شایعه Activision : نسخه جدید COD به خوبی سال 2009 نخواهد بود !

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
callofduty419.jpg

Activision اذعان داشت که نسخه جدید COD که امسال منتشر میشود به خوبی نسخه قبل(MW2)نخواهد بود.

مدتها قبل اعلام شد که فروش Modern Warfare 2 چیزی در حدود یک میلیارد دلار بوده است و این در حالی است که بازی موفق شد در پنج روز اول فروش 550 میلیون دلاری داشته باشد.

به گفته کمپانی :

"ما سال به سال سری COD را رواج میدهیم...به همان روشی که از 7 سال پیش تا بحال داشته ایم و سالانه یک نسخه از این بازی عرضه میشود.ما این روش را برای فرانچیز خود ادامه خواهیم داد.عرضه Mw2 موفقیت بزرگی بود...چه در فروش و چه در کیفیت بازی...رقابت ما از امسال سخت تر و سخت تر میشود.احتمال موفقیت ما همانند سال 2009 کم است."

همانطور که میدانید نسخه بعدی از سری COD در ویتنام به وقوع میپیوندد و این بازی توسط استودیو TreyArch ساخته میشود.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من جای کارمندان و مديران Treyarch بودم ميرفتم خودم رو ميکشتم .
تو رقابت بسيار شديد بين Infinity ward و این استوديو ، با عرضه MW2 شکست خوردن!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یکی نیست بگه MW 2 خودش با 5ساعت گیم پلی خیلی عالی بود که بعدیش بخواد گند باشه حتما بازی میشه 2 ساعت .

به نظر من اصلا ربطی به شرکت سازنده نداره ربط به ایده نو و متفاوت بودن با نسخه قبلی هستش و این که بهتر از نسخه قبلی باشه .

خود MW2به نظر من بد تر از MW1 بود .

حالا طرفدار های 3 آتیشه MW2 نیان بگین ... نظر شخصی هستش . بعدشم خود بازی گویای همه چی هستش .:-"

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
یکی نیست بگه MW 2 خودش با 5ساعت گیم پلی خیلی عالی بود که بعدیش بخواد گند باشه حتما بازی میشه 2 ساعت .

به نظر من اصلا ربطی به شرکت سازنده نداره ربط به ایده نو و متفاوت بودن با نسخه قبلی هستش و این که بهتر از نسخه قبلی باشه .

خود MW2به نظر من بد تر از MW1 بود .

حالا طرفدار های 3 آتیشه MW2 نیان بگین ... نظر شخصی هستش . بعدشم خود بازی گویای همه چی هستش .:-"

موافقم
هر سال بدتر از پارسال !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
1041.gif

چرا اونوقت؟!

[B]چون نظر شخصیه :biggrin1:کل دنیا این شماره رو پسندیدن هم سایتها و هم مردم.آمار فروش هم که گویا هست.
مشکل این بود که mw1 همه چیز تمام بود.mw2 هم همه چیز تمام بود.جایی دیگه نداشت.خیلی از بازیهای بزرگ مانند gow3 هم هسته گیم پلی هیچ تفاوتی نکرده(نباید هم بکنه) اما کسی بهش اعتراضی نمیکنه.چرا؟چون انحصاری هست.اما وقتی بحث به بازی مولتی میرسه هرگونه قهوه ایی نمایی بازی جایز هست.
mw2 از همه نظر تک بود و نسبت به نسخه قبل پیشرفت داشت.موزیک و صداگذاری و گرافیک و بعضی از اشکالات اعصاب خرد کن mw1 دیگه برطرف شده بود.
روایت داستانش هم خیلی خوب بود.محیطهای جنگ بسیار بهتر شده بود.ولی انتظارات که بالا بره همین مشکلات پیش میاد.
به نظر من mw ده سال دیگه هم با همین گیم پلی بیاد بازم عالیه و میترکونه.فقط کافیه هر سال گرافیکش بهتر بشه.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
[B]چون نظر شخصیه :biggrin1:کل دنیا این شماره رو پسندیدن هم سایتها و هم مردم.آمار فروش هم که گویا هست.
مشکل این بود که mw1 همه چیز تمام بود.mw2 هم همه چیز تمام بود.جایی دیگه نداشت.خیلی از بازیهای بزرگ مانند gow3 هم هسته گیم پلی هیچ تفاوتی نکرده(نباید هم بکنه) اما کسی بهش اعتراضی نمیکنه.چرا؟چون انحصاری هست.اما وقتی بحث به بازی مولتی میرسه هرگونه قهوه ایی نمایی بازی جایز هست.
mw2 از همه نظر تک بود و نسبت به نسخه قبل پیشرفت داشت.موزیک و صداگذاری و گرافیک و بعضی از اشکالات اعصاب خرد کن mw1 دیگه برطرف شده بود.
روایت داستانش هم خیلی خوب بود.محیطهای جنگ بسیار بهتر شده بود.ولی انتظارات که بالا بره همین مشکلات پیش میاد.
به نظر من mw ده سال دیگه هم با همین گیم پلی بیاد بازم عالیه و میترکونه.فقط کافیه هر سال گرافیکش بهتر بشه.

اول از همه فروش این بازی اصلا ربطی به خوب بودن یا بد بودن MW2 نداشت ربط به MW1 داشت که بارش رو بسته بود .;)

دوم این که گیم پلی یه بازی FPS چقدر میتونه تغییر کنه مهم ساعت بازی هستش داستانش و نوع رویدادن بازی برای جلو رفتن .

سوم این که این بازی رو با فروشش نمیشه گفت بهتر هستش چون این بازی مولتی هستش همه بهش گیر میدن و... کسی مجبورشون نکرده هر سال 1 COD بفرستن بیرون دلیلش اینه که پولش بهشون مزه کرده وقتی آشغال هم بدن مردم میخرن چون یه نسخه ای بوده به نام MW1 بعد چند وقت میشه گفت بهترین COD بوده .;)

بازی فقط گرافیک نیست این 1000بار یکی از امتیاز هاش گرافیک خوب هستش.

بعدشم درسته GOW 3گیم پلی ش تغییر آن چنانی نکرده اما 3 نکته دیگش که گرافیک - ساعت بازی - داستان بازی - گیم پلی ش هم تا حدودی تغییر زیادی با نسخه قبلی داشته .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اول از همه فروش این بازی اصلا ربطی به خوب بودن یا بد بودن MW2 نداشت ربط به MW1 داشت که بارش رو بسته بود .;)

دوم این که گیم پلی یه بازی FPS چقدر میتونه تغییر کنه مهم ساعت بازی هستش داستانش و نوع رویدادن بازی برای جلو رفتن .

سوم این که این بازی رو با فروشش نمیشه گفت بهتر هستش چون این بازی مولتی هستش همه بهش گیر میدن و... کسی مجبورشون نکرده هر سال 1 COD بفرستن بیرون دلیلش اینه که پولش بهشون مزه کرده وقتی آشغال هم بدن مردم میخرن چون یه نسخه ای بوده به نام MW1 بعد چند وقت میشه گفت بهترین COD بوده .;)

بازی فقط گرافیک نیست این 1000بار یکی از امتیاز هاش گرافیک خوب هستش.

بعدشم درسته GOW 3گیم پلی ش تغییر آن چنانی نکرده اما 3 نکته دیگش که گرافیک - ساعت بازی - داستان بازی - گیم پلی ش هم تا حدودی تغییر زیادی با نسخه قبلی داشته .

بازم موافقم...

مرسی

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بازم :) شدیم...
از نظر من فروش یه بازی به 2 نکته ی بسیار مهم بستگی داره، یکی سابقه و شماره ی قبلی اون بازی که خب MW 2 از این نظر مشکلی نداره..
یکی هم اینکه واقعا خود بازی خوب باشه، شما کجا دیدی یه بازی آشغال توی 5 روز 550 میلیون $ بفروشه؟!!

پ.ن: حالا خوبه MW 2 یه بازی آشغال و بی ارزش نیست، که مثلا با یه FPS حال به هم زن مثل Rogue Warrior بشه طراز/ ترازش کرد، اونوقت معلوم نبود که از نظرات بعضی دوستان چقدر مستفیض می شدیم...:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر