سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
قسمت اول و دوم انتظاراتو برآورده نکردن ، روز به روز امتیازشون کمتر میشه .
قسمت یک جزو بدترین اپیزودهای کل سریاله از نظر امتیاز ، اینارو میذارم برای اون سری که فقط تعریف الکی میکنن از این دو قسمت ولی واقعیت چیز دیگریست :D

میگم بدم سر در تاپیک عزای عمومی اعلام کنن بچه ها دیگه خوشحالی نکنن ؟
پ.ن 1: کسی مگه ادعایی داشه واسه این دو قسمت ؟
پ.ن 2 : مگه قراره سریال همه قسمتاش تو اوج باشه ؟ فصلای قبلی پایین و بالا زیاد داشت الانم دو قسمت از 6 قسمت منتشر شده نه 10 قسمت مگه قرار همه اپیزود هاش بالای 9 بشن ؟ همه به قسمت بعدی و قسمت 5 امید بستن چون کارگردانش رو همه میدونن چیکارست قسمت 4 تکلیف معلوم نیست قسمت 6 هم که خوب باید واستیم و ببینیم
پ.ن 3 : گیر دادن چیپ میشه اون کسایی که از دیروز تا حالا به صحنه س*س آریا دارن گیر میدن طرف همه رو تو طول سریال سلاخی کرده بعد س*س کردنش اخ و بد میان نمره پایین میدن
پ.ن 4 : بجا هی نمره رو کردن بیا بگو از کجاش خوشت نیومده تا سر اختلاف نظر هامون باهم بحث کنیم

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
قسمت یک جزو بدترین اپیزودهای کل سریاله از نظر امتیاز ، اینارو میذارم برای اون سری که فقط تعریف الکی میکنن از این دو قسمت ولی واقعیت چیز دیگریست :D

جدا فاز شماهارو من نمیفهمم. یه عده خوششون اومده یه عده هم نیومده. فاز شما چیه این وسط؟ اصلا از چیزی هم لذت میبرین؟ همش نمره، متا، ...

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
من به این برن مشکوکم. داره توسط نایت کینگ کنترل می شه. توسط نایت کینگ علامت گذاری شده و این علامت گذاری شدن فقط این نیست که اون می تونه پیداش کنه. بلکه فراتر از اونه! می تونه کنترلش کنه. الان برن حرکتی انجام داده که به ضرر نیروهای متحده: فاش کردن هویت اصلی جان اسنو که در این مقطع هیچ فایده ای نداشت جز اینکه اتحاد نیروها رو به هم بزنه و ضعیفشون کنه. اصلا وقتی گفت که توسط نایت کینگ علامت گذاری شده باید از جلسه بیرونش می کردن و بهش اعتماد نمی کردن. چون اگر فقط یک درصد احتمال بدیم که این علامت گذاری شدن به معنای کنترل شدن باشه الان نایت کینگ از استراتژی نیروهای متحد با خبره و کاملا اونها رو در اپیزود بعدی غافلگیر کرده و شکست می ده. بگذریم از اینکه یه تئوری می گه برن همون نایت کینگه.

• Like
Reactions: TheGodfather

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
جدا فاز شماهارو من نمیفهمم. یه عده خوششون اومده یه عده هم نیومده. فاز شما چیه این وسط؟ اصلا از چیزی هم لذت میبرین؟ همش نمره، متا، ...
دوستان ناراضی از قسمت بعدی حتما لذت خواهند برد :D

• Like
Reactions: Francis Drake

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

من یک چیزی بگم، یک زمانی ما با پیله کردن سرسی به اعدامه توله سگ اریا ادرنالین خون مون به اوج میرسید و حسابی کیف میکردیم ولی الان مثلا سرسی دستور قتل برادرش رو صادر میکنه اما ملت به شخم شون هست :))

خلاصه یک زمانی GOT برای خودش سریال کالتی بود و به خاطر ریتم خیلی کند، صحنه های خشن و جنسی شدید هرکسی سراغش نمیرفت و نهایتا تو IMDB و... هم امتیازی نمیداند. ولی الان وضع فرق کرده جامعه مخاطبین سریال اینقدر گسترده شده که هرکسی یک توقع ای داره و اگر براورده نشه میره یک نمره پایین میده برمیگرده ولی اصل GOT همین قسمت دوم بود که به عمق شخصیت ها بپردازه نه اینکه هرقسمت بخواد نبرد حرامزاده ها باشه

====

اسپم نشه این موزیک ویدیو رو خوده شبکه HBO به صورت رسمی منتشر کرده و بشدت دیوانه است (قندشکن بزنید)
در ضمن کانال وستروس هم ترجمه اش کرده ولی خب کیفیت ویدیو ش 480 عه اونجا

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
قسمت دوم بنظرم راه درستی رو پیش رفته بود. مخصوصا با نوع تدوین و صداگذاری فیلم که در عین اروم بودن اوضاع، یک دلهره ی خاصی از حادثه ای که قراره اتفاق بیفته داشت. مخصوصا نیمه ی دوم به بعد که همه منتظر، سعی داشتند فکرشون رو از سپیده دم خونین دور نگه دارن. با اینحال وقتی که احتمالا قراره نصفشون قسمت بعد بمیرن دوست داشتم دیالوگ ها بیشتر مارو با جنبه ی پنهان و عاطفی کارکترها اشنا میکرد. مخصوصا بخش اریا استارک که مثلا دو سه تا صحنه ی داشت یکی که طعم خوش زندگی رو خیلی بی مقدمه و هول هولکی چشید ( که البته ایرادی بهش وارد نیست همه ی ما تو ین موضوع اینطوریم!). یکی هم با The Hound که انتظار دیالوگ های بهتری داشتم ولی اومد نشست هیچ نگفت بلند شد بعد رفت! یا بقیه ی شخصیت ها هم انچنان چیز جدیدی برای گفتن نداشتن ، چون معمولا تو این نوع موقعیت ها ادم ها وقتی میفهمن که مرگ بهشون خیلی نزدیکه جنبه ای از شخصیتشون بروز پیدا میکنه که شاید هیچ وقت خودشون هم بهش پی نبرده بودن! از اینکه بگدریم اخر فیلم ولی واقعا محکم و کوبنده تموم شد، عالی بود ، قشنگ ویرانی ای که قراره اتفاق بیفته رو میشد احساس کرد و اون ترسی که مدام از اول فیلم به ما تلقین میشد رو در اخر به روشنی دیدیمش.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
دوستان واسه این سکانس‌های تاریک سریال چه پیشنهادی دارین بشه با کیفیت بهتر دید؟ اپیزود بعدی هم که همش تو شبه :| من با pot player میبینم با بالاترین کیفیت و bit rate ولی باز تو صحنه های تاریک که کنتراست رو میبرم بالا کیفیت شدیدا افت میکنه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان واسه این سکانس‌های تاریک سریال چه پیشنهادی دارین بشه با کیفیت بهتر دید؟ اپیزود بعدی هم که همش تو شبه :| من با pot player میبینم با بالاترین کیفیت و bit rate ولی باز تو صحنه های تاریک که کنتراست رو میبرم بالا کیفیت شدیدا افت میکنه.
رو مانیتور چند اینچ می بینی ؟

• Like
Reactions: TheGodfather

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
اگه روی LCD میبینی که کاریش نمیشه کرد چون همه LCD ها برای نمایش رنگ های تیره مشکل دارن. من خودم صحنه های تاریک رو با LED گوشی میبینم. ترجیعاً نور رو هم تا جای ممکن کم میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر