معرفی سری عنوان های محبوب QUAKE | لرزشی افسانه ای در دنیای گیم

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
سیستم مورد نیاز ندادن؟
کلا از بازی های شوتر سرعتی خوشم میاد
این بازی دوتا رقیب سرسخت داره اونم UT و LawBreakers هستن

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
سیستم مورد نیاز ندادن؟
کلا از بازی های شوتر سرعتی خوشم میاد
این بازی دوتا رقیب سرسخت داره اونم UT و LawBreakers هستن
نه هنوز متاسفانه. فقط راجب match making بازی و تعدادی از hero ها و یکی از مپ ها صحبت کردن. و البته بیان کردن که بازی امسال عرضه میشه ولی تاریخ دقیقی ازش نگفتن هنوز.
آره سه تا بازی هر سه عالی به نظر میان، ولی امیدوارم Quake برنده رقابت بشه.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
نه هنوز متاسفانه. فقط راجب match making بازی و تعدادی از hero ها و یکی از مپ ها صحبت کردن. و البته بیان کردن که بازی امسال عرضه میشه ولی تاریخ دقیقی ازش نگفتن هنوز.
آره سه تا بازی هر سه عالی به نظر میان، ولی امیدوارم Quake برنده رقابت بشه.
البته من بیشتر با لاوبریکرز حال کردم تا دوتای دیگه چون حال و هوای جدیدی داره که اون به سیستم من نمیخوره :D
در نهایت منتظر دوتای دیگه هستیم که از رقبای دیرینه همدیگه هستن

• Like

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
عکس hero ها رو براتون قرار دادم :

scalebearer :
3100457-screen+shot+2016-07-26+at+10.59.31.png

sorlag
champ8-thumb.jpg

ranger
Quake-Champions-Ranger-Wallpaper-10482.jpg

Visor
Quake_Visor_Final_lowrez.jpg

Glutch
Quake-featured-600x400.jpg

Nyx
1469718808_234_The-designer-of-the-first-Quake-talked-about-character-classes-in-Quake-Champions.jpg

Galena
champ6-thumb.jpg

Anarki
Quake-Champions-Anarki_w_600.jpg

آخرین ویرایش:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
معرفی Yamagi Quake II

Yamagi Quake II یک کلاینت (سرویس دهنده|برنامهٔ اجراگر) برای بازی Quake 2 است، کد منبع کلاینت رسمی بازی Quake 2 در دسامبر 2001 تحت لایسنس GNU GPL منتشر شد و چند کلاینت مختلف توسط برنامه‌نویسان طرفدار بازی برای بهبود و به-روز-رسانی آن ایجاد شدند که Yamagi Quake II یکی از آن‌ها است. برای بکارگیری هر یک از کلاینت‌های این بازی، به فایل‌های رسانه بازی که با CD اورجینال بازی منتشر شده احتیاج است.

ویژگی‌های Yamagi Quake II :
  • چند سکویی: Linux, Windows, MacOS
  • Anisotropic filtering
  • Compatible with most mods
  • From scratch rewritten savegame system
  • Full 64 bit support
  • Ingame soundtrack playback via OGG/Vorbis
  • Full IPv6 support
  • Mature and stable codebase
  • Multisample anti-aliasing
  • No gameplay and graphic enhancements, but optional support for retexturing packs and HUD scaling
  • OpenAL for sound (supports surround sound, can be disabled)
  • SDL 1.2 or SDL 2 for input and rendering
  • Support for unlimited screen size / resolutions
  • Widescreen support
من با این کلاینت از سه سال قبل آشنا هستم و اتقاقا در بین کلاینت‌های این بازی، این یکی از شهرت بیش‌تری در بین جامعه لینوکس برخوردار است، به طوری که در مخازن بسیاری از توزیع‌های لینوکس وجود دارد در حالیکه سایر کلاینت‌ها در مخزن نیستند، در طی این چند سال همیشه می‌خواستم یک پست برای معرفی این کلاینت ارسال کنم که همش امروز-فردا کردم تا اینکه امروز دیگه دیدم اینکارو باید انجام بدم.

حتما برای اجرای بازی Quake 2 از این کلاینت استفاده کنید، من فردا یا پس‌فردا نصبش می‌کنم، شما هم لطفا نصبش کنید تا با هم Multi بازی کنیم، البته نمی‌دونم Multi پشتیبانی می‌کنه یا نه، تا حالا Quake 2 را Multi بازی نکرده‌ام.

وب‌سایت کلاینت:
Code:
https://www.yamagi.org/quake2/
در بخش دانلود می‌توانید فایل باینری از پیش کامپایل شده برای Windows را دانلود کنید، یا اینکه کد منبع را دانلود و خودتان آن را کامپایل کنید.

لطفا نظرتان را هم بگویید.​

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
مولتی بازی Quake 2 را فراموش کنید، زیاد جالب نیست، از اون بهتر هم است، Quake 3. این بازی یک Clone رایگان دارد به نام OpenArena که دقیقا مانند Quake 3 است، از جهاتی بهتر از اون. این بازی به خوبی روی سیستم‌های ضعیف مثل سیستم من اجرا می شود و هچنین نسخه لینوکس هم دارد که در مخازن بیش‌تر توزیع‌ها وجود دارد، حجمش هم زیر 500MB است، دیشب اینو نصب کردم و به خوبی روی سیستم من اجرا شد. من چند ساله از لینوکس استفاده می‌کنم و ویندوز ندارم. من حاضرم آنلاین رقابت کنم، اگر شما هم وقتشو دارید و علاقه‌مند به Quake هستید لطفا این بازی را نصب کنید و در اینجا اعلام کنید تا با هم هماهنگ کنیم که آنلاین بازی کنیم.

• Like
Reactions: uriel and jeenas

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
  • Like

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
من آخرین بار در اواخر سال 2012 بود که Quake را به صورت مولتی بازی کردم (Quake Live)، تو این چند سال چند مرتبه بخش داستانی نسخه یک و دو را بازی کردم؛ امروز حدود یک ساعت OpenArena را آف-لاین بازی کردم و چند چیز یادم اومد:

* برای انجام شوترهای سرعتی، در حد بالایی به یک موس پد احتیاج هست، برای انجام راحت و بی‌سروصدای چرخش‌های سریع.
* مکان موس باید در حالت استاندارد باشد، زیرا موس را باید کمی از سطح بلند کرد و اگر مکان موس پایین‌تر از حد استاندارد باشد، خون به دست کم‌تر می‌رسد مخصوصن که اگر موس را بگیرید و کمی از سطح بلندش کنید.

متاسفانه من میز کامپیوتر ندارم، مانیتور LCD من روی یک تاقچه است، بلندگوها کنار آن، صفحه کلید روی پام، و موس روی یک میز چوبی کوتاه‌تر از حد استاندارد است، امروز در حین بازی دستم بدجوری اذیت می‌شد. البته از دو هفته قبل تصمیم گرفتم یک میز کامپیوتر تهیه کنم، به چند دلیل:

* این میزی که موس را رویش گذاشته‌ام برای این منظور مناسب نیست، غیر از ارتفاع کوتاه، تنها یک گوشه از میز (5 درصد) توسط من استفاده می‌شود و بقیه بی‌استفاده مانده است و جا گرفته است.

* مانیتور 10 سانتی‌متر بالاتر از چشمان من قرار دارد و چون زاویه دیدش کامل نیست تصویر کمی تاریک می‌شود، این مشکل با افزایش سطح روشنایی در مانیتور یا درون بازی یا پخش‌کننده‌های ویدئو کمی بهبود می‌یابد ولی تصویر ایده آل نیست.

همچنین من موس پد ندارم، در طی سال‌های دور، دو مرتبه موس پد خریدم ولی به دلیل نداشتن کیفیت مناسب، عرق کردن زیاد دست من، تکون دادن و جابه جا کردن بسیار زیاد، اون لایه لاستیکی زیرش خورد و تیکه-تیکه شد و انداختمش دور، دیگه هم نخریدم، الان این میز سطحش صافه ولی کمی استحکاک داره، برای کاربردهای معمولی و همینطور بازی‌هایی که به سرعت عمل بالای موس نیاز نداشته باشند خوب و مناسب است ولی برای حرکات سریع موس به موس پد احتیاج است.

با این وجود حاضر به بازی کردن هستم، این توضیحات رو دادم که اگر در بازی امتیاز ضعیفی گرفتم فکر نکنید بازی کردنم افتضاست، من هم خیلی وقته بازی‌های شوتر انجام نمی‌دهم و هم شرایط سیستمم استاندارد نیست.

فکر نمی‌کنم ساخت سرور زمان زیادی بگیره، بهتره از قبل زمان را تعیین کنیم و به یکباره سرور ساخته و واردش شویم.

• Like
Reactions: uriel and jeenas

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
یک نکته رو بگم، من در حال حاضر دوتا توزیع لینوکس روی سیستمم دارم، یکی دبیان انتشار پایدار برای انجام کارهای روزانه و دیگری دبیان انتشار ناپایدار برای بازی کردن، وقتی میام تو اینترنت مثل الان با انتشار پایدار میام، برای بازی کردن باید کامپیوتر را re-start کنم و اون یکی را بوت کنم! برای همینه همش میگم یک زمان تعیین کنید.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر