Assassin's Creed

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام

باید دستکش رو از مرحله سوم و یا چهارم که المعلم بهتون میده داشته باشید (فکر کنم اینطوری که توی عکستون میبینم دارین) بعدش از همونجایی که الان عکس گرفتین بپرید، نکته کنکوریش اینه که وقتی پریدین دکمه B رو پایین نگه دارین، اینطوری به اولین چیزی که میرسه چنگ میندازه که در اینجا همون ستون شماس.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان. ببخشید من این تاپیک خاک خرده رو آوردم بالا:biggrin1: آخه مطالبش بسی ارزشمند هست:biggrin1: یک سوال در صفحه اول هیچ کدوم از عکس های که آقا اشکان گفته در زیر به آن ها توجه کنید برای من باز نمیشه. مثل نوشتن مکان این پرچم ها در شکل زیر مشخص شده است: ولی تو کامپیوتر من هیچی بالا نمیاد مشکل کجاست؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام دوستان. ببخشید من این تاپیک خاک خرده رو آوردم بالا:biggrin1: آخه مطالبش بسی ارزشمند هست:biggrin1: یک سوال در صفحه اول هیچ کدوم از عکس های که آقا اشکان گفته در زیر به آن ها توجه کنید برای من باز نمیشه. مثل نوشتن مکان این پرچم ها در شکل زیر مشخص شده است: ولی تو کامپیوتر من هیچی بالا نمیاد مشکل کجاست؟
چون supload هیتلره عکسها هم اونجا اپ شده برای همین چیزی نمیبینی :D.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خوب پس من کجا می تونم ببینم این عکس های زیبا رو:biggrin1: توی xbox360Achievements.org عکس ها خیلی خوب نیستش.
سلام
شما که عکس محل پرچمارو میخوای چند صفحه بعد از صفحه اول یکی از بچه ها عکسای بهتری گذاشتن که من از اونا استفاده گردم شماهم ببین بدردت میخوره;) ماکه با کمک این عکسها بازی رو 1000 تایی کردیم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
شما که عکس محل پرچمارو میخوای چند صفحه بعد از صفحه اول یکی از بچه ها عکسای بهتری گذاشتن که من از اونا استفاده گردم شماهم ببین بدردت میخوره;) ماکه با کمک این عکسها بازی رو 1000 تایی کردیم
آقا دستت درد نکنه توی آخر صفحه دوم هستش. پست شماره 29. ممنون

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
من AC I رو با Pc تموم کردم . . . خواستم بشینم Archievement هاشو کامل کنم .

یه سوالی داشتم . . .

Archievement هست که اگه همون موقع نگیری دیگه هیچ راهی نداشته باشه برای گرفتنش

جز دوباره بازی کردن بازی ؟

تمامی پست های دوستان رو خوندم و مخصوصن Archievement هارو اما چیزی دستگیرم نشد

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
تا جایی که من یادم میاد چند تا آچیونتش هست که اگه از اول انجام ندی بعد نمی تونی بگیریش
یکیش اینکه از اول بازی تا اخر بازی باید تمام حرف های اون دختره رو تا گوش بدی یعنی هی باید باهاش صحبت کنی تا وقتی که خودش بهت میگه دیگه حرفی برای زدن نداره.
یکی دیگه هم اینکه وقتی دموهای بازی رو نشون میده صفحه یه لحظه نورانی میشه باید همون موقع یه کلید بزنی تا زاویه ی دوربین عوض بشه باید 85% از دموها این کار رو انجام بدی.
دیگه یادم نمیاد.

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
تا جایی که من یادم میاد چند تا آچیونتش هست که اگه از اول انجام ندی بعد نمی تونی بگیریش
یکیش اینکه از اول بازی تا اخر بازی باید تمام حرف های اون دختره رو تا گوش بدی یعنی هی باید باهاش صحبت کنی تا وقتی که خودش بهت میگه دیگه حرفی برای زدن نداره.
یکی دیگه هم اینکه وقتی دموهای بازی رو نشون میده صفحه یه لحظه نورانی میشه باید همون موقع یه کلید بزنی تا زاویه ی دوربین عوض بشه باید 85% از دموها این کار رو انجام بدی.
دیگه یادم نمیاد.

ممنون . . .

اگه دوستان یه کم بیشتر راهنمایی کنن ممنون میشم . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر