6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
ورژن 9.5 هم اومده ولی از نسخه9.4 به بعد قابل دانلود نیست
چون مثل اینکه یه خبراییه میشه باهاش چندتا بازی رو درست اجرا کرد

میگم با نسخه فعلی چه بازیهایی رو میشه اجرا کرد و به طور کامل بازی کرد ؟ اصلا همچین امکانی هست ؟

با نسخه 9.2 من Ff X رو روی 40 فرویم گاهی اوقات 60 فریم اجرا کردم ولی دموهاش اجرا نمیشه :(

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ورژن 9.5 هم اومده ولی از نسخه9.4 به بعد قابل دانلود نیست
چون مثل اینکه یه خبراییه میشه باهاش چندتا بازی رو درست اجرا کرد
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif

عزیز الان واسه 0.9.4 یه ساله ما رو سره کار گذاشتن بعد شما از کجا این 0.9.5 رو آوردی؟؟ از پارسال تا حالا هر چند ماه یک بار پست میدن که آره فلان بازی اجرا شده :laughing: ولی هیچ وقت نمیگن این 0.9.4 کی قراره بیاد! 0.9.3 هم که برای win کنسل شد و فقط رفت رو لینوکس ;)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
جواد راست میگه شرمنده اشتباه شد اخریش 9.4 که دارن روش کار میکنن جون ما رو بالا اوردن
اخرین تستشون Xiii هست ! خب اینکه برای Pc اومده برید Mgs3 رو تست کنید :-"

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
یکی میتونه بگه که چرا من با داشتن یه همچین سیستمی باید re 4 رو با 6 فریم اجرا کنم
cpu:amd dual core x2 athlon 4200
ram:2gig
vga: 8600
در ضمن اونایی که میگن بازی re 4 رو در 40-50 فریم اجرا میکنن لطف کنن چند تا عکس از تنظیماتشون بذارن
ممنون

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام
یکی میتونه بگه که چرا من با داشتن یه همچین سیستمی باید re 4 رو با 6 فریم اجرا کنم
cpu:amd dual core x2 athlon 4200
ram:2gig
vga: 8600
در ضمن اونایی که میگن بازی re 4 رو در 40-50 فریم اجرا میکنن لطف کنن چند تا عکس از تنظیماتشون بذارن
ممنون

منم سیستم تو رو دارم با cpu4400 ولی به خیلی چیزا ربط داره ممکنه تنظیماتی که برای pcsx کردی
درست نباشه یا پلاگین های خوبی برای اجرا استفاده نکرده باشی شاید سیستمت از اونایی
که 40 50 فریم اجرا کردن ضعیفتر باشه
این برنامه هنوز کامل نشده
حالا چرا evil4 این بازی که برای pc اومده
ببین final fantasy x رو اگر میتونی گیر بیار تست کن جوابش رو به من بگو :love:

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
داشتم تاپیکو می خوندم دیدم یکی از دوستان با نام کاربری هیتمنه روانی مدعی شده که شبیه سازی رو با کمک یکی از دوستانش ابداع کرده که قادره تمام بازیهای Ps2 رو همچون باقلوا اجرا کنه لذا از ایشان تقاضا دارم که این دستاورد عظیم و بزرگ رو هر چه زودتر به بشریت ارائه کنه تا هم جهانیان از این دستاورد باشکوه بهره مند شوند و هم جوانان مشتاق این مرز و بوم و همچنین مشت محکمی باشد بر دهان یاوه گویانی که می گویند جوان ایرانی " نمی تواند " و پرچم پر افتخار این مرز و بوم بار دیگر بر قله توانایی های علمی دنیا برافراشته شود .

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
داشتم تاپیکو می خوندم دیدم یکی از دوستان با نام کاربری هیتمنه روانی مدعی شده که شبیه سازی رو با کمک یکی از دوستانش ابداع کرده که قادره تمام بازیهای Ps2 رو همچون باقلوا اجرا کنه لذا از ایشان تقاضا دارم که این دستاورد عظیم و بزرگ رو هر چه زودتر به بشریت ارائه کنه تا هم جهانیان از این دستاورد باشکوه بهره مند شوند و هم جوانان مشتاق این مرز و بوم و همچنین مشت محکمی باشد بر دهان یاوه گویانی که می گویند جوان ایرانی " نمی تواند " و پرچم پر افتخار این مرز و بوم بار دیگر بر قله توانایی های علمی دنیا برافراشته شود .
حالا شما رو جو نگیره
ایشون یک چیزی گفت;):)

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
یعنی چی ؟ یعنی ایشون حاضر نیستن دستاورشونو انتشار بدن ؟ بابا تواضع تا چه حد آخه تا کی ؟! احسنت ،‌ احسنت !
بهرحال من به عنوان یه ایرانی افتخار کردم .:clap:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی

دوست عزیز سلام .

اولآ ابداع نکردیم!! ساختیم . در واقع نوشتیم.

بله تمام بازی ها رو میتونه اجرا کنه .

بی خیال ! جدی جدی بد جوری جو گرفتت ها !!!!!!

اینا رو که گفتی نمیدونم دستاورد و بشریت و جهانیان!! اینا سیری چند؟؟؟ کدوم بغالی بابت اینا بهت یک کیلو مرغ میدن ؟؟

من آدم مادی نیستم اما توی ایران که در حال زندگی هستیم این چیزی بی اهمیت !! (سیاسیش نمیکنم!!)

در مورد ثبت نرم افزار هم اقدام کردم اما نه ایران !!! و اجازه ثبت بهم داده نشد چون شرکت سونی پشت موضوع هستش !! وگرنه از من گنده تر ها این برنامه رو نوشتن و دارن !!

اما چون شرکت سونی نمیخواد کنسولش (PS2) از دور خارج بشه اجازه نمیده همچین نرم افزار ها یا شبیه ساز های PS2 اراعه بشن!!!

شاید 2009 یا 2010 چیز هایی اراعه بشه!!! :cheesygri کسی چمیدونه!! :evil:

حالا شما رو جو نگیره
ایشون یک چیزی گفت;):)

نه عزیزم ایشون مطمعن باش زر نزدن !!!!

بنا نمیشه که چون کسی چیزی رو اراعه نمیکنه پس نمیتونه وجود داشته باشه !!!!

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
دوست عزیز سلام .

اولآ ابداع نکردیم!! ساختیم . در واقع نوشتیم.

بله تمام بازی ها رو میتونه اجرا کنه .

بی خیال ! جدی جدی بد جوری جو گرفتت ها !!!!!!

اینا رو که گفتی نمیدونم دستاورد و بشریت و جهانیان!! اینا سیری چند؟؟؟ کدوم بغالی بابت اینا بهت یک کیلو مرغ میدن ؟؟

سلام .
شما شکسته لفظی می فرمایید به نظر من این کار شما نه تنها کم از شکافتن هسته اتم ، کشف داروی ایدز و موفقیت در سلولهای بنیادی بلکه به مراتب مهم تر هم هست .
در هر صورت به نظر من اگه به جوانان پر استعداد ایرانی بها داده بشه نه تنها یک مرغ بلکه حتی شما مرغداری را استاد خواهید کرد.
با آرزوی موفقیت برای شما و تمام فعالان این عرضه ، X-f .

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
نه عزیزم ایشون مطمعن باش زر نزدن !!!!
ولی من مطمعنم
چون خودم کارم اینه(برنامه نویسی);)
سلام .
شما شکسته لفظی می فرمایید به نظر من این کار شما نه تنها کم از شکافتن هسته اتم ، کشف داروی ایدز و موفقیت در سلولهای بنیادی بلکه به مراتب مهم تر هم هست .
در هر صورت به نظر من اگه به جوانان پر استعداد ایرانی بها داده بشه نه تنها یک مرغ بلکه حتی شما مرغداری را استاد خواهید کرد.
با آرزوی موفقیت برای شما و تمام فعالان این عرضه ، X-f .
ما هم امیدوارم و آرزوی موفقیت داریم برای جوانان پر استعداد(البته نه تو خالی بندی)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
جدآ شما برنامه نویسی؟؟؟؟

با چی مینویسی؟؟ با Vb ؟؟؟؟؟؟ :d D: جدآ جای تبریک داره!! به هر حال خوشحال شدم از زیارتتون!!

اگر بحثی یا حرفی داری توی Pm در خدمتتون هستم . اینجا جای اثبات چیزی نیست!

بابت Off Topic منو ببخشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر