سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
وقتی صحنه آریا رو میدیدم :D

ezgif-1-538819a2307c.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ملیساندرا نیست چرا ؟ خیلی مشکوکه که نیست
لابد به سبک گندالف توی اون نبرد ارباب حلقه‌ها، این هم یه دفعه وسط درگیری و در حالی که بروبچ دارن شکست میخورن از راه میرسه و نور امیدی بر دل رزمندگان می‌تابونه! :D

اون صحنه ای که Theon اومد و Sansa بغلش کرد من اشکم در اومد نمیدونم چرا ... Redemption واقعی ...
جزو معدود صحنه‌های سریال بود که اشک من رو هم درآورد. :(

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ملیساندرا نیست چرا ؟ خیلی مشکوکه که نیست

ملیساندرا گفته به جان که یک بار دیگه همدیگرو میبینم و اونم بار آخره، احتمالا اواخر داستان برا اینکه شمشیر لایت برینگر رو بسازه برا جان (:-") میبینیمش

• Like
Reactions: TheGodfather

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
لابد به سبک گندالف توی اون نبرد ارباب حلقه‌ها، این هم یه دفعه وسط درگیری و در حالی که بروبچ دارن شکست میخورن از راه میرسه و نور امیدی بر دل رزمندگان می‌تابونه! :D

جزو معدود صحنه‌های سریال بود که اشک من رو هم درآورد. :(

من گفتم الان میدنش، کتلتش می کنند.

اصلا از این صحنه خوشم نیومد آریا، باید می دادنش مینداختنش جلوی اژدها.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
105202

عجب بازيي كرد گويندولين كريستي واقعا پيك بازيگريش بود.
اين صحنه جزء فيوريت هاي من تو كل سريال بود نگاه كنيد چقدر زيبا شخصيتي كه ياد گرفته براي ضربه نخوردن دورش ديوار بكشه چجوري با رسيدن به مهم ترين خواستش مثل يه دختر بچه ذوق ميكنه و تمام ديوار هايي كه بين خودش و ديگران ساخته فرو ميريزه.
ممكن همه ي اين اشخاص بميرند ولي تا زماني كه كسي باشه و بدونه كه اين اتفاق زيبا افتاده و اين اشخاص چجوري زندگي كردن مردنشون بي فايده نبوده.
من ميگم اين وظيفه گردن تيرين هست آخر سريال تنها كسي كه باقي مونده و تاريخ رو هم كه از برندون شنيد احتمالا كتاب مينويسه تا تاريخ و فداكاري هاي اين افراد فراموش نشن

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
قسمت اول و دوم انتظاراتو برآورده نکردن ، روز به روز امتیازشون کمتر میشه .
قسمت یک جزو بدترین اپیزودهای کل سریاله از نظر امتیاز ، اینارو میذارم برای اون سری که فقط تعریف الکی میکنن از این دو قسمت ولی واقعیت چیز دیگریست :D

105208

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من گفتم الان میدنش، کتلتش می کنند.
اصلا از این صحنه خوشم نیومد آریا، باید می دادنش مینداختنش جلوی اژدها.
در اینکه آدم خیلی پلیدی بود شکی نیست، ولی بعدش اتفاقاتی براش افتاد که دست کمی از شبیه‌ساز جهنم روی زمین نداشت! :D یعنی با بلاهایی که اون یارو رمزی بولتون سرش آورد، دیگه تطهیر شد و یه جورایی ریبوت شد بنده خدا! :D

View attachment 105202

عجب بازيي كرد گويندولين كريستي واقعا پيك بازيگريش بود.
اين صحنه جزء فيوريت هاي من تو كل سريال بود نگاه كنيد چقدر زيبا شخصيتي كه ياد گرفته براي ضربه نخوردن دورش ديوار بكشه چجوري با رسيدن به مهم ترين خواستش مثل يه دختر بچه ذوق ميكنه و تمام ديوار هايي كه بين خودش و ديگران ساخته فرو ميريزه.
ممكن همه ي اين اشخاص بميرند ولي تا زماني كه كسي باشه و بدونه كه اين اتفاق زيبا افتاده و اين اشخاص چجوري زندگي كردن مردنشون بي فايده نبوده.
من ميگم اين وظيفه گردن تيرين هست آخر سريال تنها كسي كه باقي مونده و تاريخ رو هم كه از برندون شنيد احتمالا كتاب مينويسه تا تاريخ و فداكاري هاي اين افراد فراموش نشن
چقدر هم اسمش بهش میاد! گویندولین آدم رو یاد شخصیت‌های قدیمی و قرون وسطایی میندازه و خیلی مناسبه برای یه شوالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر