بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درود خدمت عزیزان بازی سنتر

در این تاپیک به بحث در مورد سرویس های کاهش دهنده پینگ میپردازیم که یکبار برای همیشه مشکل پینگ کاربران ایرانی رو حل میکنند.
در این سرویس ها همانطور که تست هم گذاشتم پینگ تایم به حد نرمال و مناسب تغییر پیدا میکنه البته با ذکر چند نکته!
1. این سرویس ها چون هزینه بر هستند پیشنهاد میشه دوستان خودشون چند نفری جمع بشم و یک سرور برای خودشون تهیه کنند.
2. کسایی که خودشون الان پینگ زیر 150 دارن و ثابت هست و تایم اوت ندارن نیازی به این سرویس ها ندارن.
3. کسایی که با سرورهای داخلی هم تایم آوت دارن پیشنهاد میشه سرویس دهنده خودشونو تغییر بدن.
4. این سرویس ها مناسب تمام بازی های آنلاین هست.
5. پینگ این سرور ها که تهیه میکنید معمولا با تمام اروپا زیر 100 هست
6. پینگ شما با استفاده از این سرویس به این صورت تعیین میشه: پینگ خود اون سرور که تهیه میکنید (مثلا اون سرور پینگ 80 با 4.2.2.4 داره) به علاوه پینگ خود شما تا اون سرور داخلی میشه (معمولا زیر 40 هست) و در نهایت میشه 80 +30 = 110 میلی ثانیه!

48031d1376934313-untitled.png

سرویس تست:

دانلود کانکشن

Username : ssgstest

Password : 123

راه اندازی در کنسول ها:
سلام
این آموزش رو از این جهت دارم میذارم که دوستان مولتی باز ps3 که پینگ خوبی تو شبکه ندارند بتونند از سرویس های کانکشن جدیدا بعضی شرکت ها و اشخاص برای کاهش پینگ ارائه میدند رو کنسول هم استفاده کنند و دیگه نیازی نیست دائم سرگرم پیدا کردن یه isp خوب برای پینگ پایین باشید...رو بستر adsl هم میتونید پینگ خوب داشته باشید،البته در صورتی که این کانکشن ها با اینترنت شما همخوانی داشته باشه....
چون کارم شبکه نیست من فقط روشی رو که خودم انجام دادم رو میگم با توجه به این، مدل های دیگه ای هم میشه که خوتون کشفش کنید ،من تو نت سرچ زدم و روش های اونارو انجام میدادم نمیشد و خودم اینقدر ور رفتم تا موفق شدم.
فکر کنم یه همچین اموزشی تو بخش xbox باشه جهت خرید از استور لایو ولی پیداش نکردم. به هر حال چون اصلا مهم نیست کنسول ps3 باشه یا xbox هیچ تنظیمی تو قسمت network setting کنسول قرار نیست انجام بشه و همه چیز رو حالت auto قرار داره. رو هر دو دستگاه تست کردم و جواب داد.
شرایط اتصال مورد نیاز:
1 .یک pc با دو کارت شبکه
2.یک کابل لن برای اتصال از ps3و یا xbox360
به یکی ازکارت شبکه ها pc
3.یک کابل لن که از مودم اینترنت به کارت شبکه دیگه pc خورده
مراحل :
ساخت یک کانکشن VP.N

• (control panel> Network and Sharing Center>setup a new connection>connect to a workplace>use my internet connection( vp,n
  • بعد آی پی ادرس چیز پی ان و یوزر پسورد بدید تا کانکشن آماده بشه
  • بعد ساخت vp.n کانکشن با کلیک راست وارد properties بشین
  • و تو قسمت security این تنظیم مطابق عکس انجام بدید.

• تو قسمت sharing هم این تنظیمات.

• تیک اول رو فعال کنید و تو قسمت Home Networking Connection کانکشن مربوط به کارت شبکه دوم که به کنسول خورده رو انتخاب کنید.
  • در اخر ok بزنید.

کنسول رو به PC متصل کنید و به بخش تننظیمات کنسول برید ...
توجه :دقت کنید یه local area connection بعد از اتصال لن از ps3 به pc ظاهر میشه که اون اگه disable هست enable کنید.
تنظیمات کنسول
هیچ تنظیم خاصی نداره...همه چیز رو حالت easy یا همون Auto

VP.N رو تو پی سی کانکت کنید. کنسول رو sign in کرده و لذت ببرید

تشکر فراوان از کاربر MOTISOLIDSNAKE

آخرین ویرایش:

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
داش مسعود بنده یه VPS ایرانی دارم ( مال بنده و چند تا از دوستامه ) منتها نمیدونم چطور همچین سرویسی راه اندازی کنم :|

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
مسعود جان واسه کنسول شک دارم بشه! من دستگام هر دفعه که از کامپیوتر یک زمان به Ps3 وصلش میکنم هنگ میکنه! و مسئله اینه هیچکدوم مشکلی ندارن! ( فکر کنم دلیلش تنظیمات دستی کنسول باشه که اون به دلیل بالا بردن سرعت لازمه )
از دوستان هرکس موفق شد این روش و رو کنسول (PS3) اجرا کنه بگه ماهم خوشحال شیم:|

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
هرکی زد یا خرید یا راه انداخت به ما پ.خ بده ببنیم چه طوری هست!؟
راستی این سرور هایی که میگید سرعت دانلود خوبی هم داره؟! هزنیه ماهیانه چه طور چه قدر هست؟!
پ.خ یادتون نره;)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
داش مسعود بنده یه VPS ایرانی دارم ( مال بنده و چند تا از دوستامه ) منتها نمیدونم چطور همچین سرویسی راه اندازی کنم :|

والا منم نمیدونن اما بچه ها میان توضیح میدن. و آموزشش رو توی پست اول میذارم.

مسعود جان واسه کنسول شک دارم بشه! من دستگام هر دفعه که از کامپیوتر یک زمان به Ps3 وصلش میکنم هنگ میکنه! و مسئله اینه هیچکدوم مشکلی ندارن! ( فکر کنم دلیلش تنظیمات دستی کنسول باشه که اون به دلیل بالا بردن سرعت لازمه )
از دوستان هرکس موفق شد این روش و رو کنسول (PS3) اجرا کنه بگه ماهم خوشحال شیم:|

من خودم کنسولی نیستم اما روشس بالا تست شده هست.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان توجه داشته باشند که رو هر VPS نمیتونند اینکارو انجام بدن . تنها VPS هایی میشه که روتینگشون از سمت اذربایجان رد میشه و فقط 2-3 جا تو ایران هست که VPS هاشون همچین شرایطی رو دارند .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان توجه داشته باشند که رو هر VPS نمیتونند اینکارو انجام بدن . تنها VPS هایی میشه که روتینگشون از سمت اذربایجان رد میشه و فقط 2-3 جا تو ایران هست که VPS هاشون همچین شرایطی رو دارند .

roobinaserver.ir

یکیشون که اینه!

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
میکروتیک جواب میده برا راه اندازی سرویس وی پی ا ن
ببرا ویندوز هم از روش های دیگه استفاده کنید بهتر هست.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
از جناب Gargarak سرویس گرفتم
ایشون نه جواب درست میده به ادم نه پیشتیبانیش خوب سوال میکنی انگار با دیوار داری بحث میکنی :d
البته با اینکه سرویس پینگ از اون systec پایین تر ولی این مشکلات باید داشته باشی :p
یه سرویس IBSng ندارن رو سرویس ما ببینم حجم واقعا تمام شده نشده چطوری من اطمینان کنم حجم واقعا تمام شده ؟! :)
جالب سوال میکنی فقط با دو یا یه جمله فقط پاسخ میدن خیر - بله - تمام شده - تست نداریم - نداریم - نمیشه :d:p
اینم تست سرویس
2849013818.png

موضوع هست دوستان کشکی سرویس نرین راه بندازن یا بیشتر 10 نفر نرید بچپید تو سرور :d
سرور میخواید بگیرید حتما قبل با بخش پشتیبانی فروشنده سرور هماهنگ کنید و موضوع بهش بگید سیر تا پیاز:d
و همچنین IP سرور سایت فروشنده بگیرید و با همه رجین و کشور مختلف تست بگیرید
مثل این سایت http://ping.ms
فکر کنم سرویس که خودشون گیم سرور مخصوص میدن بهتر جواب گو باشه
یک جا سرور یزد هست سرویس پهنا نامحدود و ویژه گیم سرور اسمش gigavps.ir
ولی ماهانه 70 تومن و منم کیفیت سرویس نمیدون در چه حد اگر خواستید برید این بپرسید
البته الان سایت وارد نمیشه نمیدونم چرا ...

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
مسعود اون لینک کانکشن تست رو میشه یه جای دیگه آپلود کنی ؟ من هر وقت که میرسم که دانلود کنم سایت سیستیک یه چیزیش میشه دانلود نمی کنه :| ولی خیلی ظلمه به قول امیرمحمود برا بازی کردن باید یه کانکشن داشته باشی برا فیس بوک یه کانکشن یه نت نمیشه که :))
خود isp ها اگه بیان از این کانکشن ها بذارن مطمئنم ارزون تر درمیاد ! چرا اینکارو نمی کنن ؟ خرجی فکر نکنم داشته باشه ... مثلاً شاتل که اصلاً کانکشن لاست نداره اما پینگش همیشه بالاس بیاد اینکار بکنه میتونه ضعفشو مخفی کنه !

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
کانکشن تست سیستک برای من کار نمی کنه شما چطور؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
یکی از دوستانم سرویس کاهش پینگ راه اندازی کرده.
بنده هم از ایشون اکانت test گرفتم.
پینگش با سرور های روسیه عالی هستش. پینگ بین 60 تا 75 با روسیه هستش.

03034882175601185059.jpg

تاثیر قبل و بعد:

43345376625537900448.jpg

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
یکی از دوستانم سرویس کاهش پینگ راه اندازی کرده.
بنده هم از ایشون اکانت test گرفتم.
پینگش با سرور های روسیه عالی هستش. پینگ بین 60 تا 75 با روسیه هستش.

03034882175601185059.jpg

تاثیر قبل و بعد:

43345376625537900448.jpg
سلام !
خدا کنه قیمت این کانکشن ها مثه وی پی ان که 5 تومنه بیاد پایین همه برن بخرن و نامحدود باشه @! دیگه همه دارن سرور میزنن و به زودی زود قیمت ها می کشه پایین ! فکر کنم کانکشن دوست شما از بقیه خیلی بهتر باشه ! از 330 اومده به 75 !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر