AC 4 :پرچم سیاه در دستان ps4

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
ac4_preview_2_50_locations_77195_screen.jpg

بله همونطور که انتظار میرفت یوبی سافت ویژگیهای منحصر به فرد این بازیو به طور انحصاری برای ps4 اعلام کرده متن خبر بدین شرح است:
نماینده یوبی سافت تایید کرد که این استودیو به دنبال استفاده از کنترل جدید پلی استیشن 4، برای این بازی هست .
سونی رسما از پلی استیشن 4 در ماه فوریه پرده برداری کرد، و مایکروسافت شایعه کرده ایکس باکس 720 در ماه آوریل آماده ی پرده برداری است. یوبی سافت اعلام کرده است که AC IV پا به آمدن در "نسل بعدی سیستم ها کرده
می گوید که پلی استیشن 4 بهترین نسخه از این بازی خواهد بود . "شما می توانید تصور کنید که ما ازPS4 استفاده خواهیم کرد، ما به طور باور نکردنی با این بازی بر روی PS4 کار خواهیم کرد گرافیکی که در این بازی استفاده میشود جزو بهترین هاست و بسیار افزایش یافته . فکر می کنم در مورد نور، فیزیک، شبیه سازی اقیانوس را تجربه خواهید کرد
نسخه PS4 این بازی بهترین ویژگی را داراست
وقتی پرسیدند که آیا Kenway میتونه جای خالی EZIO و ... را پر کنه پاسخ دادند ما بهترین شخصیت هارو طراحی کردیم برای یک بازی جدید:d
منبع

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
همون طور که حدس می زدم هدف شون فقط پوله. چهار تا افکت و گرافیک نسل بعد ردیف کردن تا نسخه PS4 رو تو پاچه ملت کنن، اصلا مهم نیست که داستان تو نواحی ته تمدن دریای کارائیب می گذره...
امیدوارم منتقدا خوب از خجالتش دربیان!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من از کساییم که AC رو بهترین IP معرفی شده تو این نسل می دونم ولی الان دیگه دارم حالم ازش بهم می خوره:-& دیگه هر خری یه دست لباس می پوشه میشه اساسین،دزد دریایی هم که شده:|تریلر CG ش هم از اون CG های یوبیسافتیه.اگه یادتون باشه با تریلر CG مال AC 2 هم کلی کف و خون قاطی کردیم ولی آخرش 180 درجه با خود بازی اختلاف داشت. بعدم اون موقع که ملت منتظر 3 بودند دو تا اسپین آف به خوردمون دادن.بعد الان زارت اومدن شماره دار معرفی کردن!!! من که تو کارشون موندم:-o

راستی این محتوای انحصاری هم به درد خودشون می خوره:| الان با خودم فکر می کنم کد AC3 رو redeem نمی کردم سنگینتر بود. به زور میشدش 40 دقیقه!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
من از کساییم که AC رو بهترین IP معرفی شده تو این نسل می دونم ولی الان دیگه دارم حالم ازش بهم می خوره:-& دیگه هر خری یه دست لباس می پوشه میشه اساسین،دزد دریایی هم که شده:|تریلر CG ش هم از اون CG های یوبیسافتیه.اگه یادتون باشه با تریلر CG مال AC 2 هم کلی کف و خون قاطی کردیم ولی آخرش 180 درجه با خود بازی اختلاف داشت. بعدم اون موقع که ملت منتظر 3 بودند دو تا اسپین آف به خوردمون دادن.بعد الان زارت اومدن شماره دار معرفی کردن!!! من که تو کارشون موندم:-o

راستی این محتوای انحصاری هم به درد خودشون می خوره:| الان با خودم فکر می کنم کد AC3 رو redeem نمی کردم سنگینتر بود. به زور میشدش 40 دقیقه!

:-o:|

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
تریلر CG ش هم از اون CG های یوبیسافتیه.اگه یادتون باشه با تریلر CG مال AC 2 هم کلی کف و خون قاطی کردیم ولی آخرش 180 درجه با خود بازی اختلاف داشت.
دیگه خداییش بی انصافی میکنی. نسخه ی دوم (هم CG ـش هم خودش) شاهکار بود.
ولی با اینکه نباید این نسخه شماره دار میبود موافقم.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دیگه خداییش بی انصافی میکنی. نسخه ی دوم (هم CG ـش هم خودش) شاهکار بود.
منکر عالی بودنشون نیستم ولی اون CGای که نشون دادن گرافیکش 3 4 نسل دیگه نصیب گیم پلی میشه.بیشتر منظورم این بود که با تریلر AC IV هیجان زده نشین. یه چیزی مثل AC III هست و تو خوش بینانه ترین حالت همون گرافیک سه با فریم با ثبات تره.

مگه یوبی گفته بود گرافیگ AC II شبییه CGاش می شه؟روش بهتری واسه ترول کردن پیدا کنید!
دیدم آخه بعضیا خیلی از گرافیک به وجد اومدن گفتم بگم تا بازی عرضه شد ضد حال نباشه براشون:d

ترول!!!! خوبه گفتم که:
از کساییم که AC رو بهترین IP معرفی شده تو این نسل می دونم

آخرین ویرایش:

ArzonA

کاربر سایت
Mar 16, 2011
41
نام
هادی
منکر عالی بودنشون نیستم ولی اون CGای که نشون دادن گرافیکش 3 4 نسل دیگه نصیب گیم پلی میشه.بیشتر منظورم این بود که با تریلر AC IV هیجان زده نشین. یه چیزی مثل AC III هست و تو خوش بینانه ترین حالت همون گرافیک سه با فریم با ثبات تره.
مگه یوبی گفته بود گرافیگ AC II شبییه CGاش می شه؟روش بهتری واسه ترول کردن پیدا کنید!

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
گرافیکی که در این بازی استفاده میشود جزو بهترین هاست و بسیار افزایش یافته . فکر می کنم در مورد نور، فیزیک، شبیه سازی اقیانوس را تجربه خواهید کرد​
"دیدن کی بود مانند شنیدن" :d
شما اگه یه گرافیک از گیم پلی رو در حد Deep Down ارائه کردی اونوقت بگو! همچین میگه،انگار دارن 6 سال روش کار میکنند.نسخه 3 که 2-3 سالی بود داشتند روش کار میکردند آخرش شد این!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
دیدم آخه بعضیا خیلی از گرافیک به وجد اومدن گفتم بگم تا بازی عرضه شد ضد حال نباشه براشون:d
گرافیک رو که هم همون موقع خیلیا میدونستن اون چیزی که تو CG هست نمیشه و هم الان.
کسی که انتظار داشته باشه گرافیک این CG رو تو بازی ببینیم وضعش خرابه. :D
مخصوصا که مدت زمان ساختش هم قطعا کم هست و پیشرفت خاصی نخواهیم دید.
الان هیجان زدگی یه عده از دوستان (و خودم) بیشتر به خاطر استایل کاراکتر (که به شدت یادآور اتزیو ـه) و جو محیط بازی هست. + اینکه با توجه به دزد دریایی بودنش مطمئنا نبردهای دریایی زیادی داریم که اگه مثل نسخه ی سوم (و بهتر) باشه حداقل از لحاظ گیم پلی میتونه امیدوار کننده باشه.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
کسی که انتظار داشته باشه گرافیک این CG رو تو بازی ببینیم وضعش خرابه. :biggrin1:
نه لزوما! خود من که 5 سال پیش CG اساسین 2 رو دیدم انتظارم خیلی رفت بالا،اون موقع سی جی می جی حالیم نبود چیه!:d

الان هیجان زدگی یه عده از دوستان (و خودم) بیشتر به خاطر استایل کاراکتر (که به شدت یادآور اتزیو ـه) و جو محیط بازی هست. + اینکه با توجه به دزد دریایی بودنش مطمئنا نبردهای دریایی زیادی داریم که اگه مثل نسخه ی سوم (و بهتر) باشه حداقل از لحاظ گیم پلی میتونه امیدوار کننده باشه.
اساسین مو بور هضمش برا من سخته:d من دلم می خواد دوباره هیثمو کنترل کنم فقط مدل راه رفتنش به کل هیکل کانر میرزید.افسوس که بعیده به خاطر تمپلار بودنش همچین نسخه ای بسازن:( هر چند ممکنه با کاراکتر 4 فامیل باشن فامیلی جفتشون کنویه آخه!

داداش مگه اخبار رو دنبال نمیکنی؟!
biggrin1.gif

Edward پدر Haythem ـه دیگه.
biggrin1.gif
:excited:

آخرین ویرایش:

awake

کاربر سایت
Feb 3, 2013
41
نام
iman
گرافیک بازی طبق تریلر خیلی عالی بود اما امیدوارم دوباره شاهد سایه پردازیای مزخرف نباشیم:|
نسخه 3 که 2-3 سالی بود داشتند روش کار میکردند آخرش شد این!
داداش با assassins creed 3 درست صحبت کن.درسته اخرش نا امید کننده بود اما گیم پلیش(از نظر من)فوق العاده بود.:|

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اقا دوتا کارکتر خانوم بهش اضاف کنن میترکونه این دزدای دریایی هم اهل لهو و لعب هستن کیف میده :d نمیدونم چرا یبار یه زن رو اساسین نمیکنن جالب میشه ها .اساسین فقط شماره 1 بقیه هرکاری کردن 1 نشد که نشد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مایکروسافت شایعه کرده ایکس باکس 720 در ماه آوریل آماده ی پرده برداری است. یوبی سافت اعلام کرده است که AC IV پا به آمدن در "نسل بعدی سیستم ها کرده می گوید که پلی استیشن 4 بهترین نسخه از این بازی خواهد بود
عزیز این یه تیکه رو درست کن!
ماکروسافت که خودش نمیاد شایعه درست کنه:D
دوم هم این که اون قسمت بلد شده رسما نا خواناست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر