Age of Empires III

بازی AOEIIIآخرین کار استودیو Ensemble هست که در این قسمت به تمدن های موجود در بازی اشاره میکنم.
در این بازی از 9 نژاد صحبت شده است. که به ترتیب
1)نژاد اسپانیایی
ویژگی ها:
دارای نیروی نظامی بسیار قوی ،که شامل نیروهای سواره نظام و پیاده نظام می باشد.نیروهای دریایی آنها قالیت انعطاف پذیری زیادی دارند و میتوانند خود را سریع قوی کنند.مکان های اسپانیایی دارای پایگاه های نظامی و نیروی های دریایی و سربازان پیشرفته هست.
2)نژاد انگلیسی:
ویژگی ها:
یکی از برترین نزاد ها در زمینه اقتصاد می باشد.قابلیت اپگرید شدن را دارد.و در مراحل پایانی نیرو های نظامی به انها داده میشود. در شهر های انگیلیسی تاکید بر روی تکنولوژی و نیرو های دریایی ست.
3)نژاد فراسوی:
ویژگی ها :
اقتصاد فرانسه به ارامی پیشرفت میکند.دارای نیروهای ماهر در زمینه جنگ هست.ولی فرانسوی ها به سختی به جایی حمله ور میشوند.ولی نیروهای فرنسوی دارای قوی ترین سواره نظام در این بازی هستند.فرانسوی ها داری توانایی بالایی در متحد کردن ساکنین امریکایی هستند(سرخپوستان)
4)نژاد پرتغالی:
ویژگی ها:
شروع بازی با دو شهر مرکزی.پرتغالی ها میتوانند به سرعت نیرو ایجاد کنند .مرز های خود را کنترل کنند و یا متحدین خود را حمایت کنند.جاسوس ها کمک بسیاری به این نژاد میکنند.نیروی دریایی بسیار قوی.نیروی قوی سبک.و بهترین اژدها در بازی.
5)نژاد هلند:
ویژگی ها:
مکان های هلند ها بسیار گران و ارزشمند است.با ساختن سکه و بانک پیشرفت میکند.شهر های هلندی ها تاکید بر روی اپگرید شدن در زمینه دفاعی و اقتصادی ست.
6)نژاد المانی:ویزگی ها:
دارای مکان های کم و در نتیجه در مسائل اقتصادی کند هستند.خوش بختانه نیروی های المانی سواره نظام در شهر خود دارند.
7)نژاد روس:
ویژگی ها:
شروع بازی با منابع طبیعی زیاد.که در زمینه اقتصادی و حمله های سریع بسیار ورزیده هستند.نیروهای نظامی آنها ضغیف هستند ولی در مناطق مختلف اموزش میبینند و به سرعت پیشرفت میکنند.و میتوانند با نیروی های بسیار بر دشمن غلبه کنند.
8) نژاد اوتومان(شاید نزاد ترک )
ویژگی ها:
نیروها در شهر به طور اوتوماتیک پیشرفت میکنند.ساختن مسجد و ایجاد مراکز کمکی در ثبات آنها کمک میکند.کشور آنها در مرز بین آسیا و اروپا قرار دارد
9)نژاد سرخپوست:ویژگی ها:
قالیت کمک کردن به نیروهای اروپایی را دارند.

منبع:سایت رسمی بازی AOEIII
www.egeofempires3.com ، امیدوارم به درد بخور بوده باشه.

با تشکر ویژه از دوست خوبم که با اجازه ایشون این مطلبو نوشتم(مطلب برا یکی از دوستانه توی سایت بازی سنتره).امیدوارم اجازه این کارو داشته باشم.
معذرت
خوش باشین وسلامت.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
این نکته رو هم بگم.این بازی در تاریخ 25 اکتبر یعنی چیزی در حدود 1 ماه دیگه وارد بازار خواهد شد.و در حال حاضر استودویی Ensemble دموی قابل بازی رو ارائه داده است که بازی در ان دو مرحله به صورت آزمایشی باز است و 2 مرحله در حالت Skirmish هم قابل استفاده است
حجم دموی قابل بازی بعد از نصب 540 مگ میشود.
خوش و سلامت زندگی کنید.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
یکی از دوستان نسخه دمو رو دانلود کرده بود و به من هم داد و نصب کردم .
من که چیز خاصی تو شماره جدید ندیدم .
ترکیبی ار همون Age of Empire های قبلی با کمی هم Age of Mythology و افزایش گرافیک .
بازی گرافیک خیلی خوبی داره ولی من که اصلا خوشم نیومد ! :confused:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Kain:
یکی از دوستان نسخه دمو رو دانلود کرده بود و به من هم داد و نصب کردم .
من که چیز خاصی تو شماره جدید ندیدم .
ترکیبی ار همون Age of Empire های قبلی با کمی هم Age of Mythology و افزایش گرافیک .
بازی گرافیک خیلی خوبی داره ولی من که اصلا خوشم نیومد ! :confused:
سلام خدمت اقای کین عزیز:(راستی از رزیل چه خبر؟حالش خوبه.من که چند وقتیه ازش خبر ندارم.منو از اون بابا میندازی پایین خودت میری میشینی روی روی تخت پادشاهی من.منم حالتو گرفتم شدم روح اومدم قلبتو از سینت کشیدم بیرون.اوهوم.تا تو باشی منو از اون بالا پرت نکنی پایین.منو بکشی.) :( :( :( :(
خب
بازی AoE3.بزار بپرسم هدف چیه؟چی میخواستی ببینی توی این بازی
در بازی جزئیات گرافیکی فوق العاده شده.به نظر من که اصلا قبال رقابت با AoM نیست.
و اینم باید بگم این بازی در محدودهای حرفمی زنه که ناهایت میتونین به تانکایی که قدیم بوده برسین.
به نظرم بازی بدی نباید باشه.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
منم فکر میکنم این بازی مثل نسخه های قبلی انقلابی به پا کنه.دو نسخه ی قبل که واقعا عالی بود.
فقط حیف که دیگه نژاد persian رو از توش برداشتن.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Death Knight:
منم فکر میکنم این بازی مثل نسخه های قبلی انقلابی به پا کنه.دو نسخه ی قبل که واقعا عالی بود.
فقط حیف که دیگه نژاد persian رو از توش برداشتن.
کاملا با تو موافقم باید انقلابی به پا کنه گرافیکش نسبت به سبکش خیلی بالا است
من خودم یکی از طرفداران این بازی هستم امیدوارم که عالی باشه ولی حیف که نژاد persian نیست تو این بازی

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
خب.
بازم سلام
براتون 4 تا عکس میزارم.
اولی صفحه اصلی بازی AoE3 هستش.
و سه تای بقیه از سه بخش بازی گرفته شده.
حتی المقدور سعی کردم حجمو بیارم پایین که صفحه زود باز شه.
شاد باشین.
e68syc.jpg
e68t8n.jpg

e68tfp.jpg
e68thl.jpg

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام خدمت اقای کین عزیز:(راستی از رزیل چه خبر؟حالش خوبه.من که چند وقتیه ازش خبر ندارم.منو از اون بابا میندازی پایین خودت میری میشینی روی روی تخت پادشاهی من.منم حالتو گرفتم شدم روح اومدم قلبتو از سینت کشیدم بیرون.اوهوم.تا تو باشی منو از اون بالا پرت نکنی پایین.منو بکشی.) :( :( :( :(
خب
بازی AoE3.بزار بپرسم هدف چیه؟چی میخواستی ببینی توی این بازی
در بازی جزئیات گرافیکی فوق العاده شده.به نظر من که اصلا قبال رقابت با AoM نیست.
و اینم باید بگم این بازی در محدودهای حرفمی زنه که ناهایت میتونین به تانکایی که قدیم بوده برسین.
به نظرم بازی بدی نباید باشه.
سلام . رازیل خوبه . فعلا تو شمشیر سول ریور که تو دست منه جا خوش کرده و بیرون بیا هم نیست . یعنی اگه بخواد هم بیرون نمیتونه بیاد !!! ;)
کسی که واسه پدید آورندش شاخ بشه همین حقشه !!!
از کی تاحالا کین زیر دست رازیل بوده و کین رفته به زور جاشو گرفته که من خبر ندارم ؟؟؟ :rolleyes:
اینقدر تو اون شمشیر بمونه تا حالش جا بیاد و دست رو بزرگتر دراز نکنه !!! :mad:
اینجوری میفهمه که با دم شیر نباید بازی بکنه !!
من چیزی از این شماره جدید نمیخوام . فقط کمی تغییر و نوآوری و خلاقیت میخوام که من چیزی ندیدم . گول عکس و گرافیک رو نباید خورد .
اتفاقا به نظر من تنها چیزی که تو سبک استراتژی مهم نیست گرافیکه !!!
گرافیک رو بنداز دور . داستان و گیم پلی باید جالب باشه که نیست .
در هر حال نظر من این بود . دوستانی هم که میخوان نظر بدن بهتره اول بازی کنن بعد نظر بدن !! :cool:

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خوبه این ماه اکتبر هم که چه بازی هایی قراره بیاد
هر چی بازی تو این چند وقته نیومده بود میخواد تو این یه ماهه بیاد
Age Of Empire III هم که دیگه خدای بازی های استراتژیکه

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Kain:
سلام . رازیل خوبه . فعلا تو شمشیر سول ریور که تو دست منه جا خوش کرده و بیرون بیا هم نیست . یعنی اگه بخواد هم بیرون نمیتونه بیاد !!! ;)
کسی که واسه پدید آورندش شاخ بشه همین حقشه !!!
از کی تاحالا کین زیر دست رازیل بوده و کین رفته به زور جاشو گرفته که من خبر ندارم ؟؟؟ :rolleyes:
اینقدر تو اون شمشیر بمونه تا حالش جا بیاد و دست رو بزرگتر دراز نکنه !!! :mad:
اینجوری میفهمه که با دم شیر نباید بازی بکنه :cool:
سلام کین، :twisted: :twisted: :twisted:
حقش بود تو اون سالنه قبلتو میکندم بهت نمیدادم که برام مشکل ساز نشی.
من رزیل.
روحتو میگیرم.
جونتو میگیرم. :twisted: :twisted:
من اگه بخوام میدونی که......:evil::evil::evil:
اره.
فکر کن.
منم
رزیل.
فعلا خوش باش که من تو شمشیرتم.
همون جوری که یه بار اومدم بیرون بازم میتونم
پس مواظب باش.
رزیل دوستدار مرگ تو:evil::evil:
ببخشید.
همش شوخیه.
خوش باشی.
کین عزیز.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط farzadlion:
خوبه این ماه اکتبر هم که چه بازی هایی قراره بیاد
هر چی بازی تو این چند وقته نیومده بود میخواد تو این یه ماهه بیاد
Age Of Empire III هم که دیگه خدای بازی های استراتژیکه
فکر کنم در حال حاضر یکم اوضاع بازی های استراتژی خوب نیست.
ولی با AoEIII و بعد از اون Civilization IV بازی بر دل دوستداران این سبک بازیه.
فکرم کنم معمولا کارهای استودیوی Ensemble خوب از کار در می یاد.و معمولا مشکلی نداره از هر جهت خوبه.
فکر کنم یه اسمی هم از بازی Lord of the ring:the battle for middle earth 2 هم ببیریم بد نیست.این بازی هم قراره ساخته بشه.نمیدونم باز EA چه فکری تو سرشه.LOTR:TBFME. خوب تموم شد دیگه.نمیدونم باز میخواد چی کار کنه.!!!!!!!!!
منتظر باشیم.

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فکر کنم در حال حاضر یکم اوضاع بازی های استراتژی خوب نیست.
ولی با AoEIII و بعد از اون Civilization IV بازی بر دل دوستداران این سبک بازیه.
فکرم کنم معمولا کارهای استودیوی Ensemble خوب از کار در می یاد.و معمولا مشکلی نداره از هر جهت خوبه.
منتظر باشیم.
البته امسال در رده بازی های ادونچر و بخصوص FPS هم در مقایسه با سال قبل سال چندان خوب و پرباری نبوده
البته چندین بازیه استراتژیک تا امسال به حال اومده و امتیازات به نسبت خوبی هم گرفته اما خب هنوز جای بازیه استراتژیکی که بیاد و کولاک کنه خالیه ..

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
بازیAOEIII هم توی اغلب سایتا نمره این بازی رد شده.
به نظر نمره خوبی نمی یاد.
اگر میخوایم مبنا رو نمره سایتا قرار بدیم.
ولی این بازی جزء اوی سری بازی هایی که ادمو یاد گذشته میندازه و خب بازی کردنش خالی از لطف نیست.
eq80zm.jpg

بای بای

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوست عزیز می خواستم نظرم رو در مورد این بازی بدم این بازی بی خودی این همه از هش تعریف کردن با بازی بی خود است من که با این جور بازیها حال نمی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر