Activison ، رسماً Call Of Duty بعدی را تایید کرد + تاریخ رونمایی از بازی

• Thread starter Thread starter Sport
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Sport

کاربر سایت

Activision به طور رسمی Call of duty بعدی را تایید کرد و تاریخ پرده برداری از آن را 1 May اعلام کرد.

ناشر این بازی سایت رسمی بازی را با تصاویر جدید و یک تایمر معکوس تا روز 1 May به روز کرد و اعلام کرد که این رونمایی از بازی ، در تاریخ 1 May و در طول پخش بازیهای playoff NBA در شبکه TNT خواهد بود.

قبلا شایعه شده بود که این بازی ادامه ای برای بازی Call of duty : black ops که در سال 2010 منتشر شده بود خواهد بود.

آخرین ویرایش:
فکر کنم COD تنها بازیه که همه پابلیشر ها ارزوی داشتنش رو دارن چون

1- تنها بازیه که هرسال ریلیز میشه نه تنها به فروشش لطمه نمیخوره بلکه هر سال رکرد سال قبل خودش رو میزنه

2-تنها بازیه که خرج و مخارج ساختش نسبت فروشش غیر قابل تصوره تقریبا همش سوده

3-تنها بازیه که نوع اوری و پیشرفت در هر زمینه ای توش در حد صفره ولی هیچ ایرادی بهش نیست و نمیگیرن هیچ با کله میرن میخرنش

به معنایی سود خالصه و به نوعی یک ویروس و انگل تو صنعت گیمینگه تا یک سرگرمی (نظر کاملا شخصی)

COD بیشتر یک ظلمه در حق سازنده های دیگه که بازی هاشون هزار بار با کیفیت تر از COD ـه ولی به حقشون نمیرسن دقیقا عکسه COD

یادش بخیر چقدر این بازی رو دوست داشتم ولی الان هر وقت اسم cod میاد میخوام بالا بیارم :دی به هر حال امیدوارم از این روند تکراری خارج بشه ...

1- تنها بازیه که هرسال ریلیز میشه نه تنها به فروشش لطمه نمیخوره بلکه هر سال رکرد سال قبل خودش رو میزنه

3-تنها بازیه که نوع اوری و پیشرفت در هر زمینه ای توش در حد صفره ولی هیچ ایرادی بهش نیست و نمیگیرن هیچ با کله میرن میخرنش

به معنایی سود خالصه و به نوعی یک ویروس و انگل تو صنعت گیمینگه تا یک سرگرمی (نظر کاملا شخصی)

COD بیشتر یک ظلمه در حق سازنده های دیگه که بازی هاشون هزار بار با کیفیت تر از COD ـه ولی به حقشون نمیرسن دقیقا عکسه COD

آخ گفتی ولی نمی دونم چرا خودمم خیلی دوسش دارم مخصوصا mw3

چقدر حال کردم با این حرفت یعنی توی رو نمایی بازیشونم خلاقیت نشون نمیدن حرکت معرفی رو عوض کنن :دی همه چیش آدم حفظه :دی
درکل :

59889961952688295944.jpg

:دی.

این نسلم باهمین موتور تموم میکنه نسل بعد هم یه موتور ج ید اول نسل میاد گرافیک عالی رو با60فریم بعد تا اخر نسل همون موتور هر سال یه ذره بهتر میشه.

خب دوستان یه عکس دیگه افتاد دستتون :دی آنالیز کنید ببینید توی این عکسه چی دیده میشه ؟:دی

20120423cod_ci.jpg
تفنگ با لوله سبز؟:دی
من خودم BO می‌خوام :دی،داستان خیلی‌ قشنگی داشت، فقط مولتیش به نظرم یکم خسته کننده میشد بعد چند وقت،اونم اصلاح کنن دیگه میترکونه :دی

یعنی واقعا باید این حرفتو طلا گرفت . دمت گرم :x

اونا با این کیفیت پایین بازی رو عرضه میکنن و هر سال یه رکورد مغز ترکون ثبت میکنن دیگه مگه دیوونن خرج اضافی واسه کیفیت بازی بکنن ( سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن ) . در کل بازی های arcade , casual همیشه نسبت شبیه ساز ها خیلی بیشتر میفروشه

از COD 4 این M4 دست این سربازا به یک شکل و شمایل حتی جزیاتشم همونه . تنها کاری که میکنن COD 4 رو به لوکشین های مختلف میبرن :|

گیم پلیی که افراد سازنده قدیم بازی به میراث گذاشتند حالا دارند این مفت خورا ازش استفاده می کنند

اون که کسی شک نداشت که میاد معرفی کنه چقدر هم مثل MW3 شد تاییدش :d
کلا محیط شلوغ تر کنند و یکم گیم پلی بازی طولانی تر کنند خوبه 5-6 ساعت خیلی کمه :|
کلا انتظاری ندارم به عنوان یک فن قدیمی COD چون اکتی تا این مثل چی بفروشه دست به هیچ جاش نمیزنه
پ.ن:این که از قبل هم معلوم بود BO2 ولی به عکس توجه کنید یک حالت پوستر BO را میشه راخت توش تشخیص داد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or