Action figure & Model (لیست در پست اول)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حقیقتا پشیمون شدم... حال نداد بهم فیگورش... عوضش میکنم یحتمل... ببینیم چی میشه :D!
این ماله سری play arts ِ که فروشگاه اینجا vol 1 یکش که ماله advent children رو میفروشه. این vol 2 ـه و استایل همون ff7 قدیمی.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Lone Wolf with Heart of Lion

bz3y2futqdvnpylkvpfh.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب همونطور که از عکس بالا مشخص هست یه فیگور محشر Squall Leonhart از Final Fantasy VIII خریداری شد. فیگور فوق العاده ایه. جزئیات و رنگ بندیش نظیر نداره. حتی کوچکترین جزئیات ِ شمشیرشم با بالاترین دقت طراحی شده. دست و پا هاش قابل حرکت و تغییره. کت و حتی خز های کتشم میشه تکون داد :D! سانت نگرفتم ولی تقریبا یه وجبه ( دستای من بلنده البته :D ) و از سری Play Arts هست که تقریبا همه فیگور های فاینال از این تولید کننده هست. ماله Dissida هست و تقریبا از آخرین مدل و بهترین مدل های پلی آرتسه.

mweoxuqeusoauqx60e4j.jpg

متاسفانه تنها ایرادش دست هاشه. خیلی خوب نمیتونه شمشیرش رو نگه داره. خیلی هم سخت میشه دست و پاهاش رو به صورت استایلی که میخواید در بیارید. میشه یعنی :D! منتها سخته و اگه مثل من اعصاب نداشته باشید ممکنه بزنید خوردش کنید :D! ولی جزئیاتش بی نظیره. فقط به این عکسا توجه کنید:

خیلی فیگور گرونی هم بود 70 چوق پول دادم منتها ارزشش رو داشت :D! خیلی دوست داشتنی و یونیکه. سایر عکس ها:

اینم توی بسته بندی:

به اضافه اینکه از همین سری Gabranth و Cloud هم داشت. کلود که خزه و خوشم نمیاد ازش. فراوون هم هست ترجیح دادم یه چی یونیک بگیرم :D! گابرانتم که کلا ارزش فیگورش رو خریدن نداره!

Reload the Gun, Save the Love

4a6vujc4d5kteosevrhm.jpg

• Like
Reactions: Dinosaur

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شهاب بازم میگم مبارکه :D حالا به کیفیت اینا ایمان آوردی :D
کلود که خزه و خوشم نمیاد ازش. فراوون هم هست
خیلی هم دلت بخواد فقط همون شافدولک ( گان بلید :D ) اسکوال یه قسمت از 7 قسمت شمشیر مقدس حضرت کلود باستر سورد ـه :D ( دیگه خودت تا تهش برو :D )

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
ای بابا بازم که شما دوتا افتادید تو تاپیک . تاپیک رو جاپونی کردید :D
ما که از این چیزا نمیگیریم ولی به مدلهای غربی و صد البته سری MGS علاقه مندیم . از احسان و شهاب که انتظار نمیره جز این موقشنگا چیزی بزارن :D
باید منتظر بمونیم حامدجان یه سری اکشن فیگور جدید بگیره :D

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
تصاویری از اولین ACTION FIGURE های PC ::d

در این عکس میتونید به قدمت pc پی ببرید !
چرا که انسانهای اولیه هم ازش استفاده میکردن !

:d

آخرین ویرایش:

shell3r

کاربر سایت
Jun 27, 2011
66
نام
EssiproG
این هم تنها فیگورین من . چند وقت پیش توی یک مغازه تو ولیعصر دیدم . خود فروشنده اش هم نمیدونست چه چیز نفیسی هست .
ارتفاعش تا نوک بالها 27 سانتی متر هست . جعبش هم دست کمی از جعبه یخچال خونه ما نداره :D پکیج و شناسنامه اثر هم مال خود بلیزارد هست
چند وقتی هست تولید نمیشه و اکثر فروشگاه های اینترنتی هم Sold Out هستن

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
دوستان کسی جایی یا کسی رو میشناسه که این سری مینی فیگور های ناروتو رو کلا داشته باشه ؟اگه میشناسید pm بدید.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
دوستان كسي فيگور جديد نگرفته؟

براي اينكه يكم تاپيك رونق بگيره:

l4mmiydss1lvw8sr2ev.jpg

vuzvkll2qlw4dyujx1m.jpg

جالبه اين ميسا را از پلي اسيا گرفتم گمرك باز كرده بود ولي گير نداد يكراست اومد به ادرس خودم :d البته 2 سال پيش! الان خيلي سختگير شدن.

9rkxyfrb5ft9d0dneixn.jpg

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
سلام ...
دوستان كسي فيگور جديد نگرفته؟

براي اينكه يكم تاپيك رونق بگيره:

l4mmiydss1lvw8sr2ev.jpg

vuzvkll2qlw4dyujx1m.jpg

جالبه اين ميسا را از پلي اسيا گرفتم گمرك باز كرده بود ولي گير نداد يكراست اومد به ادرس خودم :d البته 2 سال پيش! الان خيلي سختگير شدن.

9rkxyfrb5ft9d0dneixn.jpg
حامد جان یک لحضه فکر کردم اولین عکس چهره خودت هست :dولی خدایش خیلی قشنگ هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر