Activison ، رسماً Call Of Duty بعدی را تایید کرد + تاریخ رونمایی از بازی

• Thread starter Thread starter Sport
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Sport

کاربر سایت

Activision به طور رسمی Call of duty بعدی را تایید کرد و تاریخ پرده برداری از آن را 1 May اعلام کرد.

ناشر این بازی سایت رسمی بازی را با تصاویر جدید و یک تایمر معکوس تا روز 1 May به روز کرد و اعلام کرد که این رونمایی از بازی ، در تاریخ 1 May و در طول پخش بازیهای playoff NBA در شبکه TNT خواهد بود.

قبلا شایعه شده بود که این بازی ادامه ای برای بازی Call of duty : black ops که در سال 2010 منتشر شده بود خواهد بود.

آخرین ویرایش:
واقعا اکتیویژن دیگه این صنعت رو داره به گند میکشه.3 ماه پیش بود گفت امسال دیگه CoD جدید نداریم. هفته بعد گفت نه منظورمون این بوده که CoD BO2 نداریم. بعد یه ویدیو از BO2 لیک میشه. بعد اکتیویژن سکوت میکنه.الآن هم که میخواد CoD بعدی رو رونمایی کنه.یعنی این همه دورغ رو طرفدارای CoD قبول میکنن؟ یعنی دورغ توی روز روشن فقط برای هایپ کردن درسته؟من کاری به سیاست های مزخرف EA ندارم پس شروع به مقایسه نکنین ولی اکتیویژن داره بازی ویدویی رو از یه اثر هنری (مثل Heavy Rain، Witcher 2 و Skyrim) به یه محصول تجاری تبدیل میکنه (مثل خیلی شرکت های دیگه از جمله Capcom، EA و ... که IP ها شون رو فقط برای فروش بیشتر نابود کردن مثل RE و BF و ...) و باعث تاسفه که این قدر فن داره!
(لطفا از مقایسه EA و اکتیویژِن دست بردارین. این جا مطلب درباره ی اکتیویژنه. من هم طرفدار و فن EA نیستم که بخواین با مقایسه ی این دو شرکت جواب منو داشته باشین!)

اتفاقا من از گیم پلی خر تو خر ش بدم میاد . هم تکراری شده هم غیر منطقیه .!

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

اتفاقا من از گیم پلی خر تو خر ش بدم میاد . هم تکراری شده هم غیر منطقیه .! مسخره ترین سکانس ها رو من تو این بازی دیدم . زیر دریایی رو با یه بمب دستی ببری رو هوا! ( یاد رزمایش های ایران افتادم) ب همین الانش زره زیر دریایی ها چند متر هست ! چه برسه به جنگ مدرن !

Xboxs360 @

عزیزم اینا اسمی هست که IW بعد از یه خط Modify کردن Id tech 3 رو انجین گذاشت ، وگرنه عالم و آدم میدونن هنوزم که هنوزه IW توان نوشتن یه Engine اورجینال رو نداره .

یعنی واقعا باید این حرفتو طلا گرفت . دمت گرم :x

اونا با این کیفیت پایین بازی رو عرضه میکنن و هر سال یه رکورد مغز ترکون ثبت میکنن دیگه مگه دیوونن خرج اضافی واسه کیفیت بازی بکنن ( سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن ) . در کل بازی های arcade , casual همیشه نسبت شبیه ساز ها خیلی بیشتر میفروشه

از COD 4 این M4 دست این سربازا به یک شکل و شمایل حتی جزیاتشم همونه . تنها کاری که میکنن COD 4 رو به لوکشین های مختلف میبرن :|
نمیدونستم با m4 هم میشه لیزر و اتش شلیک کرد وگرنه حتما به اکتیو میگفتم به m4 اضافه کنه :|

اینا ترتیب سالیانه ی بازی رو به گند کشیدن , یک سال یه COD با طعم جنگ جهانی میامد سال بعدش جنگ مدرن , حال بده بود , الان که دیگه شده Copy , Paste

این تصویر از بازی لو رفت و یه جورایی تاریخ ریلیز بازی رو لو داد :

Uic2F.jpg

این تصویر از بازی لو رفت و یه جورایی تاریخ ریلیز بازی رو لو داد :

Uic2F.jpg
به نظرم عکسش کاملا درسته چون اگه تو عکسی که اومده دقت کنید همچین چیزی توش معلومه :d
جالبه یک هفته بعد انتشار Halo 4 داره میاد بسیار هم جالب شد موضوع :d;;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or