AC 4 :پرچم سیاه در دستان ps4

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
ac4_preview_2_50_locations_77195_screen.jpg

بله همونطور که انتظار میرفت یوبی سافت ویژگیهای منحصر به فرد این بازیو به طور انحصاری برای ps4 اعلام کرده متن خبر بدین شرح است:
نماینده یوبی سافت تایید کرد که این استودیو به دنبال استفاده از کنترل جدید پلی استیشن 4، برای این بازی هست .
سونی رسما از پلی استیشن 4 در ماه فوریه پرده برداری کرد، و مایکروسافت شایعه کرده ایکس باکس 720 در ماه آوریل آماده ی پرده برداری است. یوبی سافت اعلام کرده است که AC IV پا به آمدن در "نسل بعدی سیستم ها کرده
می گوید که پلی استیشن 4 بهترین نسخه از این بازی خواهد بود . "شما می توانید تصور کنید که ما ازPS4 استفاده خواهیم کرد، ما به طور باور نکردنی با این بازی بر روی PS4 کار خواهیم کرد گرافیکی که در این بازی استفاده میشود جزو بهترین هاست و بسیار افزایش یافته . فکر می کنم در مورد نور، فیزیک، شبیه سازی اقیانوس را تجربه خواهید کرد
نسخه PS4 این بازی بهترین ویژگی را داراست
وقتی پرسیدند که آیا Kenway میتونه جای خالی EZIO و ... را پر کنه پاسخ دادند ما بهترین شخصیت هارو طراحی کردیم برای یک بازی جدید:d
منبع

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
اقا دوتا کارکتر خانوم بهش اضاف کنن میترکونه این دزدای دریایی هم اهل لهو و لعب هستن کیف میده :d نمیدونم چرا یبار یه زن رو اساسین نمیکنن جالب میشه ها .اساسین فقط شماره 1 بقیه هرکاری کردن 1 نشد که نشد
اگه خانوم بيارن تو بازي با يه ضربه استخواناي بدنش خورد ميشه:d

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
عزیز این یه تیکه رو درست کن!
ماکروسافت که خودش نمیاد شایعه درست کنه:D
دوم هم این که اون قسمت بلد شده رسما نا خواناست!

هیچوقت فن های یا آدم ها شایعه درست نمیکنن یکی ازاعضا ی شرکت مربوطه حالا مثلا اینبار ماکروسافت جرقه ی شایعه رو درست کرده که گفته آپریل رونمایی میشه ...
متن هم کاملا خواناست..
من زبون بیگ باس شدم تو این پست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر