هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو نت خوندم بازی fortnite نیازی به ps plus نداره و نهایت ۱۰۰ مگ در هر ساعت حجم لازم داره! پس این درآمد وحشتناک از fortnite رو epic games از کجا بدست میاره؟ این وسط چی گیر سونی و مایکروسافت میاد؟

تو ایران پینگش خوب هست؟ اگه نیست کدوم بازیهای بدون نیاز به ps plus پینگشون خوبه؟
پرداخت‌های درون برنامه مثل لباس و اسکن‌های اسلحه

دوستان یه سوال دارم من اگه بخوام با pro یه بازی مثلا مثل رد دد رو 60 fps بازی کنم تلویزیون 1080 p کافیه؟ با توجه ب این که روی 4k سی فریمه و من اصلا زیر 60 بازی بهم نمیچسبه
نه اون فریم ریتش قفله بیشتر بازی‌ها فریمریتشون قفله

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
از قسمت تنظیمات ضبط ویدئو همه ی گزینه های ضبط صدا رو فعال کردم ولی فقط توی ویدئو های ضبط شده فقط صدای یه نفر از پارتی ضبط میشه و صدای بقیه نیست!
من میخوام وقتی ضبط میکنه صدای همه باشه! چرا اینطوریه؟

اقا من تو پارتی وقتی صدام و میدم تو گیم چت بعد که فیلم بازی و رکورد میکنم صدای همه هست الا صدا من باید تنظیمات خاصی انجام بدم؟

دوستان سلام.میخواستم بدونم وقتی با share ویدیو از بازی ضبط میکنم چجوری صدا کسایی که تو پارتی هستن هم تو ویدیو بیاد صدای خودم هست ولی صدای افراد تو پارتی نیست ؟ راهی هست صداشون بیاد ؟

موقع ضبط گیم پلی بازی ب وسیله خود کنسول فقط صدای خودم و بازی ضبط میشه ولی صدای بچه های توی پارتی ضبط نمیشه (منظورم پارتیه ک تو خود کنسول درست میکنیم)!!
کسی راه حلی داره؟؟

خب کسی جوابی نداد انقدر روش کار کردم تا اکی شد
باید هر نفر تو پارتی بره تو قسمت Party Settings بعد این گزینه را ست کنید Allow Your Voice to Be Shared

کار بعدی هم باید برید تو (Settings) > [Sharing and Broadcasts] > [Audio Sharing Settings]. و هر سه تا گزینه را تیکش را بزنید ( البته همش نیاز نیست ولی بزنید)
با این روش مشکل من حل شد.

پ.ن: میدونم بعضی نقل قول ها مال چند سال پیش هست ولی تو سرچی که کرده بودم دیدم این بنده خدا ها هم این مشکل را دارن و کسی جوابی بشون نداده بود شاید الان راه حل را پیدا کرده باشن ولی چون کسی جواب من را نداد گفته جواب پستشون را داده باشم.

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
بچه ها یه ps4 pro دست دوم تمیز پیدا کردم 3.5 ب نظرتون بگیرم یا صبر کنم تا ps5
بگیر حالشو ببر ...PS5 قیمتش کلا خرکی بالاست دیگه چه برسه تو ایران دوستان مورد احترام چقدر بخوان تو پاچه کنن اگرم بتونیم بگیریم حداقل 2021

• Like
Reactions: gladiator12

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
دوستان یه راهنمایی بکید بد جوری سر دوراهی موندم ب نظرتون ps4 pro و tv 4k بگیرم یا سیستم ارتقا بدم؟ بودجم حدود 10 اا 11 تومنه از یه طرف pc و ماجرای فریم بالا
از یه طرف کنسول و بی دردسر بودنو انحصاری tlou 2:((

• Like
Reactions: mac man

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
منم دقیقا این مشکلو دارم. امروز ظهر بازی کردم شب اومدم psn کانکت نمیشه. با پشتیبانی پارس آنلاین تماس گرفتم dns و mtu گفت دادم دستگاه بازم اوکی نشد. با هات اسپات گوشی وصل میشم ولی. کسی میتونه کمک کنه؟
سلام.زنگ زدم پشتیبانی شرکت گفتم ای پی تغییر بدن.تغییر مسیر. اوکی شد برام.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان یه راهنمایی بکید بد جوری سر دوراهی موندم ب نظرتون ps4 pro و tv 4k بگیرم یا سیستم ارتقا بدم؟ بودجم حدود 10 اا 11 تومنه از یه طرف pc و ماجرای فریم بالا
از یه طرف کنسول و بی دردسر بودنو انحصاری tlou 2:((

99.99 % بازیهایی که رو PC بیان روی کنسول هم میان ...رو کنسول میتونی اکانت هکی بگیری یا اکانت قانونی و بصورت آنلاین بازی کنی بعد هم اکانت قانونی یا دیسک رو بفروشی یکی دیگه بگیری بازی های رایگانش هم هست تازه
اما PC گرافیک و فریم بالاتر داره اما نمیتونی هر روز یه بازی اورجینال بگیری و نمیشه فروختشون .

از نظر خودمم PC بهتره اما کنسول صرفه اقتصادی بیشتری داره خرید و فروشش هم از همه نظر چه بازی چه کنسول راحتتر و بیشتره یه چیز دیگه هم که هست برای PC تند تند سخت افزار قوی میاد و بازیساز ها هم روی اونا مانور میدن پس PC سریعتر قدیمی میشه و مجبوری بازیا رو با تنظیمات گرافیکی کمتر اجرا کنی درحالی که بازیساز برای کنسول بهینه میکنه

چیزای دیگه هم هست اما همینا کافیه.

پس کنسول با یه Tv 4k که HDR هم داشته باشه بهتره

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
صدای کلیک از کنسول عادیه؟

توی یوتوب سرچ کردم ولی دستگاه هایی که بودن خیلی صدای کلیک میدادن!

اگه اشتباه نکنم صدای کلیک از هارده. (حداقل روی کامپیوتر اینجوریه!)

کنسول من معمولا تا وقتی که روشنه صدای کلیک نمیده. حتی یک بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم تا هاردش کار کنه ولی صدای کلیک نداد.

وقتی خاموش میشه در عرض پنج دقیقه دو یا سه بار صدای کلیک میده. بعد نیم ساعت یک بار دیگه. بعد یک ساعت یک بار دیگه. (خاموشه در حالت استراحت نیست)

اگه صدای تق بود شاید ارتباط میدادم به داغ و سرد شدن برد ولی صدای کلیک هست و تا جایی که اطلاع دارم صدای کلیک واسه هارده.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
درود دوستان این قضیه چی هس ....

باندل Death Stranding پلی استیشن 4 پرو معرفی شد

♦️شرکت سرگرمی های تعاملی سونی با همکاری استودیوی خصوصی هیدئو کوجیما، چندی پیش از باندل Death Stranding پلی استیشن 4 پرو رونمایی کرد.

Attachments

• photo_۲۰۱۹-۰۹-۲۵_۲۰-۳۷-۳۷.jpg
    photo_۲۰۱۹-۰۹-۲۵_۲۰-۳۷-۳۷.jpg
    45.9 KB · مشاهده: 12

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
درود دوستان این قضیه چی هس ....

باندل Death Stranding پلی استیشن 4 پرو معرفی شد

♦شرکت سرگرمی های تعاملی سونی با همکاری استودیوی خصوصی هیدئو کوجیما، چندی پیش از باندل Death Stranding پلی استیشن 4 پرو رونمایی کرد.
بله باندل رو دیشب معرفی کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر