Activision گیتار هیرو را کنسل کرد: تمرکز فقط روی Call of Duty

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
در حالی‌که در قرن شانزدهم میلادی این نظریه که زمین محور کل عالم است کاملا رد شد؛ ظاهرا در قرن بیست و یکم Bobby Kotick به این نتیجه رسیده است که محوریت عالم پول است.

در یک کنفرانس خبری، چندی پیش مدیر شرکت اکتیویژن خبر از کنسل شدن سری گیتار هیرو و همچنین نسخه جدید True Crime داد. هرچند کاتیک تصریح کرد که سری گیتار هیرو ممکن است در آینده دوباره به دنیای بازی‌های رایانه‌ای باز گردد.

اما علت این خبر غافلگیر کننده، تمرکز شرکت روی عناوین Call of Duty است. سری پول‌سازی که در چند سال اخیر با حضور هر ساله و دائمی خود مهمان دائمی هر پلتفورم محبوبی بوده است.

کاتیک همچنین خبر از تاسیس استودیوی جدیدی به‌نام Beachhead داده است. این استودیو به‌طور خاص روی عناوین آنلاین و بسته‌های قابل دانلود برای سری Call of Duty تمرکز خواهد کرد.

ظاهرا با تاسیس این استودیو اکتیویژن قصد تبدیل کردن این سری بازی به یک منبع دائمی پول‌سازی را دارد؛ یا به نقل از Geoff Keighley؛ یک "پلتفورم" منحصر به فرد.

شاید چندان دور از ذهن نباشد که با تاسیس چند استودیوی دیگر اکتیویژن نه سالی یک‌بار، که ماهی چندبار چندین نسخه از Call of Duty در طرح‌های مختلف، از شوترهای اول شخص گرفته تا Call of Duty Karting یا حتی منچ و مارپله با برند Call of Duty منتشر کند!

اکتیویژن آخرین سری از چند نقشه جدید برای آخرین نسخه از این سری بازی را با قیمت 14.99 دلار عرضه کرد، بسته الحاقی که در روز اول بیش از 1.4 میلیون نسخه فروش کرد.

bobby-kotick-money-bags.jpg

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عجــــــــــــــــــب ! هر کار میکنم نمیتونم این خبرو باور کنم !

برای چی نتونی وقتی ACTI بیاد یه COD بسازه بازی استراتژی باشه یه COD بسازه بازی جنگ در آینده باشه یه COD بسازه برای مثال جنگ قدیم باشه یه COD بسازه جنگ فضای باشه .:d

به نظر من اگه بتونن بازی ها رو انقدر عالی بسازن که جای هیچ حرفی نزاره واقعا خوب میشه اما اسم COD مثل شیر تو یخچال میشه که برقش رو کشیدن.:d

آخرین ویرایش:

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
داره غزیه جالب میشه >:)
نکنه دارند هرچی سازنده بازی میارن تو کار call می خوان موشک هوا کنند .
البته من که نه گیتار هیرو خوشم میومد و نه. ......در کل هیچ فرقی برای من نکرد .
ولی کسانی که عاشق گیتار هیرو بودن هم .....ولی True Crime هم هستم باید دوباره احیا می شد .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چند سال دیگه فکر کنم Activision هیچ IP دیگه ای رو ادامه نده و فقط COD بسازه! احتمالا اسم شرکت رو هم به Call Of Duty-Blizzard تغییر بده...

داره غزیه جالب میشه >:)
هر چی خواستم جلوی خودمو بگیرم نشد!:D
بابا "غزیه" دیگه چه صیغه ایه!!!؟:D "قضیه"!!!!

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دارن فکر میکنن چطور میتونن یک بازی بسازن که فقط بچه های 12 ساله انجامش بدن، و در عین حال آسیب روحی جسمی نبینن. چون بلاخره بچه های 12 سال آینده ساز هستن.

خبر هست که کیم جونگ ایل به ژنرالهاش گفته این بازی رو مطالعه کنن، چون احتمالا زمان حمله به آمریکا سربازها به سبک این بازی خواهند جنگید. ( :)) )

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
شاید چندان دور از ذهن نباشد که با تاسیس چند استودیوی دیگر اکتیویژن نه سالی یک‌بار، که ماهی چندبار چندین نسخه از Call of Duty در طرح‌های مختلف، از شوترهای اول شخص گرفته تا Call of Duty Karting یا حتی منچ و مارپله با برند Call of Duty منتشر کند!
این تیکه ش خیلی باحال بود :)) هی COD کجایی که یادت بخیر :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
خوشحال میشم این راه آخرش به تباهی و از بین رفتن سری COD ختم شه!
امیدوارم تند تند COD بدن تا کیفیتش هر روز پایین تر بیاد و فروشش لطمه ببینه تا این Activision بگه غلط کردم....
درست همون کاری که با سری پول ساز گیتار هیرو کردن.فروش نسخه 1 و مخصوصا 3 کجا فروش این چند قسمت آخر کجا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر