DualShock 4

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام دوستان عزیزم.من ی درخواست عجیب دارم اونم اینکه دنبال ی dual shock 4 اوراغ میگردم که بتونم از یکی از قطعه هاش برای ds4 خودم استفاده کنم.میدونم به نظرتون عجیبه یا خسیس بازیه ولی هرچی هست دلم نمیاد به خاطر این مشکلش بندازمش دور
http://uupload.ir/files/crbl_photo_2015-05-10_18-40-04.jpg
دقیقا قسمت پلاستیکی که بٌرد کنترلر روش سواررو میخوام

بنظر من خسیس بازی یدونه دسته دوم بخر ۱۳۰ ایناس فک کنم ولی اگه خیلی اصرار داری درستش کنی شماره یکیو برات خصوصی کنم که قطعاتشو داره

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
سلام دوستان عزیزم.من ی درخواست عجیب دارم اونم اینکه دنبال ی dual shock 4 اوراغ میگردم که بتونم از یکی از قطعه هاش برای ds4 خودم استفاده کنم.میدونم به نظرتون عجیبه یا خسیس بازیه ولی هرچی هست دلم نمیاد به خاطر این مشکلش بندازمش دور
http://uupload.ir/files/crbl_photo_2015-05-10_18-40-04.jpg
دقیقا قسمت پلاستیکی که بٌرد کنترلر روش سواررو میخوام

دقیقا چیکار میکنید با دسته ادم میمونه!
اگه محکمتر فشار بدی دکمه رو،توپ سریعتر میره تو گل؟یا شمشیرت برنده تره تو بازی؟
dualshock 3 که همه مشکل داشتن سرش والا ما 4 سال بی نقص باهاش بازی کردیم
dualshock 4 که از بهترین نوعشه جای خود دارد...

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
بنظر من خسیس بازی یدونه دسته دوم بخر ۱۳۰ ایناس فک کنم ولی اگه خیلی اصرار داری درستش کنی شماره یکیو برات خصوصی کنم که قطعاتشو داره
سلام،والا به من كه دست دوم نميچسبه،اگر لطف كني شماررو برام پيغام خصوصي كني ممنونت ميشم

- - -ویرایش - - -

دقیقا چیکار میکنید با دسته ادم میمونه!
اگه محکمتر فشار بدی دکمه رو،توپ سریعتر میره تو گل؟یا شمشیرت برنده تره تو بازی؟
dualshock 3 که همه مشکل داشتن سرش والا ما 4 سال بی نقص باهاش بازی کردیم
dualshock 4 که از بهترین نوعشه جای خود دارد...
تقصير شما نيست كلا فرهنگ ما اينطوريه كه سريع و بدون قائده قضاوت ميكنيم،ديگه بعد از اين همه سال استفاده از همه كنسولاي سوني نحوه رفتار با كنترلرو بلدم،ds4 يبار از دستم افتاد بعدش احساس كردم كه r1 بد كار ميكنه،بازش كردم ديدم ٢تا قطعه پلاستيكي كوچيك كه r1 سر جاي خودش نگه ميداره شكسته،اينه كه دلم نمياد واسه خاطر اين بندازمش دور،حق با شماس دوست عزيز خودم ديدم كسايي رو كه جوري با كنترلر رفتار ميكنن كه انگار هرچي فشار بدي بهتر كار ميكنه،اما داستان من از اين قراره كه براتون گفتم،اينم از شانس منه ديگه براي خودمم عجيب،با افتادن نبايد اينجوري ميشد

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
سلام،والا به من كه دست دوم نميچسبه،اگر لطف كني شماررو برام پيغام خصوصي كني ممنونت ميشم

- - -ویرایش - - -

تقصير شما نيست كلا فرهنگ ما اينطوريه كه سريع و بدون قائده قضاوت ميكنيم،ديگه بعد از اين همه سال استفاده از همه كنسولاي سوني نحوه رفتار با كنترلرو بلدم،ds4 يبار از دستم افتاد بعدش احساس كردم كه r1 بد كار ميكنه،بازش كردم ديدم ٢تا قطعه پلاستيكي كوچيك كه r1 سر جاي خودش نگه ميداره شكسته،اينه كه دلم نمياد واسه خاطر اين بندازمش دور،حق با شماس دوست عزيز خودم ديدم كسايي رو كه جوري با كنترلر رفتار ميكنن كه انگار هرچي فشار بدي بهتر كار ميكنه،اما داستان من از اين قراره كه براتون گفتم،اينم از شانس منه ديگه براي خودمم عجيب،با افتادن نبايد اينجوري ميشد
سلام
آقا برای منم اینطوری شده یعنی دو تا پایه که R1 توش قفل میشد شکسته راهی برای درست کردنش هست؟ قطعات یدکیش رو من پیدا نکردم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
یه سوال داشتم میخواستم بدونم DS4 با بلوتوث به گوشی ها یا دیوایس های اندروییدی وصل میشه ؟؟؟ اگر جواب مثبته چه جوری ؟؟

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
من یک دسته جدا واسه کنسولم خریدم تو مشهد. الان یکی از دسته هام روکش رو L3 پاره شده و دکمه های 4 تایی سمت چپ(جهت ها) هم موقعی که فشار میدم تق صدا میده . نمی دونم اون دسته ی اصلی که داغون شده یا اونیه که خریدم چون شبیه همند.

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
من دسته ی PS4 رو تهیه کردم و به صورت بلوتوث ازش استفاده می کنم ( ورژن دانگل بلوتوث هم ۳ هست ) با برنامه ی InputMapper راحت تو همه بازیا کار می کنه فقط یه مشکلی دارم گاهی اوقات جوی استیک راست کار نمی کنه یا یهو مثل این می شه که دستمو رو جوی استیک راست نگه داشتم گاهی اوقاتم دکمه R2 بدون اینکه فشارش بدم کار می کنه . می خواستم بدونم دسته من خرابه یا کلا دسته PS4 رو PC اینجوری می شه ؟ راهی برا رفع این مشکل هست ؟

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
من دسته ی PS4 رو تهیه کردم و به صورت بلوتوث ازش استفاده می کنم ( ورژن دانگل بلوتوث هم ۳ هست ) با برنامه ی InputMapper راحت تو همه بازیا کار می کنه فقط یه مشکلی دارم گاهی اوقات جوی استیک راست کار نمی کنه یا یهو مثل این می شه که دستمو رو جوی استیک راست نگه داشتم گاهی اوقاتم دکمه R2 بدون اینکه فشارش بدم کار می کنه . می خواستم بدونم دسته من خرابه یا کلا دسته PS4 رو PC اینجوری می شه ؟ راهی برا رفع این مشکل هست ؟
منم دقیقا" همین مشکل رو دارم ولی فقط موقعی که از بلوتوث استفاده می کنم، وقتی با سیم وصل می کنم هیچ مشکلی نداره نه قطعی داره و نه تاخیر
به احتمال خیلی زیاد مشکل از بلوتوث هست...

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
اقا نمیدونم جاش درسته یا نه ولی من دسته رو به پی سی وصل کردم...مثلا میخوام بازی های کامپیوتری رو اجرا کنم با دسته کار نمیکنه مثلا mw3 رو میخوام اصلا تشخیص نمیده بازی با اینکه برنامه Ds4tools رو نصب کردم..ولی بازم کار نمیکنه ...چیکار باید کرد؟

yavar-mac

کاربر سایت
Nov 22, 2013
14
ولی انصافا بی تعصب میگم دسته های ایکس باکس یه سر و گردن از پلی استشن بالاتره از نظر کیفیت و کار ااایی ........ من جفتش رو دارم انصافا کیفیت دوال شوک 4 خیلی پایین هستش از سونی بعید اخه این چه دسته ای زده

Atal Matal

کاربر سایت
Jun 3, 2015
81
ولی انصافا بی تعصب میگم دسته های ایکس باکس یه سر و گردن از پلی استشن بالاتره از نظر کیفیت و کار ااایی ........ من جفتش رو دارم انصافا کیفیت دوال شوک 4 خیلی پایین هستش از سونی بعید اخه این چه دسته ای زده

دقیقا همین جوریه!

مخصوصا جنس آنالوگ هاش که از دسته فیک هم کیفیتش پایین تره!

سونی کلا PS4 با جنس بی کیفیت درست کرده و منظورم قدرت کنسول نیست و مواد مصرفی رو میگم!

I Hate Him

کاربر سایت
Apr 11, 2015
54
نام
danial.wwf remastered
دقیقا همین جوریه!

سونی کلا PS4 با جنس بی کیفیت درست کرده و منظورم قدرت کنسول نیست و مواد مصرفی رو میگم!
دقیقا همینطوره. R2 و L2 رو که فشار میدم صدای جیرجیرک میده. پسد داییم اولین بار دسته ی من رو دید گفت مواد بازیافتیه؟؟؟
سونی نمیخواد بفهمه کنترلر بخش مهمی از گیم هست؟ولی باز خدا رو شکر از ps3 بهتره .
من فعلا 360 هم دارم . وقتی میگیرم دستم و با ماله 4 مقایسه میکنم اشک تو چشمام جمع میشه.دسته ی 360 بهترین کنترولری هست که تو عمرم دیدم

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دقیقا همین جوریه!

,جالبه واقعا ! ps4 کنسولش کیفیت ساختش خیلی خوبه و ظاهر فوق العاده شیکی داره من که رنگ سفیدشو دارم هروقت میبینمش واسم جذابه ..
دسته تو نسل قبل 360 خیلی بهتر از ps3 بود ولی DS4 واقعا خوبه و هیچ نقصی نداره نمیدونم چه جوری انالوگشو بعضیا میکنن احتمالا ناخونشون بلنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر