6600gtبا pcمن ناسازگار شده...

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
MaNsooRعزیزدقت کن
1-قدرت واقعی پاور کمتر از اسم ظاهری اونه مثلا پاور من 480اسمشه اما 330 قدرت واقعی اونه
2-مدلها هم متفاوت هستند من زنگ زدم دفتر مرکزی پاور(88911378)گفتند مدلGP330S4-S24رو بگیر این مدل رو نداشتند (جایی که خریدم)ومدلGP330S4-F24رو گرفتم دوباره که زنگ زدم دفتر مرکزی ناراحت شدند وگفتند اون برای سیستم من بهتر بود بهر حال دقت کن(ظاهرا اون اولی توان بیشتری داشته)قیمتش هم حدود 23000تومن بود(20روز پیش!!)
ضمنا هر دو هم 480 اسمی و330 واقعی هستند.

آخرین ویرایش:

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
دیگه نمیدونم چیکار کنم. یه Power 5300 Green که 380W خروجیش هست رو گرفتم باز این error رو میده !!
T0_-1_1264650.JPG

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
نوشته شده توسط MaNsooR:
دیگه نمیدونم چیکار کنم. یه Power 5300 Green که 380W خروجیش هست رو گرفتم باز این error رو میده !!

از اتصال كابل برق پاور به كانكتور molex يااتصال برق كارت گرافيك اطمينان داري؟
از سلامتي پاورت اطمينان داري؟
جديدترين راه انداز كارت كرافيگت نصب شده؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط MaNsooR:
T0_-1_1264650.JPG
یکی از دوستان من که کارت گرافیک 6600 معمولی داشت یکی دو بار براش همین پیغام میومد .
کابل برقش رو محکم جا زد یه ویندوز جدید هم نصب کرد . مشکل حل وزیتی ! ;)

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
نشد !!! همه ی این کارها رو امتحان کردم . :((
یه مشکلی که داره اینه که وقتی وارد یه بازی میشم بعد از یه مدت همه رنگها قاطی میشه و سیستم هنگ میکنه !!

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط MaNsooR:
نشد !!! همه ی این کارها رو امتحان کردم . :((
یه مشکلی که داره اینه که وقتی وارد یه بازی میشم بعد از یه مدت همه رنگها قاطی میشه و سیستم هنگ میکنه !!
دوست عزیز شما قرار بود مدل دقیق کارت گرافیک و مدل دقیق مادربوردتون رو ذکر کنید . پس چی شد ؟ ;)
در ضمن منظورم از دقیق این نیست که فقط بیای بگی کارتم 6600 جی تی هست و مادربوردم هم گیگا هست .
مدل دقیق و کامل هر دو قطعه رو بگو !!

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
دوست عزیز اگر صفحه قبل رو میخوندی میدیدی که من نوشتم .
Graphic : Asus N6600GT 128Mb DDR3 & AGP8X
Main : Asus P4P8X ICH5 & 865P

این هم درجه ی دمای کارت :

T0_-1_1268878.JPG

آخرین ویرایش:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
XENOSدوست عزیز
به احتمال بسیار زیاد مشکل من از قدرت پاور هستش البته پاور رو همراه با خرید کارت گرافیک عوض کردم( 480 اسمی و330واقعی !! )اما اینکه احتمال میدم مشکل ازپاورم باشه به خاطر اینه که وقتی تمام اتصالات سیستم رو قطع میکنم(cd ram- dvd ram و کارت TV) سیستم براحتی روشن میشه(بدون در اوردن رمها) و تقریبابدون مشکل(در این حالت هم گاهی باید دو یا سه بار ریست کنم البته فقط گاهی) بنا بر این با کم شدن مصرف برق ظاهرا پاور میتونه برق کارت رو تامین کنه.
فقط سئوال من اینه که مگه این مدل کارت چقدر برق میخوره ؟!!! تو دفترچه راهنماش چیزی ندیدم
ودر این صورت چه پاوری بگیرم ؟
منتظرم بعد از تعطیلات برم دنبال پاور. امیدوارم مشکل همین باشه...

آخرین ویرایش:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
MaNsooR عزیز
ایا کارت جدیدت را با سیستم دیگری امتحان کردی ؟ این کارو بکن تا اول از سالم بودنش مطمئن شوی.ضمنا درجه حرارت کارتت طبیعی هستش. تا 127 مشکلی نیست .البته من خودم یه فن گذاشتم روش(کارت من فن نداره وبا پره های الومینیومی خنک میشه) چون بدون فن تو بازیه F.E.A.R دما رسید به110 وترسیدم .

آخرین ویرایش:

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
نه امتحان نکردم. من تو سایت Nvidia خوندم که باید بین 40 -50 باشه !!
تو هر بازی که میرم به 100-110 میرسه و تا بالای 100 که میشه یا سیستم هنگ میکنه یا رنگها قاطی میشه !!!
به جز فن خودش میشه یه فن دیگه نصب کرد ؟

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
شما درب کیس رو باز بزار یا اگه امکان داره یک فن بزار روی کارتت شاید خنکش کنی مشکلت حل شه. حداکثر حرارت کارت شما رو زده 127 مال من رو میزنه 145!! الان با این فن اضافه که روش گذاشتم حداکثر60درجه میرسه البته کارت من فن نداره و من راحت فن رو گذاشتم روش شاید واسه شما مشکل باشه اما به امتحانش میارزه.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
توی یه سایت خوندم که GF 6600 GT در حالتی که با حداکثر توان داره کار میکنه حدود 200 وات برق مصرف میکنه . البته الان یادن نیست تو کدوم تاپیک سایت بود اما تو سایت Guru3d خوندم .
دمای 80 در جه خیلی خیلی بالاست !
باید پایین تر از این بیارینش .
شما دمای کارتتون میره بالای 100 اونوقت اینکه سیستم هنگ میکنه و رنگ ها قاطی میکنه براتون خیلی باعث تعجبه !! بابا شما دیگه کی هستین . ;)
مثل این میمونه که طرف با پیکان 180 تا بره و یه دفه موتور بترکه و اونوقت راننده تعجب بکنه و بگه نمیدونم چرا اینجوری شد !
اشکال شما به نظر من اینه که رفتی Ausu گرفتی .
مارک قحط بود که شما Asus گرفتی ؟
شما اگه مارکهای دیگه هم میگرفتی مطمین باش با مادربوردت مچ میشد و مشکلی نداشت .
کارت Asus و البته خیلی های دیگه از فن کوچیک و ضعیفی استفاده میکنن .
شما باید مارکی میگرفتی که فن بهتری داشته باشه .
من الان یه عکس از کارت Asus و در کنارش دو تا عکس ها کارتهای MSI و Albatron میزارم .
خودت اندازه فن ها و هیت سینک و مقایسه کن .
sq61rc.jpg

sq6ngw.jpg

sq6r80.jpg

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
ما 2 نوع حرارت داریم
1-روی Desktop
2- در حالت Full Loaded یا در زمان بازی اون هم بعد از حد اقل نیم ساعت
کارت های Nvidia تا حرارت بالای 100 درجه را هم تحمل میکنند ، ولی هرچی حرارت پایین تر باشه بهتره حالت استاندارد 6600gt حدودا 62 درجه روی Desctop هستش
و در حالت Full-loaded زیره 85
اون چیزی که بیشتر باعث میشه کارت هنگ کنه یا آرتیفکت به وجود بیاد یا اینکه رنگها قاطی کنه

تغییره ناگهانیه درجه حرارت هست
شاید Heatsink شما به خوبی بر روی بورد کارت گرافیک اتصال پیدا نمیکنه و این باعث میشه که Heatsink نتونه حرارت را از قسمت هسته بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر