شایعه Activision : نسخه جدید COD به خوبی سال 2009 نخواهد بود !

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
callofduty419.jpg

Activision اذعان داشت که نسخه جدید COD که امسال منتشر میشود به خوبی نسخه قبل(MW2)نخواهد بود.

مدتها قبل اعلام شد که فروش Modern Warfare 2 چیزی در حدود یک میلیارد دلار بوده است و این در حالی است که بازی موفق شد در پنج روز اول فروش 550 میلیون دلاری داشته باشد.

به گفته کمپانی :

"ما سال به سال سری COD را رواج میدهیم...به همان روشی که از 7 سال پیش تا بحال داشته ایم و سالانه یک نسخه از این بازی عرضه میشود.ما این روش را برای فرانچیز خود ادامه خواهیم داد.عرضه Mw2 موفقیت بزرگی بود...چه در فروش و چه در کیفیت بازی...رقابت ما از امسال سخت تر و سخت تر میشود.احتمال موفقیت ما همانند سال 2009 کم است."

همانطور که میدانید نسخه بعدی از سری COD در ویتنام به وقوع میپیوندد و این بازی توسط استودیو TreyArch ساخته میشود.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
سلام!
بعدشم درسته GOW 3گیم پلی ش تغییر آن چنانی نکرده اما 3 نکته دیگش که گرافیک - ساعت بازی - داستان بازی - گیم پلی ش هم تا حدودی تغییر زیادی با نسخه قبلی داشته .
تو اون قسمتی که Bold کردم تناقض عجیبی وجود داره :D

در مورد MW2 هم خب هر کس نظر خودش را داره، ممکنه یکی از یه بازی خوشش بیاد و یکی هم خوشش نیاد ولی اینکه بگیم یه بازی به خاطر اینکه ساعت گیم پلی اش کمه در نتیجه به درد نمی خوره خیلی جالب نیست. خصوصا اینکه مردم MW2 را بیشتر به خاطر مولتی پلیرش می خرند، البته مردم خارج از ایران :D

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
حساب کنید این TreyArch دوباره چه گندی به بازی زده که مجبور شدن برای حفظ آبرو خودشون هم که شده بگن آره این آشغال هست همین طور هم بوده cod3 و cod world at war دوتا از آشغال ترین بازی های بوده که کردم فکر کردن گرافیک فقط مهم هست ورداشته بودن کپی هم از روی infinity زده بودن بازم هیچ کاری از پیش نبردن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام!
تو اون قسمتی که Bold کردم تناقض عجیبی وجود داره :D

در مورد MW2 هم خب هر کس نظر خودش را داره، ممکنه یکی از یه بازی خوشش بیاد و یکی هم خوشش نیاد ولی اینکه بگیم یه بازی به خاطر اینکه ساعت گیم پلی اش کمه در نتیجه به درد نمی خوره خیلی جالب نیست. خصوصا اینکه مردم MW2 را بیشتر به خاطر مولتی پلیرش می خرند، البته مردم خارج از ایران :D

عزیز تناقضی وجود نداره بلکه یکم گویشم بد بوده اولش گفتم خوب بگم راست میگه تغییر زیادی نداشته اما یاد گیم پلی افتادم غول سواری و.... گفتم خوب انم جزو گیم پلی محصوب میشه پس خودش یه پیش رفته .

منظور گیم پلی کمبو و... نبود کمبو ... بازم حق با اون دوستمونه .

اما قبول دارم تو خیلی از کشور ها این بازی رو بر مبنای گیم آنلاینش میگیرن اما ما که از قدیم بازی میکردیم چه از شماره 1 تا الان بیشتر بخش مهم اول بخش داستانی هستش بعد بخش آنلاین چون بیشتر این بازی از اول مهم بخش داستانیش بود که بعدم به آنلاین قوی کشید اما همین MW2 آنلاینش به نظر من بد تر از MW1 هستش به بخش داستانی توجه نشده تازه به همون آنلاینش هم توجه نشده با اون همه باگ و گلیچ و ... که داره رد طولانی داره تا باگ و ... پچ بشه .

اما به نظر من بازی مهم ترین بخشش .

1.بخش داستانی هستش .
2.بخش آنلاینش .

بعضی از بازی های که فقط آنلاین هستن از این 2 گزینه جدا هستن باز بر میگرده به .
1.گیم پلی.
2.نوع چینش مود های بازی .
3.گرافیک .

هر بازی باید بر مبنای یک دسته باشن .

بازی های که : باید در دو بخش قوی باشن بازی های که فقط آنلاین هستن بازم راحت تر هستن .
هم آنلاین دارن .
هم آفلاین دارن .

یکی از دوستان هم صفحه قبل گفتم ما میگیم نره ایشون میگه بدوش وقتی یک جماعت به امید MW2 که میتونه خاطره های جدیدی از MW1 به وجود بیاره میرن بازی رو میخرن .

بعدشم به احتمال زیاد شما 60-80برای بازی پول نمیدی برای همین برات مهم نیست چی میگیری.

پس شما انتظار نداشته باش تو 5 روز اول که همه تو کف HYPE های بازی هستن کسی به فکر مشکلاتش باشه .

بعدشم الان به شما بگن فلان بازی رو فلانی کرده آشغال هستش قبول میکنی یا میری تست میکنی خودت میفهمی وقتی بگن MW2 نصبت به MW1 ضعف های عمده ای داشته شما قبول میکنی یا میری بازی رو میگیری تا خودت ببینی میگی حتما طرف چرت میگه مگه میشه MW1 به اون خوبی MW2 بشه چرت . حساب 2*2=4 تاست ;)

بعدشم تمام مقایسه های من با MW1 هستش یکی از دوستان راست گفت MW1 یک بازی کامل بود اما بجای این که بیان کامل ترش کنن به نظر من گند زدن به نامش .

بخش آنلاینش هم که چیزی نگم بهتره .;)

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
عزیز تناقضی وجود نداره بلکه یکم گویشم بد بوده اولش گفتم خوب بگم راست میگه تغییر زیادی نداشته اما یاد گیم پلی افتادم غول سواری و.... گفتم خوب انم جزو گیم پلی محصوب میشه پس خودش یه پیش رفته .

منظور گیم پلی کمبو و... نبود کمبو ... بازم حق با اون دوستمونه .

اما قبول دارم تو خیلی از کشور ها این بازی رو بر مبنای گیم آنلاینش میگیرن اما ما که از قدیم بازی میکردیم چه از شماره 1 تا الان بیشتر بخش مهم اول بخش داستانی هستش بعد بخش آنلاین چون بیشتر این بازی از اول مهم بخش داستانیش بود که بعدم به آنلاین قوی کشید اما همین MW2 آنلاینش به نظر من بد تر از MW1 هستش به بخش داستانی توجه نشده تازه به همون آنلاینش هم توجه نشده با اون همه باگ و گلیچ و ... که داره رد طولانی داره تا باگ و ... پچ بشه .

اما به نظر من بازی مهم ترین بخشش .

1.بخش داستانی هستش .
2.بخش آنلاینش .

بعضی از بازی های که فقط آنلاین هستن از این 2 گزینه جدا هستن باز بر میگرده به .
1.گیم پلی.
2.نوع چینش مود های بازی .
3.گرافیک .

هر بازی باید بر مبنای یک دسته باشن .

بازی های که : باید در دو بخش قوی باشن بازی های که فقط آنلاین هستن بازم راحت تر هستن .
هم آنلاین دارن .
هم آفلاین دارن .

یکی از دوستان هم صفحه قبل گفتم ما میگیم نره ایشون میگه بدوش وقتی یک جماعت به امید MW2 که میتونه خاطره های جدیدی از MW1 به وجود بیاره میرن بازی رو میخرن .

بعدشم به احتمال زیاد شما 60-80برای بازی پول نمیدی برای همین برات مهم نیست چی میگیری.

پس شما انتظار نداشته باش تو 5 روز اول که همه تو کف HYPE های بازی هستن کسی به فکر مشکلاتش باشه .

بعدشم الان به شما بگن فلان بازی رو فلانی کرده آشغال هستش قبول میکنی یا میری تست میکنی خودت میفهمی وقتی بگن MW2 نصبت به MW1 ضعف های عمده ای داشته شما قبول میکنی یا میری بازی رو میگیری تا خودت ببینی میگی حتما طرف چرت میگه مگه میشه MW1 به اون خوبی MW2 بشه چرت . حساب 2*2=4 تاست ;)

بعدشم تمام مقایسه های من با MW1 هستش یکی از دوستان راست گفت MW1 یک بازی کامل بود اما بجای این که بیان کامل ترش کنن به نظر من گند زدن به نامش .

بخش آنلاینش هم که چیزی نگم بهتره .;)
آخه مشکل اینجاست که شما میگید این بازی به خاطر Hype ـش اینقدر فروخت. حالا بر فرض حرف شما درست، ولی اون 99 منتقدی که به بازی امتیاز دادند و متوسط امتیاز بازی از نقد اونها 94 هست چی؟! یعنی اونها هم بر اساس Hype به بازی امتیاز دادند؟! مطمئن باش وقتی یه بازی امتیازاش اینجوری هست و فروشش هم اونقدر بالا پس حتما یه چیزی داشته که اینقدر ازش استقبال شده. البته اینکه شما از بازی خوشتون نیاد یه چیز سلیقه ای هست و نظرتون هم کاملا محترمه، مثلا من هم از یه بازی که امتیازش 95 بوده و خیلی ها خوششون اومده اصلا خاطره خوشی ندارم. ولی اینکه بخواهیم بگیم بازی گند زده یا اینکه بازی آشغاله به نظر من جالب نیست. در مورد اون بحث ساعت گیم پلی هم من دوست دارم 5 ساعت بازی عالی انجام بدم تا 10 ساعت بازی خوب. البته ناگفته نمونه بهترین شماره این سری از نظر من COD2 بوده که فکر نمی کنم هیچ وقت این سری بتونه دوباره به سطح اون بازی برسه. ولی MW1 و MW2 هم هر دو فوق العاده بودند.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اول از همه فروش این بازی اصلا ربطی به خوب بودن یا بد بودن MW2 نداشت ربط به MW1 داشت که بارش رو بسته بود .;)

دوم این که گیم پلی یه بازی FPS چقدر میتونه تغییر کنه مهم ساعت بازی هستش داستانش و نوع رویدادن بازی برای جلو رفتن .

سوم این که این بازی رو با فروشش نمیشه گفت بهتر هستش چون این بازی مولتی هستش همه بهش گیر میدن و... کسی مجبورشون نکرده هر سال 1 COD بفرستن بیرون دلیلش اینه که پولش بهشون مزه کرده وقتی آشغال هم بدن مردم میخرن چون یه نسخه ای بوده به نام MW1 بعد چند وقت میشه گفت بهترین COD بوده .;)

بازی فقط گرافیک نیست این 1000بار یکی از امتیاز هاش گرافیک خوب هستش.

بعدشم درسته GOW 3گیم پلی ش تغییر آن چنانی نکرده اما 3 نکته دیگش که گرافیک - ساعت بازی - داستان بازی - گیم پلی ش هم تا حدودی تغییر زیادی با نسخه قبلی داشته .

[B]منم موافقم که میتونست بیشتر از 5ساعت گیم پلی داشته باشه ولی وقتی یه داستان عالی میتونه در 5ساعت به اتمام برسه کش دادن الکی بازی کاره بیهوده ای هست که فقط به بازی لطمه میزنه و عوضش بخشی به نام special ops بود که بسیار لذت بخش بود.
تغییراتی که شما در gow3 ذکر کردی دقیقا در mw2 اعمال شده بود.داستان بهتر صداگذاری بهتر گرافیک بهتر .

ولی همونطور که هردومون میدونیم تفاوت انچنانی وجود نداشت و فقط مقداری بهینه شد بود.

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
دوستان قبول کنید سری CODفارغ از نقطه ضعف هایی که هر شماره داشته است اما بازی عامه پسندی بوده و خواهد بود.فروش بالایی هم داشته است.(دیگه این مسئله را که نمی تونیم انکار کنیم.)
الان شما به هر کسی که گیمر هم نباشه ولی بازی پی سی انجام می ده حداقل یک شماره از codرا بازی کرده.پس شماره بعدی هم شاهکار قرن نباشه اما بازی قابل قبولی خواهد بود.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

تغییراتی که شما در gow3 ذکر کردی دقیقا در mw2 اعمال شده بود.داستان بهتر صداگذاری بهتر گرافیک بهتر .

ولی همونطور که هردومون میدونیم تفاوت انچنانی وجود نداشت و فقط مقداری بهینه شد بود.

والا ما همون بهینگیم ندیدیم انگار کال 4 رو جاشو عوض کردن دادن بیرون

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
به نظر من کار ساخت یه بازی سبک قدیمی خیلی خیلی سخت تر از بازی مدرن هست مخصوصا سبک قدیم چون انقدر ازش بازی cod و مدال افتخار و... اومده که خدائیش بهترین کارگردان هم باشه ایده هاش ته کشیده:laughing:

mg1000

کاربر سایت
Apr 2, 2009
23
نام
mg1000
اگر توجه کرده باشید شایعه شده که دیگر MW3 را infinity ward نمیسازد و دیگر این شرکت بر روی عنوان call of duty کار نخواهد کرد همچنین Activision Blizzard قراره که سری MW رو بسازه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر