6600gtبا pcمن ناسازگار شده...

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط tv47:
دوستان سلام
با عرض معذرت از اینکه دیر اومدم مشکل من اینجوری حل شد:کارت رو بردم گارانتی اواژنگ دو هفته بعد سالم تحویل گرفتم !!! گفتند که یکی از ای سی-های بردش سوخته و عوضش کرده بودند الان هم مدتهاست بخوبی کار میکنه دوباره از راهنمائیهای تمام دوستان ممنونم امیدوارم موفق باشید.
خوشحالم كه مشكلت حل شد .
در ضمن از كي تا حالا گارانتي Asus شده آواژنگ !!:eek:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
Kain عزیز ممنون-
اگه یادت باشه کارتم مدل 6600gt-GIGABYTE بود(مادر بردم Asus بود) گارانتی اون هم اواژنگ هستش کارشون خیلی خوب بود تادیدنش گفتند اشکال از کارتت هست بهشون گفتم شاید اشکال از پاور باشه یا مادر برد.... -گفتتند امکان نداره مدلهای خیلی ضعیفتر از اینا رو هم ساپورت میکنه فقط مدت تعمیر طولانی شد حدود دو هفته طول کشید بهر حال چون کارتم بعضی وقتها کار میکرد وکاملا سالم بنظر میرسید ابدا فکر نمیکردم که یک ای-سی بردش سوخته باشه من حتی کر کلاکش کردم با 3D MARK هم تستش کردم!!! این کارها باعث شد که اصلا به فکر خرابی خود کارت نیفتم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط tv47:
Kain عزیز ممنون-
اگه یادت باشه کارتم مدل 6600gt-GIGABYTE بود(مادر بردم Asus بود) گارانتی اون هم اواژنگ هستش کارشون خیلی خوب بود تادیدنش گفتند اشکال از کارتت هست بهشون گفتم شاید اشکال از پاور باشه یا مادر برد.... -گفتتند امکان نداره مدلهای خیلی ضعیفتر از اینا رو هم ساپورت میکنه فقط مدت تعمیر طولانی شد حدود دو هفته طول کشید بهر حال چون کارتم بعضی وقتها کار میکرد وکاملا سالم بنظر میرسید ابدا فکر نمیکردم که یک ای-سی بردش سوخته باشه من حتی کر کلاکش کردم با 3D MARK هم تستش کردم!!! این کارها باعث شد که اصلا به فکر خرابی خود کارت نیفتم.
آقا شرمنده . من اصلا حواسم نبود . فكر كردم مادربوردت گيگا هست و كارتت Asus . اما دقيقا بر عكس بود ! :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر