Ni no Kuni : Wrath of the White Witch

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب بالاخره بازی را تموم کردم 50 ساعتی طول کشید فوق العاده بود خاطرات ار پی جی های کلاسیک را دوباره زنده کرد .فقط اندینگش زیاد جالب نبود میتونست بهتر باشه.
post game بازی هم که کلی ماموریت جانبی باز میکنه کلی هم اونجا باید ور بری

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام دوستان! یه سوال مهم داشتم! یه کارتی داخل پک بازی هست که روش یه کد 12 رقمی مثل کد psn card روش هست!
اول اینکه این کد رو باید کجا وارد کرد؟ و اینکه این 1000 پوینتی رو که گفته میده و باهاش گیفت میدن رو دقیقا چه گیفتی میدن؟یعنی چی میده بهمون؟ !!! :d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام دوستان! یه سوال مهم داشتم! یه کارتی داخل پک بازی هست که روش یه کد 12 رقمی مثل کد psn card روش هست!
اول اینکه این کد رو باید کجا وارد کرد؟ و اینکه این 1000 پوینتی رو که گفته میده و باهاش گیفت میدن رو دقیقا چه گیفتی میدن؟یعنی چی میده بهمون؟ !!! :d

از اون کد فقط تو سایت نامکو میشه استفاده کرد که چیز خاصیم نداره !

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
؟!!! چیز خاصی نداره یعنی اینکه برای ما که تو ایرانیم بدرد نمی خوره؟ یا اینکه کلا بدرد نمی خوره؟!!!:d

یکی همینه که نمیفرستن ایران احتمالا...
چیز خوبم داره ولی پوینت زیاد میخواد شما رجیستر کنی و بازیتم رجیستر کنی کلا 1500 پوینت میگیری ولی ایتمهاش که خیلی محدودم هستن از 3000 پوینت شروع میشه

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
توی تورنت ها هست. از جمله Thepiratebay.com من در حال دانلود نسخه ی PSN Repack هستم که 17.25 گیگه و 5 تا فایل pkg هست که نصب می کنی و صفاااااا ...
میگن این نسخه بهتره چون توی نسخه ی DUPLEX که اتفاقا 21 گیگ هست بازی تند تند فریز میشه اما این نسخه سالمه. فقط 6 گیگ مونده تموم بشه D:

mea

کاربر سایت
Dec 9, 2012
19
من بازیو دانلود کردم اما وقتی میری تو بازی پیام میده برای instal بعدش که تموم میشه میگه دیتا خرابه . باید چی کار کنم 21 گیگ دانلود کردم هرسم گرفته

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیسک میندازی تو کنسول? معمولا بخاطر نبود دیسک ارور میده ها

خب بالاخره بازی رسید دستم :D
یکم بازیش کنم نظرمو میدم

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بازی خیلی خوبی هستش خوشم اومد , اما چرا بعضی از صحنه های بازی حالت Slow‏ داره?!
برای همه اینجوریه یا چون من یکی یدونه ام !? =))

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
کلا چطور بازی ای هست این نی نو کـــ ونی ؟ :D
سبکش jrpg هست، اگه این سبکو دوست داری که جزو اوجَبِ واجباتِ گرفتنش، اگه نه که بیخیالش شو :d

یه سوالی ذهن منو به خودش مشغول کرده در مورد این بازی :d
تقریبا اوایل بازی که گربه اون خانمِ فروشنده رو (Timmy Toldrum که soul mate پادشاه سرزمین Ding Dong Dell هست، همون گربهِ :d) پیدا میکنیم و میاریمش پیشِ خانم فروشندهِ، اون خانمِ که Mr. Drippy (همون fairy که فانوس رو بینیش هست :d) رو نمیبینه، خُب نباید تعجب کنه؟ بگه چرا گربه رو هواست؟ :d یا وقتی با Mr. Drippy صحبت میکنیم نباید بگه با کی صحبت میکنی؟ :d
یا اگه Mr. Drippy رو میبینه نباید بگه این دیگه چیه؟ یا کیه؟ :d
البته اگه بعدا تو بازی دلیلشو میگه که دیگه لطفا اسپویلش نکنید :d فقط بگید که بعدا متوجه میشی کافیه :d

Last edited by a moderator:

Odio

کاربر سایت
Dec 30, 2012
51
دوستان اگه میشه یکم راهنمایی کنید , مثلا چطور از جادوها استفاده کنیم, آیا باهم ترکیب میشن ? کلا یه توضیح جامع بدید عالی میشه , سپاس

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
دوستان اگه میشه یکم راهنمایی کنید , مثلا چطور از جادوها استفاده کنیم, آیا باهم ترکیب میشن ? کلا یه توضیح جامع بدید عالی میشه , سپاس
برای جادو زدن:
تو مبارزه گزینه Spells رو انتخاب کن، خارج از مبارزه هم دکمه مربع رو بزن تا لیست جادوهات بیاد
در مورد ترکیب شدن هم فکر نمیکنم اینطوری باشه (من خودم اویل بازی هستم)

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
منم بازیو گرفتم البته دست دوم ولی در حد نو با این که زیاد jrpg بلد نیستم اما داستان و شخصیت و گرافیک هنری بازی منو شیفته خودش کرد و صد البته این که انحصاری هم هست دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر