معرفی سری عنوان های محبوب QUAKE | لرزشی افسانه ای در دنیای گیم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
چی کار کردی Uriel؟ دمت گرم بابا کیفیت مقاله در حد ال کلاسیکو هستش! بزن دست قشنگه رو!
clap.gif

وقتی آدم یه سری گیم رو دوز داشته باشه و با عشق مقاله بنویسه همین میشه دیگه.
14499370273772493954.gif

این هم به افتخار زننده تاپیک:

سلام محمود جان، آقا عکسو خدایی میبینی چه سروریه :d تمام بازی یه طرف این یه کرکترش یه طرف:d.
قربون محبتت محمود جان. از اینکه مطلبو مطلعه کردی ممنونم>:d

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
با تشکر از زحمات Urielعزیز..فوق العاده بود
بازی بسیار خاطره انگیزی بود از شماره 2 به بعدش همشو بازی کردم..اگه لینکی برای دانلود شماره یک و دوی این بازی معرفی کنید ممنون میشم واینکه میشه روی ویندوز 7 این دو تا رو بازی کرد

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بازی بسیار خاطره انگیزی بود از شماره 2 به بعدش همشو بازی کردم..اگه لینکی برای دانلود شماره یک و دوی این بازی معرفی کنید ممنون میشم واینکه میشه روی ویندوز 7 این دو تا رو بازی کرد

سلام دوست عزیز ممنونم، راستش لینک دانلود که ندارم ولی اگه پیدا کردم براتون پ.خ میکنم. البته نسخه ی 1 رو روی ویندوز من خیلی سخت اجرا کردم چون CD بازی من فقط تحت DOS اجرا میشه. من با کلی آپدیت و پچ تونستم اجراش کنم. نسخه ی 2 هم روی win 7 نتونستم بصورت Full screen اجراش کنم، یعنی بازی بالا میاد ولی تمام صفحه نیست، حالا نمیدونم کاریش میشه کرد یا نه. کلا روی win 7 یکم برای اجرا به مشکل میخورید ولی روی xp نسخه ی 2رو به راحتی میتونید بازی کنید. نسخه ی 1 رو هم من با پچ و آبدیت روی 7 اجراش کردم.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
از دو هفته قبل به جناب uriel قول دادم یک تاپیک در مورد Quake I بزنم و فایل بازیشو که کم حجمه و براحتی اجرا میشه را یکجا آپلود کنم که امروز این کار رو میکنم و همینجا لینکشو میزارم.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ممنونم عالی بود
فقط نمیدونم چرا همیشه جوّ این سری بازیا منو اذیت میکرد . یه حس پوچی و خلا ایجاد میکرد باسم مثلا بازی duke هم همین مدلی بود یا doom 1 .
اون موقع ها که بازی میکردم حسی که این نوع بازیا میداد دقیقا منو میبرد جای کارکتر اصلی فضاشو دقیقا حس میکردم
یادش بخیر چقدر دنبال این بودم ببینم دستگاها چطوری کار میکنن فکر میکردم کار میکنن ابزارا و کامپیوتر ها و چقدر کلیک میکردم روشون

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
من از دو هفته قبل در نظر داشتم یک کلوب برای فرانچایز Quake بزنم و منتظر این بودم که اول این تاپیکو بزنم بعد کلوب را ولی الان میبینم مثل اینکه فقط کاربران پریمیوم میتوانند کلوب بزنند!:(:(( اگر کسی کاربر پریمیوم هستش لطف کنه یک کلوب برای فرانچایز Quake با همین نام : Quake ایجاد کنه خیلی ممنون میشم!:)

لازمه کاربران بدونند که هیچیک از کلوبهای این انجمن و مطالبشون در موتورهای جستجو گر (گوگل و ...) ایندکس نمیشود! بنابراین ارزش نداره که من و شما و یا سایرین بیایم وقتمونو توی این جور کلوبها بزاریم و مطلبی بنویسیم که فقط اعضای کلوب میتوانند بخوننش! پیشنهاد من اینه که در صورت ایجاد کلوب این بازی فقط لینک تاپیکهای مرتبط با این فرانچایز درش قرار بگیره و هر کس که نظر ، نقد ، خبر و هر چیز دیگه ای که داره را در تاپیک مربوط به آن قرار دهد.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
اون رو دانلود نکردم ببینم چیه، اما امیدوارم لینکی که گذاشتی، آخرین نسخه EZQuake باشه ایشالا :D
نه ezquake نیست! ezquake در اصل یک جور پچِ که روی نسخه ی اصلی بازی نصب میشه و یکسری تغییرات در گرافیک ، منو و ... بازی به وجود میاره، اتفاقا قبل از اینکه بازی را آپلود کنم این پچ دانلود و نصب کردم ولی برای من اجرا نشد!:( اول ارور ِ glide2x.dll میداد که با نصب این dll مشکل رفع شد ولی بعدش ارور ِ could not load opengl subsystem میداد که نتونستم حلش کنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خوب دوستان مقاله کامل شد. البته باز هم میتونست کاملتر هم باشه ولی امیدوارم اینجانب رو عفو کنید:d چون برای نوشتن یکم دست تنها بودم و وقتم متاسفانه بیشتر از این به من اجازه نمیداد.
از دوست بسیار عزیزم محمد(ξα6ηερ ) کمال تشکر رو دارم برای زحمت آپلود کردن عکس ها که این کارو برام انجام میداد. و یه خواهشی هم از تمام دوستان دارم اونم اینکه این مقاله رو من یه چند روزی وقت صرفش کردم تا کامل بشه برای همین اگر خواستید احتمالا برای سایت یا فروم دیگه ای استفاده کنید تقاضا میکنم منبع رو هم ذکر کنید:).
از تمام دوستانی هم که مقاله رو خوندن و لطف داشتن به من بسیار سپاسگزارم.

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
کلا عاشق FPS های غیر نظامی هستم:x
هم Doom هم Quake و مخصوصا Serious Sam رو خیلی بازی کردم و میکنم:d
به خاطر مقاله هم ممنون بسیار کامل بود...

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

حیف نیست تاپیکی به این عالی ای بالا نیاد؟
خوب به بهونه ی تولد 15 سالگی نسخه ی 2 که 30 نوامبر 97 عرضه شده و تولد 13 سالگی نسخه ی 3 که 2 دسامبر 99 عرضه شدن تاپیک رو بالا اوزدیم:d. الابته یه 7 روزی از تولد نسخه ی 2 و یه 5 روزی از تولد نسخه ی 3 میگذره ولی با این حال تبریک به تمام طرفدارای این عنوان:x:d. این هم برای طرفداران:
wal_willis2-small.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
2 شب پیش سایت game spot یه ویدئویی از نسخه ی 3 بازی گداشت که danny و martin مشغول بازی کردن نسخه ی 3 بازی بودن. از نکات جالبی که ویدئو داشت یه سری مادهایی بود که من تا حالا ندیده بودم، مثلا یه ماد داره که جان کارمک رو هم به عنوان کارکتر قابل بازی برای پلیرها داره:d. خیلی جالب بود:d. سرعت فوق العاده لذت بخش بازی که توی ویدئو نشون میده منو مجبور کرد که دوباره بازیرو رو سیستمم نصب کنم:).
لینک ویدئو:
Random Encounter - Quake III Arena - GameSpot.com

لینک دانلود نسخه ی 1و 2 بازی در پست اول قرار گرفت.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر