنه بهتره سرور Marathon رو انتخاب کنه.

در مورد اون کوئست چند تا ویدئو هم دیدم ازش ملت گذاشته بودن، تو مراحل بالاتر همه انجامش داده بودن. من تو مرحله 22 این کوئست رو گرفتم، همه اونایی که انجامش داده بودن 30 به بالا بودن خب معلومه آسون میشه، کوئست خاکستری میشه. جالب اینه که فقط سر اون کوئست من مشکل داشتم. بقیه کوئست هارو حتی Elite می زنم ولی اون نمیدونم داستانش چی بود #:-s

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
راستش من یه سری سوال تو فروم های دیگم پرسیدم ولی ظاهرا این نسخه بازی رو کلا کسی تو ایران بهش انچنان دل نمیده .
کلا تاپیکای مربوط بهش متروکست ، ولی حالا در هر صورت من یه سری سری سوال از اهل فن که اطلاع دارند داشتم .

میخواستم بدونم این عنوان رو اگه از سایت رسمی خودش یعنی Ageofempiresonline.com
دانلود کنیم ، کد میخواد یا بازی کلا ورژن کاملش مجانیه ؟ چون چند جایی شنیدم فقط 200 ساعت مجانیه و
ما هم با این وضع اینترنت میخواستم مطمئن بشم .

یکی دیگه هم اینکه ، من برای وصل شدن به لایو ، اکانت Hotmail ـی رو خودم ساختم ولی کلا وارد نمیشه باهاش که بچه ها گفتن
باید با وی پی ان بسازی ، ولی حالا میخواستم بدونم کلا اگه با وی پی ان هم ساخته بشه برای انجام بازی باید همیشه *** وصل باشه مداوم یعنی ؟

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
در مورد 200 ساعت من چیزی نشنیدم. فکر نکنم درست باشه، بازی کلا رایگانه، خودم دقیق نمیدونم چند ساعت بازی کردم ولی 200 ساعت تابلو دروغه.
واسه بازی کردنش هم اگه اینترنت وصل نباشی اصلا بازی اجرا نمیشه، اول Launcher باز می کنه اگر اینترنت وصل بودی میره تو بازی، هر جای بازی هم اینترنت قطع بشه از بازی Logout میشی و دوباره از اول. من کلی بازی 5 دقیقه مونده به بُردنم DC شدم آآآآآآآی سوختم...
اگه اکانت Xbox داری با همونم میتونی بازی کنی.

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
کمک در age of empires online

بچه ها من واقعا به مشکل خوردم و شدیدا احتیاج به کمک شما دارم :d
من بازی رو از سایت خودش شروع به دانلود کردم ، منتها این AOE Online Luncher همون اول شروع میکنه
به دانلود game patch و با اینکه من اینترنتم 1 مگه فقط هر ساعتی یه تکونی میخورد که الان اومدم یه نگا کردم دیدم که کلا
تو قسمت دانلود فایل spartan.exe هی میره یکم جلو و از اول میشه . اینم عکس :

http://myup.ir/images/14664558330720844513.jpg

واقعا دیگه نمیدونم مشکل از چیه ?>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر