سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
بابا جون مادرتون یه سریال یا انیمه خفن معرفی کنید برم ببینم بشوره این لعنتی رو ببره لامصب با وایتکس هم نمیشه شستش الان حس ادمی رو دارم که 10 میلیون تومن ازش دزدیدن :crying:
برو ارک واتر سون وانیس لابی وان پیس رو ببین روح و روانت شاد شه خصوصا فلش بک نیکو روبین! خدمه به خدمه لوفی میگن نه اینا که هر کدومشون با یه خنجر آماده بودن دنریس رو بکشن!
...........

حالا کی میخواد بدهی بانک آهنی رو بده !!؟ خخخخخخ

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,663
نام
Moein
بازگشت نایت کینگ
f00340265.gif

مشخص شدن هدف نایت کینگ
f00340265.gif
مشخص شدن قضیه وارپ برن به کلاغ ها وسط جنگ
f00340265.gif
پایانی در حد برکینگ بد
f00340265.gif
queen of the north
f00340265.gif
بهترین سریال تاریخ تلویزیون
f00340265.gif
ولی در مجموع خوب بود، به درد استوری گذاشتن توی اینستا و شو آف کردن میخورد :)) مطمئنا حالا که تموم شده سرانه ی استوری های اینستا افت 85% ای میکنه
احتمالا یکی از اسپین آف ها هم درباره ی سفر های گالیور چیز ببخشید آریا به جنوب باشه
پ.ن: اقا ولی خدایی مقایسه نکنین هر سریالی رو با برکینگ بد D: حتی دیدم سریال ایرانی هیولا رو هم با برکینگ بد مقایسه کردن بعضیا :|

آخرین ویرایش:

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
یه سری سکانس ها رو اینقدر نابود بودن ( حتی با استاندارد این فصل ) حذف کردن یا کلا فیلمبرداریش رو بیخیال شدن فک کنم . مثلا فرض کنید صحنه ای که جان میره به کرم میگه اقا شرمنده خنجرو تا دسته فرو کردم تو دنیریس . بعد کرم که 1 ساعت پیش ملت تسلیم شده رو چرخ میکرد یهو میگه نه بیاین اینو نکشیم !!! اسیرش کنیم تا دادگاه بر پایه موازین وستروس با کمیته متشکل از لرد های 7 قلمرو تشکیل بشه .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
بابا جون مادرتون یه سریال یا انیمه خفن معرفی کنید برم ببینم بشوره این لعنتی رو ببره لامصب با وایتکس هم نمیشه شستش الان حس ادمی رو دارم که 10 میلیون تومن ازش دزدیدن :crying:
برو وانپیس یا فیلم های برسرک رو ببین قشنگ میشوره میبره پایین:D

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
بازگشت نایت کینگ
f00340265.gif

مشخص شدن هدف نایت کینگ
f00340265.gif
مشخص شدن قضیه وارپ برن به کلاغ ها وسط جنگ
f00340265.gif
پایانی در حد برکینگ بد
f00340265.gif
queen of the north
f00340265.gif
بهترین سریال تاریخ تلویزیون
f00340265.gif
ولی در مجموع خوب بود، به درد استوری گذاشتن توی اینستا و شو آف کردن میخورد :)) مطمئنا حالا که تموم شده سرانه ی استوری های اینستا افت 85% ای میکنه
احتمالا یکی از اسپین آف ها هم درباره ی سفر های گالیور چیز ببخشید آریا به جنوب باشه
پ.ن: اقا ولی خدایی مقایسه نکنین هر سریالی رو با برکینگ بد D: حتی دیدم سریال ایرانی هیولا رو هم با برکینگ بد مقایسه کردن بعضیا :|
وای خدا دارم زمین رو گاز میزنم :D
این پست کاملا ناراحتی این فصل رو شست و با خودش برد :D
دمت گرم...

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سانسا پاداش چی رو گرفت دقیقا؟ پایانی از این افتضاح تر ممکن نبود... ازون لحظاته که ادم یه دنیا حرف داره و نمیتونه بنویسه و افسوس و صد افسوس که دو فصل اخر با این پتانسیل اینجوری شد .. .
سالها باید بگذره که شاید به عمر ما هم قد نده همچین شاهکاری متولد بشه و اینجوری سقوط کنه ... حیف

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
به کلی موضوع جواب داده نشده کاری ندارم
حداقل قضیه برن رو جواب میدادن دیگه ؟! یعنی وسط اون معرکه کدوم گوری داشت ول میچرخید ؟!
من که علاقه ای به سری star wars ندارم ولی میدونم واسه یه جماعتی(مخصوصا امریکایی ) مثل ناموسشونه ، به جا اینا باشم قطعا نمیذارم دست این دوتا به star wars برسه حتی اگه‌قرار باشه کارگردانی رو بدن به دهنمکی
به جان خودم اگه دهنمکی کارگردان و نویسنده بود نمیتونست اینجوری سریال رو با خاک یکسان کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر