7600gt DDR3چه مارکی ، جه قیمتی و کجا

ميشناسمت تو پرشين تولز ديدمت تاپيكتو هم ديدم اسمش فك كنم 7900 جهنم يا يه همچين چيزايي بود
والا من حوصله تك تفسير زيادي بيخودي اطلاعات تكراري ندارم يعني به عبارتي بحث با شما راه به جايي نداره
به قول يه بنده خدايي بيا اين تاپيكو به گند نكشيم تعجبم اين امين تشكرش مال چي بود؟
اين حرفتو بخون:
از همه دوستان قابل احترام فروم پوزش ميخوام اگه بد لحني كردم اما موضوع اينه كه با بعضيا فقط مثل خودشون ميشه حرف زد
به قول يكي از مديراي سايت بعضيا هرچي دلشون ميخاد ميگن بعد ميگن ببخشيد
اگه ميخاي حرف بزني رو حرفت وايسا خود شيريني هم نكن
باشه حق با شما من مبحث تاپيك ادامه نميدم تموم شد اين بنده خدا هم به راه خويش رهنمود شد هر چي عشقت كشيد بگو اصلن فك كن ما كم آورديم ولي توصيه ميكنم به فروم هاي خارجي هم يه سري بزن اين مشكلات نسبت به قبل خيلي كمياب شده يه مدت تو فروما تاپيكاي به اسم 7900 help!!! يا 7600 ولي الان خيلي كم شده
پرشين چيچي؟!
پس يكي قبل از ما اطلاع رساني كرده...جالبه كه ميدونستيو اومدي از اطلاعات سطح بالات همه رو مستفيض كردي;)
ببينم فكر كردي من اينا رو نوشتم كه مثلا جواب تورو داده باشم:D
من وقتم خيلي بيشتر از اينا اهميت داره كه با امثال تو بخوام بحث كنم
اينارو گفتم تا چشمو گوش بقيه باز شه
حوصله بحث نداري ايراد نداره اصولا كسي كه خودشو قاطي چيزي ميكنه كه ازش سر در نمياره به يه نحوي خودشو ميكشه كنار خوب اين درسي بشه تا ديگه فقط برا مطالبي كه "ميفهمي" نظر بدي
خود شيريني؟!:laughing: من رو حرفم وايسادم ظاهرا يكي ديگس كه حوصله نداره اطلاعات سطح بالاشو از اين بيشتر رو كنه:yes:
تو فرومهاي خارجي اين تاپيكها كمتر شده چون افتضاح اين سري محصولات برا همه رو شده و همه ديگه با احتياط اقدام به خريد ميكنن البته شايد تا مدت ديگه زياد شدن اين جور عنوانهاي تاپيك رو اينجا ببينيم مخصوصا كه خيليا از اطلاعات شما بخوان نتيجه گيري كنن
راستي لينك اين بابا رو تو اين پرشين برام بزار ميخوام ازش تشكر كنم به ما هم رودست زده
--------------------------------------------------------------
براي اينكه پستم اهميتي برا بقيه داشته باشه يه خبر جالبو ميزارم
NVIDIA تمام كارتهاي گرافيكي از خانواده نسل بعد خودش،G80 رو از اوركلاك كردن منع ميكنه؟!
gpu.jpg

اخبار در مورد محصولات زودآيند مبتني بر DX10 هر روز بيشتر ميشه و تا حدودي نه اين اخبار رو ميشه رد كرد نه 100 درصد تاييد كرد:
"NVIDIA به تمام شركاش و برندسازا گفته كه براحتي اين اجازه از اونا در خانواده G80 ميگيره كه محصولاتي از پيش اوركلاك شده رو ارائه ندن تا تجربه مفتضحانه Geforce 7900 GT مجدد تكرار نشه كه موجبات يك نرخ بسيار بالا از برگشت خوردن كارتهاي فروخته شده توسط خريداران بوده"
"NVIDIA told all of its partners that it simply won't allow the overclocking of G80 cards. It doesn't want another Geforce 7900 GT overclocking fiasco that caused a too high return rate for the cards."
واقعا شنيدن اين خبر حيرت اور نيست اما در احتمالش تا حدودي مردد خواهد بود
شما ميتونيد اين چيپهاي گرافيكي رو آنطور كه ميخواهيد توصيف كنيد ويك راه حل خنك كننده هيتسينك(فن) با طراحي ماهرانه رو روش بزاريد تا حرارت رو به حداقل برسونه اما در پايان روز شما هيچ اگاهى نداريد از دونستن چيزيكه ميخواد ميزان خرابي خود كارت يا هسته گرافيكي(GPU) حتي شدت بالاتري نسبت به Mean time between failure محرض كنه خلاصه كلام كارت گرافيكت رو اوركلاك ميكني خيالي نيست اما با ريسك خودت! يا اينكه يك كارت از پيش اوركلاك شده رو تهيه ميكني با شرط 100 درصدي از طرف سازنده جهت ساپورت كامل
...وما اخيرا تماسهايي رو با شركاي برد ساز NVIDIA داشتيم كه تا الان پاسخي در اين مورد داده نشده پس بايد منتظر بود و همه چيز رو به آينده واگذار كرد
لينك خبر:
NVIDIA Bans Overclocking On All Upcoming G80?http://www.hothardware.com/news.aspx#news2899

آخرین ویرایش:
اینجا تاپیک جیفورس 7600 جیتی دی دی آر 2 چه مارکی و چه قیمتی و کجا است یا تاپیک جنک سر اورکلاک؟
این بحث های شما ها ایجاد دشمنی می کنه نه اطلاع رسانی
من نمی دونم شما دو نفر کدومتون درست میگه و برام هم مهم نیست
لطفا جنگ خودتون رو با پیغام های خصوصی ادامه بدین نه توی یک تاپیک عمومی

اینجا تاپیک جیفورس 7600 جیتی دی دی آر 2 چه مارکی و چه قیمتی و کجا است یا تاپیک جنک سر اورکلاک؟
این بحث های شما ها ایجاد دشمنی می کنه نه اطلاع رسانی
من نمی دونم شما دو نفر کدومتون درست میگه و برام هم مهم نیست
لطفا جنگ خودتون رو با پیغام های خصوصی ادامه بدین نه توی یک تاپیک عمومی

اینجور بحث کردن بچه های اینجا اصلا صورت خوشی نداره..گرچه من خودمم یکی 2 بار درگیرش شدم.

دلیل نمیشه هر ادمی مطلقا حرفش درست باشه...7900 پری اور بر همگان محرز شده که گندی بوده از جانب 3 تا کمپانی BFG Tech...Leadtek...EVGA...و به همین خاطر انویدیا ممنوعیت گذاشت برای پری تو کارتهای 7900GX2..8800GTX ولی مشگل اساسی تو تنظیم کننده ولتاژ این بردها بود...پس امکانش هست که با یه درایور جدید کارت کمی از مشگلاتش کم بشه...

تو 7600GT من دقیق خودم بچشم دیدم که مشگل از ولتاژه..تا 580 همه چیز عادیه..ولی از 580 به بالا مشگل شروع میشه....تو یه سایت المانی کارت رو ولت مود کرده بودن و احت تا 650 هم بالا امده بود....در حالی که اول کار با واتر کول هم تا 590 رفتن و ارتیفکت داشتن..

دوستانی که اینقدر خودشون رو های اند میدونن که سر اینجور مسائل بحث کنند بهتر بجای خرید کارت پری اور برن یه 7600GS DDR3 بخرن ( نه کارت 7600GST) و اورش کنند...یه دونشو من خودم تست کردم یه کارت 150 تومنی راحت تا 1500 مموری و 570 کور بالا امد..حتی یه نوک سوزن هم اذیت نکرد....و 6200 امتیاز تو 05 در حالی که سیستم هم زیاد قوی نبود..

الان به نظر من خرید 7600GT کلا اشتباهه..1 ماه دیگه تو همین ایران قیمتش میرسه به 140 و همین حول و حوش و 60 تومن ضرر هم 60 تومنه...X1650Pro هم میاد حدود 100-110 تومن...و از همه مهمتر 7900GS میرسه به 200 تومن..

یکم صبر پیشه کنید واسه خرید بد نیست..

در مورد اون تاپیک تو پی تی هم ( 7900 کارتی به گرمای جهنم) مال فیورستیک بود فکر کنم من بارها باهاش بحث کردم که گرما تاثیری تو کار کارتی مثه 7900 انچنان نداره...چراکه 7900GT Palit که داغترین کارت بود ( هم تو اور و بدون اور) هم از نظر میزان اور و هم از نظر قدرت تو تستا همه رو تو جیب گذاشته بود و جالب اینجاست که کارت فقط اورولت شده بود ...

کارتها کلا از نظر اور خور 2 دسته میشن..ولت سنس و تمپ سنس..9550 جزو تمپ سنس بود...کافی بود کارت رو خنک نگه داری و تایمینگ رو دست کاری کنی 9600ایکس تی رو میگرفت..سری 6 انویدیا هم با اینکه ولت سنس بودن ولی خیلی راحت بخاطر مکانیسم هوشمند افزایش ولت تا حد کارت رده بالای سری خودشون اور میشدند...6800GT راحت تا اولترا بالا میومد ولی یکم از نظر حرارتی خوب مشگل داشت...

6600 معمولی هم راحت به کارتهای پری اور 6600GT میرسید ( البته مموریش که نمیرسید) .

حالا میخواد بد وبیراه بگید من خیالی ندارم..
23t0aw9.gif

من میخوام تا 4 یا 5 روز دیگه بخرم صبرم داره تموم میشه بالاخره ارزون میشه 7600 gt تا همین روزا یا 200 بدم بالاش؟ :confused: :(

همین روزا رو من نمیدونم ولی 1 ماه دیگه حتما میشه...الان نزدیک 1 ماه میشه انور اب به زیر 150 دلار رسیده...

اگه میخوای بخری اکثرا برندها برد مرجع استفاده کردن تو مدلهای معمول..بچه هایی که ایسوس خریدن راضی بودن ولی من از سیستم خنک کنندهغیر مرجع خاطره خوشی ندارم..POV رو میتونی حدود 190 بخری..بلکم کمتر..ولی صبر کنی با 200-220 واسه 7900GS و X1900GT ضرری نداره..

من امروز میخوام بخرمش آخرش کدوم برند رو بگیرم:
xfx 200000
Asus 190000
Leadteck 190000

لطفا هر کی نظرش رو بگه. راستی این xfx اونجور که تو بنچمارکها جلو تر از بقیه برندهاست، آیا بردی که برا ایران میاد هم واقعا بهتر از بقیس یا فقط پول الکی دادنه؟ کسی ازشون تو سیستمش تست گرفته ببینه آیا واقعا بهتره یا نه؟

من تو زمینه کارت گرافیک نیستم ولی چیزی که از بچه ها شنیدم اینه که Leadteck و xfx خوب هستن!
ولی بیشتر Leadteck رو قبول دارن;)

مرسی دوس عزیز! دیگه دارم مطمئن میشم که Leadteck بگیرم. فقط یه چیزی! اینکه میگن Asus در هر حالتی 5 درجه از بقیه خنک تره اولا صحت داره؟ ثانیا اگه Leadteck بگیرم فنش کافی ا یا فن اضافی میخواد؟

مرسی دوس عزیز! دیگه دارم مطمئن میشم که Leadteck بگیرم. فقط یه چیزی! اینکه میگن Asus در هر حالتی 5 درجه از بقیه خنک تره اولا صحت داره؟ ثانیا اگه Leadteck بگیرم فنش کافی ا یا فن اضافی میخواد؟
لیدتک برد خوبی هست. فن اضافی هم نمیخواد اما اگه بخوای اوور کلاک کنی حتما باید یه تدابیری بیندیشی. ایسوس هم برد خوبی هست. اگه لیدتک نتونستی بگیری حتما ایسوس بگیر. اون 5 درجه هم مربوط میشه به نوع سیستم خنک کننده ایسوس که ایسوس از نظر ساخت برد و برنامه های جانبی با خوده برد یکی از بهترین ها است.

من اصلاً در کل توری نيستم که بخوام بگم اين شرکت از همه بهتره چون خودم محصولاتشو دارم .
ميخوام خدايی بهترين شرکته سازنده بردهای گرافيکو که قيمتاش هم مناسب باشه رو بدونم
:confused: :love: :confused: :love: :confused: :love: :confused: :love: :confused:

لیدتک برد خوبی هست. فن اضافی هم نمیخواد اما اگه بخوای اوور کلاک کنی حتما باید یه تدابیری بیندیشی. .

رامتين جان بالا 1 ساعت ركس روضه خوند كه ولت بيشتر واسه ي اور تاثير داره تا فن!
حالا چرا همه اينجا گير دادين به اور كارتي مثله 7600 جي تي كه اونقدرم پروفومنس بهتري نميده با اور؟؟؟؟؟؟؟؟؟(كلي گفتما با شما نبودم)

پس با این حساب مام لیدتک میگیریم. مرسی از همه دوستانی که تو این تاپیک کمکم کردن. :love:

دوست عزیز من هم مثل تو مشکل برد داشتم ولی به این نتیجه رسیدم که Leadteck بگیرم . ولی به خدا موندم که بالاخره قیمت تو یه ماه آینده میشکنه یا نه ؟
میترسم از شانس تخمی ما ،بگیرم بعد یهو قیمت بیاد پایین اونوقت خیلی ببخشید مالیده بشه درمون!!!:((

ولی اگه خواستی بگیری برو از فروشگاه زمرد تو پایتخت بخر .
چون واقعا" آدمای با انصافی هستند . من خودم امروز اونجا بودم .هم Leadteckداشت هم گیگا اینمشماره تلفونشه:
88783217

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or