Age of Empires III

بازی AOEIIIآخرین کار استودیو Ensemble هست که در این قسمت به تمدن های موجود در بازی اشاره میکنم.
در این بازی از 9 نژاد صحبت شده است. که به ترتیب
1)نژاد اسپانیایی
ویژگی ها:
دارای نیروی نظامی بسیار قوی ،که شامل نیروهای سواره نظام و پیاده نظام می باشد.نیروهای دریایی آنها قالیت انعطاف پذیری زیادی دارند و میتوانند خود را سریع قوی کنند.مکان های اسپانیایی دارای پایگاه های نظامی و نیروی های دریایی و سربازان پیشرفته هست.
2)نژاد انگلیسی:
ویژگی ها:
یکی از برترین نزاد ها در زمینه اقتصاد می باشد.قابلیت اپگرید شدن را دارد.و در مراحل پایانی نیرو های نظامی به انها داده میشود. در شهر های انگیلیسی تاکید بر روی تکنولوژی و نیرو های دریایی ست.
3)نژاد فراسوی:
ویژگی ها :
اقتصاد فرانسه به ارامی پیشرفت میکند.دارای نیروهای ماهر در زمینه جنگ هست.ولی فرانسوی ها به سختی به جایی حمله ور میشوند.ولی نیروهای فرنسوی دارای قوی ترین سواره نظام در این بازی هستند.فرانسوی ها داری توانایی بالایی در متحد کردن ساکنین امریکایی هستند(سرخپوستان)
4)نژاد پرتغالی:
ویژگی ها:
شروع بازی با دو شهر مرکزی.پرتغالی ها میتوانند به سرعت نیرو ایجاد کنند .مرز های خود را کنترل کنند و یا متحدین خود را حمایت کنند.جاسوس ها کمک بسیاری به این نژاد میکنند.نیروی دریایی بسیار قوی.نیروی قوی سبک.و بهترین اژدها در بازی.
5)نژاد هلند:
ویژگی ها:
مکان های هلند ها بسیار گران و ارزشمند است.با ساختن سکه و بانک پیشرفت میکند.شهر های هلندی ها تاکید بر روی اپگرید شدن در زمینه دفاعی و اقتصادی ست.
6)نژاد المانی:ویزگی ها:
دارای مکان های کم و در نتیجه در مسائل اقتصادی کند هستند.خوش بختانه نیروی های المانی سواره نظام در شهر خود دارند.
7)نژاد روس:
ویژگی ها:
شروع بازی با منابع طبیعی زیاد.که در زمینه اقتصادی و حمله های سریع بسیار ورزیده هستند.نیروهای نظامی آنها ضغیف هستند ولی در مناطق مختلف اموزش میبینند و به سرعت پیشرفت میکنند.و میتوانند با نیروی های بسیار بر دشمن غلبه کنند.
8) نژاد اوتومان(شاید نزاد ترک )
ویژگی ها:
نیروها در شهر به طور اوتوماتیک پیشرفت میکنند.ساختن مسجد و ایجاد مراکز کمکی در ثبات آنها کمک میکند.کشور آنها در مرز بین آسیا و اروپا قرار دارد
9)نژاد سرخپوست:ویژگی ها:
قالیت کمک کردن به نیروهای اروپایی را دارند.

منبع:سایت رسمی بازی AOEIII
www.egeofempires3.com ، امیدوارم به درد بخور بوده باشه.

با تشکر ویژه از دوست خوبم که با اجازه ایشون این مطلبو نوشتم(مطلب برا یکی از دوستانه توی سایت بازی سنتره).امیدوارم اجازه این کارو داشته باشم.
معذرت
خوش باشین وسلامت.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
به نظر منم این بازی نسبت به نسخه های قبلی خودش پیشرفت نکرده(مخصوصا که پرشین هم
نداره :o )
حتی نسبت به ایج آف مایتولوژی پسرفتم کرده.من بهتر از اینا انتظار داشتم.
حتی داستان بازی هم خیلی ضعیفه.خیلی هم سخته.از ماکروسافت بعید بود.
در ضمن مال من تکین از انقلاب گرفتم ستاپی کامل هم هست.

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
نام
مصطفي
اما به نظرم كاملا بازي پيشرفت كرده بود داستانش نوع بازي كلا گرافيكش خيلي سرتر بود من مخصوصا از اين قسمتش خوشم مياد كه از كشور مبدا برات چيز ازسال ميكنن من خيلي از مراحل رو با سربازاي ارسالي تموم كردم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
نوشته شده توسط farid20011990:
اين نبودن قوم ما به خاطر اينه كه Persian ها هيچ ربطي به موضوع بازي كه Colonize كردن امريكاست نداره....اين فقط كشورهاي اروپايي + عثماني بودن كه در اين برهه زماني نقش داشتن (عثماني به طور محدود)...
دمتون گرم
مطمینا ماکروسافت نسخه های اضافه شونده طبق معمول برای این بازی بیرون می ده.
می شه امیدوار بود تو اونا پرشین باشه.
ان شا ا...

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
حيف persian نداره .من كه با فيلاش خدا كار ميكردم.
اقا يه سئوال كسي replay(دمو) هاي اين بازي رو تو اينترنت سراغ نداره؟؟؟:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط gamestation:
این بازی مسخره سبک استراتژی رو زیر سوال برده :thumbdown:
اتفاقا داری بر عکس میگی اگه شماره ی اسفند مجله بازی رایانه رو بخونی متوجه میشی... اسم مطلبش هم "نجات یک سبک" هست.داری چپکیه چپکی میگی...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
سلام.
میگم و اون تاپیک کی مطلب نوشته بود و چی نوشته بود که 3 سوته پاکش کردن:
آدرس مورد نظر وجود ندارد. علت : 1-آدرس را اشتباه تايپ کرده ايد. 2-اين صفحه توسط مدير سايت پاک شده است.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
دوستان من هر کاری میکنم این بازی رو اجرا نمیکنه، مشگل سازگاری با win7 x64 داره
راه حلهایی هم که تو سایت های مختلف بود امتحان کردم
1-کسی راهی میشناسه؟
2- اگه قسمت skirimish رو با warchiefs expansion برم، همه نژادها و نقشه ها رو میتونم بازی کنم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر