50CENT: BLOOD ON THE SAND

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
شخصیتی که تو باهاش مشکل داری رو اینجوری دربارش حرف نزن
این یه تذکر کوچیک بود:evil:
همینقدر پول داره که پارتی داشته یا هر چی که از روش بازی بسازن در کل پولدارترین سیاه پوست هست از ویل اسمیت و جی زی درآمدش بیشتر:mad:

دوست عزیز لزومی نداره به خاطره یه آدمی که حتی به من و شما به چشم آدم هم نگاه نمیکنه
به یه هموطن و دوست خودت بی احترامی کنی و (تو ) خطاب کنی
من نظرم رو نسبت به این یارو گفتم شما هم بهتر بود نظرتو راجع به بازی و این آدم میگفتی نه
اینکه به من بی احترامی کنی عزیزیم;)
در ضمن مگه از اون پولی که شما میگی داره چیزیش به شما رسیده که اینجوری داری خودتو میکشی براش؟
در هر صورت من برای نظرت احترام قائلم و برات آرزویه موفقیت میکنم:love:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
خوده كورتيس گفته بود كه بخش Multyplayer بازي كلا بروبكس G-Unit تويه Live مياند.

فكرشو بكن با خود 50 بشيني Live بزني.:love:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
خوده كورتيس گفته بود كه بخش Multyplayer بازي كلا بروبكس G-Unit تويه Live مياند.

فكرشو بكن با خود 50 بشيني Live بزني.:love:
امیدوارم اینطوری باشه

دوست عزیز لزومی نداره به خاطره یه آدمی که حتی به من و شما به چشم آدم هم نگاه نمیکنه
من نظرم رو نسبت به این یارو گفتم شما هم بهتر بود نظرتو راجع به بازی و این آدم میگفتی نه
در ضمن مگه از اون پولی که شما میگی داره چیزیش به شما رسیده که اینجوری داری خودتو میکشی براش؟
شما کلا فکر میکنید ایشون بقیه رو جز خودش قبول نداره اگه قبول نداشت اون 1میلیون دلار کمک عراقیا نمیکرد یا همین چند وقت پیش پول عمل یکی از فناشو نمیداد کلا اینجا درباره بازی بحث میکنن نه درباره خوده کورتیس امیدوارم بازی خوب باشه که شما یکمی نظرت عوض بشه
بيخيال اين بحث!!!
آقا بازي كي مياد؟؟؟من عاشق خشونت بيدم
22 فبریه میاد:love:

V E R G I L

کاربر سایت
Dec 31, 2008
27
نام
پویا ورجیل
هه هه!پولدار؟!از پولداری گذشته!رفته بود کنسرت 3 نفرو برده بود باهاش بخونن!12نفرو برده بود براش برقصن!خیلی پولداره!

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
از اين سبك ها زياد اومده كه خوب از آب در نيامده . مثل 25To life و چند تا ديگه . نه كه بد درانا ولي اوجوري كه بايد در نيامدند .

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
از اين سبك ها زياد اومده كه خوب از آب در نيامده . مثل 25To life و چند تا ديگه . نه كه بد درانا ولي اوجوري كه بايد در نيامدند .
سلام به همه برو بکس..:biggrin1:
25To life که اصلا بازی به حساب نمیومد چون خیلی خیلی افتضاح بود... قابل تحمل نبود
ایشالا این یکی خوب از آب در باید مخصوصا اگه آلبوم T.O.S توش باشه که دیگه هیچی....
راستی خیلی خوبه ها از موسیقی هم معافه..:biggrin1:
حالا شما دعا کن از این تریلراش بهتر باشه
موفق باشید

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
سلام به همه برو بکس..:biggrin1:
25To life که اصلا بازی به حساب نمیومد چون خیلی خیلی افتضاح بود... قابل تحمل نبود
ایشالا این یکی خوب از آب در باید مخصوصا اگه آلبوم T.O.S توش باشه که دیگه هیچی....
راستی خیلی خوبه ها از موسیقی هم معافه..:biggrin1:
حالا شما دعا کن از این تریلراش بهتر باشه
موفق باشید

معمولا تريلر ها يا مثل بازي هستند يا بهتر از خود بازي . چون وسيله اي براي تبليغ بازي هستند . كمتر پيش مي اد بازي از تريلرش بهتر باشه .

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
خیلی ممنون از آهنگها دوست عزیز اگه آهنگ بیشتری هم اوومد ممنون میشم که بزارید واسمون.
راستی تو بازی بیش از 20سلاح هست توی بازی که بعضی از انها میتونی تجهیزات بخری واسش و روش بزاری.

tonymontana

کاربر سایت
May 27, 2008
241
نام
فری
عزیز همینطور که هرکی فن 360 یا Ps3 هست دنیای موسیقی هم فن داره پس بهتره به خواننده های مورد علاقه هم دیگه توهین نکنیم من که با 50 و akon حال میکنم شدیدا منتظر این بازی هستم:biggrin1:

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
خیلی ممنون از آهنگها دوست عزیز اگه آهنگ بیشتری هم اوومد ممنون میشم که بزارید واسمون.
راستی تو بازی بیش از 20سلاح هست توی بازی که بعضی از انها میتونی تجهیزات بخری واسش و روش بزاری.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان

هنوز اهنگ دیگه ای نیومده اومد در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر