6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
بحثو بیشتر از این ادامه بدین همتون اخطار میگیرین.

این تاپیک برای Pcsx2 هست نه برنامه های وطنی :)

آقای hitman_ravani شما هم به جای به هم ریختن تاپیک برید یه فکری برای باگ های برنامه تون بکنید چون اگه برنامه رو پخش کردید و باگ داشت اعتبارتون ممکنه زیر سوال بره ;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یه سوال شرعی:)

با این PC:
3000+ AMD 64 Athlon
7600 GT 256
512 DDR 1
نهایت فریمی که از این بازیها میگیرم چیه؟:
God of War
God of War 2
ReSIDENT eVIL 0
Resident Evil Outbreak
Resdent Evil Outbreak File#2
Guitar Hero 1 & 2
حالا هر کدوم رو نمیدونستید یا اصلا حرف من کاملا *** بود از نادانی بوده ببخشید
--------------------------
جناب hitman Ravany ، من حرفهاتون رو کاملا باور کردم، حالا میشه یه سری اطلاعات از این برنامتون در اختیار ما بزارید؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
سلام کسانی که تونستن بازیهایی مثل God of War رو اجرا کنند لینک بزارن ،چون لینکهای قبلی خرابه.لینک بایوس و دیگر تنقلات رو هم بزارید . راهنمای اجرای بازیها رو هم بگید.

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
new public update

PCSX2 0.9.5 SVN Rev. 277

Plus previous fixes:
FF7 Dirge Of Cerberus crash fixed.
Couple of Vif stall fixes (chessmasters goes 1 screen further, woo!!) brings a tiny speedboost for Guitar Hero too.
VU Skip reverted to the old version to fix those games which had black screen problems when using it

Download

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
یه سوال شرعی:)

با این PC:
3000+ AMD 64 Athlon
7600 GT 256
512 DDR 1
نهایت فریمی که از این بازیها میگیرم چیه؟:
God of War
God of War 2
ReSIDENT eVIL 0
Resident Evil Outbreak
Resdent Evil Outbreak File#2
Guitar Hero 1 & 2
حالا هر کدوم رو نمیدونستید یا اصلا حرف من کاملا *** بود از نادانی بوده ببخشید
--------------------------
جناب hitman Ravany ، من حرفهاتون رو کاملا باور کردم، حالا میشه یه سری اطلاعات از این برنامتون در اختیار ما بزارید؟

عزیز رم با سپیو پاین هست اگه رمت 1 گیگ باشه خوبه

گرافیک خوبه

ولی برنامه را باید زیاد تنظیم کنی تا خوب اجرا بشه

من gow با رم 512 با سپیو 2.8 بازی میکردم فقط صدا داشت تا منو هم بیشتر نمیرفت

کارت گرافیکم 6200 بود

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شما اگه یه سوپر کامپیوتر هم داشته باشی نمیتونی یه بازی با سرعت فریم روان انجام بدی (منظورم با آقای gameware هست) موهام سفید شد ولی این برنامه کامل نشد سیستم فعلی من خیلی قویتر از سیستمی هست که قبلا داشتم ولی با این وجود بازم وضعیت مثل حالتی هست که سیستم قبلی داشتم البته یه کم بهتر شاید در حد 8-10 فریم که برای یه اختلاف فاحش که بین سیستم فعلی ام با سیستم قبلی ام وجود داره خیلی کمه بنظر من این این پروژه یا باید تعطیل بشه یا خیلی قوی دنبال بشه که با این وضعیتی که من الان دارم میبینم به هیچ وجه قوی دنبال نمیشه اینا هر 3-4 ماه میان یه نسخه جدید میدن که فرق انچنانی با قبلی نداره با این حساب احتمالا میخوان ورژن 1 رو پایان سال 2008 و اوایل سال 2009 تحویل بدن
موفق باشید

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
میثم عزیز این که شما بازیها رو با فریم خوب اجرا نکردی دلیل بر این نیست که این طوری اظهار نظر کنید چون من خودم بازیهای زیادی رو حتی بیشتر از 60 فریم اجرا کردم اگه یه سری تو قسمت فوروم pcsx2 بزنی در قسمت تصاویر ارسالی توسط کاربران این برنامه میبینی که اینطوری نیست و اکثرا بازیها رو با فریم خوبی وحتی در مواردی بیشتر از حد انتظار اجرا کردن
تا اونجایی که من میدونم شما سی پی یوت amd هست ولی ای کاش عجله نمی کردی چون سی پی یو های intel core 2 duo برای pcsx2 عملکرد بهتری داره
سیستم پیشنهادی برای اجرا سریع بازی با pcsx2
cpu:intel core2 duo e6600 or higher
vga: یک کارت گرافیک مناسب جهت پلاگینهای سنگین گرافیکی pcsx2 همون طور که میدونید پلاگینهای گرافیکی این برنامه از pixel shader استفاده می کنند که این امر باعث کاهش فریم میشود وهمین طور در بازیهای کامپیوتر
ram:512 mb or higher ddr2

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
کسی آنیموشا 4 روتونسته با این نرم افزار اجرا کنه.من هرچی زور زدم نشد شما هم بیزحمت امتحان کنید و خبرم کنید چون بد جوری خرابشم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میثم عزیز این که شما بازیها رو با فریم خوب اجرا نکردی دلیل بر این نیست که این طوری اظهار نظر کنید چون من خودم بازیهای زیادی رو حتی بیشتر از 60 فریم اجرا کردم اگه یه سری تو قسمت فوروم pcsx2 بزنی در قسمت تصاویر ارسالی توسط کاربران این برنامه میبینی که اینطوری نیست و اکثرا بازیها رو با فریم خوبی وحتی در مواردی بیشتر از حد انتظار اجرا کردن
تا اونجایی که من میدونم شما سی پی یوت amd هست ولی ای کاش عجله نمی کردی چون سی پی یو های intel core 2 duo برای pcsx2 عملکرد بهتری داره
سیستم پیشنهادی برای اجرا سریع بازی با pcsx2
cpu:intel core2 duo e6600 or higher
vga: یک کارت گرافیک مناسب جهت پلاگینهای سنگین گرافیکی pcsx2 همون طور که میدونید پلاگینهای گرافیکی این برنامه از pixel shader استفاده می کنند که این امر باعث کاهش فریم میشود وهمین طور در بازیهای کامپیوتر
ram:512 mb or higher ddr2
عزیز من بر فرض که شما بازیها رو با 60 فریم اجرا کردی و احتمالا این بازی ها جز بازیهای دوبعدی هستند
من به فرومهای pcsx سر زدم و خوب میدونم اونجا چه خبره
تنها کسی که اینجا اومده و گفته بازی ها رو با 60 فریم اجرا کرده شمایی که فکر میکنم تا حالا بیش از 100 نفر به این گفتگو سر زدن
این سیستم منه
amd x2 4200
Ram 2gig
Vga 8600GT
من توی RE4 حداکثر 15فریم میگیرم بر فرض با intel core2 duo e6600 بشه فریم بهتری در بازی ها گرفت فکر میکنی ارزش داره برای بازی های ps2 که خودش قدرت بسیار پایینی از این سیستم هایی که یوزرا دارند این همه هزینه کرد

ViaDown

کاربر سایت
Apr 11, 2007
37
بس کنین بابا

عزیز من بر فرض که شما بازیها رو با 60 فریم اجرا کردی و احتمالا این بازی ها جز بازیهای دوبعدی هستند
من به فرومهای pcsx سر زدم و خوب میدونم اونجا چه خبره
تنها کسی که اینجا اومده و گفته بازی ها رو با 60 فریم اجرا کرده شمایی که فکر میکنم تا حالا بیش از 100 نفر به این گفتگو سر زدن
این سیستم منه
amd x2 4200
Ram 2gig
Vga 8600GT
من توی RE4 حداکثر 15فریم میگیرم بر فرض با intel core2 duo e6600 بشه فریم بهتری در بازی ها گرفت فکر میکنی ارزش داره برای بازی های ps2 که خودش قدرت بسیار پایینی از این سیستم هایی که یوزرا دارند این همه هزینه کرد

------------------------------------------------------------------------
سلام بابا چه خبره اینجا چند مدته من نیستم انگار همه چی به هم خورده !!!
یه کلمه میگم حوتونو خلاص کنین انگار اینجا خیایلا ادعا میکنن میتونن 60 فریم بازیارو اجرا کنن
عزیزان ببینین کسایی که منو میشناسن هیچ میدونن کرم چیه ولی کسایی که نیمشناسن میگم تا بدونن - خوب
ببینین دوستان الان شبیه ساز پلی 2 خیلیارو درگیر خودش کرده اولا شکرت سونی اجازه ی رسمی ساختن شبیه سازو برای شرکت PCsx2 نداده این یک - دومین اینه که شبیه ساز کامل پلی دو وقتی کامل میشه و خوب رویه سیستمهایه حتی پایین و ضعیف اجرا میشه که بازی هایه معروف سونی ب حد کافی فروش و کسب امتیاز خودشونو کرده باشن شما که میبیسنین فعلا پلی 2 بهترین بازیارو در خودش جای داده که اگه اینطور باشه سونی ورشگسته میشه که اینارو شما چرا فکر نمیکننین فکر میکنین !!! در ضمن تنها شبیه سازی که تو این فروم BaziCenter گذاشته خواهد شد مطمان باشین من براتون میزارم الانم فکر کنم شماها هنوز رویه این 0.9.5 کار میکننین در حالی که ن درام رو نسخه ی ببینین این نسخه ها اخرینش pcsx2svn302 هستش فعلا برایه اینکه بازیهام خوب اجرا کنین راهایی داره کمممممم بگین 60 فریم اجرا کردیم !!!!!
-----------------------------------------
خوده بنده 2 ملیون دادم به سیستم
CPU : IntelCore 2 Due 1.60Ghz 2MB l2 + 1l Cash FSB 800Mhz
Ram : 1GB DDR 2
VGA : 512 Rmx Base + GPU Intel X3100 RBS 965Chepset ~! OpenGl + PixelShadere 3 kamelan really !
خوب این سیستمی که دیدین شاید بگین 600 تومن قیمتشه ولی تمامی قتعاتش رلی و کاملا از یک مارک هستن از سی پی یو گرفتهتا کارت گرافیکی من با هیمن سیستم تست میکنم !
---------------
نتایج :::
Resident Evil 4 : Max 1280 x 1200 =MIn :: 22Fps Max 46Fps
Silent Hill 4 - Teh room : Max 1280 x 1200 =MIn :: 16Fps Max 33Fps
Silent Hill 3 : Max 1280 x 1200 =MIn :: 11Fps Max 16Fps
Tekken 5 : Max 1280 x 1200 =MIn :: 8Fps Max 30Fps
Metal Gear Solid 3 - Snake Eather : Max 1280 x 1200 =MIn :: 11Fps Max 15Fps
GranTurismo 4 : Max 1280 x 1200 =MIn :: 10Fps Max 18Fps
خوب اینارو که میبینین واقعا فریمهایی که میگم درسته !!! خوب برایه اینکه هیمنط.ری بتونین استفاده کنین من تنضیمات کاملو براتعون میگم البته اینو یادتون باشه سیستم مهمه ولی شبیه ساز تا باگ داره هیمنطوری خواهد بود !!!
ببینین اینجارو دثت کنین دلیل اینکه سی پی بوهایه دو هسته ای از لحاظ فریم بهتر کار میکنن اینه !
Playstation 2 = Cpu 300Mhz 128Bit
خوب ببینین درستهکه سی پی یویه پلی 2 واقعا ضعیفه ما وقتی میریم بازار میگیم آقا سی پی یویه فلانی 3 هست مثلا میگه به بابا چقدر قدرتمنده !!!
در حالی که یک سی پییویه پی اس 2 برابر با 4 تا سی پی یویه 3 گیگاهرتزی !!!!!!!!!! چرا چون مهم گذرگاه دادشه !!! ولی چرا سی پیوییه مثلا 1.60Ghz Core 2 Due کارایش بسیار بهتر از یه سی پی یوه 3 گیگاهرتزی هست چون این سی پیو هایه Dou از داده هایه 64 بیتی استفاده میکنن پس تقریبا میشه گفت نصفه نصف از قدرته پی اس دورو برخوردارن !!! حالا شما فرض کتنین یه سی پی یوه 4 هسته ای داشته باشین همه چی حله !!! خوب اگه اینطورم باشه که طرف میره یه پلی 2 میگیره راحت میشه دیگه !!!
-------------------------------------------------------------
1 - PCSX 2 .095 SVN 302
2- GSdxsse3 Ver 1.8
من با این دو نو کار میکنم که آخرین نسخه ی در حال حاظر هستن !
شبو روزم روشون کار میکنم ×× ببینین در خلاصه میکنم فعلا این شبیه ساز در حدی نیست که بشه بازی کرد ولی چیزایی هستش که باعث میشه نذارن دسته شبیه سازانه ما باز شه !! مثلا هیمن شرکت سونی اطلاعاتی در مورد چگونگی کد نویسی گذرگاه ها رو شبیه ساز رو نمیدن یا اینکه کمکی در مورد راهی برایه عبور از قفل کدها در درون بازی هارو نمیگن !! من خمودم اگه روزی بشه شبیه ساز درستو حسابی کار کنه هیچوقت نه پلی 2 میگیرم و نه بازی کامپیوتر میشیم با هیمن شبیه ساز حال میکنم .
-----------------------------------------------------
یا حق منم برم کارو زندگیم مونده هر اتفاقی تو شبیه ساز بیفته من خبر میدم !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Metal Gear Solid 3 - Snake Eather : Max 1280 x 1200 =MIn :: 11Fps Max 15Fps
من با يك كامپيوتر معمولي 2.8 تك هسته اي! كه اجرا ميكنم فريم هم دقيقا همين! البته بعضي وقت ها به 5 ميرسه يا حتي به 0 ولي در حالت معمول بين 10 تا 15 است! شما هم كه با يك كامپيوتر به قول خودت 2 بيليوني! داري اجرا ميكني بازم همين فريم نتيجه اين كه با يك كامپيوتر 6 تريلياردي هم اگر چونه بزنيد درست اجرا نميشه.

ViaDown

کاربر سایت
Apr 11, 2007
37
بله درسته منهم دقیقا منظورم همینه که در اول شبیه ساز مهمه بعد سیستم ولی بازی هایی که سایتش زده کاملا اجرا میشن در سیستمهایه قدرتمند واقعا فریمشون میره بالا مثله رزیدنت اویل 4 ولی متالگیر باگ داره Playbled نیست !!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
CPU : IntelCore 2 Due 1.60Ghz 2MB l2 + 1l Cash FSB 800Mhz
Ram : 1GB DDR 2
VGA : 512 Rmx Base + GPU Intel X3100 RBS 965Chepset ~! OpenGl + PixelShadere 3 kamelan really
این سیستمی که شما میگی 500 تومن هم قیمت نداره ;) 500 تومن هم خیلی زیاد گفتم شاید به 400 هم نرسه.:laughing: به خدا اینجا با دسته کور ها طرف نیستید اینجوری جعبه ای رها میکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر