Activision:ما عرضه Cod:Elite را برای PC گارانتی نمیکنیم!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
elitelogo1110.jpg

انچه از قبل اعلام شد این بود که سیستم COD:Elite برای PC تاخیر خورد و قرار بود که در زمانی نزدیک این سیستم برای PC عرضه شود اما امروز طی یه Tweet رسمی از Activision اعلام کرد که ما در حال حاضر داریم به سمت جلو برای جهانی کردن سیستم Elite پیش میریم ولی ما نمیتونیم نسخه PC رو برای کاربران گارانتی کنیم!
اکتیویژن در این باره میگویدکه انها به پلتفرم PC بی اطمینان هستند! طوری که همه بتونن به راحتی Stat خودشونو هک کنند و لذت این سیستم رو کم کنند!
در حال حاضر Elite بروی دو سیستم Xbox360 و PS3 قابل دسترس است!
این اولین یا آخرین باری نبوده که Activision به سیستم PC بی توجهی کرده!
منبع

• Like
Reactions: raya2

kiansafa

کاربر سایت
Apr 6, 2011
63
نام
کیانوش
اگه CoD بعدی برای PC نیاد من که اصلا ناراحت نمیشم هیچ خوشحالم هم میشم. وقتی سری CoD فقط داره با اسم بازی میده و هر شماره ش از قبلیش گند تره چرا الکی خودمون مشغولش بکنیم. MW3 نه گرافیک داشت، نه هیجان داشت، نه خلاقیت داشت. من فقط برای دیدن پایان داستان بازیش رو انجام دادم که اون هم جالب نبود. این هم مثل سری کانتر جواد شد و رفت. فقط دلم برای بلیزارد میسوزه که با چه شرکت آشغالی همکار شده. حیف!

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
اکتیویژن چه گیری داده به PC دیگه بیشتر از این آبروی خودش را با بازی با گرافیک سال 2006 نبره ،
وقتی بازیش فقط دوروز تو PC و استیم تونست صدرجدول باشه و Skyrim نسبت به COD شاید 4برابر بیشتر فروخت و در بهترین حالت Cod نسبت به کانتر فقط 16 هزارنفر پلیر بیشتر داره ،اینا همه نشون میده هیچ PC فن دلش واسه بازی تنگ نشده و اگه Cod را هم بازی نکنه چیز زیادی از دست نداده

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
با این کار دیگه cod روی pc مردش یعنی دیگه کسی دیگه طرفش نمیره من که خودم فن 2 اتیشه بازی هستم اعلام میکنم دیگه هیچ یک از سری cod که بخواد بیاد رو نمیخرم :)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
این او لین بار نیست که COD برای PC نمیاد. COD 3 یادتون نیست که هیچ وقت برا PC نیومد ؟

این داستان کل کل دوستان سر کنسول و پی سی هم جالبه واقعا.
اینکه سازندگان به پی سی کم توجه شدند درسته اما دلیل نمیشه که پی سی رو کم اهمیت جلوه بدیم.
PC بسیار بسیار قوی تر از کنسوله و این رو خود شرکت های بازی سازی هم میدونند. چیز دیگه اینکه خود کنسول هم به نظر من زیر مجموعه ای از PC میشه که برای گیم ساخته شده.
از طرفی هم کنسول های بازی از اون ابتدا وجود داشتند مثل آتاری و حق زیادی دارند.
اما همه این ها دلیل نمیشه که بگیم PC مستحق تره یا کنسول.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,205
نام
امیر محمود
اتفاقا Actiاز خداشه کنسول های نسل بعد 2-3 سال دیگه بیان تا در این 3 سال هم سه تا دیگه callعرضه کنه و سود زیادی به جیب بزنه!
پلتفرم PCرو هم احتمالا حذف می کنه انتقادات راجع به گرافیک بازی یک جورایی حذف کنه و بگه که چون سخت افزار کنسول ها محدودیت داره گرافیک بهتر از این نمیشه! :d
از طرفی دلیل منتشر نشدن نسخه PCرا هم CRACKوHACKبیان می کنن!
---------------------------------------
فقط طرفداران جان بر کف CODهستن که
می تونن با نخریدن و تحریم بازی Actiرو وادار به تغییر بکنن!
البته این موضوع یک مقدار دیر شده باید ازBOاین اتفاق صورت می گرفت!
وگرنه ACTIنه به کیفیت بازی توجه می کنه و نه خواسته گیمر براش ارزش داره!

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,591
نام
حسین
دوست عزیز جمع نبند.من(یا خیلی های دیگه)mw3 و حتی black ops رو هم بازی نکردم.حتی bf3 هم بازی نکردم چون هر دوشون بازی های کلیشه و خسته کننده ای هستن که یک ساعت هم پاشون نشستن زیاده.
تنها cod هم که واقعا خوشم اومد و چند بار تموم کردم cod 2 بود از این نسخه به بعد هیچ تجربه خوبی از این بازی نداشتم گرچه mw هم خوب بود.
پس ببخشید الان چیکار کردی از شرش راحت کنه یعنی چی شما ازاین سبک خوشت نمیاد دلیل نداره بقیه هم خوششون نیاد
به به شما که هنوز بازی رو انجام ندادید پس چرا الکی مخالف این بازی نظر میدید
من والله دهنم باز موند موندم چی بگم

فقط طرفداران جان بر کف CODکه خودشون به تازگی قبول کردن که NOOBهستن ( ) می تونن با نخریدن و تحریم بازی Actiرو وادار به تغییر بکنن!
عجب عزیز من هر بازی هم نوب داره هم پرو یعنی چی این حرف شما همون bf هم همینطور بود یعنی هر کی مولتی bfرو میزنه حتما پرو ؟؟؟هنوز موقعی که مولتیه bf رو میزدم یادم نرفته بخدا هیچ فرقی با کالاف نداره هم نوب داره هم پرو
نمیدونم منظورتون چیه از این جمله ها call of noob و نوب پسند و ......

البته اگرم قبول نمیکنید که بحثش جداس شما پروی ما نوب چیکار کنیم دیگه

امان از دست هایپ های ea ببین چیکار کرده خداییش

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,205
نام
امیر محمود
پس ببخشید الان چیکار کردی از شرش راحت کنه یعنی چی شما ازاین سبک خوشت نمیاد دلیل نداره بقیه هم خوششون نیاد
به به شما که هنوز بازی رو انجام ندادید پس چرا الکی مخالف این بازی نظر میدید
من والله دهنم باز موند موندم چی بگم

عجب عزیز من هر بازی هم نوب داره هم پرو یعنی چی این حرف شما همون bf هم همینطور بود یعنی هر کی مولتی bfرو میزنه حتما پرو ؟؟؟هنوز موقعی که مولتیه bf رو میزدم یادم نرفته بخدا هیچ فرقی با کالاف نداره هم نوب داره هم پرو
نمیدونم منظورتون چیه از این جمله ها call of noob و نوب پسند و ......

البته اگرم قبول نمیکنید که بحثش جداس شما پروی ما نوب چیکار کنیم دیگه

امان از دست هایپ های ea ببین چیکار کرده خداییش
دوست گرامی! من اصلا قصدم توهین به طرفدارن codنبود!
و اصلا منظورم NOOBاون چیزی نیست که شما در بازی مولتی پلیر به یک نفر NOOBمی گین!
اون جمله یک جورایی نقل قول از دوستان طرفداران CODبود که در امضا هاشون متاسفانه خودشون را هم زیر سوال بردن!
-----------------------
اون حرفم را هم ویرایش می کنم که باعث سو تفاهم نشه!

• Like
Reactions: CriRo7

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اینو که همه میدونن گفتن داشت ؟ :|

خیر من فکر کردم هیچکی جز من نمیدونه :) یه دور از صفحه قبل پستا رو بخونید میفهمید چرا اون پست رو دادم.

پست ها رو بخون میفهمی چرا همچین حرف های زدن کلا درکی از یک پست نداری الکی پست نده.

اون پست ها یعنی با این وضعیت دیگه شاهد cod روی pc نیستیم
yahoo_3.gif

منتظر دستور جنابعالی بودم تا پستی بدم یا نه.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فقط طرفداران جان بر کف CODکه خودشون به تازگی قبول کردن که NOOBهستن ( :d )می تونن با نخریدن و تحریم بازی Actiرو وادار به تغییر بکنن!
دوستان اون امضا رو برای به "سخره گرفتن" طرز فکر کسایی گذاشتن ، که همچین فکری میکنن ... وگر نه شما مطمئن باش اگر چیزی با کیفیت نباشه ، ملت نمیرن اون رو بخرن و بازی کنن . اساسا اگه کالاو فن ها فکر میکردن این بازی به یه تغییر کلفت نیاز داره ، اصلا بازی رو نمیخریدن . فلذا بازی مذکور رو به همون صورتی که هست قبول دارند .
دیروز داشتم بازی میکردم MW3 رو ، الحق والانصاف گرافیک بازی عالی بود ، گیم پلی و گانینگ و غیره هم تکلیفش مشخصه ، 60 فریم هم که هست ، نمیدونم از کدوم "نیاز به تغییر" دم میزنید ؟
یبار دیگه میگم ، اگر بازی بد باشه ، ایمان داشته باشید بصورت اتوماتیک افت فروش میکنه و نیاز به صدور بیانیه از سوی فن های BF3 نیست .

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
خیر من فکر کردم هیچکی جز من نمیدونه :) یه دور از صفحه قبل پستا رو بخونید میفهمید چرا اون پست رو دادم.

پست ها رو بخون میفهمی چرا همچین حرف های زدن کلا درکی از یک پست نداری الکی پست نده.

اون پست ها یعنی با این وضعیت دیگه شاهد cod روی pc نیستیم ;)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,205
نام
امیر محمود
دوستان اون امضا رو برای به "سخره گرفتن" طرز فکر کسایی گذاشتن ، که همچین فکری میکنن ... وگر نه شما مطمئن باش اگر چیزی با کیفیت نباشه ، ملت نمیرن اون رو بخرن و بازی کنن . اساسا اگه کالاو فن ها فکر میکردن این بازی به یه تغییر کلفت نیاز داره ، اصلا بازی رو نمیخریدن . فلذا بازی مذکور رو به همون صورتی که هست قبول دارند .
دیروز داشتم بازی میکردم MW3 رو ، الحق والانصاف گرافیک بازی عالی بود ، گیم پلی و گانینگ و غیره هم تکلیفش مشخصه ، 60 فریم هم که هست ، نمیدونم از کدوم "نیاز به تغییر" دم میزنید ؟
یبار دیگه میگم ، اگر بازی بد باشه ، ایمان داشته باشید بصورت اتوماتیک افت فروش میکنه و نیاز به صدور بیانیه از سوی فن های BF3 نیست .
نمی دونم شما سنجش پیشرفت یک بازی از نظر شما چجوریه؟
شاید شما فکر کنی که MW3نسبت به نسخه های قبل پیشرفت زیادی داشته ولی برعکسش یک بنده خدایی فکر کنه پیشرفتش اندک بوده.
اولا کیفیت کالا یک طرف قضیه هستش که باعث خرید کالا میشه!
به نظر من در قضیه CODاینطوری نیستش الان طرفداران CODدارن بازی را می خرن چون ناشرش ACTIهست و CODهم یک اسم بزرگ داره در صنعت بازی ها داره!

-----------------------------
از نظر شما ها اگر بازی احتیاجی به تغییر نداره پس چرا شماره جدید را می خرید؟؟
برید همون MW1یاMW2بازی کنید دیگه!
ولی اگر افکار طرفداران CODقالب بر صنعت گیم بشه فکر کنم صنعت گیم را کلا تخت کنید و همین بازی های فعلی تا ابد بازی کنید! (چرا؟ چون بازی احتیاجی به تغییر و پیشرفت نداره! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر