Action figure & Model (لیست در پست اول)

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام این اکشن فیگوری که از مارکوس گذاشتین ماله خودتونه من خیلی دنبالش گشتم پیداش نکردم خیلی خوشگله;)

سلام،
آره حاجی البته قابل شمل رو نداره،
برا پک Epic Edition نسخه ی سومه،
ولی برا آوردنش خیلی اذیت شدم،چون جعبش خیلی بزرگه...

behrooz_t

کاربر سایت
Mar 7, 2014
1
کمپانی hot toys یک فیگر بسیار زیبا از بتمن زده که تقریبا 18 اینچ هستش با مقیاس 1/4 اگر کسی این فیگر رو برای فروش داره یا راهی برای دریافتش سراغ داره لطفا به من اطلاع بدید.
tdkrht1fourthscalebatman9.jpeg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,732
نام
nucky thompson
کمپانی hot toys یک فیگر بسیار زیبا از بتمن زده که تقریبا 18 اینچ هستش با مقیاس 1/4 اگر کسی این فیگر رو برای فروش داره یا راهی برای دریافتش سراغ داره لطفا به من اطلاع بدید.
tdkrht1fourthscalebatman9.jpeg

اون که فعلا نیومده بیاد قیمت بالایی داره اگه به امارات دسترسی دارید من یک مغازه می شناسم که دارتش برای فروش

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اون که فعلا نیومده بیاد قیمت بالایی داره اگه به امارات دسترسی دارید من یک مغازه می شناسم که دارتش برای فروش

البته این خیلی وقته اومده حدود 3 ماهی هستش. زیر 2-3 میلیون هم توی ایران گیر نمیاد چون خوده فیگور 550 دلاره و با اون جعبه عظیمش و هزینه شیپینیگ سر به فلک میکشه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,732
نام
nucky thompson
البته این خیلی وقته اومده حدود 3 ماهی هستش. زیر 2-3 میلیون هم توی ایران گیر نمیاد چون خوده فیگور 550 دلاره و با اون جعبه عظیمش و هزینه شیپینیگ سر به فلک میکشه.

بله در جریان هستم که مدتیه وارد بازار شده و قیمتش چقدر بالاست منظورم داخل ایران بود که هنوز نیومده چون فقط یک جا تو ایران میاره که اونم هنوز نه بین رو آورده نه سلینا کایل رو , حتی جوکر لجر جدیده رو هم به صورت محدود 2 تا آورد که یکی اش رو یکی از دوستان داخل فروم خریده اون یکی هم معلوم نیست کی و هنوز به صورت عمده وارد نکرده (بکنه خود من صد در صد می خرمش )
. فعلا که در ایران همون 12 اینچی هاشو زیر 1 تومن جدیدا نمیاره چه برسه به همچین اندازه ای .

بیشتر منظورم این بود که اگه فک و فامیلی اشون یا خودشون توانایی مسافرت داشتن (دم عید هم هست و خیلی ها میرن همچین جایی ) برن بخرن و بیارن .

حالا که بحث شد به نظرم فیگور خیلی خوبی هم هست . لااقل نسبت به بتمنی که اینتربی داده بهتره .

سری دی سی دایرکت آرخام هم بدجوری داره کامل میشه و تعداد کمی کاراکتر مونده که هنوز نیومده . یادمه شما نایتوینگ اش رو داشتید اگه بقیه رو هم گرفتید عکسی چیزی اشون قرار بدید .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آهان از اون نظر.
آخه از نظر مسافرتی هم نمیشه. جعبه اش حدود یک متر در نیم متر هست قشنگ نصف چمدون رو میگیره.
از یه طرفم این داره همه جا sold out میشه و همین روزاست که یهو قیمتش عین مارک7 آیرون من 200-300 تا یه شبه بره روش.

دی سی دایرکت همه رو داره ولی واقعا فیگورهای افتضاحی میزنن. این Deathstroke اوریجینز به قدری تعداد faultyهاش زیاد بوده که ملت 4تا 4تا خریدن تا یکی توش خوب در بیاد. لاین کاملی هست اما ناقص و تنبل هستند.

من دیگه بعید میدونم هیچ دی سی دایرکتی بگیرم (مگر اون Animated Series ها که تازه آنونس کردن) و فقط دیگه import میگیرم. فیگورهای Import مثل باندای هرچقدر پول بدی کیفیت میدی و برای 50 دلاری که برای SH Figuarts میدی، کیفیت فوق العاده میگیری برای همین به نظرم بهترین لاین فیگور الان SH Figuarts هستش و بعدشم Figma خیلی عالیه!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,732
نام
nucky thompson
آهان از اون نظر.
آخه از نظر مسافرتی هم نمیشه. جعبه اش حدود یک متر در نیم متر هست قشنگ نصف چمدون رو میگیره.
از یه طرفم این داره همه جا sold out میشه و همین روزاست که یهو قیمتش عین مارک7 آیرون من 200-300 تا یه شبه بره روش.

دی سی دایرکت همه رو داره ولی واقعا فیگورهای افتضاحی میزنن. این Deathstroke اوریجینز به قدری تعداد faultyهاش زیاد بوده که ملت 4تا 4تا خریدن تا یکی توش خوب در بیاد. لاین کاملی هست اما ناقص و تنبل هستند.

من دیگه بعید میدونم هیچ دی سی دایرکتی بگیرم (مگر اون Animated Series ها که تازه آنونس کردن) و فقط دیگه import میگیرم. فیگورهای Import مثل باندای هرچقدر پول بدی کیفیت میدی و برای 50 دلاری که برای SH Figuarts میدی، کیفیت فوق العاده میگیری برای همین به نظرم بهترین لاین فیگور الان SH Figuarts هستش و بعدشم Figma خیلی عالیه!

figma کمی scale اش پایینه . به نظر من فیگور زیر 6 اینچ باشه به دردم نمی خوره و کیفیت details اش هم پایینه (البته هسبرو یک دوره اسپایدرمن 3 هاش و متل بعضی فیگور هاش رو 5 اینچی داده بود که خوب بودن نسبتا ) . نمونه اش این فیگور های 3.5 تا 4 اینچی مارول و دی سی که به تقلید از جی آی جو ها دادن که واقعا فقط به درد بازی کردن می خورن و

البته عجیبه این ماجرای آرکام های دی سی دایرکت که می گید چون به نظر لااقل از نمونه های ساخت متل اش بهتر بودن . مثلا من رویو های همین دت استراک رو می دیدم با اونی که متل داده زمین تا آسمون فرق داره .

البته من خودم خیلی با مارک 7 آیرون من حال نکردم به نظرم فقط برای فن های آونجرز خوبه و مارول که همه اشون رو جمع می کنن خوبه battle damaged اش خیلی بهتر بود شاید بیشتر به خاطر شباهت فاجعه ای کله تونی استارکش با داونی جونیور

هات تویز که واقعا سرویس کرده همه رو با ایرون من هاش هر سری یک دونه جدید معرفی می کنه در حالیکه خیلی از لایسنس های بهتر اش (مثل بازگشت بتمن تیم برتون-پرامتئوس -آرکام اسایلم-ایکس من فرست کلاس ) رو بی خیال شده و بی خودی هم لوکی مربوط به فیلم تور 1 رو کنسل کرد در حالیکه الان برای تور 2 لوکی معرفی کرده که تقریبا همون آونجرزیه است که شباهت با تام هیدلستون اش هم خیلی کم شده

در بین فیگور های جدید هات تویز که هنوز وارد بازار نشده من بی صبرانه منتظر ژنرال زاد و ترمیناتور تازه هستم جدا عالی کار شدن .

تو این هایی که امسال هم اومد به نظرم هالک-ترمیناتور battle damaged dx-جوکر -پردیتور سلتیک بهترین ها بودن همینطور ایدا و تونی استارک ولی بدترین اش اول به نظر وولورین جدیده بود که خیلی کوبیدنش و بعدشم سوپرمن و بعد هم مارک 7

بتمن dx رو هم قراره تو ست زره خانه بتمن بدن که خداروشکر نخریدمش وگرنه ضرر می کردم .البته من اون نسخه ی خیلی قدیمی مربوط به فیلم dark knight که کله ی اضافی اش sonar بود رو دارم و فعلا احتیاجی به بتمن ندارم

بدترین خبر فیگوری سال هم کنسل شدن فیگور های جنگو از اینتربی بود . انصافا فیگور های خوبی می شدن حیف.

هات تویز یک دوره فیلم های ارزشمند رو فیلم می کرد مثل پدرخوانده یا فیلم های جیمز دین ولی الان فقط زده تو کار بلاک باستر اگه یک ریمیک از گادفادر به صورت dx بده بیرون که علاوه بر صندلی و اضافاتش تو نسخه ی معمولی ست لباسش زمانیکه تیر خورد با پاکت پرتقال رو بگذارن عالی میشه همین طور ریمیک هایی از سری رزیدنت اویل مثل لئون و کریس.

یکی دیگه از خبر های خوش امسال به نظرم این بود که دوباره بساط مارول لجندز های 6 اینچی باب شد چون یکی از سری های نوستالژیک من تو دوران کودکی رو به نوجوانی همین مارول لجندز ها بودن .
البته شرکت kenner کمپانی ای بود که کودکی ام با اسباب بازی هاش سپری شد مخصوصا سری بتمن هاش که البته 90 درصد اوقات چینی های فیکش تو ایران پیدا می شد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
البته scale فیگما از دی سی دایرکت و بقیه بهتره (1/6) و از نظر کیفیت هم دیگه مشخصه...
اگه به یوتیوب اکسس داری بزن Anthony's Custom ریویوهای خوبی میذاره منتها مشکلشون اینه که اکثرشون خیلی مثبته و واسه همین من خیلی وقت ها اختلاف نظر دارم با ویدئو هاش.
فیگور Deathstroke میگفت sculpt فوق العاده ای از دور داره اما وقتی یه خورده باهاش ور بری میفهمی که بشدت بی ذوق طراحی شده و سر تاپاش مشکله.

من تو کار هات تویز نیستم اما خیلی دیگه آیرون من درست کردن و به نظر من با توجه به لایسنس هایی که دارن میتونن خیلی چیزای بهتری درست کنن خصوصا اکس من که فقط 3 تا ولورین درپیت درست کردن تا اینجا. Man of Steel هم خوب نبود من جفتی رو از نزدیک دیدم جالب نیستن. من خودم یه مگنیتو/پروفسور اکس میخرم اما خوب بسازن.

بتمن هم داره با آلفرد و بروس میاد منتها از بودجه من خارجه و ترجیح میدم اگه میخوام انقدر خرج کنم، همون 1/4ـش رو بگیرم که بهتره.
هات تویز اگه بتونه Fast and Furious رو لایسنس کنه خیلی عالی باشه من کل لاین رو میخرم!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,732
نام
nucky thompson
البته scale فیگما از دی سی دایرکت و بقیه بهتره (1/6) و از نظر کیفیت هم دیگه مشخصه...
اگه به یوتیوب اکسس داری بزن Anthony's Custom ریویوهای خوبی میذاره منتها مشکلشون اینه که اکثرشون خیلی مثبته و واسه همین من خیلی وقت ها اختلاف نظر دارم با ویدئو هاش.
فیگور Deathstroke میگفت sculpt فوق العاده ای از دور داره اما وقتی یه خورده باهاش ور بری میفهمی که بشدت بی ذوق طراحی شده و سر تاپاش مشکله.

من تو کار هات تویز نیستم اما خیلی دیگه آیرون من درست کردن و به نظر من با توجه به لایسنس هایی که دارن میتونن خیلی چیزای بهتری درست کنن خصوصا اکس من که فقط 3 تا ولورین درپیت درست کردن تا اینجا. Man of Steel هم خوب نبود من جفتی رو از نزدیک دیدم جالب نیستن. من خودم یه مگنیتو/پروفسور اکس میخرم اما خوب بسازن.

بتمن هم داره با آلفرد و بروس میاد منتها از بودجه من خارجه و ترجیح میدم اگه میخوام انقدر خرج کنم، همون 1/4ـش رو بگیرم که بهتره.
هات تویز اگه بتونه Fast and Furious رو لایسنس کنه خیلی عالی باشه من کل لاین رو میخرم!

به نظر من هات تویز باید custom sculpter هارو استخدام رسمی کنه مثل زمانی که از یکی از مشهور سازنده های مسنقل یعنی kato یاری گرفت . قدیم ها این فرد چهره های فیگورهارو طراحی می کرد که شباهت ها انگشت به دهان می کرد آدم رو . جدیدا سر جوکر هم باهاشون همکاری کرد

این افراد مستقل خیلی بهتر عمل می کنند مثلا من وین دیزل فست اند فیورس رو custom اش رو دیده بودم کیفیت اش تک بود که عکسش رو گذاشتم پایین
lfqpymle2w91afynynmu.jpg
[/URL][/IMG]

rainman هم فیگور های تک و عالی ای میده که بر اساس کاراکتر های ماندگار سینمایی تهیه شدن . ولی به خاطر محدود بودنشون قیمتشون بدجور بالاست و سریع هم تموم می شن (یادمه ست لباس های دانیل دی لوییس در دار و دسته نیو یورکی های این سازنده 500 دلار بود فقط لباس هاش . سر اش 600 700 تایی بود )

دو تا از فیگور هاش از جایی برای پیرمردها نیست و پالپ فیکشن رو عکش رو گذاشتم خداییش فیگور کلکسیونی یعنی این ها

kyrpchuv80e7g424v5de.jpg
[/URL][/IMG]
j1y1zqtbxsqp5yo697f0.jpg
[/URL][/IMG]

درباره سوپرمن هم نمی دونم منظورتون از جفتی کدوم هاشون بود ؟؟ خود سوپرمن و جور ال یا زاد رو هم دیدید ؟ چون بله درباره سوپرمن و جور ال موافقم شباهت هاشون زیاد نیست ولی من کلا به villain ها بیشتر علاقه مندم تا قهرمان ها برای همین فقط زاد رو هم شده می خرم .

نظرت درباره ترمیناتور هاش چیه ؟؟ به نظر من لایسنس ترمیناتور اشون خیلی خوبه . پردیتور هاشون هم تو ریمیک بهتر شدن قدیمی ها که kit بودن خیلی سرشون از بدنشون گنده تر بود ولی الان که فیگور شدن بهتر شدن قیمتشون هم معقوله من celtic اش رو می خرم اگه ببینمش جایی

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حالا وین دیزلشون اونقدر خوب نیست به نظر من ولی No Country for old menـش کاملا perfectionـه!
خودِ سوپرمن و جورئل. جورئل که ارزش خرید نداره سوپرمنش هم از نظر accessory کاملا فقیره و هیچ دلیلی برای خریدش وجود نداره حقیقتا به خصوص اینکه صورت Henry Cavill رو داغون کردن. از یه طرف زاد هم یه طوریه که بدون سوپرمن یخورده بی دلیل میشه خریدش و اون صورت اضافه اش هم بشدت goofy هستش.

ترمیناتورشون بد نیست اون T-1000ـشون جالب بود. ولی خب چون نخریدم و از پشت ویترین دیدم نمیتونم نظر خاصی بدم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,732
نام
nucky thompson
سلام
چندتا مغازه که اکشن فیگور میروشن رو معرفی می کنید!
کسی RAIDEN که HOT TOYS ساخته رو طو تهران دیده؟

فیگور چه اندازه ای ؟ هات تویز ها فقط یک دونه لگو پاسداران داره یکی هم لگو تندیس و یکی هم لگو اسکان (که بهتره بری پاسدارن و اسکانیه چون باز یکم ویترین خوب گذاشتن که آدم ترغیب شه به خریدن مال تندیس که تو یک سوراخ موش همینطوری الکی چیده )

واسه نکا هم باید بگردی همه جا نیست و هر جا یک چیزشو داره .

اون رایدن هات تویز هم هنوز تولید نشده عکساش اومدن . اون که بیاد صد در صد خریداریم .

الان هات تویز کمیاب جوکر هیث لجره که اگه تو ایران دیدی باید بخری اش حتما چون فقط دو تا وارد شد یکی اش رو یکی از دوستان فروم گرفته اون یکی هم یک ناشناس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر